Türkiye Halk Bankası

  • Banka İsmi:Halkbank
  • Banka Kodu:12
  • SWIFT Kodu:TRHBTR2A
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1000 şube
  • Telefon:0 (850) 222 0 4000 (850) 222 0 400
  • İnternet:halkbank.com.tr
Genel Merkez:Barbaros Mah. Şebboy Sok. No:4 Ataşehir İstanbul

Türkiye Halk Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 3. büyük bankası olan Halkbank, 82 ilde toplam 1000 şube ile faaliyet göstermektedir. Türkiye Halk Bankası ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 5 şubeyle bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 400 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.halkbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Halk Bankası için 12 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TRHBTR2A şeklindedir.

Halkbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Halkbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Halk Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Halkbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Halkbank Şubesi Bulunan Şehirler

Halkbank Hizmet Verilen İller Listesi

Halkbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Halkbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.49/

Banka puanı, bankaya ait 1005 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Halk Bankası şubeleri için toplam 1772 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 225 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Oguz Saraç · 29 Haziran 2020

İlgi alaka çok güzel. Rahmetli babamın maaş aldığı bankaydı şimdi bizim bankamız oldu. Halkın Bankası Halkbank...

Gülşah Çamdalı · 29 Haziran 2020

12 hazirandan beri bekliyorum hala ipoteğim kalkmadı şu işim halolsun bu bankayla tüm ilişiğimi keseceğim...

Suheyla Demiral · 25 Haziran 2020

Allah bu bankada çalışanlara merhamet versin inşallah, asla aldıkları maaşları hak etmiyorlar. En azından ben aldıkları ...

Nural Kiliç · 25 Haziran 2020

Müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız... Takkkalarca bekletiyorlar... Operatör birazdan müşterihizmetlerine bağlanacaksı...

Turhan Yükseliyor · 24 Haziran 2020

2 haftadır müşteri temsilcime ulaşımıyorum. 850 hatlarına bildiriyorum. mesaj atıyorum. hiç bir sonuç yok....

Mare Mare · 18 Haziran 2020

Kredi başvurusunda bulunduk temel destek kredisi banka sorumlusuna sormak istiyorum neden daha bu kredilerimiz onaylanma...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Gaziemir / İzmir
Küçükçekmece / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Yenipazar / Aydın
Pınarbaşı / Kayseri
Kocasinan / Kayseri
Kınık / İzmir
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin