Türkiye Finans

Genel Merkez:Saray Mah. Sokullu Cd. No:6 Ümraniye İstanbul
56 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Türkiye Finans Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 12. büyük bankası olan Türkiye Finans, 66 ilde toplam 311 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222-2244 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.turkiyefinans.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Finans için 206 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu AFKBTRIS şeklindedir.

Türkiye Finans bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Türkiye Finans Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Finans şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Türkiye Finans şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Türkiye Finans Şubesi Bulunan Şehirler

Türkiye Finans Hizmet Verilen İller Listesi

Türkiye Finans Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Türkiye Finans şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.9 / 5
  • Puan 2.87/

Banka puanı, bankaya ait 311 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Finans şubeleri için toplam 120 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 5 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Musa Eken · 9 Ağustos 2019

Fındıkzade şubesi bir haftadır 100 kere aradım tel açmıyorlar...

Tamer Yıldırım · 9 Mayıs 2019

Şube faal olarak çalışmakta olup yukarıda verilen bilgiler doğru değildir. Çalışma saatleri 08:30-17:30....

Güven Güvas · 30 Mart 2018

bir şu telefonda cok bekletme olmasa daha iyi olcak...

Özlem Gun · 25 Ekim 2017

Bütün personeller samimi, içten ve çok ilgililerdir. Beni hiç bir zaman mağdur etmedikleri için, işlerini bu kadar iyi y...

Ruhani Doğan · 27 Nisan 2016

Telefona cevap veren yok...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Büyükçekmece / İstanbul
Bahçelievler / İstanbul
Yenişehir / Mersin
Başakşehir / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin