Akbank

  • Banka İsmi:Akbank
  • Banka Kodu:46
  • SWIFT Kodu:AKBKTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 733 şube
  • Telefon:444 25 25444 25 25
  • İnternet:akbank.com
Genel Merkez:Sabancı Center 4. Levent İstanbul

Akbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 7. büyük bankası olan Akbank, 79 ilde toplam 733 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 25 25 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.akbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Akbank için 46 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu AKBKTRIS şeklindedir.

Akbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Akbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 17:00
  • Öğle Arası:Tüm Gün Açık
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Akbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Akbank öğle arasında da çalışmaya devam etmekte olup bankacılık işlemlerinizi tüm şubelerde gün boyu kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Akbank Şubesi Bulunan Şehirler

Akbank Hizmet Verilen İller Listesi

Akbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Akbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.58/

Banka puanı, bankaya ait 733 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Akbank şubeleri için toplam 934 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 93 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Merve Mamur · 2 Nisan 2020

şubenizde neden kimse telefona bakmıyor ?? Size ulaşmak imkansız....

Asude Barlas · 2 Nisan 2020

30 Martta vadesi dolmuş olan paramı çekmek istedim. 65 yaş kararı olduğunu ve parayı ödeyemeyecek lerini söylediler. Anc...

Enez Aksoy · 27 Mart 2020

Sabahtan beri ağrıyoruz telefonla müşteri temsilcileri cvp vermiyo bole olurmu...

Ozan Ozan Kahraman · 26 Mart 2020

Öncelikle sağlık günler dilerim biliyoruz ki ülkemizde salgın nedeniyle bazı önlemler alındı bankalarda düzenlemeye gitt...

Bircan Örcüm · 26 Mart 2020

2316865 nolu tlf açan yok evden tlf ile ulaşım sağlamam gerekiyor. Aktif olan tlf numaranızı yollarmısınız....

Latif Selçuk · 19 Mart 2020

Ben Akbank karşıyaka çarşı şubesi maaş müşterisiyim 16 .17.18 19 mart günlerinde mesai saatleri içerisinde devamlı olara...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Süleymanpaşa / Tekirdağ
Pendik / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Ümraniye / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Yunusemre / Manisa
Muratpaşa / Antalya
Nilüfer / Bursa
Bodrum / Muğla
Güngören / İstanbul
Nilüfer / Bursa
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin