Ziraat Katılım Bankası

Genel Merkez:Hobyar Mah. Şeyhulislam Hayri Efendi Cad. No:12 Bahçekapı-Fatih
46 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Ziraat Katılım Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 19. büyük bankası olan Ziraat Katılım, 41 ilde toplam 79 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 220-5000 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.ziraatkatilim.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Ziraat Katılım Bankası için 209 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TCZBTR2AZKB şeklindedir.

Ziraat Katılım bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Ziraat Katılım Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:30
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Ziraat Katılım Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:30'e kadar hizmet verilmektedir. Ziraat Katılım şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Ziraat Katılım Şubesi Bulunan Şehirler

Ziraat Katılım Hizmet Verilen İller Listesi

Ziraat Katılım Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Ziraat Katılım şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.5 / 5
  • Puan 3.45/

Banka puanı, bankaya ait 79 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Ziraat Katılım Bankası şubeleri için toplam 64 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 7 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Vedat Bataklı · 7 Şubat 2019

Bursa Ziraat katıl şubesine tlf ulaşamıyorum Setbaşı...

Mithat Kara · 29 Mayıs 2018

Para Yalovada yabancı yatırımcılar Yalovada. Neden şubeniz yok anlamadım....

Nuh Yeldir · 24 Mart 2018

Bankamatiği parayi geri iade edemedi. Ödemem vardi işlem kesildi...

TC Cemal Dalkılıç · 5 Ekim 2017

Artvin de katılım bankası yok nasıl hesap açabiliriz ziraat bankasından katılım bankası işlemlerini yapabilirmiyiz....

Murat Ağır · 27 Eylül 2017

Gümrük sisteminde kaydınız yok gümrükle işyapıyorsunuz teminat mektubu veriyorsunuz teyitlerinde hep sorun yaşıyoruz. So...

Ahmet Ahsen · 1 Nisan 2017

Çok kötü iletişim dili nedir bilmeyen *** adında bir çalışanları var. En uzaktaki şubeye gidin ama o bayana gitmeyin....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şehitkamil / Gaziantep
Yenimahalle / Ankara
Başakşehir / İstanbul
Bağcılar / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin