Türkiye Halk Bankası

Genel Merkez:Barbaros Mah. Şebboy Sok. No:4 Ataşehir İstanbul
71 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Türkiye Halk Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 3. büyük bankası olan Halkbank, 82 ilde toplam 983 şube ile faaliyet göstermektedir. Türkiye Halk Bankası ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 5 şubeyle bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 400 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.halkbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Halk Bankası için 12 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TRHBTR2A şeklindedir.

Halkbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Halkbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Halk Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Halkbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Halkbank Şubesi Bulunan Şehirler

Halkbank Hizmet Verilen İller Listesi

Halkbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Halkbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.60/

Banka puanı, bankaya ait 988 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Halk Bankası şubeleri için toplam 1128 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 112 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Leyla Sönmez Uztaş · 7 Ekim 2019

Merhaba, şubenizin hesap müşterisiydim bugüne kadar. Şubede çalışmakta olan *** *** konut başvurusu sırasında masaya evr...

Ayhan Demir · 28 Ağustos 2019

Halk Bank İzmir şubesi 489 12 50 nolu telefonu cevap vermiyor. Dahası kapalı gibi. Bankalar telefonla ulaşımı sevmiyor....

Ferhan Davud · 5 Ağustos 2019

Merhaba ben Ferhan Davud ben sizin banakada şikayetçiyim ve sizin Beykoz'da şubeniz hiç memnun kalmadım personelınız çok...

Emrullah Altaş · 1 Ağustos 2019

Telefonla ilgili müşteri temsilcime ulaşamıyorum. saygılarımla...

Selda Takımlı · 22 Temmuz 2019

Ya açın şu telefonlarınızı! Yurt dışı arama'da faturayı size yollayacağımm. Deli olacağım ya!Yurt dışından size ul...

Cengiz Cicek · 15 Temmuz 2019

Denizli Çal şubesi halk bankasını arıyorun numaranın kullanılmadığı sesi geliyor nasıl ulaşacağım bilmiyorum....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Gaziemir / İzmir
Küçükçekmece / İstanbul
Menteşe / Muğla
Yeni Açılan Şubeler
Akkuş / Ordu
Koçarlı / Aydın
Palandöken / Erzurum
Eyüpsultan / İstanbul
Göynücek / Amasya
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin