Vakıfbank

Genel Merkez:Finanskent Mahallesi Finans Caddesi No:40/1 Ümraniye/İstanbul

Vakıfbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 4. büyük bankası olan VakıfBank, 81 ilde toplam 937 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.vakifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıfbank için 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TVBATR2A şeklindedir.

VakıfBank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

VakıfBank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıfbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. VakıfBank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

VakıfBank Şubesi Bulunan Şehirler

VakıfBank Hizmet Verilen İller Listesi

VakıfBank Yorum ve Şikayet

Vakıfbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

VakıfBank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.4 / 5
  • Puan 2.44/

Banka puanı, bankaya ait 937 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıfbank şubeleri için toplam 2425 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 312 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Murat Ayaydın
Murat Ayaydın · 28 Nisan 2024

Alaşehir Vakıfbank ATM leri 3 adet var ve tamamı kartsız işlemler sürekli arızalı ceza infaz kurumu için para yatırmak s...

Ömer Furkan Yavuz
Ömer Furkan Yavuz · 15 Nisan 2024

Berbat bu nasıl bir yer çalışanlar ayrı dert gişeler ayrı dert çalışanlar şahsi telefon görüşmesini dinlemekten iş görem...

Ercan Balar
Ercan Balar · 4 Nisan 2024

Çok ilgili bir şube müşteri temsilcilerinin ilgisi harika....

Alişan Kılınç
Alişan Kılınç · 25 Mart 2024

10 gün önce sizden kredi kartı aldım. Limit 500 lira.Limit artırım isteğim kabul edilmedi. 500 lira limit ile de kartını...

Okan Okan
Okan Okan · 26 Şubat 2024

Şube asla ulaşamıyoruz çalışanlar sorunlu gibi....

Yılmaz 24
Yılmaz 24 · 23 Ocak 2024

Benim Adıma sarı panjur DASK sigortası yapılmış bunun acele iptal edilerek hesabımdan çekilen ücretin hiçbir yasal kesin...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Yenişehir / Diyarbakır
Akdeniz / Mersin
İlkadım / Samsun
Gebze / Kocaeli
Yeni Açılan Şubeler
Elmalı / Antalya
Saruhanlı / Manisa
Süleymanpaşa / Tekirdağ
Acıpayam / Denizli
Kandıra / Kocaeli
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin