ING Bank

  • Banka İsmi:ING Bank
  • Banka Kodu:99
  • SWIFT Kodu:INGBTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 218 şube
  • Telefon:0 (850) 222 0 6000 (850) 222 0 600
  • İnternet:ingbank.com.tr
Genel Merkez:Reşitpaşa Mah. Eski Büyükdere Cad. No:8 Sarıyer İstanbul

ING Bank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 15. büyük bankası olan ING Bank, 63 ilde toplam 218 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 600 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.ingbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, ING Bank için 99 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu INGBTRIS şeklindedir.

ING Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

ING Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

ING Bank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. ING Bank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

ING Bank Şubesi Bulunan Şehirler

ING Bank Hizmet Verilen İller Listesi

ING Bank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

ING Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.1 / 5
  • Puan 2.13/

Banka puanı, bankaya ait 218 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. ING Bank şubeleri için toplam 442 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.1 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 99 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Vahdettin Arslan · 30 Mayıs 2020

22 mayısta bankanıza müracat ettim internetten güncel bilgiler için bankaya gelmeniz gerekiyor dendi gittim sıra numaram...

Bekir Inan · 28 Mayıs 2020

İng bank yetkileri görürmü bilmem ama bu Avcılar çarşı şubesini oraya süs olarakmı açtınız telefonlara bakan yok 15 güne...

Bilal Ulutürk · 27 Mayıs 2020

Ben Bilal Ulutürk Kayseri Sivas şubesine internetten verilen numarayı arıyorum bir türlü ulaşamıyorum, lütfen birileri c...

Volkan Sahin · 27 Mayıs 2020

Telefona bakmayan banka şubesi yapmışlar.....

Hacı Erol · 22 Mayıs 2020

Ankara Keçiören Mecidiye şubenizde şu an 15 dakikadır telefon çalıyor açan personel yok. Yazık bu nazıl bir hizmet anlay...

Kenan Yıldız · 14 Mayıs 2020

Ben böyle rezil bir banka görmedim saatlerce telefonda bekletiyorlar sonra yüzümüze kapatıyorlar...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Esenyurt / İstanbul
Küçükçekmece / İstanbul
Bahçelievler / İstanbul
İpekyolu / Van
Şişli / İstanbul
Pendik / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Torbalı / İzmir
Muratpaşa / Antalya
Sarıyer / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin