Vakıfbank

Genel Merkez:Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:7/A-B 34768 Ümraniye İstanbul

Vakıfbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 4. büyük bankası olan VakıfBank, 81 ilde toplam 932 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.vakifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıfbank için 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TVBATR2A şeklindedir.

VakıfBank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

VakıfBank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:10:00 - 12:30 ve 13:30 - 16:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıfbank şubeleri haftaiçi sabah 10:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 16:00'e kadar hizmet verilmektedir. VakıfBank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

VakıfBank Şubesi Bulunan Şehirler

VakıfBank Hizmet Verilen İller Listesi

VakıfBank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

VakıfBank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.53/

Banka puanı, bankaya ait 932 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıfbank şubeleri için toplam 1400 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 193 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Necdet Ozturk · 9 Şubat 2021

Global Engelliler Vakfı olarak bankanızdan fiziksel ve dijital kapsayıcı erişilebilirlik hizmetlerinin artırılmasını bek...

Tevfik Bettemir · 1 Şubat 2021

Bugün en az bir saattir müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştiremiyorum. Çağrı merkezi de Kuşadasına yönlendiriyor. ...

Jacky Jack · 26 Ocak 2021

Bankanın telefonu çalışıyormu acaba, bi kontrol etseniz. Günlerdir arıyorum, çalıyor, cevap veren yok.....

Sevgi Güraydın Tolacıoğlu · 25 Ocak 2021

Saat 11.30 telefonlar cevap vermiyor...

Derya Deniz · 5 Ocak 2021

Şubede çalışan memur sayısı yetersiz...

Erdoğan Öztürker · 4 Ocak 2021

Bu bankanın her şeyi güzel. Bir tek müşterilerini bilgisayar ile muhatap ediyor ve saatlerce de yanıt vermedikleri gibi,...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Kadıköy / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Yenişehir / Diyarbakır
Başakşehir / İstanbul
Küçükçekmece / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin