Şekerbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Şekerbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 272 şube
  • Yorum Sayısı:11 yorum veya şikayet
2.9 / 5
  • Puan 2.86/

Şekerbank şubeleri için toplam 70 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 11 yorum veya şikayet yapılmıştır. Şekerbank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Şekerbank Yorum ve Şikayetler

Bilal Can · 13 Kasım 2017

şekerbankla ciddi sorunum var... hayatımı mahvettiler. yetkililerin benimle irtibata geçmesini istiyorum. tüm medyayı genel merkez önüne getireceğim.

Yusuf Korkut · 5 Ekim 2017
★★★★★ Şekerbank Dörtyol Şubesi / Hatay

Şube on numara tüm personel Güler yüzlü müşterileri iyi karşılıyorlar özellikle gişe memurları gelen müşteriyle cok güzel ilgileniyorlar çok tşkler :)

Mehmet Can · 13 Eylül 2017
★★★★★ Şekerbank Bornova Şubesi / İzmir

Telefonlara hemen cevap veriyor bi sıkıntı yaşamadım. Müşterilerine güleryüzlü guvenilir bir banka. Çok memnun kaldım

Ihsan Zorlu · 21 Ağustos 2017

Bornova şubesi ile telefonla görüşmem gerekiyordu Ankaradan 2,5 saat aradım görüşemedim.

N Mustafa Saz · 11 Temmuz 2017
★★

pazar günü 21.38 de maaşımı çekmek için bankamatiğe gittim çekeceğim miktarı girdim arkasından kartıma el konuldunu ve şubeden alabileceğimi yazdı şubeye gittiğimde şok girdiğim miktarı çekmiş olduğum sistemde öyle gözüktüğünü söylediler... şikayetimi ve araştırılması isteğimi müşteri hizmetlerine ilettim... bakalım ne zaman dönecekler... bu arada kendi paramı çekip borçlarımı yatıramadığım içinde madur oldum...

Mehmet Emrah Kuru · 3 Mayıs 2017
★★

Şeker bank bonus kredi kartımın limiti bilgim ve iznim olmadan aşılmış ve bu banka yurt dışında yaptığım alışverişlerden çift çekim yaparak şahsımı dolandırmıştır. 447878 Şeker Bank müşteri hizmetlerini arayıp 29 Nisan saat 12.33'te 5dk süren konuşma gerçekleştirdim. İlgili personel 21 TL bakiyem kaldığını belirtmesine rağmen 1 Mayıs saat 15.55'te yinr aynı hattı aradığımda 51 dk süren görüşmemde bir başkja personel de toplam borcumun 3145, 82 olduğunu söyleyerek şahsımı çelişkiye ve kuşkuya düşürmüştür. 1 gün sonra iznimin dışında limitim aşılarak eksi bakiyelere çekilmiştir. 1 Mayıs saat 15.55' te görüştüğüm ilgili personel gün içinde 18.00'e kadar şahsımı arayacaklarına dair söz vermelerine rağmen aramamışlardır. İlgili telefon görüşmelerinin incelenerek şahsıma yapılan hilelerin hesabını istiyorum.

Rıfat Deniz Yılmaz · 17 Kasım 2016

İki ay önce dükkanıma gelip kredi kartı vermek istiyolar kardeşimde vekaletim var diyerek evrakları imzalıyor fakat vekaleti bulamayınca imzalı evrakları alıp kartı vermeden gidiyorlar. Şimdi ne kartı aldık ne evraklarımızı geri verdiler bunu yapan *** hanım telefonu açmıyor.

Gaye Ilgaz · 1 Kasım 2016

Bankada çalışma masaları boş bir kişi hizmet veriyor o da bir müşteri almış karşısına müşteriyle birlikte iki saat boyunca oturup çay kahve içiyorlar vurdum duymazlığın bu kadarına da pes diyorum

Gülsüm Kaldan · 7 Eylül 2016

Hiçbir şekilde banka çalışanları telefonlara cevap vermemekte. anladığım kadarıyla müşteri memnuniyetine önem vermiyor.

Sezer Kuyumcu · 23 Mart 2016

Bir ay önce açılan maaş hesabıma ait banka kartım henüz elime ulaşamadı !!! Neden

Halil Ibrahim Özbakış · 1 Ekim 2015

Sn:şekerbank samsun ellialtılar şube müdürlüğü biz binamızı montolama yaptırırken sizin şübenizden kredi çektik kredi 0 faiz olarak söylendi bizde onun için krediyi kabul ettik sizin banka yetkilinizin sözüne güvenerek karar verdik ödeme planı verildi bize ve işaretlendi ödeme planı 3 şekilde yapılmış bir tarafı faizli bir tarfı 0 faiz siz 0 faiz olan kısmından ödenecek diye söylendi ilk taksidi ben şehir dışında olduğum için eşim ödedi faizli bölümde alınmış bu nasıl olur açıklama yaparmısınız selamlar.

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Şekerbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Çankaya / Ankara
Kağıthane / İstanbul
Akdeniz / Mersin
Pendik / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Kadirli / Osmaniye
Haliliye / Şanlıurfa
Saray / Tekirdağ
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin