ING Bank

  • Banka İsmi:ING Bank
  • Banka Kodu:99
  • SWIFT Kodu:INGBTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 255 şube
  • Telefon:0 (850) 222 0 6000 (850) 222 0 600
  • İnternet:ingbank.com.tr
Genel Merkez:Reşitpaşa Mah. Eski Büyükdere Cad. No:8 Sarıyer İstanbul
6018 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

ING Bank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 14. büyük bankası olan ING Bank, 64 ilde toplam 255 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 600 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.ingbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, ING Bank için 99 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu INGBTRIS şeklindedir.

ING Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

ING Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

ING Bank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. ING Bank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

ING Bank Şubesi Bulunan Şehirler

ING Bank Hizmet Verilen İller Listesi

ING Bank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

ING Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.47/

Banka puanı, bankaya ait 255 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. ING Bank şubeleri için toplam 159 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 22 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Hulya Ugras · 29 Mart 2018

Telefonla ulaşmak konusunda sınıfta kalan bankadır. Zira hiçbir bankada operatör tarafından bu kadar bekletildiğimi hatı...

Gökhan Toplu · 19 Mart 2018

Ben bu ING bank kadar ilgisiz banka görmedim......

Ali Riza Yavuz · 6 Şubat 2018

İngbank özel işlem bankasını beğenmedim. Benim bilgim dişinda hesap açılmış maaşımı 13 seneden beri Bursa Heykel şubesin...

Tuncay Demirhan · 8 Ocak 2018

Slm arkadaşlar banka çalışanlarınıza hiç ulaşamıyorum engelliyim ne yapmam gerekiyor ben Afşin deyim gelemiyorum yardımc...

Harun Murat · 1 Ocak 2018

Şubeye telefonla ulaşmak imkansız....

Ali Sedat Ulug · 18 Aralık 2017

Nedense mesai saatlerinde hiçbir telefona cevap vermeye tenezzül etmiyorlar.. Bu gün, gün içerisinde 4-5 defa aradım.. H...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Esenyurt / İstanbul
Bahçelievler / İstanbul
Küçükçekmece / İstanbul
Çorlu / Tekirdağ
Yunusemre / Manisa
Beylikdüzü / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Muratpaşa / Antalya
Sarıyer / İstanbul
Çankaya / Ankara
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin