Akbank

  • Banka İsmi:Akbank
  • Banka Kodu:46
  • SWIFT Kodu:AKBKTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 733 şube
  • Telefon:444 25 25444 25 25
  • İnternet:akbank.com
Genel Merkez:Sabancı Center 4. Levent İstanbul

Akbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 7. büyük bankası olan Akbank, 79 ilde toplam 733 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 25 25 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.akbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Akbank için 46 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu AKBKTRIS şeklindedir.

Akbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Akbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 17:00
  • Öğle Arası:Tüm Gün Açık
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Akbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Akbank öğle arasında da çalışmaya devam etmekte olup bankacılık işlemlerinizi tüm şubelerde gün boyu kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Akbank Şubesi Bulunan Şehirler

Akbank Hizmet Verilen İller Listesi

Akbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Akbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.57/

Banka puanı, bankaya ait 733 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Akbank şubeleri için toplam 1000 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 104 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Murat Kaya · 22 Mayıs 2020

Müşterinizim, şube değişikliği için Bağdat caddesi şubenize gittim, müracaatı aldılar 15 gün oldu hala ses seda yok şube...

Mehmet Ceyhun Çullu · 22 Mayıs 2020

Bir haftada efetem gecmedi akbank tam bir rezillik calışanları dahil...

Krn Binnaz · 18 Mayıs 2020

Bugün 5 defa aramama rağmen bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Bağlansam bile cevap verilmiyor. Yani ses gel...

Bülent Içdem · 14 Mayıs 2020

Müşteri temsilcim Esma Karamolla'ya ne mobil telefonundan ve nede şube telefonundan ulaşılmıyor. 2 gün önce kendisine ma...

Asuman Koçak · 13 Mayıs 2020

Bugün 1 hafta oluyor. Bankanızdan arandım, senetlerin kargoya verildiğini, en geç Pazartesi günü elime geçebileceği bild...

Ersin Arabacı · 13 Mayıs 2020

Çalınan kimliğim ile şubenizden 2003 yılında kredi kartı verişlmiş ve şu an şahsım adına borç takibi görünüyor....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Süleymanpaşa / Tekirdağ
Pendik / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Ümraniye / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Yunusemre / Manisa
Muratpaşa / Antalya
Nilüfer / Bursa
Bodrum / Muğla
Güngören / İstanbul
Nilüfer / Bursa
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin