Anadolubank

Genel Merkez:Cumhuriyet Mah. Silahşör Cad. No 69 Bomonti Şişli İstanbul
279 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Anadolubank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 16. büyük bankası olan Anadolubank, 25 ilde toplam 107 şube ile hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 55 50 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.anadolubank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Anadolubank için 135 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu ANDLTRIS şeklindedir.

Anadolubank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Anadolubank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Anadolubank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Anadolubank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Anadolubank Şubesi Bulunan Şehirler

Haritada Gezinmeyi Aç

Anadolubank Hizmet Verilen İller Listesi

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.5 / 5
  • Puan 3.50/

Banka puanı, bankaya ait 107 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Anadolubank şubeleri için toplam 6 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Anadolubank ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Sosyal Medyada Bankayı Beğenin