Vakıfbank

Genel Merkez:Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:7/A-B 34768 Ümraniye İstanbul

Vakıfbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 4. büyük bankası olan VakıfBank, 81 ilde toplam 930 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.vakifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıfbank için 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TVBATR2A şeklindedir.

VakıfBank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

VakıfBank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıfbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. VakıfBank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

VakıfBank Şubesi Bulunan Şehirler

VakıfBank Hizmet Verilen İller Listesi

VakıfBank Yorum ve Şikayet

Vakıfbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

VakıfBank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.4 / 5
  • Puan 2.44/

Banka puanı, bankaya ait 930 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıfbank şubeleri için toplam 2063 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 273 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Sibel Sibel
Sibel Sibel · 11 Ocak 2023

Bir banka şubesi orada çalışan her personel için evi, iş arkadaşları ailesi ve müşterileri de misafiridir. Ancak bir çal...

Galip Cem İngenç
Galip Cem İngenç · 16 Aralık 2022

Telefonlara cevap verilmiyor....

Vahide Menekşe Kirte
Vahide Menekşe Kirte · 5 Aralık 2022

Az önce Vakıfbank İstanbul Adliye şubesinden 2 bin TL çekmem gerekti, gişedeki memur büyük bir dolandırıcılık vurgununun...

Neslihan Balkaya
Neslihan Balkaya · 17 Kasım 2022

Merhaba, 16 Kasım salı günü 13:30_14:00 saatleri arasında gittiğim Vakıf Bank Cumhuriyet şubesinde *** hanım denilen çal...

Ayten Certel
Ayten Certel · 10 Kasım 2022

Telefonları açmıyorlar kaç kez aramamıza rağmen....

Sarıların Sülo
Sarıların Sülo · 8 Kasım 2022

Bireysel bankacılık sırasındaki personel çok kaba ve tutumları samimiyetsiz. Turistlere öncelik tanınıyor vakit kaybı bi...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Yenişehir / Diyarbakır
Kadıköy / İstanbul
Akdeniz / Mersin
Gebze / Kocaeli
Başakşehir / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin