Vakıfbank

Genel Merkez:Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:7/A-B 34768 Ümraniye İstanbul
6135 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Vakıfbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 4. büyük bankası olan Vakıfbank, 81 ilde toplam 922 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.vakifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıfbank için 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TVBATR2A şeklindedir.

Vakıfbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıfbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Vakıfbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Vakıfbank Şubesi Bulunan Şehirler

Vakıfbank Hizmet Verilen İller Listesi

Vakıfbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Vakıfbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.64/

Banka puanı, bankaya ait 922 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıfbank şubeleri için toplam 505 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 45 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Anastasia Kaya · 3 Nisan 2018

Bu gün rahatsız olan babam ile bankanıza sgk tarafından maaşına konulan icrayı kapatmak için ödeme yapmaya gittik. Sıram...

Nihat Sarıaltın · 29 Mart 2018

Bankanızdan talep edilmediği halde tarafıma tarım kart çıkmış alırken herhangi bir faiz veya kart ücreti falan varsa alm...

Şerif Değirmenci · 26 Mart 2018

o zaman köroğlu şube bizimle bireysel ve kurumsal bazda çalışmak isterse ziyaret bekliyoruz....

Elif Morkoç · 2 Mart 2018

Sabahtan beri bekliyorum ve tek bekleyen ben değilim. Ama gişede tek bir çalışan var. Koca banka tek bir elemanla iş gör...

Aziz Babaoglu · 1 Mart 2018

Lütfen her ay dogru drüs bilgi verilsin yazılan bildirilerden hiç birşey anlamıyoruz detaylı bilgi verilsin. teşekküler...

Oktay Kahveci · 27 Şubat 2018

Bana gönderilen belgelerin bulunduğu zarfı açık şekilde teslim aldım....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Kadıköy / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin