Akbank

  • Banka İsmi:Akbank
  • Banka Kodu:46
  • SWIFT Kodu:AKBKTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 816 şube
  • Telefon:444 25 25444 25 25
  • İnternet:akbank.com
Genel Merkez:Sabancı Center 4. Levent İstanbul
5697 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Akbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 7. büyük bankası olan Akbank, 79 ilde toplam 816 şube ile hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 25 25 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.akbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Akbank için 46 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu AKBKTRIS şeklindedir.

Akbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Akbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:30
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Akbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:30'e kadar hizmet verilmektedir. Akbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Akbank Şubesi Bulunan Şehirler

Haritada Gezinmeyi Aç

Akbank Hizmet Verilen İller Listesi

Akbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Akbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.8 / 5
  • Puan 2.76/

Banka puanı, bankaya ait 816 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Akbank şubeleri için toplam 430 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 32 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Mutlu Iclal · 28 Aralık 2017

28.12.2017 günü para transferi yapmak amaçla bu şubeyi kullandık. Akşam üzeri bize hizmeti veren personal cep telefonuna...

Mesut Kurtuluş · 18 Aralık 2017

14.12.2017 tarihimden beri şube telefonlarını arıyorum cevap veren yok nasıl bi santral sistemi bu anlamadım....

Riza Şeker · 13 Ekim 2017

Talebim olmadan tarafıma hesap açtığınızı belirten bir bildiri gönderdiniz benim böyle bir istek talebimde yoktur....

Orhan Zengin · 7 Eylül 2017

Kapanıyormuş. Eeee etme bulma dünyası müşteri memnuniyeti kaçırırsa müdürleri tefeci yalancı olursa hiç kimsede hakların...

Riza Güven · 19 Temmuz 2017

Ben pazartesi bloke kaldırma işlemi yapmıştım ama hesabım kullanima açılmadı gereğini arz ederim....

Önder Birgül · 31 Mart 2017

İlk kez Ak Bankta FSMde hesap açtırdım. Çalışanlarına ve bana hesap açan gişe personeline saygılarımı sunuyorum çok memn...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Ümraniye / İstanbul
Pendik / İstanbul
Süleymanpaşa / Tekirdağ
Yeni Açılan Şubeler
Bodrum / Muğla
Güngören / İstanbul
Nilüfer / Bursa
Kartepe / Kocaeli
Karşıyaka / İzmir
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin