Kuveyt Türk

Genel Merkez:Büyükdere Cad. No:129/1 34394 Esentepe İstanbul

Kuveyt Türk Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 11. büyük bankası olan Kuveyt Türk, 72 ilde toplam 432 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 251 0 123 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.kuveytturk.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Kuveyt Türk için 205 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu KTEFTRISXXX şeklindedir.

Kuveyt Türk bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Kuveyt Türk şubeleri haftaiçi sabah 08:30'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Kuveyt Türk şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Kuveyt Türk Şubesi Bulunan Şehirler

Kuveyt Türk Hizmet Verilen İller Listesi

Kuveyt Türk Yorum ve Şikayet

Kuveyt Türk hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Kuveyt Türk şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.0 / 5
  • Puan 2.96/

Banka puanı, bankaya ait 432 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Kuveyt Türk şubeleri için toplam 849 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 81 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Ramazan Cakir
Ramazan Cakir · 25 Mayıs 2023

Slm. Ben Hendekte oturuyorum. Akyazı Kuveyt Türk'e külçe altın altın olarak yatırılıyor mu. Nasıl yatırabilirim. Akyazıd...

Turan Kartal
Turan Kartal · 17 Mayıs 2023

Telefona cevap vermiyorlar....

Wa Ya
Wa Ya · 17 Mart 2023

Her zaman dolar havalesi geliyor vermiyor....

Fixper Limited
Fixper Limited · 13 Mart 2023

Şubede kimse çalışmıyor mu? Bu telefonlara neden cevap verilmiyor?...

Ayhan Mısırlı
Ayhan Mısırlı · 27 Şubat 2023

Telefonlara bakmak gibi bir adetleri yok. Ha duvara telefon etmişin ha Kurtköy şubesine. Callcenter ayrı bir alem, karşı...

Çiğdem Tekin
Çiğdem Tekin · 22 Şubat 2023

Telefonlarına bir türlü ulaşılmıyor....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Fatih / İstanbul
Pendik / İstanbul
Ümraniye / İstanbul
İzmit / Kocaeli
Esenyurt / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Kumluca / Antalya
Başakşehir / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Erdemli / Mersin
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin