İşbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:İşbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1223 şube
  • Yorum Sayısı:295 yorum veya şikayet
2.9 / 5
  • Puan 2.89/

İşbank şubeleri için toplam 3086 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 295 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye İş Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

İşbank Yorum ve Şikayetler

Sevda Mudarib · 29 Mart 2021

Madem kurumunuzda engelli birey çalıştırmıyorsunuz, neden iş talebinde bulunuyorsunuz?? Engelli bireylerle dalga geçiyorsunuz resmen.

Mustafa Engin Soral · 19 Mart 2021

Ne biçim bir bankacılık anlayışı Fransa dan Western Union ile gelen paramı almak için subeye gittim ödeme yapamayız cevabı aldım. Nedeni ise bankada hesabım olmaması ve adresimin kayıtlı olmaması. Pariste oturduğumu söyleyince nüfus idaresine gidip adres kaydı yaptırmam gerektiği söylendi. Kendi paramı almak için ve her türlü masrafları ödenmiş bir parayı vermemek için eşşeği yokuşa sürmek bu olsa gerek. Bir hizmeti yapmak istiyorsanız adam gibi yapın sizin çocuk oyuncağınız değilim.

Mustafa Boyraz · 9 Mart 2021

2 Findeks raporu istedim 13TL kestiler hala Findeks raporu gönderecekler. Hırsız mısınız nesiniz?

Dogan Höktem · 18 Şubat 2021

Bankanızdan memnun değilim mesai saatlerinde aradığım halde kimse bakmıyor telefona muhatap yok böyle bankacılıkmı olur

Alaattin Kayapinar · 11 Şubat 2021

Yurt dışından hesabıma gönderilen şifre ile giremiyorum şubeye başvuru isteniyor. Telefon biz geri döneriz deniyor numara yurtdışı olunca geri dönüş yapmıyorlar.

Özlem Ipekci · 8 Şubat 2021
★★★★ İş Bankası Kahramanmaraş Şubesi / Kahramanmaraş

İşbank Kahramanmaraş Merkez çalışanı Hakan Erkan çok başarılı ve ilgili bir çalışan. Birçok sorunu titizlikle çözmüş müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapmış bir çalışandır. Takdir edilmelidir.

TC Adnan Ergün · 27 Ocak 2021
★★

İşcepten 2 kez 6 haneliyi hatalı girdim ve 3.cü doğru ama kabul etmedi ve 2 kez 6 haneli yolladı bu kezde 2 defa 4 hane kart şifremi hatalı kabul etti, 0850 724 0 724 ü 6 altı kez aradım ve bana "yeni yasa gereği" kartınız ve hakınızda hiç bir bilgi göremediğimizden yardımcı olamıyoruz, bankanıza gidin yardımcı olurlar dediler ve bir yere bağladılar Kimlik numaramı girdim, telefon numaramı girdim ama yine olmadı. Ya kartını kaybedene nasıl yardımcı oluyorlar merak ediyorum.! Özürlüyüm bankaya gidemem Korona yasağı ve kısıtlaması var. 4 haneli kart numaramı ve 6 haneli İşcep numaramı istiyorum.

Nevin Özberk · 21 Ocak 2021
★★★★★ İş Bankası Nizip Şubesi / Gaziantep

Nizip İşbankası şubesi problemimi hızlı bir şekilde çözüp memnuniyetim için ellerinden geleni yaptılar çok teşekkür ederim.

Ugur Mehmet Efem · 16 Ocak 2021
★★★★★ İş Bankası Gaziosmanpaşa Şubesi / Ankara

Bu şubede önemli değişiklikler yapılmış, bu konuda bir açıklama da yapılmış ama ulaşamadım, nasıl öğrenebilirim?

TC Aylin Haskaya · 12 Ocak 2021

67 yaş üstü engelli bir emekli olarak yıllardır iş bankasını kullanıyor babam (Mesut Haskaya). Pandemi süreci boyunca o kadar mağdur edildik ki! Duyma ve konuşma engelli vataşdaşarına hiçbir müşteri temsilcisi desteği verilmiyor! Hiçbir işlemi sesli onaylayamadığı için her seferinde bankaya yönlendiriliyor! Görüntülü konuşma kabul edilemiyor deyip bankaya yönlendiriyorlar. Bankalarda işitme engelliler için bir personel bulunmadığından her seferinde 60 yaşında olan annemde gitmek zorunda kalıyor! İnternetten bir laptop almak istedik önce yüksek limit bankaya gitmeniz lazım kartınıza telefon tanımlamınız lazım denildi Korona olmasına rağmen ikisi de gitti bankaya. Tüm işlemler tamam alabilirsiniz dendi almaya çalışınca bankanızla görüşün bir kısıtlama söz konusu olabilir diye uyarı geldi! Müşteri temslcileri (6 farklı kişi) görüşmeler sonucunda mobil bankacılıktan internet aışverişine kapamam açmam ve 2 saat sonra terar denemem söylendi. Denileni yaptım ve kart kapatılmış! Aradığımda bana kartınız kapalı gözüküyor tekrar şubeye gidilmesi gerekiyor denildi! İzin alınmadan bir kart kapatılamaz! Aranır işleminizi siz mi gerçekleştiriyorsunuz yoksa kartınız mı çalındı der ona göre talep doğrultusunda kartı iptal edersiniz! Bankaya gittiler açtırmaya tekrar bu seferde açamayız yeni kart talebi olmuş yenisi gelecek diyorlar! Ben böyle bir rezalet görmedim! Yıllardır kullandıkları banka ama babam gider gitmez İş Bankası'ndan ayrılacak ve başka bankaya geçecek. Pandemi süreci boyunca yaşadığımız bu kaçıncı sorun sırf duyamıyor konuşamıyor diye sürekli mağdur ediliyor tüm mağduriyetlerimizi buraya yazmaya kalksam karakter yetmez! Ulaşabildiğim her yerden şikayette bulunacağım bu insanları mağdur etmeye hiçbirinizin hakkı yok!

Mümtaz Yapan · 7 Ocak 2021

Antalya Muratpaşa nüfus müdürlügü önündeki bankamatik bir aydır faaliyete geçmedi süsmü yoksa ne zaman faaliyete geçirmeyi düşünüyorsunuz?

Reyhan Erkılıç · 28 Aralık 2020

İş bankasını çalışanları bankayı sabote ediyor aramalarıma cevap vermiyor. Bu nedenle hesabımı kapatmayı düşünüyorum.

Erdal Aktay · 23 Aralık 2020
★★★ İş Bankası Niğde Şubesi / Niğde

Merhaba ben yurtdışında çalışıyorum. Niğde şubesi arıyorum bakmıyorlar. Mobil internet açtırmak istiyorum müşteri hizmetleri telefon arıyorum bağlamıyor. Kredi kartı borcum var yatırmak istiyorum neden ilgilenen yok. Ödemeyince ceza faiz artırıyor yok avukatlık olacaksınız ne yapmalıyım. Saygılarımla arz ederim

Bülent Yusuf Bilgen · 16 Aralık 2020
★★★★★ İş Bankası Yüreğir Şubesi / Adana

İş Bankası Yüreğir şubenizden emekli maaşımı alıyordum tüm ödemelerini ve üstüme düşen tüm sorumluluğu hakettiğim halde şube personelinin hesabım üstünde bulunan riski kapatmadığından maaşımı aktaramıyorum. Memurun bu hatasını vatandaş olarak biz mi çekelim Allah için

İbrahim Halil Alkaya · 14 Aralık 2020

Yurt dışında çalışıyorum maaşım dolar olarak dolar hesabıma yatıyor banka paramı hesabıma geçmiyor askıda tutuyor ulaşamıyorum muhattap olacak insan bulamıyorum telefonlara cevap vermiyorlar kredi kartımın ödemesi 1 gün geçse hemen faiz işliyorlar benim askıda tuttuğunuz paramın faizini verecekmisiniz

Celal Bayar Izci Bayar · 16 Kasım 2020
★★★★★ İş Bankası Karşıyaka Şubesi / İzmir

İş bankası İzmir - Karşıyaka şübesinden çok memnunum. Herkes çok yardımcı ve müşteri ilişkileri çok güzel va saygılı ellerinden ne gelirse yapıyoprlar. Selamlarımı ve saygılarımı gönderiyorum yurt dışından. Teşekkürlerler.

TC Zeki Sengul · 10 Kasım 2020
★★★★ İş Bankası Nato Yolu Şubesi / İstanbul

İş Bankası Bosna Bulvarı şubesinde, gerek işlemlerin süratli halledilmesinden gerekse personelin müşteriye karşı ilgisinden çok memnunum. Yalnız bir sıkıntım var dile getirmek istiyorum. İşcep kullanıyordum şifremi unuttum şimdi kullanamıyorum. Yurtdışında olduğumdan ve coronadan dolayı Türkiyeye gelemediğimden yeni şifre alma veya yeni işcep açma konusunda email gönderdim cevap alamadım. Bu ilgisizliğin şubeden mi, merkezden mi kaynaklandığını bilmiyorum. Ama bu konuda bana yardımcı olurlarsa sevinirim.

Dogan Ozan · 9 Kasım 2020

Bir haftadır arıyorum. Avcılar çarşı şb. ulaşamıyorum.. Yardımcı olacak bir yetkili yokmu lütfen yardımcı olun. Telefonlara kimse çıkmıyor. Neden o zaman lütfen tel. no kaldırın vatandaşı bekletmeyin.

Mehmet Necati Elyas · 21 Ekim 2020

Merhaba, M.Necati Elyas ben. Gaziantep Pazaryeri şubesine 11.10.2019 tarihinde gelen, yaklaşık bir yıldan beri bana ulaştırılamayan bankamatik kartımı, karşı şubeden talep ederek getirmeyi sağlayan, İş Bankası Marmaris Çarşı şubesi görevlilerinden Süleyman Öksüz Bey'e teşekkür ederim. Her bankaya lazım...

Nihat Tek · 12 Ekim 2020

Mersin Metropol şubesini sürekli olarak arıyorum. Firmam için sormam gereken öğrenmem gereken bir takım sorularımın cevabını almam lazım. Ancak ne çare ki, ne zaman arasam hiç bir şekilde telefona cevap verilmiyor. Pandemi sürecindeyiz. Bankalara gitmek gelmek zaten sorun ve sıkıntılı. Ya lütfen bir cevap verin... Bu kadar da edepsizlik olmaz...Biz firma sahipleri bu şekilde sizlerle nasıl çalışacağız..

Orhan Sahin · 7 Ekim 2020

Merhabalar, Ben Yurtdışında çalışan bir Türk vatandaşıyım, 5 günden beri İş Bankası Niğde merkez şubesini telefonla arıyorum, fakat bir türlü operatöra bağlanamıyor, bir türlü bireysel işlemlere bakan kişilere bağlanılamıyor .Biz sizi en kısa zamanda geri arayacağız diyorlar, aramıyorlar işim çok önemli olmasa zaten aramam. Hiç hoş değil, 5 gündür telefon parası da bu gidişte yüklü bir miktar gelecek, ne yapacağımı bilmiyorum, mail adresleride yok ki yazışayım???

Semih Turk · 6 Ekim 2020

Türkiye'de İş Bankası kadar ilgisiz deneyimsiz acemi bir banka daha yok olsunda özel olsun böyle adı banka yok böyle rezillik gormedim

Hüseyin Altın · 29 Eylül 2020

20 yıllık müşteriydi hem çalışırken hem emekli olunca ve bu ay bütün ilişkimi kestim hesapları kapattırdım kapattırırken bana faizsiz 1500 tl kredi verceklermiş peki ondan önce 1.55 ten para satacaktın ya böyle birşey vardı işcep maxsimum asistanında niye yazmıyor 24 ayda 30000 tl alışverişe 11 tl puan birikmiş onuda bankaya bağışladım def oldum gittim birde iş cep güncellemesinden bıktım sanki çok önemli bir bankaymış gibi şükür kurtuldum sizde kurtulun gitsin orda güler yüzlü personel diye yazanlar belkide kendileri rabbime şükürler olsun.

Kadir Coskun · 22 Eylül 2020

2 gündür şubeye ulaşmaya çalışıyorum fakat telefonlara cevap veren yok. Şube ile nasıl iletişime geçebilir.

Ayşe Alataş Bakan · 17 Eylül 2020

İyi günler İstanbul İşbankası Ümraniye Dudullu Modoko şubenizden ev kredisine 29.07.2020 tarihinde başvuruda bulunduk. Ön onay aldıktan sonra eksper geldi gelen yetkili kişi N*** Ö*** daireme girmeden dışardan foto çekip binanın bu kadar yeterli olduğunu söyledi ne zaman sonuçlanacağını söyledim bugün ve ya yarın bilmiyorum diyerek ben size dönüş yaparım sıkıntı yok tarzında konuştu laubali bir şekilde. Eksper ve bankadan cevap gelmedi uzun bir süre, biz kendimiz bankaya sormak istedik muhatap yetkili bir kişiye ulaşamadık. Dairemizde belediyeyle ilgili bir problem olduğunu ekspere ulaşarak öğrendik. Belediyeye gittim imarla ilgili bir engel ve problem olmadığını söyledi, bunu öğrendikten sonra eksperi aradık belediye değilde tapudan düzeltilmesini söyledi ilk verdiğinin yanlış bilgi olduğunu söyledi, pardon tapuya gitmeniz gerekiyor. Biz bunun üzerine tapuya gittik tapuda iki gün uğraştık ama tapudaki memurun tapuda herhangi bir problem olmadığını söyledi. bizde bunun üzerine Arge Gayrimenkul N*** Ö*** hanımı aradık biz size bilgi vermeyiz dedi telefonu kapattı bizde ulaşamayınca artık şubeyi aradık şube bende arıyorum ulaşamıyorum diye söyledi banka çalışanı Ş*** İ*** bize sizde arayın bende deneyeceğim dedi. Burda bankanın yapacağı işi banka bana yaptırdı ne banka ne exper muhatap bulamadık. Bugün son olarak exper raporunda çovid19 nedeniyle taşınmazın içi görülememiş denmiştir oranlar çok yükseldi bu konuda oluşan mağduriyetimizin çözülmesini istiyorum lütfen....

Daha Eski Yorumları Göster (270)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

İşbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
İzmit / Kocaeli
Merkezefendi / Denizli
Bağcılar / İstanbul
Çorlu / Tekirdağ
İskenderun / Hatay
Yeni Açılan Şubeler
Tuzla / İstanbul
Gazimağusa / Kıbrıs
Gazimağusa / Kıbrıs
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin