Şekerbank

Genel Merkez:Emniyet Evleri Mah. Eski Büyükdere Cad. No 1/1A Kağıthane İstanbul

Şekerbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 13. büyük bankası olan Şekerbank, 67 ilde toplam 237 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 78 78 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.sekerbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Şekerbank için 59 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu SEKETR2A şeklindedir.

Şekerbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Şekerbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Şekerbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Şekerbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Şekerbank Şubesi Bulunan Şehirler

Şekerbank Hizmet Verilen İller Listesi

Şekerbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Şekerbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.2 / 5
  • Puan 3.16/

Banka puanı, bankaya ait 237 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Şekerbank şubeleri için toplam 142 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 29 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Bülent Avşar · 19 Mart 2021

Şubedeki çalışanlar kapıdan içeri girdiğimden çıkıncaya kadar olan sürede çok alakalı oldular. Bu ilgi ve alakalarından ...

Mehmet Celik · 16 Ağustos 2020

Sinir eden bir internet bankacılığı girişi...

Cihan Çiçek · 13 Mayıs 2020

Rezalet resmen rezalet müşteri temsilcisi telefonu yüzüme kapattı terbiyesizlik uzak durun bu bankadan...

Mehmet Kara · 13 Mayıs 2020

Hic ilgilenmiyorsunuz yani tefeciler gibi bir banka...

Hasan Kılıç · 6 Nisan 2020

Şeker bank düzce şübesi telefonlarına cevap vermiyor yatırım ortalığıda cevap vermiyor....

Nejla Ulusoy Tombuloğlu · 24 Mart 2020

Berbat bir bankacılık hizmetiniz var. Sizlere güvenip parasını yatıran insanları pişman ediyorsunuz. Bankanızdan altın a...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Kağıthane / İstanbul
Çankaya / Ankara
Akdeniz / Mersin
Pendik / İstanbul
Güngören / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Saray / Tekirdağ
Malkara / Tekirdağ
Vezirköprü / Samsun
Torbalı / İzmir
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin