Türkiye Halk Bankası

Genel Merkez:Barbaros Mah. Şebboy Sok. No:4 Ataşehir İstanbul
73 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Türkiye Halk Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 3. büyük bankası olan Halkbank, 82 ilde toplam 984 şube ile faaliyet göstermektedir. Türkiye Halk Bankası ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 5 şubeyle bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 400 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.halkbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Halk Bankası için 12 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TRHBTR2A şeklindedir.

Halkbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Halkbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Halk Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Halkbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Halkbank Şubesi Bulunan Şehirler

Halkbank Hizmet Verilen İller Listesi

Halkbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Halkbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.60/

Banka puanı, bankaya ait 989 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Halk Bankası şubeleri için toplam 1146 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 118 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Osman Tas · 26 Ekim 2019

Telefonlarımıza niye bakmıyorsunuz?...

Damla Topac · 23 Ekim 2019

Halk bankasında işlemler 3 ay alıyor. Telefona kesinlikle ulaşılamıyor...

Yaşar Selim · 18 Ekim 2019

Samsun Canik şubesi ne telefonla neden ulaşılamıyor devlet bankası olduğu için mi acaba....

Metin Yıldızlı · 17 Ekim 2019

Çengelköy Halkbankası Müdürü Sayın Leyla Hanım ve şube çalışanlarında Doğan Bey ve Tuçe Hanıma ilgi ve alakalaından dola...

Ebru Kanık Seyok · 16 Ekim 2019

Halk bankasıyla yeni tanıştım. Düzce şubesinin gişeleri kadar gevşek bir banka hiç görmedim. Dışarıda halk gişe sırası b...

Turgay Aydın · 14 Ekim 2019

3 saattir telefonla arıyorum Beykoz şubesinde bir Allahın kulu telefona bakmıyor. 3 defa çalıyor kapatıyorlar yazık böyl...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Gaziemir / İzmir
Küçükçekmece / İstanbul
Menteşe / Muğla
Yeni Açılan Şubeler
Dazkırı / Afyonkarahisar
Akkuş / Ordu
Koçarlı / Aydın
Palandöken / Erzurum
Eyüpsultan / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin