İşbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:İşbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1339 şube
  • Yorum Sayısı:150 yorum veya şikayet
2.9 / 5
  • Puan 2.92/

İşbank şubeleri için toplam 1909 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 150 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye İş Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

İşbank Yorum ve Şikayetler

Mehmet Sarıyıldız · 16 Ocak 2019
★★★★★ İş Bankası Yenimahalle Şubesi / Ankara

Şube personeli güler yüzlü can insanlar işlerimiz en kısa zamanda yapılıyor bütün personeli çok seviyorum hepsine sağlık mutluluk diliyorum.

Büşra Gül Gören · 14 Aralık 2018

Keşke olumlu yorum yapabilseydim, şubenizde hesabım var, kartlarım yenilenmiş bankadan ne msj geliyor ne birşey. Başka şehirde ikamet ediyorum, kredi kartım ayrı yollanıyor, bankamatik kartından hala bi haber yok, bulunduğum ilçedeki şubeden arayıp istedikleri halde hala kargolanmadı, umarım bu sorunu dikkate alırsınız?

Tuba Ekemen · 4 Aralık 2018

Şubenize telefon ile ulaşamıyoruz

Menekşe Behbudova · 2 Aralık 2018
★★★★★ İş Bankası Edirne Şubesi / Edirne

Annemden biliyorum. Çok iyi bi banka her konuda yardımcı oluyorlar ve müşterileri memnun etmekte çok başarılılar. Çok memnunum

Ümügül Saka · 21 Kasım 2018
★★★★★ İş Bankası Avcılar Şubesi / İstanbul

bireysel müşteri temsilcilerinden çok çok memnunum

Çağla Hediyelik · 20 Kasım 2018
★★★★★ İş Bankası Çiftlik Şubesi / Samsun

Samsun çiftlik şubesi müşteri ilişkileri yöneticiniz sayın Özge Bucan hanımefendinin güler yüzlü ve sıcak tavırlarından müşteri odaklı çalışmasından ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum. Bankanıza ve şubenize çok şeyler kattığını imaj ve misyonunuzu en üst seviyelere taşıdığına ve daha çok müşteri sahipliğine ulaştırdığına emin olunki ben bir esnaf müşteriniz olarak memnuniyetimi bildirmek istedim tekrar tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Mesut Teber · 9 Kasım 2018

O telefonları bi açın

H Coşar Yurtcu · 1 Ekim 2018

Bilmiyorum ne faydası olur, devlet daireleri ve bankalar hiç bir türlü telefondan ulaşılamıyor, İş olsun diye bir numara koymuşlar oda fax çıkıyor. Yöneticiler bu kadar sorumsuz olamaz.

Yadigar Kaya · 25 Eylül 2018

9 yıldır bankanızın kredi kartını kullanıyorum. kart aidatı yok diye almıştım 9 yıldır kart aidatı ödemiyorum bugün gelmiş bana aidat adı altında para kesiyorsunuz böyle fırsatçı bir banka görmedim. müşterisini böylesine önemsemeyen mağdur eden bir banka yazıklar olsun gerçekten tüketici hakem heyetine şikayetimi bildirdim böyle bir şeyin yasal olmadığını gereğinin yapılacağını söylendi dikkat edin arkadaşlar..

Guler Ozbaykal · 12 Eylül 2018

Dünden beri müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Robot sizi arıyacağız diyor ama ne arıyan ne soran var. Bence çağrı merkezini kapasınlar.

Mustafa Akilli · 7 Eylül 2018

Bu bankadan hesap actirdigim icin pismanim Turkiyeye gidince ilk isim hesabimi kapatmak olacak.

Zeynep Kurt Vidinli · 5 Eylül 2018

Şubeye yaptığım bir EFT iade talebim herhangi bir işlem yapılmadan ve bilgi verilmeden kapatılmış. Arayıp bilgi almak istediğimde de bilgi vermemek için ellerinden geleni yaptılar. Bir banka şubesinin bir talebi görmezden gelmesi mümkün müdür? İş yapmak istemiyorlar ya da müşterinin talebinin bu şube için hiçbir önemi yok.

TC Gulcın Kurudere · 17 Ağustos 2018

Şube telefonlarını açmıyor. Santral bir başkasına aktarıyor, o da açmıyor. Böyle bir müesseseye hiç yakıştıramadım.

Kaya Kaya · 14 Ağustos 2018

İşbankası çalışanları ulaşılmaz olmuşlar, telefona bile çıkmıyorlar.

Hüseyin Bozkurt · 8 Ağustos 2018

Telefon sistemi berbat. Hiç kimseye ulaşılamıyor... Santral bile bağlıyor.. Bağlanan numara cevap vermiyor. Size geri dönülecek deniyor geri dönen yok. İşbankası gibi bir bankaya yakışmıyor. Telefonda muhatap bulamıyorsunuz... 1991 yılından beri çalıştığım banka ama bu kadar kimliksiz görmedim. Koca iş bankası böyle olmamalı...

Ibrahim Meşe · 2 Ağustos 2018
★★★ İş Bankası Bağcılar Şubesi / İstanbul

Telefonlarınızı açsaniz seviniriz

Alpaslan Erdoğan · 31 Temmuz 2018

ne kadar arasam boş.. cevap veren yok!

Emrah Karabacak · 4 Temmuz 2018

bu kadar lanet bir çalışma sistemi görmedim, bir şubede 45 dakika boyunca telefona bakılmıyorsa bu şube çalışanları yada yöneticisinde bir sorun vardır. çek tahsilatına bir gün önceden para ayırtın diye kunuşup sonrada telefona cevap vermiyorlar peki ben ertesi gün gidip tahsilat istediğimde para ayırttınızmı diye soracaklar bende sert davrandığım taktirde maganda diyecekler

Isa Sezgin · 15 Haziran 2018
★★★★★ İş Bankası Simav Şubesi / Kütahya

Gayet iyi. Simavda güvenilir banka

özgür Gümüş · 12 Haziran 2018

İş Bankası gıda çarşısı şubesinin hatalı bir işlemden dolayı 0232 433 60 33 numaralı telefonu dört defa aramama rağmen bakan olmadı ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum

Zeynep Öz · 17 Mayıs 2018

Aşırı yavaş çalışan bir personel kadrosu inanılmaz 0 puan hakediryo

Efrayim Ülker · 17 Mayıs 2018

telefonlarınıza bakan olsa derdimizi söyleyeceğiz.

Ahmet Yıllı · 3 Mayıs 2018

Allah aşkına bir dönün nasıl bir bankacılık bu

Kazanbet Bet · 30 Nisan 2018

çok ilgisizler tabi belki orası genelde fabrikaların olduğu bi bölge olduğu için fabrika müdürleri yada sahipleri ne ilgili olabilirler belki ama bir işbankası çalışanına ilgili değiller en basit maaş müşterilerine yani çok ilgisizler ve ben hiç yüzlerini dahi görmediğim 2004 yılında telefonla tanıştığım istanbul sefaköy şubesinden çok çok memnunum kendilerine burdan birkez daha başarılarının devamını dilerim ilgileri için çok çok teşekkür ederim

İskender Ali Küçükoğlu · 25 Nisan 2018
★★★★★ İş Bankası Başkent Şubesi / Ankara

En ciddi, en sistemli, en düzgün bankadır

Daha Eski Yorumları Göster (125)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

İşbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
İzmit / Kocaeli
Merkezefendi / Denizli
Bağcılar / İstanbul
İskenderun / Hatay
Avcılar / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Karaköprü / Şanlıurfa
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin