Anadolubank

Genel Merkez:Saray Mah. Toya Sok. No:3 Ümraniye İstanbul  
51 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Anadolubank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 16. büyük bankası olan Anadolubank, 27 ilde toplam 112 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 55 50 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.anadolubank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Anadolubank için 135 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu ANDLTRIS şeklindedir.

Anadolubank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Anadolubank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Anadolubank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Anadolubank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Anadolubank Şubesi Bulunan Şehirler

Anadolubank Hizmet Verilen İller Listesi

Anadolubank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Anadolubank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.7 / 5
  • Puan 3.65/

Banka puanı, bankaya ait 112 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Anadolubank şubeleri için toplam 20 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 3 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Ilker Yalnızoğlu · 23 Ağustos 2019

Çalışanların ilgi ve alakası son derece memnun edici. Bu vesile ile kendilerine teşekkürler...

Ahmet Tuncay Yasar · 29 Haziran 2018

Sincan Anadolu Bankasıyla bir süre çalıştım ama çalıştığıma bin bir pişman oldum her çalışanı karakteriyle ölçmek gereki...

Necmettin Cesur · 17 Ağustos 2017

Balıkesir şubesinde görevli Hale Ağaoğlu'nun müşterilere göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Daha önce ...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Altındağ / Ankara
Çankaya / Ankara
Kadıköy / İstanbul
Ümraniye / İstanbul
Efeler / Aydın
Nilüfer / Bursa
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin