Ziraat Katılım Bankası

Genel Merkez:Hobyar Mah. Şeyhulislam Hayri Efendi Cad. No:12 Bahçekapı-Fatih

Ziraat Katılım Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Ziraat Katılım, 53 ilde toplam 123 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 220-5000 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.ziraatkatilim.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Ziraat Katılım Bankası için 209 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu ZKBATRISXXX şeklindedir.

Ziraat Katılım bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Ziraat Katılım Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 16:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Ziraat Katılım Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 16:00'e kadar hizmet verilmektedir. Ziraat Katılım şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Ziraat Katılım Şubesi Bulunan Şehirler

Ziraat Katılım Hizmet Verilen İller Listesi

Ziraat Katılım Yorum ve Şikayet

Ziraat Katılım Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Ziraat Katılım şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.1 / 5
  • Puan 3.13/

Banka puanı, bankaya ait 123 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Ziraat Katılım Bankası şubeleri için toplam 179 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 19 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Ihsan Gokal
Ihsan Gokal · 27 Kasım 2022

O kadar kalitesiz banka ki gelmeden önce müşteri temsilcimi aramamı söylediler gelmeden önce 8 defa aramama rağmen telef...

Yunus Öztürk
Yunus Öztürk · 3 Ekim 2022

Verilen telefonların amacı nedir ki? Neden cevap verilmez ki?...

Süheyla Cetin
Süheyla Cetin · 10 Mayıs 2022

Paranızı mevduata falan yatırmayınız, yalan söylüyorsunuz.. 3 ay için 19.600 Euro yatırdım, bugün kur farkını değil 19.6...

Bushra Çalışkan
Bushra Çalışkan · 14 Mart 2022

Ben bu telefon numarası ile size ulaşamayacaksam neden buraya numarasını koyuyorsunuz.. Güvercin yollasak daha çabuk ula...

Mustafa Yüksek
Mustafa Yüksek · 13 Aralık 2021

Telefonlara hiç bir şekilde bakılmamaktadır....

Mahmut Seçgin
Mahmut Seçgin · 8 Aralık 2021

Ziraat katılım bankasındaki altın alım satım arasındaki makas farkı ciddi anlamda hesap sahiplerini manevra yapmada zora...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şehitkamil / Gaziantep
Yenimahalle / Ankara
Başakşehir / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin