ING Bank

  • Banka İsmi:ING Bank
  • Banka Kodu:99
  • SWIFT Kodu:INGBTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 255 şube
  • Telefon:0 (850) 222 0 6000 (850) 222 0 600
  • İnternet:ingbank.com.tr
Genel Merkez:Reşitpaşa Mah. Eski Büyükdere Cad. No:8 Sarıyer İstanbul
6161 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

ING Bank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 14. büyük bankası olan ING Bank, 64 ilde toplam 255 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 600 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.ingbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, ING Bank için 99 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu INGBTRIS şeklindedir.

ING Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

ING Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

ING Bank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. ING Bank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

ING Bank Şubesi Bulunan Şehirler

ING Bank Hizmet Verilen İller Listesi

ING Bank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

ING Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.4 / 5
  • Puan 2.43/

Banka puanı, bankaya ait 255 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. ING Bank şubeleri için toplam 177 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 28 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Banu Nazlılar · 11 Eylül 2018

İNG sakın bulaşmayın !!...

Ali Riza Kocamangil · 24 Temmuz 2018

slmlar ing bank gültepe şubesini neden kapatıldı imel degişti yenisini almak için ne yapmalıyım. ben emekli insanım bank...

Türkan Şenol · 7 Haziran 2018

ostim şubesine telefonla ulaşmanın birt yolu varmıdır? yarım saattir telefonda aynı mesajı dinliyorum. Personelimiz diğe...

Gülşah Uğur Demir · 4 Haziran 2018

Rezil bir banka sakın bulaşmayın tavsiyem......

Sibel Eroğlu · 26 Mayıs 2018

Tüm müşteri temsilcileri birbirine tezat konuşuyor? Kimsenin birşey bildiği yok! Müşteri memnuyeti yok! Müşteri kazanma ...

Bekir Özer · 21 Mayıs 2018

İngbank'ın aktif kullanılan kredİ bonus karttan neden yıllık aidat alırsınız hala anlamış değilim. Diğer bankalar almadı...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Esenyurt / İstanbul
Bahçelievler / İstanbul
Küçükçekmece / İstanbul
Çorlu / Tekirdağ
Beylikdüzü / İstanbul
Yunusemre / Manisa
Yeni Açılan Şubeler
Muratpaşa / Antalya
Sarıyer / İstanbul
Çankaya / Ankara
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin