Vakıfbank

Genel Merkez:Sanayi Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi Güler Sokak No: 51 Kağıthane İstanbul
5697 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Vakıfbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 6. büyük bankası olan Vakıfbank, 81 ilde toplam 915 şube ile hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.vakifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıfbank için 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TVBATR2A şeklindedir.

Vakıfbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıfbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Vakıfbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Vakıfbank Şubesi Bulunan Şehirler

Haritada Gezinmeyi Aç

Vakıfbank Hizmet Verilen İller Listesi

Vakıfbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Vakıfbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.60/

Banka puanı, bankaya ait 915 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıfbank şubeleri için toplam 394 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 36 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Yasemin Başoğlu · 22 Ocak 2018

Bu ne biçim devlet bankası. Telefonlara cevap veren yok....

Gülden Şahintepe · 5 Ocak 2018

Tokat Merkez vakıflar bankası çalışanlarından Hayriye hanım bugün güler yüzünüze ilginize hayran kaldım. Şimdiye kadar s...

Mehmet Kağan Arslan · 2 Ocak 2018

Vakıfbank Giresun şubesinde hesap açmam gerekiyordu. Her vatandaş gibi sıra numarası aldım. Bireysel bankacılık bölümünd...

Necmi Çeken · 6 Aralık 2017

telefonla ulaşılamıyor.....

Ahmet Alancık · 5 Aralık 2017

Vakıfbank Kastamonu ve Karabük şubelerini defalarca aramama ragmen açılmıyor cevap verilmiyor. Acaba boşunamı veriliyor ...

Yalçın Çırak · 4 Aralık 2017

banka şubesinin telefonu açan yok...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Kadıköy / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin