İşbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:İşbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1317 şube
  • Yorum Sayısı:197 yorum veya şikayet
2.9 / 5
  • Puan 2.92/

İşbank şubeleri için toplam 2339 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 197 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye İş Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

İşbank Yorum ve Şikayetler

Enes Ensar · 5 Şubat 2020

Bunlar bir numaralı dolandırıcı yurt dışından iki havele yaptım normalde iki dolar işlem ücreti karşı taraftan alınıyo birinden iki dolar kesiliyo diğeri okuma yazması olmayan yaşlı kadından 25 euro kesiyolar birde makbuz vermiyolar itiraz olursa kestikleri para ortaya çıkmasın diye parayı cebe indiriyorlar bunları toprak bile kabul etmeyecek bir numaralı tefeci

Mehmet Koç · 3 Şubat 2020

Yaklaşık 16 yıldır İş Bankası maaş muşterisiyim bu sure zarfında da İş Bankasıyla bir ücretliden daha fazla fazla kredi ve kredi kartı kullanımım oldu. Şu anda emekli oldum ve maaş muşterisi olmadığım derekçesiyle bana kredi kartımın aidatlı kart olduğu bilgisi verilmeden 81 tl gibi bir kart aidatı tahakkuk ettirilmiştir. Maaduriyetimin giderilmesin talep ediyorum.

Apaç Demir · 27 Ocak 2020

Banka telefon numarasını buraya yazıyonuz ama telefonlara bakmıyorsunuz. Telefona bakmıyacaksanız neden burada paylaşıp bizim zamanımızı çalıyorsunuz.

Yasin Saglam · 22 Ocak 2020

100 para yatırımında 20 kesinti oluyorsunuz Allahdan korkun

Fatma Sirmatel · 13 Ocak 2020

Her zaman nazik ve çabuk iş yapan personele teşekkürler

Dominique Burdin · 7 Ocak 2020

Hiç ilgi almadım bu b.... bankadan, her gün telefonda arıyorum kimse varamıyorum, emaii gönderdim, yine hiç! Geldiğimde hesabımı kapatacağım.

Dominique Burdin · 6 Ocak 2020

Türkiyede artik kimse ingilizce konusmuyor. Otomatik ödemesini yadirdim ve en önemli unuttunuz, bir hafta sonra kirami ödemediniz. Disardayim ve sahibim çok öfkelendi bana. Dominique Burdin. Kusadasi çarsi subesi.

Temel Sarıca · 6 Ocak 2020
★★★★★ İş Bankası Ayrancılar Şubesi / İzmir

Telefon ile ulaşmak mümkün değil. Bu konu dışında sorun yok.

Aykut Karaduman · 6 Ocak 2020
★★★★★ İş Bankası Babaeski Şubesi / Kırklareli

En iyi şube bütün çalışanları güler yüzlü 5 yıldız az bütün emekliler İş Bankasına gelin Türkiye'nin tek milli Bankası bu vatan var oldukça oda var olcaktır Atatürk orman çiftliği gitti iş Bankası gitmesin.

Yunus Emre Ersöz · 30 Aralık 2019
★★★★★

Motosiklet almak için ihtiyaç kredi çektim. 1 dk 35 bin tl verdiniz teşekürler iş bankasi motoru aldım yamaha r 25 ellerinizden öper. Bu arada borcumu sonuna kadar ödeyeceğim

Deniz Erdoğan · 25 Aralık 2019

Şubeye telefon ile iletişim çok zayıf hatta imkansız. Sabahtan beri arıyorum cvp veren yok.

Esra Gülen · 10 Aralık 2019

Türkiye İş Bankası'na ait kredi kartımın aidatının iadesini istiyorum. 80,00 TL yıllık aidatı 15.04.2019 kredi kartımdan alınmıştır. 800 tl limitli kart icin 80 tl yani yuzde 10 aidat aliniyor. 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanunun sözleşmedeki haksız şartlar başlıklı 6. Maddesi gereğince bankanızın almakta olduğu üyelik ücreti herhangi bir hizmet karşılığı olmadığından haksız söz konusu sözleşme şartı önceden hazırlanmış.

T.C. Yasalarına göre yapılan bu ücretlendirme 13. Hukuk dairesince verilen 2011/4736 esas 2011/11579 sayılı son karara göre söz konusu yıllık kart ücretinin bk. 125. Madde ve HGK 2010/1-93-88 sayılı karar uyarınca geriye dönük kesilen kart aidatlarının da iadesinin olacağına dair kesin hükmü bulunmaktadır.

Mevcut yasal düzenlemeler çerçevesinde 29.05.2019 tarihinde kesilen yıllık kart ücretinin iptalini ve tarafıma iadesinin yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde Bankalar Birliği ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağım. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Saim Ergin · 9 Aralık 2019
★★★★★ İş Bankası Sorgun Şubesi / Yozgat

Her türlü muamelelerinden memnunum. Teşekkür ederim

Deniz Aksoy · 27 Kasım 2019

Bütün bilgilerimi vermeme rağmen telefon numaramı sisteme girmedikleri için tekrar gittiğim bankada yarım saat bekletildim. Bir kişi kalan sıramında gelmemesiyle bereketli işbankasının eksik iş yapması ve ağırlığı bankanın ne kadar yetersiz oldugunu gösteriyor. Hatalı iş ve yavaşlık??

Duygu Gülmez · 22 Kasım 2019

Asla telefonlara ulaşılamıyor ne dahili ne başka şekilde... Boş oturdukları halde butona basıp müşteri almıyor haala boş konuşma yapıyorlar lanet gelesi bir şube

Habip Aykul · 21 Kasım 2019
★★★★★

Adana Çukurova Türkmenbaşı şubeniz elaman yetersizliğinden iş yapamıyor. Tam 5 gündür konut kredimi giremiyorlar elamanlarınızı çok kısmışsınız ilgilenirseniz sevinirim

Serhat Serhat Soydan · 20 Kasım 2019

İş bankası müşterisiyim. Sivas bankalar caddesi şube personelleri çok ilgisiz. Telefona bakıpta işimi halletmiyorlar. Defalarca aramama rağmen cvp yok. Kredi başvuru iptali yaptırmak için defalarca aradım. Sanki dersin para dileniyorum. İnsanı azarlar gibi konuşuyorlar. Yani kısaca sanki müşterileri başka bankalara yönlendiriyorlar. Ayıp ya. Müşteri her zaman haklıdır. Ordaki personellerin görevi müşteriyle ilgilenmek değil mi. Neyse.lanet olsun müşterisi olduğum için.

Mehmet Çiftt · 12 Kasım 2019

Merhaba ben Bankanızın müşterisi Mehmet Çift. Şuanda İngilteredeyim ve buradaki şube ile iletişime geçtim biz bu konuda yetkili değiliz dediler. Gnel müdürlüğe yazdım heryere yazdım fakat genel müdürlük şube ile iletişime geçtiğiniz veya fax çektiğiniz takdirde işlemimi gerçekleştirebileceğimi söyledi buna rağmen gerçekleştiremiyorum. Genel Müdürlüğün beni alt kurumu olan şubeye yönlendirmeside cabası zaten.

Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. 20. Yüzyıldayız İngiltereden kendi bankamla iş yapamamıyorum kendi bilgimi güncelleyemiyorum bu kadar mı kurumsal bir banka değilsiniz. Telefon numaramı güncellemek istiyorum bu kadar basit ve 3 gündür bununla uğraşıyorum. Şubeden bir personelin 1 telefon numarası eklemesi bu kadar imkansız olamaz. İnsanı kendi parası ile rezil etmeyin ve şu mağduriyetimi ortadan kaldırın. Yarın tekrar Fax göndereceğim inşallah bu sefer ilgilenebilirsiniz.

Genel Müdürlüğün bana iletmiş olduğu mail ile iletişim kurmaya çalıştım ama yine iletişim kuramadım. S660501@isbank.com.tr

Yarında fax deneyelim bakalım.

İlknur Mendi Kestek · 14 Ekim 2019

Çalışanları çok yavaş çalışıyorlar. Bildiğin kuyruk var iki gişe çalışıyor. O da çok yavaş.

Korhan Bora Özoğlu · 3 Eylül 2019

Yüksek faizle verdiginiz krediyi şu anki faiz oranlarından neden yapılandırma yapmak istemiyorsunuz açıklama bekliyoruz. 4 sene önce konut kredisi çektim kredimi kapatmak istedim hemen işinize geldigi için kapattınız yasal olarak yapılandırma ile ilgili hakkımı arayacagımı bilmenizi isterim. ne diyelim tek kelimeyle rezalet diyorum

Hüseyin Yılmaz · 30 Ağustos 2019
★★★★★ İş Bankası Altunizade Şubesi / İstanbul

İş Bankası 94 yaşında iyki varsınız biz çok büyük bir aileyiz

Pınar Uslu · 20 Ağustos 2019

Banka çalışanları o kadar ilgisiz ki ayrıca kendi tanıdıklarının işlerini yapmadaktan normal müşterilere sıra asla gelmiyor en yakın zamanda gerekli yerlere şikayetimi yapıcam

Emre Akbaş · 15 Ağustos 2019

Bireysel emeklilik yaptırdım 3 ayın parası birden kesildi geri paramı alamadım iptal ettirdim arayıp müşteri temsilcisi ile görüştüm vermediler bankaya gittim vermediler haram zıkkım olsun berbat bi banka

Yaşar Som · 4 Ağustos 2019

Türkiye iş bankaları hepsi merkez iş bankasına bağlı değilmidir ki her hangi bir iş bankasından diğer bir şubeye para yatırmalar da ücret alınıyor neden anlamış değilim her banka bir başka birine mi kilanmıştır yoksa kanunsuz devletsiz bu ülkede sömürücülük mü yapılmaktadır

Errol Schendallar · 4 Temmuz 2019

Şirinyer şubenizin fax numarası çalışmıyor? Telephone gibi çalıyor ama, Fax sesi çıkmıyor. Ben bu Faxi Amerika'da göndermeye çalışıyorum. Lütfen yardımcı olunuz.

Daha Eski Yorumları Göster (172)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

İşbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
İzmit / Kocaeli
Merkezefendi / Denizli
Bağcılar / İstanbul
Çorlu / Tekirdağ
İskenderun / Hatay
Yeni Açılan Şubeler
Tuzla / İstanbul
Gazimağusa / Kıbrıs
Gazimağusa / Kıbrıs
Girne / Kıbrıs
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin