İşbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:İşbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1180 şube
  • Yorum Sayısı:353 yorum veya şikayet
2.9 / 5
  • Puan 2.89/

İşbank şubeleri için toplam 3486 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 353 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye İş Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

İşbank Yorum ve Şikayetler

Abdullah Çakir
Abdullah Çakir · 20 Mart 2023
Türkiye İş Bankası

İşCep uygulamasına 17.03.2023 tarihinden belli giremiyorum girdiğim anda atıyor. Çözün artık şu problemi. Bu uygulamayı iPhone 5 te kullanıyor 14 de. Ayıptır ya iş bankasına yakışır bir durum mu. Borsa da bugün ne kadar zarar ettim sizin yüzünüzden karşılayacak mısınız zararımı bu kaçıncı zarar bu saçmalık yüzünden problem çözülmez ya da bir kez daha aynı problemi yaşarsam vadesiz kredi kartı yatırım hesaplarımı hepsini kapatacağım bezdim artık bu saçmalıktan.

Kübra Güllüoglu
Kübra Güllüoglu · 20 Şubat 2023

Merhaba öncelikle şube telefonlara cvp vermemekte mağdur etmektedir geri dönüş alabilir miyim.

Hakkı Bildiren
Hakkı Bildiren · 12 Ocak 2023
Türkiye İş Bankası

Yukarıdaki şikayetleri okuyup ilginelinmedigini gördükten sonra aynı duruma düşmemek için şikayetimi yazmaktan imtina ediyorum sadece şunu yazmak isterim bu bankayla şu anda maaş dışında bir ilişkim yoktu bundan sonra da olmayacaktır.

Uğur Uslu
Uğur Uslu · 3 Ocak 2023

Allah düşürmesin aman dikkat iş bilmeyen iş çıkartamayan saçma bi yer boşuna şubeler kapatılmıyor ilk kapatılması gerekenler arasında.

Zehra Kaftan
Zehra Kaftan · 28 Aralık 2022
★★ Türkiye İş Bankası

İş Bankası Maximum kart kredi kartı kullanmaktayım. Yapmış olduğum alışveriş karşığı olarak verilen maxi puanlarım süresi doldu gerekçesi ile kasım ayında iptal edilmiştir. Bu konuda Denizli ili Çamlık şubesine sormak için gittiğimde müşteri temsilicisi bayanın alaycı yüz ifadesi ile süresinde kullanmadığımdan silinir dedi. Ben daha önce müşteri hizmetleri ile konuştum süreli olduğunu bilmediğimden yıl sonu biteceğini zannederek kontrolümde farkına vardım zaten bu iş ters mantık hediye olarak verilen puana niçin süre tanımlaması yapılır. Bu konuda yetkililerden cevap bekliyorum, bizim bankamız diyoruz ama bu durumları üzüyor. Kredi kartını ble kullanmak istemiyorum.

Sanem Daşemir
Sanem Daşemir · 23 Aralık 2022
Türkiye İş Bankası

İş Bankasında önceden bekleme süresi daha azdı şimdi vezneye bir kişi koyuyorsunuz saatlerce bekliyoruz, tasarufmu yapıyorsunuz.

Bekir Kasapkara
Bekir Kasapkara · 15 Aralık 2022
Türkiye İş Bankası

Emekli maaşımı İş Bankasına taşıdım taşıdığıma pişman oldum. 4 aya yaklaşıyor ne çip krizi bahanesiyle kartımı isimsiz bir haricinde ne kartımı gönderdiler, ne ilk maaşta dedikleri gibi üç maaş oldu ek limitimi yüklediler. Diğer bankalarda 4 TL ye yaptığım işlemi 8 tlye yapıyorum en kısa sürede ayrılmayı düşünüyorum.

Seher Duman
Seher Duman · 10 Aralık 2022
Türkiye İş Bankası

Yenilemiş olduğum kredi kartının basım ücreti olarak 20,84 bilgim dışında bir ücret kesilmiştir ve bunun hakkında benim hiçbir bilgim yok. Haberim olmadan neden böyle bir şey yapıyorlar ki? Bu durum için beni hiçbir türlü bilgilendirmediler zaten güvenlik konusunda asla iyi değiller bilgim olmadan otomatik ödeme talimatı veriyorlar. Çok sevdiğim bir bankaydı ama dönüş olmadığı sürece hesabımı kapattıracağım başka bankaya geçiş sağlayacağım. Yakışmadı sana İş Bankası.

Turker Sahin
Turker Sahin · 5 Aralık 2022

Yıllardır Çarşı şubesi ile işlem yapıyorum, hem iş hem de bireysel işlemlerde son derece yardımseverler. İşlemlerim hiçbir zaman aksamadı, tüm çalışanlara sonsuz teşekkürler. Türker Şahin

Memet
Memet · 30 Kasım 2022
Türkiye İş Bankası

İş Bankası insan ayrımı yapmaktadır. Benim Akbank kredi kartım olmasına rağmen ben başvuruda bulunuyorum red ediliyor size ne lazım tiriliyonluk adamı lazım anlamadım o zaman işçi emekçi arkadaşlarla çalışma bulaşmayın arkadaşlar bu bankaya.

Çiçek Yıldız
Çiçek Yıldız · 29 Kasım 2022
Türkiye İş Bankası

İşyeri için pos cihazı talebinde bulunduk, 2 inci el cihaz getirdiler ve iade ettik. Kendimiz pos cihazı alıp kurduk. Pos cihazını hemen iade etmemize rağmen 2 ay içinde 3 defa pos cihazı ücreti hesabımızdan kesildi ve yapacak bir şey olmadığını tarafımıza bildirdiler.

İsmail Çelikel
İsmail Çelikel · 17 Kasım 2022
Türkiye İş Bankası

Hiç memnun değilim. Bir müşteri hizmetiyle konuşup derdimizi anlatacağız ömür gidiyor yarım saat kadar bekletiliyor vede sesli yansıtma yardımcı olunmuyor. müşteri hizmetlerine bağlanmak güç. Maaş müşterisi olmasam kullanmam bu bankayı memnun değilim.

Kayra Dogukan
Kayra Dogukan · 5 Kasım 2022
★★★★★ İş Bankası Erzurum Şubesi / Erzurum

Ben Pasinler ilçesinde ikamet ediyorum. İlçemizde seksenli yıllarda İş Bankası vardı. Bende kumbara paralarımız biriktirip yatırıyordum. Burdan İşbankası gitti ve ben paramı alamadım. Bunu alabilme imkanım varmı.

Yüksel Günay
Yüksel Günay · 19 Ekim 2022

Lütfen size dönülecek diye telesekreter mesajı bıraktığınızda, müşteriye dönün. Bunu yapmıyor, insanı telefon gelecek diye bekletiyorsunuz. Bu yaptığınız ticari ahlaka sığmıyor...

Gökhan Zeynep Yılmaz
Gökhan Zeynep Yılmaz · 17 Ekim 2022

Hatay Kırıkhan İş Bankası müşteri hizmetleri telefonlarımızı açmıyor bilgilendirme yapmıyor.

Elif Soybaş
Elif Soybaş · 30 Eylül 2022
Türkiye İş Bankası

1.5 ay önce telefonum bozulduğu için yeni telefon almak zorunda kaldım. O günden beri İş Bankası hesaplarıma ulaşamıyorum. Çünkü İştecep e kayıtlı olan telefonum eski telefonum. O yüzden uygulamaya giremiyorum. İnternet bankacılığını kullanmak istediğimde mobil onay kodunu iste cep uygulamasına gönderiyor aynı şey Maximum uygulaması içinde geçerli. İste cep uygulamasına giremediğim için internet bankacılığını kullanamıyorum yine aynı sebepten Maximum mobil uygulamasına giremediğim için kredi kartlarımı kullanamıyorum (kredi kartlarım Türkiye'de o yüzden Maximum mobil üzerinden kullanıyordum kartlarımı). Yurt dışında yaşadığım için maalesef şubeye gidip isimi halledemiyorum ya da müşteri hizmetlerini arayamıyorum çünkü Türk hattım yurt dışına kapalı. Anneme is bankasına gidip beni görüntülü aramasını söyleyerek oradaki çalışanlarla görüştü. Çalışanlar da bana aynı öneriyi söylediler ve bu da olmazsa yapacak bir şeyimiz yok diye cevap verdiler. Bende müşteri hizmetlerine email yazdım. Fakat müşteri hizmetleri bana haftada 1 dönüş yapıyorlar ve sundukları önerilerin hiçbiri çözüm getirmedi bir de sürekli aynı öneriyi sunuyorlar. Onlara bu dediklerinizi zaten uyguladım dediğimde bana bir hafta sonra tekrar aynı şeyleri yazarak geri döndüler. Gerçekten artık sinirlerim bozulmaya başladı. Türkiye'ye döndüğümde ilk yapacağım is is bankasıyla bütün ilişkilerimi kesmek olacak. Hayatımda bu kadar kötü müşteri hizmetleri olan bir banka görmedim. Şu anda İş Bankası resmen parama ve hesaplarıma el koymuş durumda. Eğer bir süre daha çözüm getirmezlerse hakkımı yasal yollarla arayacağım.

Ezgi Tozar
Ezgi Tozar · 21 Eylül 2022

Memnuniyet 0. döviz hesabına paramızı koyabiliyoruz her ATM'den ama Şişli ilçesinde 4 farklı lokasyondaki ATM'lerden TL'ye çevirme şartını zorla kabul ettirmelerine rağmen TL'ye çevrilmiş dövizi çekemiyoruz. Sürekli "özür dileriz, işleminize devam edemiyoruz" uyarısı veriyor. Rezalet. Kotaysa arttırın kardeşim ya da hesaba yatırdığımızda "şuralardan şu günlerde çekemiceksiniz haberiniz olsun" veya "bu ATM'de döviz hesabını görüntüleyebilirsiniz ama döviz çekemediğiniz gibi TL de çekemezsiniz" diye bi uyarıyı miktar seçtirip "onay" butonuna kadar ilerlemeden versin ki biz de "özür dileriz"i teknik sorun sanıp tekrar deneyip vakit kaybetmeyiz.

Murat Gün
Murat Gün · 21 Eylül 2022

Son derece saygısız ve hak hukuk gözetmeden işine geleni önden alan (kamera kayıtlarına bakılabilir saat 14 eylül 10.30 suları) ve itiraz edildiğinde yalan söyleyen ve bir çalışanının diğerinin dediğini tutmayan (örneğin ; 14 Eylül tarihinde anneannemin maaşını iş bankasına geçirmek için geldiğimizde üst kattaki çalışan 2 katta da işlem yapılıyor dedi. Biz de alt katta bekledik, 80 yaşındaki anneannem çıkmasın diye. Nitekim numaramız altta yandı. Sırf önden torpille aldıkları kişiyi dile getirdim diye işlem yukarıdan yapılıyor dedi. Daha önce ve olay günü de maaş taşıma işlemleri alt kattan yapılıyordu. Özellikle müşterisini dinleyip haklı durumdaki müşterisini mağdur etmemek yerine çalışanı savunmaya kalkan müdüre hanım ve alt katta çalışan erkek personelin kaba tavırları ve seni şikayet edeceğim demem üzerine, oradaki bulunan yaşlı insanların da böyle şey mi olur bu insanlar niye bekledi demesine rağmen ısrarla işleminizi üste yaptırması ve sıramızın yanmasından çok rahatsızım. Ayrıca bana bir şey olmaz tavırları beni çok rahatsız etti. Ekstra olarak bu mağduriyetten dolayı sizi şikayet edip hesaplarımı kapatacağım dedikten sonra istediğin bankaya git demesi bir çalışan yüzünden yıllardır müşterisi olduğum iş bankasına karşı soğumama neden oldu. Bunu bir daha söyle ses kaydı veya video çekeyim deyince de kamuya açık alanda olmasına rağmen bu suç video çekemezsin diye beni aklı sıra kandırmaya çalışan ve polisle tehdit eden bu kişiden çok rahatsızim. İstenilirse kamera kayıtlarına bakılabilir o kadar yaşlı insanı ki 4-5 yaşlı vardı mağdur edemezsiniz. Ben yaklaşık 4 yıldır iş bankasına sürekli olarak yatırım yapan biriyim ve altta çalışan bu erkek personel uyarılıp başka şubeye yönlendirilmediği veya gerekli yaptırım yapılmadığı ve müdüre hanım da uyarılmadığı sürece bir daha İş Bankası'ndan işlem yapmayacağım. Bütün yatırımlarımı başka bankaya taşıyacağım. Sadece emekli maaşları promosyon yüzünden kalacak. Ve sadece ben değil bütün aile ve akraba bireylerim ve arkadaşlarım ile bu durumu paylaşıp mecburi işi olmayanları başka bankalara yönlendirecegim. Bu şikayetleri her yere her koşulda ben ve çevrem yapacaktır. Hak gözetmeyen insanlar mevkisi ne olursa olsun cezalandırılmalıdır.

Aydın Kınık
Aydın Kınık · 2 Eylül 2022

Millet caddesi şubesini 1 aydır arıyorum kartımı soracak kimse cevap vermiyor. Sizi arayalım diye 1 tuşlayın deniyor fakat gerisi yok. Allah bildiği gibi yapsın sizi sahtekarlık bu.

Cetin Budak
Cetin Budak · 26 Ağustos 2022

Ticari hesabım olan şube burası, Acil ulaşmam lazım, ancak telefonları cevap vermiyor... Ne biçim hizmet bu?

Broker Osman
Broker Osman · 17 Ağustos 2022
★★★★★ İş Bankası Nazilli Şubesi / Aydın

Kızımın yurt dışı için gerekli olan evrakları Cem Gürhan ve Ferhat bey aynı ve güler yüzlü ve bitirici hamleler ile hazırlayıp tarafıma verdiler çok teşekkür ederim. 1993 yılından bu yana hesabım var ve sonuna kadar devam inşallah.

Aziz Uzuner
Aziz Uzuner · 5 Ağustos 2022

Şube hesap açana kadar iyi hesap kapama veya diğer işlemlerde telefona dahi bakmıyorlar. Seferihisar şubesinden Nergis şubesine geçtim dilekçe yazdım 1 hafta oldu hesabı kapatmadılar, telefonlara bakmıyorlar, hesaplarım birbirine girdi.

Ebru Günel
Ebru Günel · 4 Ağustos 2022
Türkiye İş Bankası

Gördüğüm en dolandırıcı ve en rezil banka İş Bankasıdır. Maaş hesabı açmak istiyorum bana kredi hesabı açmaya çalışıyorlar, ve reddetip geri geldim internet üzeri maaş hesabı yapayım dedim internet üzerinden olmuyor. Gördüğüm en dolandırıcı ve en rezil banka İş Bankasıdır. Ziraat Bankasına gittim adanlar bana tam 3 dakikada bankamatik hesabı açtılar. Müşteri hizmeti istiyorsanız Ziraat bankasına gidin kesinlikle İş Bankası aradığınız banka değil ve iş bankasına bunu da söylemek istiyorum madem maaş hesabı veya bankamatik hesabı vermiyorsunuz neden 5 yıldızlı otellerle anlaşma yapıyorsunuz siz ne tür bir çakalsınız anlayamadım.

Ayhan Sağır
Ayhan Sağır · 4 Ağustos 2022
İş Bankası Binevler Şubesi / Kahramanmaraş

Bu kadar berbat bir bankaya ilk defa işim düştü. Bir banka ancak bu kadar başıboş ve sorumsuz olabilir. Kaç gün oldu arıyorum arıyorum telefona bile çıkan yok.

Mert Can
Mert Can · 27 Temmuz 2022

Kredi kartım ve hesap kartım bir haftadır teslim edilmedi. Hesap açtım açtığıma pişman etti bu teslimat gecikmesi ve hala da gelmedi. Lütfen kargoyla iletişime geçermisiniz verdiğim adresim doğru bana mesaj atıyolar adres hatası yüzünden teslim etmedim halbuki adrese uğramadılar bile.

Daha Eski Yorumları Göster (328)

Türkiye İş Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

İşbank şubeleri veya banka hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosya medya profiliniz ile yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
En Çok Sorgulanan Şubeler
İzmit / Kocaeli
Merkezefendi / Denizli
Gebze / Kocaeli
Bağcılar / İstanbul
Beylikdüzü / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Tuzla / İstanbul
Gazimağusa / Kıbrıs
Gazimağusa / Kıbrıs
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin