Vakıf Katılım Bankası

  • Banka İsmi:Vakıf Katılım
  • Banka Kodu:210
  • SWIFT Kodu:VAKFTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 95 şube
  • Telefon:444 44 77444 44 77
Genel Merkez:Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:10 Ümraniye / İstanbul

Vakıf Katılım Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 17. büyük bankası olan Vakıf Katılım, 42 ilde toplam 95 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 44 77 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için vakifkatilim.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıf Katılım Bankası için 210 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu VAKFTRIS şeklindedir.

Vakıf Katılım bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Vakıf Katılım Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıf Katılım Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Vakıf Katılım şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Vakıf Katılım Şubesi Bulunan Şehirler

Vakıf Katılım Hizmet Verilen İller Listesi

Vakıf Katılım Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Vakıf Katılım şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.8 / 5
  • Puan 2.83/

Banka puanı, bankaya ait 95 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıf Katılım Bankası şubeleri için toplam 80 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 8 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Abdüsselam Demir · 13 Temmuz 2020

1.5 saattir tlf la ulaşmaya çalışıyorum böyle hizmetmi olur devamlı müzik yayını Bursaya ilk dönüşümde hesapları kapatac...

Mahmut Mesut Bilaloğlu · 29 Haziran 2020

Vakıf katılıma katılalım dedim ama ne kadar sabrettim ise de telefola irtibata geçemedim ve katılamadım...

Kaan Aktaş · 30 Mart 2020

5 para etmez uygulamanız ve sözde iletişim seçeneğiniz var. Şube noyu arıyosun açan yok müşteri temsilcisine bağlanıyosu...

Nevriye Ahmet Tuncay · 8 Mart 2020

Vakıf katılımı edirneye bekliyoruz inşallah gelirsiniz...

Sercan Mutlucan · 11 Nisan 2018

Çoruma neden açmıyorsunuz...

Ilker Kaba · 28 Mart 2018

Telefona bakın arkadaş......

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Ümraniye / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Fatih / İstanbul
Güngören / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin