Türkiye Finans Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Türkiye Finans
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 316 şube
  • Yorum Sayısı:28 yorum veya şikayet
2.7 / 5
  • Puan 2.66/

Türkiye Finans şubeleri için toplam 270 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 28 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Finans ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Yorum ve Şikayetler

Murat Igrek
Murat Igrek · 24 Ağustos 2022

Şubenize bir türlü ulaşamıyorum. Merkezinizden aldığım dahili numarayı giriyorum sürekli hatalı diyor.

Belinay
Belinay · 10 Haziran 2022

Bankada çalışan Sevgi hanım banka işlemlerinde çok yardımcı oluyor işlerimizi bekletmeden hallediyor, kendisine teşekkür ederim.

Bahadır Çağlar
Bahadır Çağlar · 25 Nisan 2022
Türkiye Finans

Ödeme planındaki taksit tutarını ödememize rağmen arayıp 2 lira eksiğiniz var ödemezsiniz avukata veririz diyen, 2 liranın ne parası olduğunu söylemeyen veee bir günde 2 lira için tam 15 kere arayan bir zihniyete benim diyecek sözüm yok ama BDDK'nın sözü vardır mutlaka.

Serhadek
Serhadek · 10 Mart 2022

Defalarca aramama rağmen hiçbir şekilde düşmedi. Bu kadar meşguliyet sizce de fazla değil mi?

Ibrahim Ferik
Ibrahim Ferik · 21 Şubat 2022

Ne biçim bi banka telefonları açmıyolar açtıklarında 1 saniye içinde şak diye kapatıyorlar.

Mustafa A
Mustafa A · 22 Ocak 2022
Türkiye Finans

250 TL bonus yüklenmiş ve geri çekilmiş müşteriye bonus yatıralım görmezse geri çekelim der gibi 2 günle kaçırttım. Kırk yılda bir bonus alacaktık o da nasip olmadı. Türkiye finans gibi bir bankaya bu hareketi yakıştıramadım devamlı müşterisi olarak çok üzüldüm mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Biz her ay harcama yapıp düzenli şekilde ödüyoruz müşteri memnuniyeti önemli değilmi sizin için. Bu şekilde mağduriyetim giderilmezse kartı iptal ettireceğim hiç yakıştıramadım bu şekilde bir hareketi kınıyorum.

Çigdem Orhan Ercan
Çigdem Orhan Ercan · 20 Eylül 2021

Manavgat şubeye telefonla ulaşmak imkansız. Artık güvercinin ayağına mektup bağlar göndeririz. Bu ne sorumsuzluk. Hiçmi kimse denetlemiyor.

Filiz Azgül
Filiz Azgül · 5 Temmuz 2021
★★★★★ Türkiye Finans Fethiye Şubesi / Muğla

Merhaba ben ilk kredimi çekmek için bu bankaya başvurdum ve müşteri hizmetlerindeki bayan İklime Çiçekli o kadar yardımcı olduki bana. Bütün aciliyetlerimi karşılamama yardımcı oldu ve kredimi çekip kullanabildim. Çok teşekkür ederim kendisine çok ilgili ve yardımcı oldu kendi adıma bu banka ve İklime hanımla tanıştığım için çok mutluyum. Tekrar teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz Tuba ben

Özlem Güçman Esen
Özlem Güçman Esen · 14 Nisan 2021
★★★★★ Türkiye Finans Ulucami Şubesi / Bursa

İlk defa çalışıyorum bankanızla gayet memnunum özellikle yardımlarından dolayı Bike hanıma ayrıca teşekkür ederim.

Hüseyin Arslan
Hüseyin Arslan · 8 Nisan 2021
★★★★★ Türkiye Finans Kağıthane Şubesi / İstanbul

Şube müdürünün tecrübesi elamanlarına yansımış. Takım çalışması olan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan şube.

Ahmet Arslan
Ahmet Arslan · 18 Kasım 2020

Maalesef yukarıda Kadir Beyin yanıtlarına katılmam gerekiyor. Son günlerde sayısız defa aradım fakat Manavgat şubesi ile görüşmek mümküm değil.

Ozkan Ozbek
Ozkan Ozbek · 31 Temmuz 2020
Türkiye Finans

Bir ev almak için Türkiye finansa başvurduk altını bozdurup teminatımızı yatırdık. Exper gönderdiler çift numarataj diye tapunun bile bilmediği bir hata bulup 800 TL masraf alıp kredi vermediler. Eve daha önce başka bankalardan iki kez kredi çekilmiş. Genel şartları farklıymış.

Ahmet Çileci
Ahmet Çileci · 10 Temmuz 2020

Yahu ne biçim bir bankacılık anlayışınız var saatlerce aramama rağmen kimse telefonu açmıyor. Sanki bankada yoğunluk yaşanıyor havası vermekle elinize ne geçiyor

zehrabujiteri
zehrabujiteri · 12 Mayıs 2020
Türkiye Finans

İyi günler Kayseri bankalar caddesinde ki şubeden 1,5 milyon değerinde ki bir işyeri için 750 bin tl Kredi başvurusunda bulundum Fakat gelir düşüklüğü sebep gösterilerek kredi talebim geri çevrildi Aylık gelirimiz yaklaşık 30 bin tl (belgeleri ile mevcut) ve kredi notunmda çok iyi. Üzerimde yakkaşık 3 milyon tl değerinde gayrimenkul (bankaya belgeleri verildi) olmasına rağmen böyle bir cevap geldi.Sizden başka 3 bankaya daha başvurmuştum 3 u de olumlu dönüş yaptılar ve birinden çekeceğim. Burda olumsuz dönüş yapılması hususunun bankanıza vermiş olduğum benim gelir beyanım ve gayrimenkullerime ait belgelerle birlikte incelenmesini istiyorum ve çalışan hatasından kaynaklı bir husus varsa bankanız tarafından gözden geçirilmesini talep ediyorum Sonuçta kar payı odaklı çalışan bir bankasınız ve mudilerinizin zarar ettirecek ve kâr etmelerine engel olacak bir husus varsa sadece bankanızı değil size güvenen ve yatırım yapan kişileride olumsuz etkileyeceğini düşünmekteyim Şikayet talebini BBDK, Ekonomi ve Hazine Bakanlığına, Çimere de belgeleri ile birlikte göndereceğim. Ayda 30 bin tl geliri olan ve kredi notu iyi olan bir kişiye kredi vermeyip kime kredi veriliyor merak ettim Burda anlattığım hususların bankanızın değil büyük ihtimalle kişi odaklı bir hata olduğunu düşünüyorum Sizden olumlu yada olumsuz bilgi bekliyorum Şimdiden teşekkür ederim.

Taner Alboğa
Taner Alboğa · 18 Nisan 2020
Türkiye Finans

Şikayet: Türkiye finans bankasına 23 mart tarihinde kredi erteleme talebi icin başvurdum geri dönüş 25 gün sonra yapıldı geri dönüş yapıldığında bütün bilgilerimi alan memur sistemde sıkıntı var diyerek işleminizi yapamıyoruz deyip biz sizi yagrin arayalım dediler sofralı gün aranmadım bi sofalı gün arandım kredimin günü geldiği için yatırmak zorunda kaldım virüs nedeni ile kapanan isyerim olduğu icin çok zor durumda bırakıldım bi softaki gün yine arandım yine bütün bilgilerimi alan memur yine aynı şekild e sistemde sıkıntı oldugunu söyledi ve işlemim yapılması 2 defa aranmama rağmen dalga geçercesine işlemimi yapilmadi bende bu şekilde olduğu icin erteleme talebimi geri çekmek zorunda kaldım devlet bankalarının 2 gün içerisinde yapılan erteleme talebimi 28 gün gibi bi süre içerisinde yapılmamıştır şu zor günlerde insanlarla resmen alay etmekteler

Kendal Oruç
Kendal Oruç · 7 Nisan 2020
Türkiye Finans

Beklentilerimi karşılamadı banka burdan da gitmek gerek.

Yaşar Sofuoğlu
Yaşar Sofuoğlu · 6 Nisan 2020

Bankanızca verilen telefon numarasına bir türlü ulaşamıyorum. Bankamatik kartım yok. Verilen talimat üzerine işlem yapıyorum yine ulaşamıyorum. Bekle santrale bağlanıyor deseniz daha kolay olacak.

Kadir Öztürk
Kadir Öztürk · 2 Nisan 2020

Merkez müsteri hizmetleri şubenizle görüşün diyor. Manavgat şubesinin numarasını veriyor arıyoruz Manavgat şubesine telefonla ulaşmak imkansız. Müşteri hizmetlerine bağlanıyorum telefon 2 kere çalıyor ve kapanıyor. Bu kötü günlerde evden çıkmayın deniliyor ilaki şubeyemi gitmek gerek.

Tamer Yıldırım
Tamer Yıldırım · 9 Mayıs 2019

Şube faal olarak çalışmakta olup yukarıda verilen bilgiler doğru değildir. Çalışma saatleri 08:30-17:30.

Daha Eski Yorumları Göster (3)

Türkiye Finans hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Türkiye Finans şubeleri veya banka hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosya medya profiliniz ile yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
En Çok Sorgulanan Şubeler
Bahçelievler / İstanbul
Büyükçekmece / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Yenişehir / Mersin
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin