Vakıfbank

Genel Merkez:Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:7/A-B 34768 Ümraniye İstanbul

Vakıfbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 4. büyük bankası olan VakıfBank, 81 ilde toplam 931 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.vakifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıfbank için 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TVBATR2A şeklindedir.

VakıfBank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

VakıfBank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıfbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. VakıfBank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

VakıfBank Şubesi Bulunan Şehirler

VakıfBank Hizmet Verilen İller Listesi

VakıfBank Yorum ve Şikayet

Vakıfbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

VakıfBank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.49/

Banka puanı, bankaya ait 931 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıfbank şubeleri için toplam 1604 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 219 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Sema Uçan
Sema Uçan · 2 Eylül 2021

Bireysel emeklilikle ilgili sorunumu çözmek için günlerdir arıyorum ve asla kimseyle iletişim kuramıyorum. Bu ne biçim b...

Baris Mukyen
Baris Mukyen · 31 Ağustos 2021

Ticari firmalarla ilgilenen E*** Bey bir banka yöneticisinden ziyade bir mahalle kabadayısı edasıyla işlemleri yürütmekt...

Mo Ses Gold
Mo Ses Gold · 13 Ağustos 2021

Kimse telefona bakmıyor. Yurtdışından arıyoruz ulaşamıyoruz. Ne biçim hizmet bu müdür hanım ?...

Fatma Aras
Fatma Aras · 6 Ağustos 2021

Telefona asla bakan yok nasıl bır banka bu....

Fatih Çintimur
Fatih Çintimur · 2 Ağustos 2021

Bankamatikte param kaldı kredi kartı ödemesi ama geri dönüş olmadı....

Fikret Eralan
Fikret Eralan · 2 Ağustos 2021

Telefonla ulaşmak zor....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Yenişehir / Diyarbakır
Kadıköy / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Gebze / Kocaeli
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin