Akbank

  • Banka İsmi:Akbank
  • Banka Kodu:46
  • SWIFT Kodu:AKBKTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 697 şube
  • Telefon:444 25 25444 25 25
  • İnternet:akbank.com
Genel Merkez:Sabancı Center 4. Levent İstanbul

Akbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 8. büyük bankası olan Akbank, 76 ilde toplam 697 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 25 25 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.akbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Akbank için 46 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu AKBKTRIS şeklindedir.

Akbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Akbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Akbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Akbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Akbank Şubesi Bulunan Şehirler

Akbank Hizmet Verilen İller Listesi

Akbank Yorum ve Şikayet

Akbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Akbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.4 / 5
  • Puan 2.41/

Banka puanı, bankaya ait 697 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Akbank şubeleri için toplam 1959 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 222 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Harun Harun
Harun Harun · 17 Mart 2023

akbank hesabımda bulunan 4669 tl 07.03.2023 saat sabah 06:20 de yok oldu. Hesaba girip dekonta baktığımda benim axses ka...

M. Muamma
M. Muamma · 17 Mart 2023

Müşterisini korumayan banka... Axxes Kredi kartımla, İzmir Kent kartıma para yükleme sırasında, sahte (bire bir kopyalan...

Engin Uykur
Engin Uykur · 9 Mart 2023

Milyon defa aradım telefona bakan olmadı özellikle Derya hanımı aradım bireysel işlem için neden cevap verilmiyor hizmet...

Mustafa Kurt
Mustafa Kurt · 6 Mart 2023

Şubeyi arıyorum 1 saat oldu cevap veren yok....

H Selahattin Alpsu
H Selahattin Alpsu · 26 Şubat 2023

Harika müdürü var Nihal hanım çok yardımcı oluyor tavsiye ederim....

Semih Yücel Saltali
Semih Yücel Saltali · 25 Şubat 2023

Bankanızın Atalar/Akbank şubesinde bulunan hesabımdaki para kurumunuz tarafından sehven fazla alınmış ve iadesi yapılmış...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Ümraniye / İstanbul
Süleymanpaşa / Tekirdağ
Sur / Diyarbakır
Kadıköy / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Yunusemre / Manisa
Muratpaşa / Antalya
Nilüfer / Bursa
Güngören / İstanbul
Nilüfer / Bursa
Karşıyaka / İzmir
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin