Emlak Katılım Bankası

Genel Merkez:Barbaros Mah. Begonya Sok. No:9/A 34746 Ataşehir İstanbul

Emlak Katılım Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Emlak Katılım, 38 ilde toplam 97 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 26 26 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://emlakkatilim.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Emlak Katılım Bankası için 211 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu EMLATRISXXX şeklindedir.

Emlak Katılım bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Emlak Katılım Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Emlak Katılım Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Emlak Katılım şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Emlak Katılım Şubesi Bulunan Şehirler

Emlak Katılım Hizmet Verilen İller Listesi

Emlak Katılım Yorum ve Şikayet

Emlak Katılım Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Emlak Katılım şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.2 / 5
  • Puan 3.21/

Banka puanı, bankaya ait 97 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Emlak Katılım Bankası şubeleri için toplam 28 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 2 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Musa Musa
Musa Musa · 4 Aralık 2023

Sabahtan beri ulaşamıyorum....

Bugra Şen
Bugra Şen · 3 Haziran 2021

Hesap kartımı günler sonrası aldım ve şimdi de şifresini almak için uğraşıyorum. Müşteri hizmetleri şifre vermiyor banka...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Ataşehir / İstanbul
Ümraniye / İstanbul
Fatih / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Şehitkamil / Gaziantep
Bağcılar / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin