Akbank

  • Banka İsmi:Akbank
  • Banka Kodu:46
  • SWIFT Kodu:AKBKTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 702 şube
  • Telefon:444 25 25444 25 25
  • İnternet:akbank.com
Genel Merkez:Sabancı Center 4. Levent İstanbul

Akbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 8. büyük bankası olan Akbank, 76 ilde toplam 702 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 25 25 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.akbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Akbank için 46 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu AKBKTRIS şeklindedir.

Akbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Akbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Akbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Akbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Akbank Şubesi Bulunan Şehirler

Akbank Hizmet Verilen İller Listesi

Akbank Yorum ve Şikayet

Akbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Akbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.48/

Banka puanı, bankaya ait 702 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Akbank şubeleri için toplam 1462 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 147 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Elif Cemre
Elif Cemre · 25 Kasım 2021

Bu gün sabah eşimin para transferi için Mahfesığmaz Akbank / Çukurova / Adana Şubesine uğradık. Daha önce vadeli olan he...

Emircan Akagündüz
Emircan Akagündüz · 25 Kasım 2021

Arıyorum açmıyorlar param atm sıkıştı ve 1 haftadır arıycaz dediler 1 haftadır ses seda yok....

Buse Polat
Buse Polat · 16 Kasım 2021

30.06.21 de kart ücreti keseceksiniz madem ben kart kapatmak istiyorum dedim. Bunun üzerine kartların aidat ücretlerini ...

Eto3460 Günenç
Eto3460 Günenç · 9 Kasım 2021

İmes sanayi şubesindeki banka personeli olan soyadını bilmediğim ama isminin *** olduğunu bildiğim bayandan şikayetçiyim...

N. Ulug
N. Ulug · 5 Kasım 2021

Bir haftadır şubenize ulaşmaya çalışıyorum, ne kendi müşteri ilişkileri yöneticisi nede başka yöneticiye bağlanamadım......

Meminf25
Meminf25 · 5 Kasım 2021

Maalesef hiç bir telefona yanıt alamıyoruz sanırım çok yoğun arkadaşlar bi telefona bile bakamıyorlar....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Süleymanpaşa / Tekirdağ
Ümraniye / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Pendik / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Yunusemre / Manisa
Muratpaşa / Antalya
Nilüfer / Bursa
Güngören / İstanbul
Nilüfer / Bursa
Karşıyaka / İzmir
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin