Albaraka Türk

  • Banka İsmi:Albaraka Türk
  • Banka Kodu:203
  • SWIFT Kodu:BTFHTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 235 şube
  • Telefon:444 5 666444 5 666
  • İnternet:albaraka.com.tr
Genel Merkez:Saray Mah. Dr.Adnan Büyükdeniz Cd. No:6 34768 Ümraniye İstanbul

Albaraka Türk Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 14. büyük bankası olan Albaraka Türk, 59 ilde toplam 235 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 5 666 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.albaraka.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Albaraka Türk için 203 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu BTFHTRIS şeklindedir.

Albaraka Türk bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Albaraka Türk Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Albaraka Türk şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Albaraka Türk şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Albaraka Türk Şubesi Bulunan Şehirler

Albaraka Türk Hizmet Verilen İller Listesi

Albaraka Türk Yorum ve Şikayet

Albaraka Türk hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Albaraka Türk şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.0 / 5
  • Puan 2.96/

Banka puanı, bankaya ait 235 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Albaraka Türk şubeleri için toplam 203 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 19 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Melike Kul
Melike Kul · 11 Ekim 2021

İyi günler, bugün hesap açma işlemimde benimle ilgilenen beyfendinin adını öğrenebilir miyim? İlgi ve alakası oldukça iy...

Kadir Daşdangil
Kadir Daşdangil · 2 Ağustos 2021

Bugün gün içinde iki kere uğradım. İkisinde de sıra bende olmasına rağmen veznedar arkadaş ile arkada çalışan biri bende...

İlhami Tuba Gungor
İlhami Tuba Gungor · 22 Haziran 2021

Böyle bankanın Allah belgesini versin dolandırı yalancı karaktersiz bankayla hiç bir alakası yok yanlardan başka bişeyi ...

Jsjdjdj Jdjfj
Jsjdjdj Jdjfj · 18 Mart 2021

Mersin Tarsus şubesi için konuşuyorum şahsen ben memnun değilim. 1 tele paramın bile bu bankada kalmasını istemiyorum ço...

Mesut Şerbetçi
Mesut Şerbetçi · 22 Aralık 2020

Devlet dairesi daha iyi çalışıyor...

Özhan Güler
Özhan Güler · 13 Ekim 2020

Bi bakın şu telefonlara...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Zeytinburnu / İstanbul
Bayrampaşa / İstanbul
Zeytinburnu / İstanbul
Osmangazi / Bursa
Melikgazi / Kayseri
Ümraniye / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin