Emlak Katılım

Genel Merkez:Barbaros Mah. Begonya Sok. No:9/A 34746 Ataşehir İstanbul

Emlak Katılım Hakkında Genel Bilgiler

Emlak Bank, 4 ilde toplam 6 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 26 26 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.emlakbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Emlak Katılım için 211 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu EMLATRISXXX şeklindedir.

Emlak Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Emlak Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Emlak Katılım şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Emlak Bank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Emlak Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Emlak Bank Hizmet Verilen İller Listesi

Emlak Bank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Emlak Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.0 / 5
  • Puan 2.00/

Banka puanı, bankaya ait 6 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Emlak Katılım şubeleri için toplam 1 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.0 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Emlak Katılım ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Ataşehir / İstanbul
Bağcılar / İstanbul
Battalgazi / Malatya
Fatih / İstanbul
Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin