Ziraat Katılım Bankası

Genel Merkez:Hobyar Mah. Şeyhulislam Hayri Efendi Cad. No:12 Bahçekapı-Fatih

Ziraat Katılım Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 18. büyük bankası olan Ziraat Katılım, 43 ilde toplam 88 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 220-5000 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.ziraatkatilim.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Ziraat Katılım Bankası için 209 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TCZBTR2AZKB şeklindedir.

Ziraat Katılım bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Ziraat Katılım Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:30
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Ziraat Katılım Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:30'e kadar hizmet verilmektedir. Ziraat Katılım şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Ziraat Katılım Şubesi Bulunan Şehirler

Ziraat Katılım Hizmet Verilen İller Listesi

Ziraat Katılım Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Ziraat Katılım şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.1 / 5
  • Puan 3.09/

Banka puanı, bankaya ait 88 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Ziraat Katılım Bankası şubeleri için toplam 95 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 10 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Ziya Mercan · 31 Temmuz 2020

Ziraat katılım kamu bankası olarak şu zor günlerde vatandaşın yanında olmadı yancı ve yandaşlara hizmet etmeyi bırakında...

Ismail Ciddi · 28 Temmuz 2020

O kadar çalışan olmasına rağmen her zamanki banka klasiği telefonları bile açmıyorlar. Yaklaşık bir ayı geçkin oldu hesa...

Cebrail Avcı · 19 Mayıs 2020

Kardeşim arıyorum arıyorum bi türlü açmıyorsunuz ben bu bankadan hiç memnun değilim size tavsiyem hiç bu bankaya hesap a...

Vedat Bataklı · 7 Şubat 2019

Bursa Ziraat katıl şubesine tlf ulaşamıyorum Setbaşı...

Mithat Kara · 29 Mayıs 2018

Para Yalovada yabancı yatırımcılar Yalovada. Neden şubeniz yok anlamadım....

Nuh Yeldir · 24 Mart 2018

Bankamatiği parayi geri iade edemedi. Ödemem vardi işlem kesildi...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şehitkamil / Gaziantep
Yenimahalle / Ankara
Başakşehir / İstanbul
Bağcılar / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin