Türkiye Halk Bankası

Genel Merkez:Barbaros Mah. Şebboy Sok. No:4 Ataşehir İstanbul
69 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Türkiye Halk Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 3. büyük bankası olan Halkbank, 82 ilde toplam 970 şube ile faaliyet göstermektedir. Türkiye Halk Bankası ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 5 şubeyle bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 400 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.halkbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Halk Bankası için 12 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TRHBTR2A şeklindedir.

Halkbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Halkbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Halk Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Halkbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Halkbank Şubesi Bulunan Şehirler

Halkbank Hizmet Verilen İller Listesi

Halkbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Halkbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.62/

Banka puanı, bankaya ait 975 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Halk Bankası şubeleri için toplam 1057 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 106 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Adnan Güzeller · 21 Haziran 2019

Kargıpınarı/Erdemli/Mersin Atm'si Almanya kredi kartımı yuttu Atm'lerden sorumlu Hasan bey'i buldum bana yabancı kartlar...

Cengiz Yorulmaz · 10 Haziran 2019

Sayın yetkili, 03/06/2019 tarihinde saat 11.58 de bankaya gittiğimde banka kapısı kapatılmış ve içeri alınmadım babamın ...

Yalın Akyurt · 30 Mayıs 2019

Gördüğüm en müşkülpesent banka şubesi. Bu kafayla bu çağda bankacılık yapmaları bile mucize...

T.c. Kadir Küçükünsal · 22 Mayıs 2019

Şube telefonlara bakmıyor müşteri temsilcisi alakasız onaylanan kredimi yarı yarıya düşürüyor sebebi ne dediğimde cvp yo...

Hüseyin Akman · 29 Nisan 2019

Yanlış eft yaptık paramızı geri iade etmiyor nasıl bi banka bu ya 1 hafta oldu...

Ufuk Sabuncuoglu · 22 Nisan 2019

Kolay gelsin. Bu nasıl bir bankadır yahu. Allah için tlf bakmazmısınız. En kısa zamnda hesabımı kapatıp emek. Maaşımı ta...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Gaziemir / İzmir
Menteşe / Muğla
Fethiye / Muğla
Yeni Açılan Şubeler
Kürtün / Gümüşhane
Halfeti / Şanlıurfa
Gölmarmara / Manisa
Tonya / Trabzon
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin