Türkiye İş Bankası

  • Banka İsmi:İşbank
  • Banka Kodu:64
  • SWIFT Kodu:ISBKTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1180 şube
  • Telefon:0 (850) 724 0 7240 (850) 724 0 724
  • İnternet:isbank.com.tr
Genel Merkez:İş Kuleleri Levent Beşiktaş İstanbul

Türkiye İş Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 2. büyük bankası olan İşbank, 81 ilde toplam 1180 şube ile faaliyet göstermektedir. Türkiye İş Bankası ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 15 şubeyle bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 724 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.isbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye İş Bankası için 64 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu ISBKTRIS şeklindedir.

İşbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

İşbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye İş Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. İşbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

İşbank Şubesi Bulunan Şehirler

İşbank Hizmet Verilen İller Listesi

İşbank Yorum ve Şikayet

Türkiye İş Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

İşbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.9 / 5
  • Puan 2.89/

Banka puanı, bankaya ait 1195 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye İş Bankası şubeleri için toplam 3362 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 331 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Aydın Kınık
Aydın Kınık · 2 Eylül 2022

Millet caddesi şubesini 1 aydır arıyorum kartımı soracak kimse cevap vermiyor. Sizi arayalım diye 1 tuşlayın deniyor fak...

Cetin Budak
Cetin Budak · 26 Ağustos 2022

Ticari hesabım olan şube burası, Acil ulaşmam lazım, ancak telefonları cevap vermiyor... Ne biçim hizmet bu?...

Kumsaldayım Ben
Kumsaldayım Ben · 24 Ağustos 2022

Çöp banka....

Broker Osman
Broker Osman · 17 Ağustos 2022

Kızımın yurt dışı için gerekli olan evrakları Cem Gürhan ve Ferhat bey aynı ve güler yüzlü ve bitirici hamleler ile hazı...

Aziz Uzuner
Aziz Uzuner · 5 Ağustos 2022

Şube hesap açana kadar iyi hesap kapama veya diğer işlemlerde telefona dahi bakmıyorlar. Seferihisar şubesinden Nergis ş...

Ebru Günel
Ebru Günel · 4 Ağustos 2022

Gördüğüm en dolandırıcı ve en rezil banka İş Bankasıdır. Maaş hesabı açmak istiyorum bana kredi hesabı açmaya çalışıyorl...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
İzmit / Kocaeli
Merkezefendi / Denizli
Bağcılar / İstanbul
Gebze / Kocaeli
Çorlu / Tekirdağ
İskenderun / Hatay
Yeni Açılan Şubeler
Tuzla / İstanbul
Gazimağusa / Kıbrıs
Gazimağusa / Kıbrıs
Girne / Kıbrıs
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin