Türkiye İş Bankası

  • Banka İsmi:İşbank
  • Banka Kodu:64
  • SWIFT Kodu:ISBKTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1180 şube
  • Telefon:0 (850) 724 0 7240 (850) 724 0 724
  • İnternet:isbank.com.tr
Genel Merkez:İş Kuleleri Levent Beşiktaş İstanbul

Türkiye İş Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 2. büyük bankası olan İşbank, 81 ilde toplam 1180 şube ile faaliyet göstermektedir. Türkiye İş Bankası ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde 15 şubeyle bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 724 0 724 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.isbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye İş Bankası için 64 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu ISBKTRIS şeklindedir.

İşbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

İşbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye İş Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. İşbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

İşbank Şubesi Bulunan Şehirler

İşbank Hizmet Verilen İller Listesi

İşbank Yorum ve Şikayet

Türkiye İş Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

İşbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.9 / 5
  • Puan 2.89/

Banka puanı, bankaya ait 1195 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye İş Bankası şubeleri için toplam 3448 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 349 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Özdemir Karaosmanoğlu
Özdemir Karaosmanoğlu · 23 Ocak 2023

Şubeye telefonla hiçbir şekilde ulaşamıyoruz. Şube ile sorunları nasıl çözeceğiz....

Emrah Gündoğdu
Emrah Gündoğdu · 17 Ocak 2023

Nasıl bi şubesiniz arıyoruz 3 gündür telefona bakan personel yok....

Hakkı Bildiren
Hakkı Bildiren · 12 Ocak 2023

Yukarıdaki şikayetleri okuyup ilginelinmedigini gördükten sonra aynı duruma düşmemek için şikayetimi yazmaktan imtina ed...

Uğur Uslu
Uğur Uslu · 3 Ocak 2023

Allah düşürmesin aman dikkat iş bilmeyen iş çıkartamayan saçma bi yer boşuna şubeler kapatılmıyor ilk kapatılması gereke...

Zehra Kaftan
Zehra Kaftan · 28 Aralık 2022

İş Bankası Maximum kart kredi kartı kullanmaktayım. Yapmış olduğum alışveriş karşığı olarak verilen maxi puanlarım süres...

Sanem Daşemir
Sanem Daşemir · 23 Aralık 2022

İş Bankasında önceden bekleme süresi daha azdı şimdi vezneye bir kişi koyuyorsunuz saatlerce bekliyoruz, tasarufmu yapıy...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
İzmit / Kocaeli
Merkezefendi / Denizli
Bağcılar / İstanbul
Gebze / Kocaeli
Çorlu / Tekirdağ
Beylikdüzü / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Tuzla / İstanbul
Gazimağusa / Kıbrıs
Gazimağusa / Kıbrıs
Girne / Kıbrıs
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin