A&T Bank

  • Banka İsmi:Arap Türk Bankası
  • Banka Kodu:91
  • SWIFT Kodu:ATUBTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 7 şube
  • Telefon:0 (212) 225-05000 (212) 225-0500
  • İnternet:atbank.com.tr
Genel Merkez:Valikonağı Cad. No 10 Nişantaşı İstanbul

A&T Bank Hakkında Genel Bilgiler

Arap Türk Bankası, 5 ilde toplam 7 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 225-0500 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.atbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, A&T Bank için 91 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu ATUBTRIS şeklindedir.

Arap Türk Bankası bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Arap Türk Bankası Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:00 ve 13:00 - 17:00
  • Öğle Arası:12:00 - 13:00 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

A&T Bank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Arap Türk Bankası şubelerinde 12:00 - 13:00 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Arap Türk Bankası Şubesi Bulunan Şehirler

Arap Türk Bankası Hizmet Verilen İller Listesi

Arap Türk Bankası Yorum ve Şikayet

A&T Bank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Arap Türk Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.6 / 5
  • Puan 3.63/

Banka puanı, bankaya ait 7 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. A&T Bank şubeleri için toplam 8 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda A&T Bank ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Çankaya / Ankara
Kadıköy / İstanbul
Şişli / İstanbul
Karatay / Konya
Şehitkamil / Gaziantep
Bağcılar / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin