Vakıfbank

Genel Merkez:Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:7/A-B 34768 Ümraniye İstanbul

Vakıfbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 4. büyük bankası olan VakıfBank, 81 ilde toplam 932 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.vakifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıfbank için 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TVBATR2A şeklindedir.

VakıfBank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

VakıfBank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 16:30
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıfbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 16:30'e kadar hizmet verilmektedir. VakıfBank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

VakıfBank Şubesi Bulunan Şehirler

VakıfBank Hizmet Verilen İller Listesi

VakıfBank Yorum ve Şikayet

Vakıfbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

VakıfBank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.49/

Banka puanı, bankaya ait 932 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıfbank şubeleri için toplam 1547 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 211 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Celal Sırma
Celal Sırma · 20 Temmuz 2021

Aylık vadeli hesabımın faizi Kurban Bayramı arifesinde doldu ve yeni faiz belirlenmedi. Bekledim ve bayramın 1.günü tele...

Mehmet Kaplan
Mehmet Kaplan · 12 Temmuz 2021

1 haftadır arıyorum bağlanamadım. O telefon numarasını boş yere yazmışsınız....

Gonca Önsoy Caner
Gonca Önsoy Caner · 7 Temmuz 2021

Terbiyesizliklerine inanamadım! Bilgisizliklerini ve ilgisizliklerini örtmek için çirkefliğe başvuran müşteri temsilcisi...

Ahmet Kenan Tuna
Ahmet Kenan Tuna · 6 Temmuz 2021

Telefonlara bakılmıyor. Bu konuyla ilgilenmenizi rica ederiz....

Fikret Başıbüyük
Fikret Başıbüyük · 21 Haziran 2021

Kefili olduğum bursa 15. icra 2011-3778 nolu dosyanın asil borçlusuna hiç bir işlem yapılmadan 10 yıldır kefiller üzerin...

Ahmet Seyrek
Ahmet Seyrek · 21 Haziran 2021

Bu banka ile bu şube ile çalışmak çok zor banka personeline ulaşmak mucize....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Kadıköy / İstanbul
Yenişehir / Diyarbakır
Başakşehir / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Gebze / Kocaeli
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin