İşbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:İşbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1347 şube
  • Yorum Sayısı:68 yorum veya şikayet
2.9 / 5
  • Puan 2.92/

İşbank şubeleri için toplam 924 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 68 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye İş Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

İşbank Yorum ve Şikayetler

Rabia Nur Yılmaz · 11 Mayıs 2017

telefonu açıp yüzüme kapatıyorlar memnuniyet 0 pişman oldum iş bankasını kullandığım için akbank daha iyi sizden

Gündoğdu Yakıcı · 7 Mayıs 2017

Aşırı yavaş ve uyuzlar :D

Afitap Çevrim · 4 Mayıs 2017

sürekli aradığım halde telefon açılmıyor. banka operatörü sürekli aradığınız kullanıcıya ulaşılamıyor. sizi başka bir çalışana aktarıyorum diyor ne sürekli telefonda bekletiliyor. bu ne ya anlamadım. zor durumda ulaşamıyoruz.

Halise Tezcan Özevci · 2 Mayıs 2017

Santral telefonlara bakmıyor bankaya ulaşamıyoruz

Şengül Yalçın · 19 Nisan 2017

tam 2 saattir bankayı telefonla arıyorum lütfedip cevap veren yok

Ali Keleş · 10 Nisan 2017

telefonlarınıza ulaşılamıyor.

Hasan Alkan · 3 Nisan 2017

bu telefona bakan yokmu!!!

Berrin Eroğul · 17 Mart 2017
★★★ İş Bankası Cebeci Şubesi / Ankara

Bu telefondan kimseye ulaşamıyorum. Numara tuşlamamı istiyorlar. Sonunda kesiliyor. Lütfen yardım edermisiniz. Saygılarımla

Aydın Imrak · 1 Mart 2017
★★★ İş Bankası Keşan Şubesi / Edirne

tlf açan bile yok birde devlet bankası. keşaaan şubesiii alooooo

Enver Düzel · 1 Mart 2017
★★★ İş Bankası Yalova Şubesi / Yalova

Tlf bakılsa iyi olur ama nerde

Ay Sel · 17 Şubat 2017

Ankara Bulvar İvedik şubesi çalışanlarından hiç memnun değiliz. Yıllardır işbankası ile hem bireysel hem ticari olarak çalışıyoruz. Dikkate alınmasını özellikle rica ediyoruz.

Acil olduğunu önemle arz ettiğim halde bugün 3. gün Hale'n dönüş yapacaklar.. Gittiğimiz yerlerinde bulunmuyorlar. Ben insanım insanca muamele görmek istiyorum.. Parası olana öncelik var ise bu nasıl bir adalettir..

İş Bankası profiline hiç yakıştıramıyorum, lütfen çalıştırdığınız kişilere gerekli eğitimleri verin..!!

Erdem Kapçak · 16 Şubat 2017

Telefonlara cevap verilmiyor

Niyazi Gülsoy · 13 Şubat 2017

Şube telefon numarası devamlı meşgul çalıyor müşteriler ulaşmasın diyemi acaba

İbrahim Anıtmak · 2 Şubat 2017
★★★★★ İş Bankası Osmaniye Şubesi / İstanbul

Türkiye İş Bankası A.Ş Türkiyenin her anlamda öncü ve en büyük bankası. İlkler onun kuruluş ilkeleri. Atatürk ün emaneti. İlk özel Banka. İyi ki varsın.

Harun Ayağ · 4 Ocak 2017

Sizi aramak hataydi, 15 dkika bekleyip sonra yardımcı olamayız cümlesini kurmak nasıl birşey. İşlem tlfnu güncelleme bunun için nereye gelmek gerekiyor. Subenizin müdürü mudur değil ki çalışan ne olsun.

Enes Laçin · 4 Ocak 2017

telefonlara kesinlikle ulaşılmıyor. ilgi sıfır, firmam için çalışmamızı tekrar gözden geçirmek zorunda kalacağız.

Ramazan Gencay · 31 Aralık 2016

değerli banka yöneticisi bankanızdan konut kredisi kullandım ve 5 yıldır konut sigortamı sizin bankanızdan yapmaktayım fakat geçen yıl talimat vererek poliçeyi başka yerde yapacağımı belirttim ve evrak imzaladım buna rağmen bu yıl yeniden düzenlenmiş ve sigorta bitimine daha 8 gün varken ek hesabımdan bilgim olmadan para çekilerek yenilenmiş bizim hesaplarımız bu kadar güvensizmi isteyen istediği zaman para çekebiliyormu ayrıca biliyorsunuz ki ek hesaplara günlük faiz işletiliyor 8 gün önceden çekilen paranın faizini ben ödemek zorundamıyım bu konu ile ilgilenirseniz memnun olurum genel müdürlük ve BDDK yada gerekli yazışmaları yapacağım bilgilerinize arz ederim

Musa Kulak · 30 Aralık 2016
★★★ İş Bankası Maslak Şubesi / İstanbul

Çek tahsilatında yüksek ücret alınıyor.

Arda Kaya · 15 Aralık 2016

Şu İş bankasından hiç memnun değilim arkadaş böyle bişey olmaz ya şubeyi arıyoruz kimse cevap verdiği yok bi kredi kartım vardı kayboldu ve yenisini istememe rağmen halen göndermediler yani böyle bi bankaya çalıştığım için çok pişmanım yazık nediyimm başka zaten bidaha bu iş bankası ile hiç bi işim olmaz

Necla Başar · 15 Aralık 2016
★★★ İş Bankası Balmumcu Şubesi / İstanbul

Merhaba ne yazık ki şube telefonundan kimseye ulaşılamıyor

Ahmet Çetin Sönmez · 7 Aralık 2016

bankayı bir haftadır arıyom bir kişi açmazmı... ne bireysel kredi ne santral ne başka biri asla tlf açmıyor. banka değil sanki sır odası...

Ali Uslu · 2 Aralık 2016

Kimse işini hızlı ve akılcı bir yöntemle yapmadığı için hiç bitmeyen sıralar oluşuyor. Telefondan Bahçeşehir Şubesine ulaşmak zaten imkansız.

Halime UZ · 23 Kasım 2016

Dün,kredi kartı borcumu kontrol etmek için internetten hesabıma girdim ve bana ait olmayan 4 harcama ile karşılaştım. Bankanın kapanmasına 20 dakika filan vardı ve yakınlarda banka yoktu. Hemen en yakınımdaki kırtasiyeye gidip harcama itiraz dilekçesi doldurup faxladım. Sabah iş bankasından mesaj geldi "Harcama itirazınız bankamıza ulaşmıştır" diye. Heh birileri sorunumla ilgileniyor diye düşünmeye başlamıştım ki hesabıma tekrar girdiğimde yanıldığımı anladım. Bu gün hesabıma tekrar girdiğimde bana ait olmayan 2 harcama daha yapılmış. Dünkü dülekçe madem ilgili yerlere ulaşmıştı bu yeni harcamalar nasıl olabildi onu anlamıyorum... Bu gün durumu öğrenir öğrenmez koşa koşa bulduğum ilk iş bankasına gittim. O da Ankara-Balgat şubesi. Sıra bana geldi ama keşke gelmeseymiş. Benimle ilgileniyormuş gibi yapan bayana;"hesabımdan iznim olmadan harcamaların yapıldığını, dün bununla ilgili bir dilekçe faxladığımı söyledim (önceki 4 harcama ile ilgili)" tamam, o dilekçeden bir tane daha faxlamamız gerekiyo dedi (yeni 2 harcama için) önüme boş bir a4 kağıdı koydu, dilekçenin hazırı varken önüme a4 kağıdı koyulması beni biraz şaşırttı. Sonra dün gönderdiğim dilekçeyi gösterdim kadına, tamam size ondan getiriym dedi, hazır dilekçeyi doldurdum verdim, kadın da bana fotokopisini verdi. Faxladığını düşündüm... artık iş bankasına güvenimin kalmadığını ve kredi kartımı kapatmak istediğimi söyledim. Tamam dedi. Yarım saat bilgisayara gömüldü hiç bi şey söylemedi. Ben de öylece bekledim. En son yanına bir bayan geldi, sorun var mı diye sordu kadına. Kadın da yok dedi, öyle ekrana bakmaya devam etti.. En son bana döndü dedi ki "yeni kartınız nereye gelsin" şöyle bi baktım kadına "yenisini istemiyorum" dedim. Bana sormadan benim adıma adres belirlemeye çalıştı belirleyemedi en son bana sordu. Çok saçma bi şey değil mi... Kredi kartını istemediğinize dair şu formu doldurun dedi, tamam dedim. En son gözümün önünde kredi kartımı parçalara ayırdı... Eve geldim durumu ablama anlattım içimize şüphe düştü müşteri hizmetlerini aradık. Kendilerine ulaşması gereken dilekçenin ulaşmadığını ve kredi kartı hesabımın kapatılmadığını söyledi. Ablam da ben de şok olduk. Madem hesabı kapatmıyor ne diye benim kartımı parçalıyor. Gerçekten çok saçma sapan bir gün geçirdim. Madem iş yapmayı bilmiyorsun o işyerine boşu boşuna gitme. O işi senden daha iyi yapabilecek insanlar yapsın. Madem işini düzgünce yapamıyorsun o zaman ayıbını yalanla örtmeye çalışma. Eğer müşteri hizmetlerini aramasaydık hırsızlar kartın içindeki parayı son kuruşuna kadar yiyeceklerdi. İşin en saçma tarafı da bir gün önce kendi imkanlarımla gönderdiğim dilekçe yerine ulaşıyor, şubeden bizzat çalışan tarafından gönderilen dilekçe yerine ulaşmıyor. Allah nasıl biliyosa öyle yapsın işine gücüne gereken özeni göstermeyen insanları...

TC Aysun Özyurt · 20 Kasım 2016

Burada ki numara hattan düşüyor.. nasıl ulaşacağız..

Evrim Sarısoy · 14 Kasım 2016

Telefonla ulaşmak mümkün değil

Daha Eski Yorumları Göster (43)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

İşbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Merkezefendi / Denizli
İzmit / Kocaeli
Bağcılar / İstanbul
Avcılar / İstanbul
Çorlu / Tekirdağ
Yeni Açılan Şubeler
Karaköprü / Şanlıurfa
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin