Türkiye Halk Bankası

  • Banka İsmi:Halkbank
  • Banka Kodu:12
  • SWIFT Kodu:TRHBTR2A
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1000 şube
  • Telefon:0 (850) 222 0 4000 (850) 222 0 400
  • İnternet:halkbank.com.tr
Genel Merkez:Barbaros Mah. Şebboy Sok. No:4 Ataşehir İstanbul

Türkiye Halk Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 3. büyük bankası olan Halkbank, 82 ilde toplam 1000 şube ile faaliyet göstermektedir. Türkiye Halk Bankası ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 4 şubeyle bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 400 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.halkbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Halk Bankası için 12 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TRHBTR2A şeklindedir.

Halkbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Halkbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Halk Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Halkbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Halkbank Şubesi Bulunan Şehirler

Halkbank Hizmet Verilen İller Listesi

Halkbank Yorum ve Şikayet

Türkiye Halk Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Halkbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.4 / 5
  • Puan 2.37/

Banka puanı, bankaya ait 1004 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Halk Bankası şubeleri için toplam 3351 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 417 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Melek Uçar Tütün
Melek Uçar Tütün · 25 Mayıs 2023

Merhabalar, Bankanızda çalışan bireysel danışman Naile Çakır Hanım'a ne kadar teşekkür etsek azdır. Eşimle taşıt kredisi...

Orhan Başkar
Orhan Başkar · 17 Mayıs 2023

Merhaba, Ben yaklaşık olarak 1,2 haftadır Halkbank Serik şubesine telefonla ulaşmak istiyorum. Yoğun çaba sarf ediyorum....

Lutfu Kecelioglu
Lutfu Kecelioglu · 11 Mayıs 2023

Telefonları ile ilgililer ile konuşamıyorum. Sisteminiz çok kötü. Müşterilerinizi başka bankaya gitmeleri için itiyorsun...

İbrahim Yaman
İbrahim Yaman · 5 Mayıs 2023

KGF kredisi ile şikayetim var. KGF destekli tazminata işyerim başvurdu bana tazminatımı ödemek için yanlız birbuçuk ay o...

Mirac Efe Sert
Mirac Efe Sert · 20 Nisan 2023

Şubede çalışan yokmu kimse telefona bakmıyor...

Semih Yonez
Semih Yonez · 17 Nisan 2023

Telefonlara cevap verdiklerini hiç görmedim....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sincan / Ankara
Çankaya / Ankara
Küçükçekmece / İstanbul
Gaziemir / İzmir
Yeni Açılan Şubeler
Narman / Erzurum
Ondokuzmayıs / Samsun
Yenipazar / Aydın
Pınarbaşı / Kayseri
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin