Vakıf Katılım Bankası

Genel Merkez:Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10 Ümraniye / İstanbul

Vakıf Katılım Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Vakıf Katılım, 43 ilde toplam 118 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 202 1 202 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.vakifkatilim.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıf Katılım Bankası için 210 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu VAKFTRIS şeklindedir.

Vakıf Katılım bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Vakıf Katılım Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıf Katılım Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Vakıf Katılım şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Vakıf Katılım Şubesi Bulunan Şehirler

Vakıf Katılım Hizmet Verilen İller Listesi

Vakıf Katılım Yorum ve Şikayet

Vakıf Katılım Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Vakıf Katılım şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.9 / 5
  • Puan 2.86/

Banka puanı, bankaya ait 118 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıf Katılım Bankası şubeleri için toplam 127 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 13 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Ahmet Kocabuga
Ahmet Kocabuga · 6 Nisan 2021

Bankayı telefonuna arıyorum cevap veren kimse yok....

Hack-ann Bayr
Hack-ann Bayr · 14 Ekim 2020

Değışen birşey yok. Telefonlarını sakın aramayın. Kimse çıkmıyor. Devlete sırtını dayayınca da böyle oluyormuş!!!...

İlhan Yıldırım
İlhan Yıldırım · 28 Ağustos 2020

Bu kadar sorumsuz bir şube hayatımda görmedim. Tam 1 saat boyunca tlf. numa cevap veren olmadı. Yazıklar olsun böyle bir...

Sinan Arpacık
Sinan Arpacık · 18 Ağustos 2020

Telefonlara cevap verilmiyor...

Emine Yılmaz
Emine Yılmaz · 14 Ağustos 2020

Bu şubeden çok memnunum gayet güler yüzlü kaliteli işlem yapılıyor...

Abdüsselam Demir
Abdüsselam Demir · 13 Temmuz 2020

1.5 saattir tlf la ulaşmaya çalışıyorum böyle hizmetmi olur devamlı müzik yayını Bursaya ilk dönüşümde hesapları kapatac...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Ümraniye / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Fatih / İstanbul
Güngören / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin