Vakıfbank

Genel Merkez:Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:7/A-B 34768 Ümraniye İstanbul

Vakıfbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 4. büyük bankası olan Vakıfbank, 81 ilde toplam 943 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.vakifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıfbank için 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TVBATR2A şeklindedir.

Vakıfbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıfbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Vakıfbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Vakıfbank Şubesi Bulunan Şehirler

Vakıfbank Hizmet Verilen İller Listesi

Vakıfbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Vakıfbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.57/

Banka puanı, bankaya ait 943 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıfbank şubeleri için toplam 880 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 105 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Gökmen Sultan Nayır · 27 Mart 2020

Birdaha tövbe.. Bu bankadan kredi kullanmıcam.. Soyguncu gibi çıkartmışlar bi sarı panjur konut paket sigortası diye her...

Yaren Güçlü · 26 Mart 2020

Ben 84 yılından beri vakıf banktan emekli maaşı alırım. Memnunum hiç bir bankaya transfer olmadım ve olmam...

Akil Arslan Bortecene · 23 Mart 2020

Şubenize telefonla ulaşamıyorum...

TC Kemal Polat · 23 Mart 2020

Yasağa tabi olduğum için belki on defa aradım Maltepe şubesini emekli maaşımı nası alacağım, K. kart borcumu nasıl ödeye...

Nihat Emeksiz · 23 Mart 2020

Haberim olmadan neden promasyon hesabıma yükledininiz. Ben banka değişikliği yapacaktım. Şimdi yapabilirmiyim....

Mehmet Yıldırım · 13 Mart 2020

Telefona cevap vermiyorsunuz bir saattir şubenize ulaşamıyorum....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Kadıköy / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Küçükçekmece / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Şehitkamil / Gaziantep
Şişli / İstanbul
Beşiktaş / İstanbul
Altındağ / Ankara
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin