Türkiye Halk Bankası

Genel Merkez:Barbaros Mah. Şebboy Sok. No:4 Ataşehir İstanbul

Türkiye Halk Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 3. büyük bankası olan Halkbank, 82 ilde toplam 984 şube ile faaliyet göstermektedir. Türkiye Halk Bankası ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 5 şubeyle bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 400 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.halkbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Halk Bankası için 12 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TRHBTR2A şeklindedir.

Halkbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Halkbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Halk Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Halkbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Halkbank Şubesi Bulunan Şehirler

Halkbank Hizmet Verilen İller Listesi

Halkbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Halkbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.54/

Banka puanı, bankaya ait 989 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Halk Bankası şubeleri için toplam 1401 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 147 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Hamza Bektaş · 2 Nisan 2020

Müşterisi olmadığım ve aradığımda problem çözücü değil pasif agresif bir tavırla beni başından salmaya çalıştığını hisse...

Hakan Ekinci · 2 Nisan 2020

Personel ilgisiz, yönlendirmeler eksik. Sorun çözmek için şefleri ile görüşmeniz lazım. Lakayit bir yer. Güvenlik kadar ...

Yuksel Baran · 2 Nisan 2020

Niçin mail adresi kullanmıyorsunuz yurtdışında yaşayanlar sorun olduğu zaman mail yazabilsin tr tlf larında para kalmıyo...

Melehat Bal · 31 Mart 2020

Sürekli arıyorum ama müşteri temsilcisine bağlanamıyorum....

Muzaffer Güleryüz · 30 Mart 2020

Bankayı arıyorum telefonlara kimse bakmıyor....

Umt Nzm Molu · 28 Mart 2020

Hizmetinden ve çalışanlarından çok memnunum fakat promosyonumu Akbank'a taşımak istiyordum maaşımı almaya gittiğimde hiç...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Gaziemir / İzmir
Küçükçekmece / İstanbul
Menteşe / Muğla
Yeni Açılan Şubeler
Dazkırı / Afyonkarahisar
Akkuş / Ordu
Koçarlı / Aydın
Palandöken / Erzurum
Eyüpsultan / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin