Trbanka.com Sitesi Kullanım Şartları

TRbanka.com sadece Türkiyede faaliyet gösteren banka ve banka şubelerine ait bilgileri içermektedir ve sadece telefon numarası ve adres gibi bilgilere internet kullanıcıların kolaylıkla erişmesini amaçlamaktadır. Sitemizde bilgiler Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına uygun olarak yayınlanmaktadır ve tbb.org.tr adresinde belirtildiği üzere yayınlanan çalışmalar kaynak gösterilmek suretiyle izinsiz yayımlanabilir.

Sitemizde bilgileri bulunan bankalar ile herhangi bir bağlantımız yoktur. Sitemizde yer alan bütün marka, logo, isimler ve görsellerin hakları ilgili firmalara aittir.

www.trbanka.com internet adresinden yayın yapan web sayfası profesyonel bir ekip tarafından oluşturulmuş olup, internet ortamındaki Türkçe içeriği zenginleştirmeyi amaçlamaktadır. Sitede bulunan bilgileri güncel tutmak adına azami çaba sarfetmemize rağmen bazı sehven yapılan hatalar veya güncelliğini yitirmiş bilgiler olabilir. Trbanka.com bu sitedeki tüm bilgilerin doğru ve güncel olduğunu garanti edemez.

Sitede veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/ veya manevi, menfi ve/ veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı trbanka.com sitesi hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak yayın yapmaktadır. Telif haklarını ihlal eden yazı, ses veya görüntü sitemizde bulunmamaktadır. Site içeriğimiz, "Derleme Eserler Telif Hakları" ile hukuki açıdan da koruma altındadır. Herhangi bir hukuki soru veya sorununuzda, iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Türkiye'de Faaliyet Gösteren Bankalar ve Şube Bilgileri

En Çok Sorgulanan Banka Şubeleri

Altınordu / Ordu
Ortahisar / Trabzon
Osmangazi / Bursa
İlkadım / Samsun
İzmit / Kocaeli
Şube Bilgileri Hatalı mı?

Yanlış veya eksik olduğunu düşündüğünüz bilgileri bize iletmek için ilgili banka şubesinin sayfasında bulunan hata bildirim formunu kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Bizi Destekleyin