Vakıfbank

Genel Merkez:Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:7/A-B 34768 Ümraniye İstanbul

Vakıfbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 4. büyük bankası olan VakıfBank, 81 ilde toplam 929 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.vakifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıfbank için 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TVBATR2A şeklindedir.

VakıfBank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

VakıfBank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıfbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. VakıfBank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

VakıfBank Şubesi Bulunan Şehirler

VakıfBank Hizmet Verilen İller Listesi

VakıfBank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

VakıfBank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.51/

Banka puanı, bankaya ait 929 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıfbank şubeleri için toplam 1240 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 168 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Muhammet Çakır · 9 Eylül 2020

1 puanı değil 0 puanı hak eden müşteriyi hiç düşünmeyen saçma bir banka....

Ayhan Zeytinci · 9 Eylül 2020

04-09-2020 tarihinde Garanti bankası üzerinden Alsancak Talatpaşa şubenize 630 tl lik bir eft yaptım ancak karşı tarafa ...

Burak Koç · 4 Eylül 2020

Telefonlar yüzümüze kapanıyor. İşinizi yapın....

Gamze Rüzgar Yeğin · 2 Eylül 2020

Telefonlara cevap verilmiyor arkadaş ne zaman arasak cevap yok....

T.D.Tourism · 31 Ağustos 2020

Sıfır hizmet 2 saat bekletiyolar saygısız personelleri var hiç bi bilgiler yok dikkat edin...

Bülent Demirci · 24 Ağustos 2020

Yarım saattir şube personeline bağlanmadı....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Kadıköy / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Küçükçekmece / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Kelkit / Gümüşhane
Şehitkamil / Gaziantep
Şişli / İstanbul
Beşiktaş / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin