Vakıfbank

Genel Merkez:Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:7/A-B 34768 Ümraniye İstanbul

Vakıfbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 4. büyük bankası olan VakıfBank, 81 ilde toplam 930 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.vakifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıfbank için 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TVBATR2A şeklindedir.

VakıfBank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

VakıfBank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıfbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. VakıfBank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

VakıfBank Şubesi Bulunan Şehirler

VakıfBank Hizmet Verilen İller Listesi

VakıfBank Yorum ve Şikayet

Vakıfbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

VakıfBank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.47/

Banka puanı, bankaya ait 930 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıfbank şubeleri için toplam 1807 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 249 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Nevin Büyükünal
Nevin Büyükünal · 14 Haziran 2022

İlgisizler, telefona bakmıyor şube....

Nevin Büyükünal
Nevin Büyükünal · 14 Haziran 2022

Telefona bakmıyorlar, basit bir bilgi için illa şubeye mi gitmek gerekiyor?...

Nevin Büyükünal
Nevin Büyükünal · 14 Haziran 2022

Şubeleri arıyoruz telefonu açmıyorlar....

Muhammet Saffet Yıldız
Muhammet Saffet Yıldız · 13 Mayıs 2022

VakıfBank ortak ATM'den Vakıf Katılımda olan hesabıma kartım ile para yatırma işlemi yaptım ve internet bankacılığından ...

İbrahim Akın
İbrahim Akın · 5 Mayıs 2022

Bir ipotek fek yazısının gönderilip gönderilmediğini öğrenmek için defalarca telefon etmemem rağmen banka ilgilileri tel...

Mujdat Akcay
Mujdat Akcay · 20 Nisan 2022

Geçen sene Ordu şubesinde vadesiz hesap açtırdık. Ordu şubesine veya çağrı merkezine ulaşabilmek uzaya ulaşabilmek gibi ...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Yenişehir / Diyarbakır
Kadıköy / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Akdeniz / Mersin
Gebze / Kocaeli
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin