Garanti BBVA

  • Banka İsmi:Garanti BBVA
  • Banka Kodu:62
  • SWIFT Kodu:TGBATRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 772 şube
  • Telefon:444 0 333444 0 333
Genel Merkez:Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Levent Beşiktaş İstanbul

Garanti BBVA Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 5. büyük bankası olan Garanti BBVA, 79 ilde toplam 772 şube ile faaliyet göstermektedir. Garanti BBVA ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 7 şubeyle bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 0 333 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.garantibbva.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Garanti BBVA için 62 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TGBATRIS şeklindedir.

Garanti BBVA bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Garanti BBVA şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Garanti BBVA şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Garanti BBVA Şubesi Bulunan Şehirler

Garanti BBVA Hizmet Verilen İller Listesi

Garanti BBVA Yorum ve Şikayet

Garanti BBVA hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Garanti BBVA şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.61/

Banka puanı, bankaya ait 779 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Garanti BBVA şubeleri için toplam 2343 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 239 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Ertan Ozkural
Ertan Ozkural · 11 Haziran 2024

Mobil şifre almam ile ilgili arızayı gideremediler. Şubeye gidemiyorum. Şubede tuşlara ben mi basacağım ki illa gel diyo...

Hayriye Tunç Aykut
Hayriye Tunç Aykut · 2 Mayıs 2024

Bugün Şubenizde buluna USD hesabımda bulunan 2350 USD yi yarın çekmek için şubenizi aradım. Yarın sabah 9 da çekebilirmi...

Shn Dede
Shn Dede · 30 Nisan 2024

Telefonlara çıkan yok....

Ahmet Aslan
Ahmet Aslan · 28 Nisan 2024

Bireysel mi kurumsal mi işlem yapılıyor?...

Fatih Ozyurek
Fatih Ozyurek · 28 Nisan 2024

Ramazan bayramında ziyaretimde kayınpederim anlattı çok kızdım. Babam ramazan öncesi bankamatikten para çekemiyor. Banka...

Engin Güneş
Engin Güneş · 16 Nisan 2024

Yurt dışı transferi yaptım 10 gün oldu hesaba geçmedi.. ve bankaya ulaşamıyorum...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Beylikdüzü / İstanbul
Esenyurt / İstanbul
Çankaya / Ankara
Ümraniye / İstanbul
Ataşehir / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Çerkezköy / Tekirdağ
Beylikdüzü / İstanbul
Seferihisar / İzmir
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin