Türkiye Finans

Genel Merkez:Saray Mah. Sokullu Cd. No:6 Ümraniye İstanbul

Türkiye Finans Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 12. büyük bankası olan Türkiye Finans, 68 ilde toplam 316 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222-2244 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.turkiyefinans.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Finans için 206 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu AFKBTRIS şeklindedir.

Türkiye Finans bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Türkiye Finans Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Finans şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Türkiye Finans şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Türkiye Finans Şubesi Bulunan Şehirler

Türkiye Finans Hizmet Verilen İller Listesi

Türkiye Finans Yorum ve Şikayet

Türkiye Finans hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Türkiye Finans şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.7 / 5
  • Puan 2.68/

Banka puanı, bankaya ait 316 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Finans şubeleri için toplam 217 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 21 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Mustafa A
Mustafa A · 22 Ocak 2022

250 TL bonus yüklenmiş ve geri çekilmiş müşteriye bonus yatıralım görmezse geri çekelim der gibi 2 günle kaçırttım. Kırk...

Çigdem Orhan Ercan
Çigdem Orhan Ercan · 20 Eylül 2021

Manavgat şubeye telefonla ulaşmak imkansız. Artık güvercinin ayağına mektup bağlar göndeririz. Bu ne sorumsuzluk. Hiçmi ...

Filiz Azgül
Filiz Azgül · 5 Temmuz 2021

Merhaba ben ilk kredimi çekmek için bu bankaya başvurdum ve müşteri hizmetlerindeki bayan İklime Çiçekli o kadar yardımc...

Kadir Keklikci
Kadir Keklikci · 7 Haziran 2021

30 yıllık iş hayatımda gördüğüm en rezil en basiretsiz, en beceriksiz banka....

Bülent Özcan
Bülent Özcan · 3 Haziran 2021

Bu nasıl bir bankacılık? Maltepe Şb. bir gün boyunca arayıp ulaşamamak resmen şaka gibi !...

Özlem Güçman Esen
Özlem Güçman Esen · 14 Nisan 2021

İlk defa çalışıyorum bankanızla gayet memnunum özellikle yardımlarından dolayı Bike hanıma ayrıca teşekkür ederim....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Bahçelievler / İstanbul
Büyükçekmece / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Yenişehir / Mersin
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin