Türkiye İş Bankası

  • Banka İsmi:İşbank
  • Banka Kodu:64
  • SWIFT Kodu:ISBKTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1339 şube
  • Telefon:0 (850) 724 0 7240 (850) 724 0 724
  • İnternet:isbank.com.tr
Genel Merkez:Meltem Sok. İş Kuleleri Kule 1 Levent Beşiktaş İstanbul
6174 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Türkiye İş Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 2. büyük bankası olan İşbank, 81 ilde toplam 1339 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 724 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.isbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye İş Bankası için 64 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu ISBKTRIS şeklindedir.

İşbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

İşbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:30
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye İş Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:30'e kadar hizmet verilmektedir. İşbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

İşbank Şubesi Bulunan Şehirler

İşbank Hizmet Verilen İller Listesi

İşbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

İşbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.9 / 5
  • Puan 2.89/

Banka puanı, bankaya ait 1339 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye İş Bankası şubeleri için toplam 1761 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 143 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
H Coşar Yurtcu · 1 Ekim 2018

Bilmiyorum ne faydası olur, devlet daireleri ve bankalar hiç bir türlü telefondan ulaşılamıyor, İş olsun diye bir numara...

Yadigar Kaya · 25 Eylül 2018

9 yıldır bankanızın kredi kartını kullanıyorum. kart aidatı yok diye almıştım 9 yıldır kart aidatı ödemiyorum bugün gelm...

Guler Ozbaykal · 12 Eylül 2018

Dünden beri müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Robot sizi arıyacağız diyor ama ne arıyan ne soran var. Bence çağrı merke...

Mustafa Akilli · 7 Eylül 2018

Bu bankadan hesap actirdigim icin pismanim Turkiyeye gidince ilk isim hesabimi kapatmak olacak....

Zeynep Kurt Vidinli · 5 Eylül 2018

Şubeye yaptığım bir EFT iade talebim herhangi bir işlem yapılmadan ve bilgi verilmeden kapatılmış. Arayıp bilgi almak is...

TC Gulcın Kurudere · 17 Ağustos 2018

Şube telefonlarını açmıyor. Santral bir başkasına aktarıyor, o da açmıyor. Böyle bir müesseseye hiç yakıştıramadım....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
İzmit / Kocaeli
Merkezefendi / Denizli
Bağcılar / İstanbul
Avcılar / İstanbul
İskenderun / Hatay
Çorlu / Tekirdağ
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin