ING Bank

  • Banka İsmi:ING Bank
  • Banka Kodu:99
  • SWIFT Kodu:INGBTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 184 şube
  • Telefon:0 (850) 222 0 6000 (850) 222 0 600
  • İnternet:ing.com.tr
Genel Merkez:Reşitpaşa Mah. Eski Büyükdere Cad. No:8 Sarıyer İstanbul

ING Bank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 15. büyük bankası olan ING Bank, 51 ilde toplam 184 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 600 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.ing.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, ING Bank için 99 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu INGBTRIS şeklindedir.

ING Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

ING Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

ING Bank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. ING Bank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

ING Bank Şubesi Bulunan Şehirler

ING Bank Hizmet Verilen İller Listesi

ING Bank Yorum ve Şikayet

ING Bank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

ING Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.1 / 5
  • Puan 2.13/

Banka puanı, bankaya ait 184 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. ING Bank şubeleri için toplam 697 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.1 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 144 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Burak Tarık
Burak Tarık · 19 Eylül 2022

İcra ödememe rağmen bloke kaldırılması yapmıyor....

Şükrü Öztürk
Şükrü Öztürk · 1 Ağustos 2022

Tokat şubede kesinlikle telefonlara bakılmıyor. Müşteriye saygınız yok. Tercihimiz değişecek....

Yılmaz Mutlu
Yılmaz Mutlu · 24 Mayıs 2022

INGli olmaak için Enza mobilyadan ürün aldım kampanyadan faydalandım. İlk taksitimi de ödedim fakat kartım hala gelmedi....

Rasim Manav
Rasim Manav · 11 Mayıs 2022

Allah böyle şubeyi de böyle çalışanları da bildiği gibi yapsın tam 1 saattir telefonu açmalarını bekliyorum ama nafile a...

Muharrem Avcı
Muharrem Avcı · 30 Mart 2022

Maslak şubesine 2 saattir ulaşmaya çalışıyorum Allah hepinizin belasını versin....

İlayda Yıldırım
İlayda Yıldırım · 18 Şubat 2022

Amerika'da yaşıyorum internet bankacılığı şifremi unuttum aylardır müşteri hizmetlerini, banka şubelerini arıyorum. Ne b...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Esenyurt / İstanbul
Pendik / İstanbul
Beylikdüzü / İstanbul
Yenimahalle / Ankara
İzmit / Kocaeli
Şişli / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin