Anadolubank

Genel Merkez:Saray Mah. Toya Sok. No:3 Ümraniye İstanbul  

Anadolubank Hakkında Genel Bilgiler

Anadolubank, 27 ilde toplam 96 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 55 50 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.anadolubank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Anadolubank için 135 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu ANDLTRIS şeklindedir.

Anadolubank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Anadolubank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Anadolubank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Anadolubank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Anadolubank Şubesi Bulunan Şehirler

Anadolubank Hizmet Verilen İller Listesi

Anadolubank Yorum ve Şikayet

Anadolubank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Anadolubank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.6 / 5
  • Puan 3.56/

Banka puanı, bankaya ait 96 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Anadolubank şubeleri için toplam 61 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 10 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Belgin Gökçe
Belgin Gökçe · 7 Haziran 2023

İzmir Karşıyaka personeli Canan İncidere'nin özenli ilgisinden müşteri hizmeti olarak çok memnun kaldım teşekkürler....

Taner Yılmaz
Taner Yılmaz · 9 Ocak 2023

Neden Isparta'da şubeniz yok? Türkiye'de en az her ilde bir şubesi olmayan banka nasıl herkese hitap edebilir ki?...

Timur Kiliç
Timur Kiliç · 29 Haziran 2021

Anadolubank Elazığda bir şubesi var neden fazla şubesi yok, fazla şubesi olmadığından dolayı güven vermiyor. Malumunuz b...

Halit Ergör
Halit Ergör · 2 Haziran 2021

Çanakkale-Biga daki Anadolu Bankasının kapanması yatırımcılarını çok üzdü. Lütfen burdaki şubeyi açmanızı Biga halkı çok...

Erkan Demiray
Erkan Demiray · 3 Mart 2021

Sade şık ve zarif bir ambiyans dekoru ile göz yormayan şubeleri ve özellikle Karabaş cad. İzmit şubesinde bütün personel...

Behzat Çivici
Behzat Çivici · 24 Haziran 2020

Neo Yapı Gölpark projesinden 2014 yılında ev satın aldık. Ödemeleri 2 yıl içinde senetle tamamladık ve 2017 yazında evde...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Altındağ / Ankara
Efeler / Aydın
Ümraniye / İstanbul
Beylikdüzü / İstanbul
Kartal / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin