Vakıfbank

Genel Merkez:Sanayi Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi Güler Sokak No: 51 Kağıthane İstanbul
4418 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Vakıfbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 6. büyük bankası olan Vakıfbank, 81 ilde toplam 915 şube ile hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.vakifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Vakıfbank için 15 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TVBATR2A şeklindedir.

Vakıfbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Vakıfbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Vakıfbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Vakıfbank Şubesi Bulunan Şehirler

Haritada Gezinmeyi Aç

Vakıfbank Hizmet Verilen İller Listesi

Vakıfbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Vakıfbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.57/

Banka puanı, bankaya ait 915 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Vakıfbank şubeleri için toplam 347 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 28 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Ezgi Aslan · 23 Ekim 2017

Telefonlara kesinlikle cevap verilmiyor bu konuyla ilgilenilmesi ve değerlendirmesi konusunda bilgilerinize lütfen rica ...

Hamdi Tasyurek · 21 Eylül 2017

Kapıdan içeri girdiğimde yüzüme bakarak dalgacı tavırlar alan ilk başta güvenlik görevlisi arkadaş, hemen yanında buluna...

Memet Çamur · 18 Eylül 2017

Yakacık Şubenizin telefonları neden hiç yanıt vermiyor? Bir bilen varsa lütfen bize yol göstersin!...

Cuneyt Pinarbasi · 18 Ağustos 2017

Merhabalar Çalıştığım kurum sebebiyle Vakıfbank müşterisi oldum. Maaş hesabım farklı bir şube olsa bile Köroğlu şubesind...

TC Çapulcu Hüseyin Arık · 18 Ağustos 2017

Vakıfbank Cağaloğlu, şubeniz çalışanlarından Zeynep Baş ve Kübra Taşkın, güleryüzlü, hanımefendi ve sabırlı yaklaşımları...

Leyla Toy · 19 Temmuz 2017

Telefon numaraları hiç bir zaman yanıt vermiyor. Çalışanlarının çoğunda gülümseme yok....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Başakşehir / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Ümraniye / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin