Türkiye Halk Bankası

Genel Merkez:Barbaros Mah. Şebboy Sok. No:4 Ataşehir İstanbul

Türkiye Halk Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 3. büyük bankası olan Halkbank, 82 ilde toplam 984 şube ile faaliyet göstermektedir. Türkiye Halk Bankası ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 5 şubeyle bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 400 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.halkbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Halk Bankası için 12 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TRHBTR2A şeklindedir.

Halkbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Halkbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Halk Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Halkbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Halkbank Şubesi Bulunan Şehirler

Halkbank Hizmet Verilen İller Listesi

Halkbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Halkbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.58/

Banka puanı, bankaya ait 989 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Halk Bankası şubeleri için toplam 1252 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 129 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Sema Kürkçü Aslan · 10 Şubat 2020

Emekliyim emekli maaşımı 3.5 yıldır bankanızdan almaktayım. Promosyon için mail gönderdim, cevabını alamadım....

Bekir Çoksevim · 24 Ocak 2020

Sayın yetkiliye, uzun süredir telefon açık bekliyorum. Müzik sesi ve ara reklamlardan başka bir yanıt yok. Çok basit bir...

Muammer Erdem · 21 Ocak 2020

2 saattir 02462116910 numaralıtefonu arıyorum 8 bas şube temsilcisine bağlan diyo basıyorum karşı taraf tefonu kabanıyor...

Cennet Uzun · 6 Ocak 2020

size ulaşabilmenin yolu nedir ulaşamıyorum mümkünse artık biriyle konuşmak istiyorum internetten hiç bir şey yapamıyorum...

Deniz Erdoğan · 27 Aralık 2019

Mozaik çarşı tek gişe çalışıyor normalde 3 kişi olması gerek. Bu kadar bekletilmez müşteri resmen rezillik...

Alaettin Yaşar Zorlu · 25 Aralık 2019

Bankanızdan hiç mennun kalmadım....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Gaziemir / İzmir
Küçükçekmece / İstanbul
Menteşe / Muğla
Yeni Açılan Şubeler
Dazkırı / Afyonkarahisar
Akkuş / Ordu
Koçarlı / Aydın
Palandöken / Erzurum
Eyüpsultan / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin