Akbank

  • Banka İsmi:Akbank
  • Banka Kodu:46
  • SWIFT Kodu:AKBKTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 755 şube
  • Telefon:444 25 25444 25 25
  • İnternet:akbank.com
Genel Merkez:Sabancı Center 4. Levent İstanbul
67 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Akbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 7. büyük bankası olan Akbank, 79 ilde toplam 755 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 25 25 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.akbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Akbank için 46 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu AKBKTRIS şeklindedir.

Akbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Akbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:30
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Akbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:30'e kadar hizmet verilmektedir. Akbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Akbank Şubesi Bulunan Şehirler

Akbank Hizmet Verilen İller Listesi

Akbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Akbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.62/

Banka puanı, bankaya ait 755 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Akbank şubeleri için toplam 812 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 73 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Mustafa Yurtseven · 29 Kasım 2019

Müşteri temsilcileri telefonlara cevap vermiyor, defalarca aramama rağmen hiç cevap yok. Sohbet koyu herhalde...

Eyyüp Çakmak · 22 Kasım 2019

Allahın belası Akbank... Mobile girerken her seferinde tc no ve şifre istenir mi???? İlettik ama hala aynı. Düzelen bise...

Murat Ayşen Korkmaz · 20 Kasım 2019

Bu bankadan ipotekli ev aldım parasını ödedim 17 ay oldu hala ipoteği kaldırmadılar bu gün mahkemeye başvuracağım....

Remzi Geçmiş · 14 Kasım 2019

2 dk anında kredi diyorlar 3 gün gittim geldim hatırlı ve özel kişilerin sıra numara almadan temsilciyle işleri görülüyo...

Mustafa Ozturk · 4 Kasım 2019

Şube telefonlarına kimse bakmıyor ulaşım yok...

Hayal Tok Turan · 17 Ekim 2019

Çevre Yolu şubesine gittim bireysel sıra no aldım 2 saat bekledim elemanlar gelişigüzel müşteri alıyorlar. Sıra alanın Ç...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Süleymanpaşa / Tekirdağ
Pendik / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Ümraniye / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Yunusemre / Manisa
Muratpaşa / Antalya
Nilüfer / Bursa
Bodrum / Muğla
Güngören / İstanbul
Nilüfer / Bursa
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin