Vakıfbank

Genel Merkez:Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:7/A-B 34768 Ümraniye İstanbul

Vakıfbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 4. büyük bankası olan VakıfBank, 81 ilde toplam 932 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.vakifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıfbank için 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TVBATR2A şeklindedir.

VakıfBank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

VakıfBank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:10:00 - 12:30 ve 13:30 - 16:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıfbank şubeleri haftaiçi sabah 10:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 16:00'e kadar hizmet verilmektedir. VakıfBank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

VakıfBank Şubesi Bulunan Şehirler

VakıfBank Hizmet Verilen İller Listesi

VakıfBank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

VakıfBank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.53/

Banka puanı, bankaya ait 932 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıfbank şubeleri için toplam 1462 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 199 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Ali Idi · 4 Mayıs 2021

5 yıl önce almış olduğum konut kredisi son taksidini yatırdım, sayelerinde ev sahibi oldum, sonsuz teşekkürler......

Cengiz Tokman · 19 Nisan 2021

Ya sabahtan beri arıyorum cevap veren yok krediyi verirken gergin arayanlar bir telefona bakmıyorlar bir daha kredi ne ç...

Saadet Ulu · 15 Nisan 2021

Aliağada başvuruyorum ses seda yok iki ay sonra SGKyı arıyorum Bornova Heykel şubesine paranız yatmış görünüyor sistemde...

Gülden Gener · 9 Nisan 2021

Asla ulaşılamayan ve belli çalışmadan sonra kapanan bir tel bu... Nasıl iletişim kurabiliriz acaba şubemizde... Otuz kez...

Mehmet Raci Mungan · 15 Mart 2021

Telefonla ulaşmak imkansiz....

Nesrin Karakaya · 2 Mart 2021

İki gündür arıyorum telefona bakan yok ne diye tel no veriyorsunuz madem bakmayacaksınız....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Kadıköy / İstanbul
Yenişehir / Diyarbakır
Kadıköy / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Gebze / Kocaeli
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin