Albaraka Türk

  • Banka İsmi:Albaraka Türk
  • Banka Kodu:203
  • SWIFT Kodu:BTFHTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 236 şube
  • Telefon:444 5 666444 5 666
Genel Merkez:Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cd. No:6 34768 Ümraniye İstanbul
54 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Albaraka Türk Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 14. büyük bankası olan Albaraka Türk, 61 ilde toplam 236 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 5 666 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.albarakaturk.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Albaraka Türk için 203 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu BTFHTRIS şeklindedir.

Albaraka Türk bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Albaraka Türk Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Albaraka Türk şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Albaraka Türk şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Albaraka Türk Şubesi Bulunan Şehirler

Albaraka Türk Hizmet Verilen İller Listesi

Albaraka Türk Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Albaraka Türk şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.1 / 5
  • Puan 3.11/

Banka puanı, bankaya ait 236 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Albaraka Türk şubeleri için toplam 116 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 10 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Agah Uzun · 17 Nisan 2019

Malesef Al Baraka Türkün eski ciddiyeti yok. Şimdi düzen yalan dolan üzerine kurulu malesef...

Ayşe Nur Adanç · 11 Nisan 2019

Personellerde güleryüz sıfır, insanları tersleyen bi konuşma üslubları var. Soru sorduğumuzda hemen tersleyerek cevap ve...

Safiye Erdemir Özçelik · 10 Ağustos 2018

Albaraka Türk Ümraniye şubesinden Uğur Aydına ve çağrı merkezinden Muhammet beye... Kredi karttımla ilgili yaşadığım sor...

Esma Altun · 25 Haziran 2018

berbat bir bankadır. klima yok. 5 sıranız var 2 saat bekliyorsunuz. beni delirtiler. elemanları terbiyesiz ukela. keyfiy...

Baki Yılmaz · 2 Mart 2018

Kaynarca şubesi iznim ve onayım olmadan kırıtık hastalık poliçesi altında hesabımdan 610 tl para kesilmiştir cuma akşamı...

Kemalettin Şahin Afmemlak · 19 Aralık 2017

Telefonlara cevap verilmiyor. Pos cihazı almak için görüşecektim. afm emlak ofisi...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Zeytinburnu / İstanbul
Bayrampaşa / İstanbul
Melikgazi / Kayseri
Osmangazi / Bursa
Yeni Açılan Şubeler
Beyoğlu / İstanbul
Yenimahalle / Ankara
Bahçelievler / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin