Türkiye Halk Bankası

  • Banka İsmi:Halkbank
  • Banka Kodu:12
  • SWIFT Kodu:TRHBTR2A
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 935 şube
  • Telefon:444 0 400444 0 400
  • İnternet:halkbank.com.tr
Genel Merkez:Barbaros Mahallesi, Şebboy Sokak No:4 Ataşehir İstanbul
5817 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Türkiye Halk Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 3. büyük bankası olan Halkbank, 81 ilde toplam 935 şube ile hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 0 400 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.halkbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Halk Bankası için 12 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TRHBTR2A şeklindedir.

Halkbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Halkbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Halk Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Halkbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Halkbank Şubesi Bulunan Şehirler

Haritada Gezinmeyi Aç

Halkbank Hizmet Verilen İller Listesi

Halkbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Halkbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.63/

Banka puanı, bankaya ait 935 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Halk Bankası şubeleri için toplam 664 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 64 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Ayhan Kayhan · 6 Şubat 2018

Kısaca benim hertürlü sorunuma cevap veriyor memnunum...

Faro Sert · 10 Ocak 2018

Güler yüzünüz, hızlı işleminiz, sıcak ve sempatik yaklaşımınız için tekrar teşekkür ederim. Mutluluğumun yegane sebebisi...

Erol Dülgeroğlu · 4 Ocak 2018

Şubenize 10 ay önce yıllık üyelik ücreti için telefon edilmiş kredi kartı üyelik sözleşmesi olmamasına rağmen kanuna ayk...

Namık Bilici · 22 Aralık 2017

Telefonlarınıza ulaşmak o kadar zor ki... 50 defa arasak çalma biter bakan olmaz... Ben hesabımı kapattım. Açık olanlara...

Tülay Miliç Baştürk · 15 Aralık 2017

Tam 1 saattir telefonlarınız cevap vermiyor...

Zekeriya Sidal · 9 Aralık 2017

Profesyonel, güleryüzle her konuda yardımcı olmaya çalışan, görev bilincinde olan personeller. Teşekkürler...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Menteşe / Muğla
Gaziemir / İzmir
Fethiye / Muğla
Yeni Açılan Şubeler
Esenler / İstanbul
Fethiye / Muğla
Kaynarca / Sakarya
Yıldırım / Bursa
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin