Vakıfbank

Genel Merkez:Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:7/A-B 34768 Ümraniye İstanbul

Vakıfbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 4. büyük bankası olan VakıfBank, 81 ilde toplam 930 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.vakifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıfbank için 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TVBATR2A şeklindedir.

VakıfBank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

VakıfBank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıfbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. VakıfBank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

VakıfBank Şubesi Bulunan Şehirler

VakıfBank Hizmet Verilen İller Listesi

VakıfBank Yorum ve Şikayet

Vakıfbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

VakıfBank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.4 / 5
  • Puan 2.41/

Banka puanı, bankaya ait 930 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıfbank şubeleri için toplam 1937 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 260 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Mehmet Samet Kasap
Mehmet Samet Kasap · 19 Eylül 2022

Berbat şube ulaşılamıyor....

Agah Uzun
Agah Uzun · 9 Eylül 2022

Personel yetersiz buna rağmen performansı güzel....

Filiz Yalçın
Filiz Yalçın · 22 Ağustos 2022

Allah gerçekten Bağcılar şubesine kimseyi düşürmesin. Kızım çalışanlarınızın yüzünden iyi bir işi kaçırdı sıra beklemekt...

Filiz Duman
Filiz Duman · 16 Ağustos 2022

Çalışan bir bayan var para üstünü eksik verdi para üstümü istediğimde yerimden kalkamam para arkada dedi ve bize fazlası...

Necdet Açan
Necdet Açan · 26 Temmuz 2022

Uzun yol çalıştığım için şubeye gidemiyorum. Atışalanı müşteri temsilcisine görüşmek gerekiyor. Emekli çalışanı maaş pro...

Mehmet Bağcı
Mehmet Bağcı · 18 Temmuz 2022

Merhaba, 14.07.2022 Perşembe günü Vakıfbank Uzunköprü şubenize gelerek bir hesabımı kapatmak istedim. Hesaptaki kalan pa...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Yenişehir / Diyarbakır
Kadıköy / İstanbul
Akdeniz / Mersin
Başakşehir / İstanbul
Gebze / Kocaeli
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin