İşbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:İşbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1339 şube
  • Yorum Sayısı:125 yorum veya şikayet
2.9 / 5
  • Puan 2.91/

İşbank şubeleri için toplam 1571 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 125 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye İş Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

İşbank Yorum ve Şikayetler

Hasan Cicek · 5 Nisan 2018

valla arıyorumm kimse çıkmıyo herkes kahve içiyo poca yiyolar

Shadan Sivrigöz · 3 Nisan 2018
★★★★ İş Bankası Salihli Şubesi / Manisa

Her problemimizde ilgileniyorlar. Teşekkür ederiz.

Aysa Darıcı · 21 Mart 2018

Bayramiç İş bankası çalışanları son derece lakayt. Elinde telefon ile oyun oynuyor. Sırada bekleyen insanlar varken çok ağır çalışıyorlar. Konuşurken yüzümüze bile bakmadılar. Çok rahatsız oldum

Metin Yol · 19 Mart 2018

müşteri temsilcileri yani bireyseldekiler o kadar yavaşki her geldiğimde 2 saat sıra bekliyorum ayrıca bazı tanıdıklarına öncelik yapıyolar kaç kez şahit oldum tam bi rezillik

Birsen Arslan · 12 Mart 2018

Tuzla Şubenize 1 saattir telefon ile ulaşamıyorum.

T C Selma Beklen · 15 Şubat 2018

Evet tlf bir zahmet acsaniz iyi olur

Durak Satıcı · 12 Şubat 2018

Bu banka tam bir hırsızdır ayın 10 unda yatması gereken maaşımız hala yatmış deyil ve bugün ayın 12 olmuş hala hesaplar boş paramızı hesaplara aktarmayıp işletiyorlar bizim paramızdan para kazanıyorlar bizim hakkımızda vermiyorlar bu banka tam bir emek hırsızıdır.

TC Neval Butun · 12 Şubat 2018

Telefonları açma zahmetinden bulunmadığınız için çok teşekkürler.

Oğuz Atik · 12 Şubat 2018
★★★★★ İş Bankası Hoşdere Şubesi / Ankara

Bugün ilk kez gittim güler yüzlü personelleriyle ilk kez bir banka ziyaretimden memnun ayrıldım, teşekkürler :)

Ahmet Topkara · 7 Şubat 2018

Belki 20 defa aradım cevap yok göstermelik bi numara koyulmuş. işlem yapma imkansız. halada aramaya devam ediyorum memnuniyet sıfır.

Cengiz Durmuş · 5 Şubat 2018
★★★★★ İş Bankası Hoşdere Şubesi / Ankara

İş bankası hoşdere şubesi ile 15 yıldır çalışıyoruz. Hem şahsi hesaplarımız hemde şirket hesabımız hatta çocuklarımızın hesabı da bu şubede. Müşterilerinin işlerini kolaylaştıran, güler yüzlü ve sıcak kanlı personel ve müdirelerine teşekkür ediyorum.

Hüseyin Şenocak · 29 Ocak 2018
★★★★★ İş Bankası Tuzla OSB Şubesi / İstanbul

Kızım prensesim güneşimin ilk işe başlama yeri olan tuzla organize sanayi şübesinin tüm personel ve müdürümüzün başarılarının dilegiyle. Sevgi ve selamlarımı sunarım.

İbrahim Dönmez · 20 Ocak 2018
★★★★★ İş Bankası Esenkent Şubesi / İstanbul

Esenkent şübesindeki gerek gişe gerek müşteri temsillerinin kibar ve ilgililerinden cok memnun kaldım ayrı ayrı teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim

Fuat Şenyurt · 15 Ocak 2018

Birçok bankayla çalıştım ama hiç bir şubeden bu kadar memnun kalmadım sağolsunlar ellerinden geleni yapıyorlar o yüzden bütün şube çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Mehmet Kemal Koca · 10 Ocak 2018

Ben bu şubeye ulaşamıyorum

Aysel Caldemir · 9 Ocak 2018

Vadeli mevduatımla ilgili olarak iki gündür 1401 nolu dahili numarayı arıyorum, açan olmuyor.

Muttalip Şekerci · 3 Ocak 2018

03.01.2018 tarihinde müşteri hizmetleri olarak G*** isminde bir bayan beni aradı çok ukala bir tavırla bana cevaplar verdi sizin gibi bir bankaya yakışmayan kişilerle çalışmanızı uygun görmüyorum.

Chefsahin Muslum · 27 Aralık 2017

yurtdışından arıyorum en az 10 kere mesai saatleri içinde farklı saatlerde aradım aramalara cevap verilmiyor

Necmi Kıran · 14 Aralık 2017

Ben böyle bir şubeden hesap açtığım için lanet olsun??? insan olan o şube telefonuna 1 kez bakar... En az 50 defa aradım ama cevap veren çıkmadı... Allah bildiği gibi yapsın bunları... Bunların hizmet falan verdiği de yok.!!!

Tuğba Tuğba · 23 Kasım 2017

Maltepe şubesi çalışanları telefonlara asla cevap vermiyor, hatta kimi zaman kişilerin yüzüne telefon kapatıyor. işlerimiz ciddi anlamda aksıyor..

Zafer Meydan · 22 Kasım 2017

Defalarca defalarca tüm aramlar boşuna... Bu şube kesinlikle telefonu açmıyor.. Bu ülkede bu pervasızlık normal... ne diyebiliriz ki... Şikayete de gerek yok böyle yaptıklarına göre güvendikleri bir şeyleri ve yerleri vardır.

Neslihan Özalp Karaduman · 18 Kasım 2017

Bu şubede kesinlikle ne imzaladığınıza çok dikkat edin. kredi işlemlerinde size zor koşularak kullandırılan sigorta poliçelerine kesinlikle çok dikkat edin. gerekir ise kredi kullanımınızı iptal ettirin ama onların sunduğu zoraki hayat sigortalarını kabul etmeyin. kesinlikle kandırmaca

Hülya Balıkcı · 17 Kasım 2017

Merhaba 17 kasım 2017 günü saat 16.25 sıralarında bankanıza gittim. Giriş kısmında bulunan özel güvenlikçiniz hiç kibar olmayan kaba sert bir üslupla hitap etmiştir. İnsanlarla iletişimi daha düzgün persolelle çalışmanız bankanız için daha iyi bir reklam olacaktır.

Ilhan Acar · 11 Kasım 2017
★★★★★ İş Bankası Orhangazi Şubesi / Bursa

Orhangazinin en iyi bankası.. çalışma disiplini mükemmel...

Gökhan Aralık · 3 Kasım 2017

telefonlara bakmıyorlar

Daha Eski Yorumları Göster (100)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

İşbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
İzmit / Kocaeli
Merkezefendi / Denizli
Bağcılar / İstanbul
Avcılar / İstanbul
İskenderun / Hatay
Yeni Açılan Şubeler
Karaköprü / Şanlıurfa
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin