Türkiye Halk Bankası

  • Banka İsmi:Halkbank
  • Banka Kodu:12
  • SWIFT Kodu:TRHBTR2A
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1044 şube
  • Telefon:0 (850) 222 0 4000 (850) 222 0 400
  • İnternet:halkbank.com.tr
Genel Merkez:Finanskent Mahallesi Finans Caddesi No:42/1 34760 Ümraniye/İstanbul

Türkiye Halk Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 3. büyük bankası olan Halkbank, 81 ilde toplam 1044 şube ile faaliyet göstermektedir. Türkiye Halk Bankası ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 4 şubeyle bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 400 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.halkbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Halk Bankası için 12 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TRHBTR2A şeklindedir.

Halkbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Halkbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Halk Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Halkbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Halkbank Şubesi Bulunan Şehirler

Halkbank Hizmet Verilen İller Listesi

Halkbank Yorum ve Şikayet

Türkiye Halk Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Halkbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.3 / 5
  • Puan 2.33/

Banka puanı, bankaya ait 1048 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Halk Bankası şubeleri için toplam 3759 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 472 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Gokhan Karadag
Gokhan Karadag · 15 Nisan 2024

Kimse umursamıyor müşteriyi....

Sevcan Ocak
Sevcan Ocak · 1 Nisan 2024

Defalarca arıyorum kimse bakmıyor! Promosyon yatıracaklar aylardır bekliyoruz. İlçem yatırılmayacağına dair bilgi verdi....

Uzuner Erkal
Uzuner Erkal · 25 Mart 2024

Yurt dışından görüşmek imkansız. Kasıtlı yapılıyor olmalı. Yoksa neden mutlaka TC numrası ister ki? Ben Avusturya vatand...

Osman Sokuoglu
Osman Sokuoglu · 15 Mart 2024

Şubenizi arıyorum ulaşamıyorum. Kredimi kapatmak istiyorum kapatamıyorum. Hesaplarımı kapatmak istiyorum kapatamıyorum. ...

Fatma Kaplan
Fatma Kaplan · 19 Şubat 2024

ATM para üstümü vermedi bunu bile halledemeyen bir banka illa bankaya gitmek gerekiyormuş müşteri hizmetleri bunu bile h...

Tayfun Demırkoparan
Tayfun Demırkoparan · 15 Şubat 2024

Merhaba benim maaş avans limitim artırımı onaylandı hesaba yansımadı....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sincan / Ankara
İpekyolu / Van
Küçükçekmece / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Çankaya / Ankara
Maçka / Trabzon
Eyyübiye / Şanlıurfa
Polatlı / Ankara
Menderes / İzmir
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin