Akbank

  • Banka İsmi:Akbank
  • Banka Kodu:46
  • SWIFT Kodu:AKBKTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 697 şube
  • Telefon:444 25 25444 25 25
  • İnternet:akbank.com
Genel Merkez:Sabancı Center 4. Levent İstanbul

Akbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 8. büyük bankası olan Akbank, 76 ilde toplam 697 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 25 25 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.akbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Akbank için 46 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu AKBKTRIS şeklindedir.

Akbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Akbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Akbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Akbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Akbank Şubesi Bulunan Şehirler

Akbank Hizmet Verilen İller Listesi

Akbank Yorum ve Şikayet

Akbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Akbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.4 / 5
  • Puan 2.42/

Banka puanı, bankaya ait 697 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Akbank şubeleri için toplam 1838 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 202 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Hüseyin Eldek
Hüseyin Eldek · 2 Aralık 2022

Ben maaşımı Akbanktan alıyorum, para havalesi yapınca masraf adı altında para kesiliyor, niye....

Hazal Sıla Baltacı
Hazal Sıla Baltacı · 2 Aralık 2022

İzmir Narlıdere şubesinde 02.12.2022 tarihinde kiralık kasamı kapatmak için saat 09:29'da sıra aldım. Sıra numaram 205't...

Durmuş Ali Aslan
Durmuş Ali Aslan · 29 Kasım 2022

18 yıldır bir Akbank maaşlı müşteriyim. Böyle ilgisiz, sorumsuz, sıfır müşteri memnuniyeti olan bir banka daha hiç görme...

Aytaç Kaan Şimşek
Aytaç Kaan Şimşek · 18 Kasım 2022

Ulaşmak istiyoruz ama nafile. Tel bakan yok....

Osman Osman
Osman Osman · 16 Kasım 2022

Telefonlara cevap verilmiyor Ofis şubesi rezalet....

Erkan Koyuncu
Erkan Koyuncu · 8 Kasım 2022

Telefon ile ulaşmak neredeyse imkansız, email göndermek için bir tane adres yok. Üstüne üstlük genel destek hattı hiç bi...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Ümraniye / İstanbul
Süleymanpaşa / Tekirdağ
Kadıköy / İstanbul
Sur / Diyarbakır
Yeni Açılan Şubeler
Yunusemre / Manisa
Muratpaşa / Antalya
Nilüfer / Bursa
Güngören / İstanbul
Nilüfer / Bursa
Karşıyaka / İzmir
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin