Türkiye Finans Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Türkiye Finans
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 319 şube
  • Yorum Sayısı:15 yorum veya şikayet
2.6 / 5
  • Puan 2.62/

Türkiye Finans şubeleri için toplam 175 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 15 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Finans ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Yorum ve Şikayetler

Hüseyin Arslan · 8 Nisan 2021
★★★★★ Türkiye Finans Kağıthane Şubesi / İstanbul

Şube müdürünün tecrübesi elamanlarına yansımış. Takım çalışması olan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan şube.

Ahmet Arslan · 18 Kasım 2020

Maalesef yukarıda Kadir Beyin yanıtlarına katılmam gerekiyor. Son günlerde sayısız defa aradım fakat Manavgat şubesi ile görüşmek mümküm değil.

Ozkan Ozbek · 31 Temmuz 2020

Bir ev almak için Türkiye finansa başvurduk altını bozdurup teminatımızı yatırdık. Exper gönderdiler çift numarataj diye tapunun bile bilmediği bir hata bulup 800 TL masraf alıp kredi vermediler. Eve daha önce başka bankalardan iki kez kredi çekilmiş. Genel şartları farklıymış.

Ahmet Çileci · 10 Temmuz 2020

Yahu ne biçim bir bankacılık anlayışınız var saatlerce aramama rağmen kimse telefonu açmıyor. Sanki bankada yoğunluk yaşanıyor havası vermekle elinize ne geçiyor

zehrabujiteri · 12 Mayıs 2020

İyi günler Kayseri bankalar caddesinde ki şubeden 1,5 milyon değerinde ki bir işyeri için 750 bin tl Kredi başvurusunda bulundum Fakat gelir düşüklüğü sebep gösterilerek kredi talebim geri çevrildi Aylık gelirimiz yaklaşık 30 bin tl (belgeleri ile mevcut) ve kredi notunmda çok iyi. Üzerimde yakkaşık 3 milyon tl değerinde gayrimenkul (bankaya belgeleri verildi) olmasına rağmen böyle bir cevap geldi.Sizden başka 3 bankaya daha başvurmuştum 3 u de olumlu dönüş yaptılar ve birinden çekeceğim. Burda olumsuz dönüş yapılması hususunun bankanıza vermiş olduğum benim gelir beyanım ve gayrimenkullerime ait belgelerle birlikte incelenmesini istiyorum ve çalışan hatasından kaynaklı bir husus varsa bankanız tarafından gözden geçirilmesini talep ediyorum Sonuçta kar payı odaklı çalışan bir bankasınız ve mudilerinizin zarar ettirecek ve kâr etmelerine engel olacak bir husus varsa sadece bankanızı değil size güvenen ve yatırım yapan kişileride olumsuz etkileyeceğini düşünmekteyim Şikayet talebini BBDK, Ekonomi ve Hazine Bakanlığına, Çimere de belgeleri ile birlikte göndereceğim. Ayda 30 bin tl geliri olan ve kredi notu iyi olan bir kişiye kredi vermeyip kime kredi veriliyor merak ettim Burda anlattığım hususların bankanızın değil büyük ihtimalle kişi odaklı bir hata olduğunu düşünüyorum Sizden olumlu yada olumsuz bilgi bekliyorum Şimdiden teşekkür ederim.

Taner Alboğa · 18 Nisan 2020

Şikayet: Türkiye finans bankasına 23 mart tarihinde kredi erteleme talebi icin başvurdum geri dönüş 25 gün sonra yapıldı geri dönüş yapıldığında bütün bilgilerimi alan memur sistemde sıkıntı var diyerek işleminizi yapamıyoruz deyip biz sizi yagrin arayalım dediler sofralı gün aranmadım bi sofalı gün arandım kredimin günü geldiği için yatırmak zorunda kaldım virüs nedeni ile kapanan isyerim olduğu icin çok zor durumda bırakıldım bi softaki gün yine arandım yine bütün bilgilerimi alan memur yine aynı şekild e sistemde sıkıntı oldugunu söyledi ve işlemim yapılması 2 defa aranmama rağmen dalga geçercesine işlemimi yapilmadi bende bu şekilde olduğu icin erteleme talebimi geri çekmek zorunda kaldım devlet bankalarının 2 gün içerisinde yapılan erteleme talebimi 28 gün gibi bi süre içerisinde yapılmamıştır şu zor günlerde insanlarla resmen alay etmekteler

Kendal Oruç · 7 Nisan 2020

Beklentilerimi karşılamadı banka burdan da gitmek gerek.

Yaşar Sofuoğlu · 6 Nisan 2020

Bankanızca verilen telefon numarasına bir türlü ulaşamıyorum. Bankamatik kartım yok. Verilen talimat üzerine işlem yapıyorum yine ulaşamıyorum. Bekle santrale bağlanıyor deseniz daha kolay olacak.

Kadir Öztürk · 2 Nisan 2020

Merkez müsteri hizmetleri şubenizle görüşün diyor. Manavgat şubesinin numarasını veriyor arıyoruz Manavgat şubesine telefonla ulaşmak imkansız. Müşteri hizmetlerine bağlanıyorum telefon 2 kere çalıyor ve kapanıyor. Bu kötü günlerde evden çıkmayın deniliyor ilaki şubeyemi gitmek gerek.

Tamer Yıldırım · 9 Mayıs 2019

Şube faal olarak çalışmakta olup yukarıda verilen bilgiler doğru değildir. Çalışma saatleri 08:30-17:30.

Özlem Gun · 25 Ekim 2017
★★★★★ Türkiye Finans Yüzyıl Şubesi / İstanbul

Bütün personeller samimi, içten ve çok ilgililerdir. Beni hiç bir zaman mağdur etmedikleri için, işlerini bu kadar iyi yaptıkları için hepsine çokkk teşekkür ediyorum.

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Türkiye Finans şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Bahçelievler / İstanbul
Büyükçekmece / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Yenişehir / Mersin
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin