Yapı ve Kredi Bankası

  • Banka İsmi:Yapı Kredi
  • Banka Kodu:67
  • SWIFT Kodu:YAPITRISFEX
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 868 şube
  • Telefon:444 0 444444 0 444
Genel Merkez:Yapı Kredi Plaza D Blok Levent İstanbul
6017 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Yapı ve Kredi Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 6. büyük bankası olan Yapı Kredi, 73 ilde toplam 868 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 0 444 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.yapikredi.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Yapı ve Kredi Bankası için 67 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu YAPITRISFEX şeklindedir.

Yapı Kredi bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Yapı ve Kredi Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Yapı Kredi şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Yapı Kredi Şubesi Bulunan Şehirler

Yapı Kredi Hizmet Verilen İller Listesi

Yapı Kredi Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Yapı Kredi şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.65/

Banka puanı, bankaya ait 868 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Yapı ve Kredi Bankası şubeleri için toplam 310 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 35 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Metin Ali · 27 Şubat 2018

hiç kullanmadıgım şifresini bile almadıgım taksitci kartın 158.00 tl borcu geldi müşteri hizmetlerini aradım ödemek zoru...

Itali Cars Sitil Itali · 22 Şubat 2018

YKB imes şubesinden hesabımdan para çekip hesap açan müşteri temsilcisin şikayet ettim müşteri hizmetlerine . daha dönec...

Aksiyon Oto Yıkama · 21 Şubat 2018

Özellikle Pınar hnm ve bank müd Murat Bey çok ilgili ve güler yüzler....

Nazlı Can Güzel · 9 Şubat 2018

Aynen sistem sıfır sizin işiniz var onların umrunda değil ilgi sıfır sıfir sıfır...

Yavuz Yıldırım · 8 Ocak 2018

Şubenizden bir tane müşteri yetkilinizle dahi telefonda konuşamadım.. Bir de robot "Müşteri temsilcilerimiz yerinde bulu...

Celal Kirli · 8 Ocak 2018

Yapı Kredi genel müdürlüğü cevap vermiyor aynı zamanda 4440444 den müşteri temsilcisine bağlanamıyorum ne iş anlayamadım...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Beylikdüzü / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin