Türkiye Finans

Genel Merkez:Saray Mah. Sokullu Cd. No:6 Ümraniye İstanbul

Türkiye Finans Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 12. büyük bankası olan Türkiye Finans, 68 ilde toplam 316 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222-2244 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.turkiyefinans.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Finans için 206 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu AFKBTRIS şeklindedir.

Türkiye Finans bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Türkiye Finans Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Finans şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Türkiye Finans şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Türkiye Finans Şubesi Bulunan Şehirler

Türkiye Finans Hizmet Verilen İller Listesi

Türkiye Finans Yorum ve Şikayet

Türkiye Finans hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Türkiye Finans şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.57/

Banka puanı, bankaya ait 316 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Finans şubeleri için toplam 315 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 34 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Konyasporlu Deli oğlan
Konyasporlu Deli oğlan · 16 Kasım 2023

Lanet olsun sizin gibi bankaya nerden bulastim bilmyorum...

Gulefer Koyuncu
Gulefer Koyuncu · 2 Ağustos 2023

Yıllardır kullanmanıza rağmen hiçbir avantaj sağlamadılar bize parası çok olan müşterileri arayıp indirim teklifinde bul...

SuAlp
SuAlp · 25 Temmuz 2023

Müşteri temsilcisi bağlanmak için arıyorum ama nafile telefon 2 defa çaldıktan sonra beni hattan atıyor.....

Erdal Kavak
Erdal Kavak · 5 Temmuz 2023

Koca şubede telefonlara bakabilecek bir personel bile yok. Muhteşem bankacılık sistemi tebrikler....

Mustafa Yıldızbilir
Mustafa Yıldızbilir · 25 Haziran 2023

Emekli maaşımı Türkiye Finans Katılım Bankası alıyorum. Bayram öncesi (hem de kurban bayramı) emekli maaşından promosyon...

Erkan Patan
Erkan Patan · 14 Nisan 2023

Adapazarı şb telefona bakmıyor.....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Bahçelievler / İstanbul
Büyükçekmece / İstanbul
Esenyurt / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin