İşbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:İşbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1316 şube
  • Yorum Sayısı:243 yorum veya şikayet
2.9 / 5
  • Puan 2.89/

İşbank şubeleri için toplam 2740 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 243 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye İş Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

İşbank Yorum ve Şikayetler

Kerime Karaaslan Karcı · 1 Temmuz 2020

Dün Manisa Alaşehir şubesinde çocuğumun kumbarasını açtırmaya ve ayrıca çocuğuma ayrı hesap açtırmak ve başka hesaba para yatırmak için şubenize gittim yanımda biri 9 yaşında diğeri 2 yaşında çocuklarım vardı. Ufak çocuğum ağlayınca çalışan personeliniz ağlama sesinden rahatsız olmuş. Benim çocuğumu getirme hakkım olmadığını bu sebepten dolayı dışarı çıkmam gerektiğini dile getirdi. Böyle bir terbiyesizlikle ilk defa sizin şubenizde karşılaştım. Bu durum şubeniz ve personeliniz için çok utanç verici.

Cengiz Dogan · 16 Haziran 2020

Lanet banka aras kargoyla çalışmak zorunda misin 3 haftada kart gelmedi. Müşteri hizmetlerine bağlanmak 17 dakika sürdü sizi de millilestirecegiz inşallah az kaldı Tayip bey sağolsun

Işık Ercun · 1 Haziran 2020

Telefonlarını açmıyorlar. Bu ne biçim bankacılık.. Bankalar güven kurumlarıdır, güveni kaybederseler müşteriyi de kaybederler...

Nihat Deveci · 28 Mayıs 2020
★★ İş Bankası Ergani Şubesi / Diyarbakır

1 aydır telefonla arıyorum ne cevap veriyorlar ne geri dönüyorlar varmı böyle bi saçmalık. Olmaz olsun böyle bi şube. Ben antalyada ikamet ediyorum yani illa Diyarbakıramı gelelim. Saçma. Sadece bi başvurumun iptali olması gerek. Ve başvurum 1 aydır askıda. Pes doğrusu.

Halil Erol · 24 Mayıs 2020

Karabağlar şubesinin çalışan memurlarından ismi *** hanım müşteri ile konuşmasını değiştirmedikçe ordan kredi de çekmem bankanın içine bile girmem. 7 yıldır maaş müşterisiyim. Arkadaşlarım bile konuşma üslubunu beğenmiyo *** hanımın. kredi talebinde bulunuyoz hanfendi işine gelirse çek havalarında. Yetkilere sesleniyorum çok büyük şirkete çalışıyorum kimse gelip kredi çekmiyor bu hanfendi yüzünden

Muhammed Buse Yaman · 22 Mayıs 2020

Yıllardır bankanız ile çalışmaktayım. Bayram için ihtiyaç kredisine başvurdum. Günlerce beklettiniz onay yok. Cevap yok. Müşteri hizmetlerinizi atıyorum biz bilmiyoruz diyorlar. Bayrama parasız girdim sayenizde. Ayrıca bu sizin bankanız ile yaşadığım ilk sorun değil. Ses kayıtlarımda haklılığımı ve dilediğiniz özürlere ulaşabilirsiniz. Fakat değişen bir durum yok. En azındam mesai saatlerinde bilgi dönüşü olsa idi diğer bankamdan onaylı kredimi kullanırdım. Sizin kredi puanınız uygun ama kotanız dolu diye kullandırmıyorsunuz. İşinize göre hareket ediyorsunuz. Bizi düşünen yok. Arkadaşlar sevgili halkım uyanalım dikkatli olalım.

Münir Kebir · 21 Mayıs 2020
★★★★★ İş Bankası Yarıkkaya Şubesi / Hatay

Yarıkkaya Şubemizdeki memnuniyetimin kaynağı Servis Şefi Cemil Beydir. Kendisine buradan teşekkürlerimi gönderiyorum.

İlhan Öner · 18 Mayıs 2020

Balıkesir şubesine tüm uğraşlara rağmen ulaşılamıyor. Size en kısa zamanda dönüş sağlanacak deniliyor ama dönülmüyor.

Aslıhan Atılgan · 18 Mayıs 2020

Bugün Adana Gazipaşa şubesinden annem aidat yatırmak istedi. Gişede tek bir memur vardı. O kadar sıra bekledikten sonra kırkkarış suratla karşıladığı yetmediği gibi bir de işlemimi yapmak istemediğin belirtti. ATM'lerden annem yaşından dolayı işlem yapamadığını söylediği halde inatla ısrarını sürdürmüş.. Bu davranıştaki memurları çalıtırmaya devam etmek niçin? Amaç İş Bankası'ndan nefret ettirmek mi? Lütfen memur seçerken gerçekten çalışmak isteyen memurları seçin adam akıllı konuşmayı becerebilen müşteriye nasıl davranması gerektiğini bilen en önemlisi üslubu bilen insanları çalıştırın!

Ferudun Özdemir · 14 Mayıs 2020

Sayın ilgili 2 gündür telefonla arıyorum. Dönüş yapmamızı istermisiniz diyor evet diyoruz dönen yok. Telefonlara bakan yok. Nedir bu ilgisizlik

Mustafa Yazıcı · 11 Mayıs 2020
★★ İş Bankası Pendik Şubesi / İstanbul

Şubeye ulaşmak için telefonla yaklaşık 10 ar dakika ara ile bu mesajı yazana kadar tam 5 kez aradım. Meşguluz en kısa zamanda size döneceğiz mesajı veriyorlar. Ancak dönen yok sokağa çıkma yasaklısı olmasam bu kadar zamanda şubeye gidip yüzyüze görüşeceğim ama. Bu arada verdiğim puan da hakettiklerinin çok üzerinde onuda belirteyim. Aramaya devam bakalım kaçıncı aramada cevap verecekler.

Iffet Iyigün Meydanlı · 7 Mayıs 2020

İki gündür yukarıda belirtilen telefon numarasını arıyorum, ancak defalarca aramama rağmen kimse yanıt vermiyor.

Nihal Bağlan · 4 Mayıs 2020

Yöneticiler bir defada telefonla kendi şubelerini arasın bakalım ulaşabileceklermi tel işi rezalet

Bilal Kalaycı · 30 Nisan 2020
★★★★★ İş Bankası Liman Şubesi / Antalya

Münih İş Bankasından adıma gelen havaleyi alabilmem için neler yapmam gerekli. 69 yaşındayım, yaşdan dolayı kısıtlamalar var diye biliyorum. Adıma gelen havaleyi alabilmam ne gibi bir yol izlemem gerekir. Bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Saygılarımla. Bilal Kalaycı

Abdulkadir Kurt · 28 Nisan 2020

Hesabımda para olmasına rağmen ödenmedi gözüküyor 65 üstü olmam nedeni ile bankaya gidemiyorum yadımcı olabilirmisiniz

Ufuk Cem Komşu · 9 Nisan 2020

Merhaba. 07.04.2020 günü, babamın emekli maaşını, "bankamatik kartının kullanım süresinin dolmuş olması" gerekçesiyle çekememiş ve ilgili şube olan Kiremithane Şubesi'ne bizzat giderek yardımcı olunmasını rica etmiştim. (Malumunuz, 79 yaşındaki babamı virüsten koruyabilmek için çocukları olarak her işine koşturmaya çalışıyoruz) Ne var ki, şubedeki banko personeliniz, "yeni kartın gönderilmiş veya kuryede" olduğunu söyleyerek, kartın gelmesini beklememiz gerektiğini söylemiştir. Babamı getiremememiz nedeniyle, kimliğini getirmem durumunda bile yardımcı olamayacakları belirtildiği için, eve geri dönerek aileme durumu anlatmıştım. Bugün öğrendiğime göre, babam evden kaçarak Kiremithane Şubesi'ne gitmiş ve bayram ikramiyesi kendisine ödenmiş.

Bu durumda, şu müdürünüze sorularım şunlardır:
- Böylesi olağanüstü dönemlerde, bu tür yaşlı-hasta insanların aile bireylerine yönelik DAHA ESNEK KURALLAR uygulamanız daha mantıklı-işlevsel-yararlı olmaz mı?
- Bu yaştaki adamın banka şubesine gitmesine yol açmayacak geçici uygulamalar sayesinde, salgının yaygınlaşmasını önlemeye katkı sağlanmış olmaz mı?
- Babam ve aynı durumdakilerin bankaya gitmek zorunda kalması sonucunda virüs kapmalarının bedelini nasıl ödeyeceksiniz?

Son olarak, babamın bu hafta içerisinde rahatsızlanması ve COVİD teşhisi konulması durumunda ilgili şube müdürlüğünü dava edeceğimi ilan ve beyan ediyorum. Saygılarımla. Ufuk Cem Komşu

Hilmi Ipci · 6 Nisan 2020

Neyin yorumunu yapayım sokağa çıkamıyorum hesaplarımla ilgili bir şikayetim bir mağduriyetim var 3 gündür şube yetkililerine ulaşamıyorum işimiz Allaha kaldı

Sabit Alagözlü · 6 Nisan 2020

3 saattir arıyorum. Tam açılırken kapanıyor. Belli ki bir sıkıntı var. Neden gerekli onarımı yaptırmıyorlar? Bu şube de sürekli bir problem var. Bir evrak istiyorlar götürüyorsunuz. Olmuyor tekrar bir evrak daha istiyorlar.

Süleyman Kırıt · 6 Nisan 2020

Herhalde Cumhurbaşkanını arasam ulaşabilirdim. Nasıl banka bu ya telefona hiç bakan yokmu. Kredi çektiğime pişman ettiniz yazıklar olsun.

Serhan Baykal · 1 Nisan 2020

1060 kod nolu ümraniye şubeniz kesinlikle telefonla ulaşamıyoruz??? neden telefonları açmıyolar.

Ayse Savus · 26 Mart 2020

Şubeyi aradım yanıt yok çağrı merkezi yanıt vermiyor lütfen müşterisi bulunduğum şube beni ara.

Necmi Özparmaksız · 26 Mart 2020
★★★ İş Bankası Ayvalık Şubesi / Balıkesir

Çoğu bankanın e posta adresi yok ve yanlış hatta fax nolarını bile normal kullanıyorlar veya gece kapıyorlar yanlış ?! Hele şimdi hiç açmıyorlar ne acı önemli ve ulaşamıyorken 1 ülkede demokrasi eksik ise herşeyi bozuktur bu diğerleri içinde aynıdır

Mehmet Elçi · 25 Mart 2020

Emekli maaşı promosyonu için bireysel müşteri temsilcisi ile görüşmek üzere defalarca şubeyi arıyorum ama maalesef cevap yok.

Orhan Çolak · 23 Mart 2020

Maaş kartım bloke oldu bana nasıl yardımcı olabilirsiniz malum sokağa çıkma yasağı var naapabilirim

Alim Kahya · 14 Mart 2020
★★★

İş bankası müşterisiyim iş cepim var ama iş cepten anında döviz alışı yapılamıyor. Mesai haricinde o zaman ne gerek var iş cepe.

Daha Eski Yorumları Göster (218)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

İşbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
İzmit / Kocaeli
Merkezefendi / Denizli
Bağcılar / İstanbul
Çorlu / Tekirdağ
İskenderun / Hatay
Yeni Açılan Şubeler
Tuzla / İstanbul
Gazimağusa / Kıbrıs
Gazimağusa / Kıbrıs
Girne / Kıbrıs
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin