Şekerbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Şekerbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 237 şube
  • Yorum Sayısı:29 yorum veya şikayet
3.1 / 5
  • Puan 3.12/

Şekerbank şubeleri için toplam 139 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 29 yorum veya şikayet yapılmıştır. Şekerbank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Şekerbank Yorum ve Şikayetler

Bülent Avşar · 19 Mart 2021
★★★★★ Şekerbank Mustafakemalpaşa Şubesi / Bursa

Şubedeki çalışanlar kapıdan içeri girdiğimden çıkıncaya kadar olan sürede çok alakalı oldular. Bu ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

Mehmet Celik · 16 Ağustos 2020

Sinir eden bir internet bankacılığı girişi

Cihan Çiçek · 13 Mayıs 2020

Rezalet resmen rezalet müşteri temsilcisi telefonu yüzüme kapattı terbiyesizlik uzak durun bu bankadan

Nejla Ulusoy Tombuloğlu · 24 Mart 2020

Berbat bir bankacılık hizmetiniz var. Sizlere güvenip parasını yatıran insanları pişman ediyorsunuz. Bankanızdan altın aldım. Yükselirken öyle bir makas aralığı açıyorsunuz ki... Akıllara zarar. Hiçbir bankada sizdeki makas aralığı yok. Hangi mantıkla çalışıyorsunuz bilmiyorum. Tek bildiğim çalışılacak bir banka olmadığınız. Bir daha bankanızın önünden geçmem. Yazıklar olsun.

Ahmet Işık · 24 Şubat 2020
Şekerbank Afyon Şubesi / Afyonkarahisar

Kefili olduğum şahıs borcunu ödememiş. Hiçbir şekilde bilgilendirilmedim.Haberim olmadan tekrar yapılandırma yapılmış. Yine ödememiş. Konuyu sb müdürüne dilekçe ile müracatta bulundum, dönüş yapılmadı. Böyle bir şube Afyon sb si

Himmet Tufan · 16 Ocak 2020
★★★

Şekerbank Toptancılar Konya şubesinden çiftçi kartı aldım diğer bankalara kart borcumu yapılandırdım kartım bloke oldu haynavcılık yapıyorum yem alamadım mağdur oluyoruz. Art niyetli olsak kartları yapılandırıp borç ödemeyiz kartımın aktife çevrilmesi bizi mağduriyetten kurtarır. Şubeler risk almaktan korkuyor bir taraftanda da kart vermeye çalışıyor. Bize yardımcı olun çiftçi mağdur

Veysel Taşdelen · 19 Mayıs 2019
★★★★★ Şekerbank Seydişehir Şubesi / Konya

Yeni müşteri olduğum için çok menmunum personeliniz cok ilgili. güleryüzlü. uzun yıllar çalışma temennisiyle.. kredi kartı extrelerimi mail adresime gönderirseniz cok daha memnun kalacağım.. şimdiden teşekkür ederim

Suat Sezer · 3 Aralık 2018

Bankanızla iletişim kurmak bir sorun. Ziverbey şubesiyle bir haftadır bir haberleşme yapamadım. Telefonları açmıyorlar ya da açıp kapatıyorlar. Sizin müşteriniz olma bu kadar zorluklar içinde olmamalı

Ersin Bedri Özer · 9 Kasım 2018

Sayın Şekerbank yöneticisi! Muğla merkez (Menteşe) Şube müdürlüğündeki bankamatik ekranı çok eski. Bu nedenle para alıp yatırmada sıkıntı çekiliyor. Rakamları okumak sorun oluşturuyor, ekranın niçin değiştirilmediğini müşterileriniz merak ediyor! Herhalde amacınız, müşterilerinizi sıkıntıya sokmak değildir. Lütfen! Ekranın değiştirilmesi konusunda duyarlılık gösteriniz. Müşterilerinizin önemli beklentisi budur. Bu mesajı hem müşteriniz, hem de yerel gazete köşe yazarı olarak! gönderiyorum. Saygılarımla.

Okan Uludag · 15 Şubat 2018

Ordu şekerbank şubesi bana 17 yaşimda 18 milyar kredi verdi kefillerin banka müdürüne yiyip içirip gaza getirmeleri nedeniyle ozamanlar aklım ermiyodu benide kandirdılar şuan magdurum ordu şekerbank banka müdüründen şikayetciyim gereken ne ise yapılmasını istiyorum benne bu parayı ödeme durumum var nede başka bişey

Süleyman Önbey · 23 Ocak 2018
★★★★★

Tekirdağ Şekerbank subesinden aldığım hasat kart kullanısıcıyım. 2017 senesinde kartımı ödedim benden kesilen kart sigortasını ve haksız faiş kesilen kart aidatımı geri iade istiyorum şubeye iletildi deniyor ama sonuç yok acilen benim paramı iade etmenizi rica ediyorum

Ayhan Işler · 3 Ocak 2018
★★★★★ Şekerbank Çorlu Şubesi / Tekirdağ

Çorlu şekerbank şübesi benim üretici kartım benim elime gelmeden iptal olmuş fakat ben bu kartın iptal olduğunu silivri şeker bank şübesinde öğrendim fakat tekrar müracatta bulundum 2 senedir elime geçmedi onun için çekasemide verdim bir türlü kartım elime gelmedi çünki alpullu koparatif üyesiyim mümkünse elime ne zaman geçecek ( not sizin bankanıza geldim fakat tarım bölümündeki memur yerinde değildi hatalı bir yazı yazdıysam özür dilerim)

Kutlu Han · 26 Aralık 2017

Şekerbank'dan kredi kartı başvurusunda bulunmuştum kartın elime gecme süresi 12 gün oldu kartın şifre belirlenme süresi ise 10. gün oldu hala belirlenmedi müşteri hizmetleri cok ilgisiz ve tecrübesiz sorunu cözmek yerine baştan salmaya odaklılar, sorununuz oldugunda sizde karşılacaksınız deneyin görün!

Bilal Can · 13 Kasım 2017

şekerbankla ciddi sorunum var... hayatımı mahvettiler. yetkililerin benimle irtibata geçmesini istiyorum. tüm medyayı genel merkez önüne getireceğim.

Yusuf Korkut · 5 Ekim 2017
★★★★★ Şekerbank Dörtyol Şubesi / Hatay

Şube on numara tüm personel Güler yüzlü müşterileri iyi karşılıyorlar özellikle gişe memurları gelen müşteriyle cok güzel ilgileniyorlar çok tşkler :)

Mehmet Can · 13 Eylül 2017
★★★★★ Şekerbank Bornova Şubesi / İzmir

Telefonlara hemen cevap veriyor bi sıkıntı yaşamadım. Müşterilerine güleryüzlü guvenilir bir banka. Çok memnun kaldım

N Mustafa Saz · 11 Temmuz 2017
★★

pazar günü 21.38 de maaşımı çekmek için bankamatiğe gittim çekeceğim miktarı girdim arkasından kartıma el konuldunu ve şubeden alabileceğimi yazdı şubeye gittiğimde şok girdiğim miktarı çekmiş olduğum sistemde öyle gözüktüğünü söylediler... şikayetimi ve araştırılması isteğimi müşteri hizmetlerine ilettim... bakalım ne zaman dönecekler... bu arada kendi paramı çekip borçlarımı yatıramadığım içinde madur oldum...

Mehmet Emrah Kuru · 3 Mayıs 2017
★★

Şeker bank bonus kredi kartımın limiti bilgim ve iznim olmadan aşılmış ve bu banka yurt dışında yaptığım alışverişlerden çift çekim yaparak şahsımı dolandırmıştır. 447878 Şeker Bank müşteri hizmetlerini arayıp 29 Nisan saat 12.33'te 5dk süren konuşma gerçekleştirdim. İlgili personel 21 TL bakiyem kaldığını belirtmesine rağmen 1 Mayıs saat 15.55'te yinr aynı hattı aradığımda 51 dk süren görüşmemde bir başkja personel de toplam borcumun 3145, 82 olduğunu söyleyerek şahsımı çelişkiye ve kuşkuya düşürmüştür. 1 gün sonra iznimin dışında limitim aşılarak eksi bakiyelere çekilmiştir. 1 Mayıs saat 15.55' te görüştüğüm ilgili personel gün içinde 18.00'e kadar şahsımı arayacaklarına dair söz vermelerine rağmen aramamışlardır. İlgili telefon görüşmelerinin incelenerek şahsıma yapılan hilelerin hesabını istiyorum.

Rıfat Deniz Yılmaz · 17 Kasım 2016

İki ay önce dükkanıma gelip kredi kartı vermek istiyolar kardeşimde vekaletim var diyerek evrakları imzalıyor fakat vekaleti bulamayınca imzalı evrakları alıp kartı vermeden gidiyorlar. Şimdi ne kartı aldık ne evraklarımızı geri verdiler bunu yapan *** hanım telefonu açmıyor.

Gaye Ilgaz · 1 Kasım 2016

Bankada çalışma masaları boş bir kişi hizmet veriyor o da bir müşteri almış karşısına müşteriyle birlikte iki saat boyunca oturup çay kahve içiyorlar vurdum duymazlığın bu kadarına da pes diyorum

Gülsüm Kaldan · 7 Eylül 2016

Hiçbir şekilde banka çalışanları telefonlara cevap vermemekte. anladığım kadarıyla müşteri memnuniyetine önem vermiyor.

Halil Ibrahim Özbakış · 1 Ekim 2015

Sn:şekerbank samsun ellialtılar şube müdürlüğü biz binamızı montolama yaptırırken sizin şübenizden kredi çektik kredi 0 faiz olarak söylendi bizde onun için krediyi kabul ettik sizin banka yetkilinizin sözüne güvenerek karar verdik ödeme planı verildi bize ve işaretlendi ödeme planı 3 şekilde yapılmış bir tarafı faizli bir tarfı 0 faiz siz 0 faiz olan kısmından ödenecek diye söylendi ilk taksidi ben şehir dışında olduğum için eşim ödedi faizli bölümde alınmış bu nasıl olur açıklama yaparmısınız selamlar.

Daha Eski Yorumları Göster (4)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Şekerbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Kağıthane / İstanbul
Çankaya / Ankara
Akdeniz / Mersin
Pendik / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Saray / Tekirdağ
Malkara / Tekirdağ
Vezirköprü / Samsun
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin