Vakıfbank

Genel Merkez:Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:7/A-B 34768 Ümraniye İstanbul

Vakıfbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 4. büyük bankası olan VakıfBank, 81 ilde toplam 930 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.vakifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıfbank için 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TVBATR2A şeklindedir.

VakıfBank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

VakıfBank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıfbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. VakıfBank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

VakıfBank Şubesi Bulunan Şehirler

VakıfBank Hizmet Verilen İller Listesi

VakıfBank Yorum ve Şikayet

Vakıfbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

VakıfBank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.4 / 5
  • Puan 2.45/

Banka puanı, bankaya ait 930 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıfbank şubeleri için toplam 2345 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 304 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Gökhan Gk
Gökhan Gk · 30 Kasım 2023

Özellikle borsa hesabı açtıyorum dememize rağmen borsa işlem yetkisini kapalı tutmak nedir arkadaş? Normal misiniz siz?...

Semra Burkay
Semra Burkay · 30 Ekim 2023

0537595***2 Bu numara Vakıf bank müşteri temsilcisiyim diye aradı. Kredi kartınızın süresi doluyor dedi. Hazırlayıp gönd...

Mustafa Alaosman
Mustafa Alaosman · 13 Ekim 2023

Sanırım, sadece "burada da şubemiz olsun" diyerek kurulmuş, içerisinde, iş yapmamak için gerekirse müşteri ile kavga ede...

Ümit Hanlı
Ümit Hanlı · 8 Eylül 2023

3 gündür Atm'nin el koyduğu param hesabıma geçmedi hiç bir muhatap bulamıyorum....

Su Su
Su Su · 7 Eylül 2023

500 kere aradım telefona bakan yok sarı panjurlu sigortayı iptal ediyorum otomatik yenileniyor lanet olsun....

Malik Yaşar
Malik Yaşar · 24 Ağustos 2023

Bu nasıl saçmalık saat 1.30 da girdim içeriye hallen sıra gelmedi ve sıra numarası yanmadan kafalarına göre çağırıp alıy...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Yenişehir / Diyarbakır
Akdeniz / Mersin
Gebze / Kocaeli
Kadıköy / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin