Kuveyt Türk

Genel Merkez:Büyükdere Cad. No:129/1 34394 Esentepe İstanbul

Kuveyt Türk Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 11. büyük bankası olan Kuveyt Türk, 71 ilde toplam 425 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 251 0 123 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.kuveytturk.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Kuveyt Türk için 205 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu KTEFTRISXXX şeklindedir.

Kuveyt Türk bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Kuveyt Türk şubeleri haftaiçi sabah 08:30'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Kuveyt Türk şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Kuveyt Türk Şubesi Bulunan Şehirler

Kuveyt Türk Hizmet Verilen İller Listesi

Kuveyt Türk Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Kuveyt Türk şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.1 / 5
  • Puan 3.10/

Banka puanı, bankaya ait 425 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Kuveyt Türk şubeleri için toplam 394 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 39 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Sefik Kemali Soylemezoglu · 1 Eylül 2020

Şubemdeki güvenlik görevlisinden müdür Burak Beye, müşteri temsilcim Cihat Beye eksik kalmasın Bireysel temsilcisi Esat ...

Cem Özbük · 24 Ağustos 2020

Ayağımız ile müşteriniz olmak için gittik, bizi müşteri yapmamak için ellerinden geleni ardlarına bırakmadılar. Telefon ...

Mehmet Şah Öner · 5 Ağustos 2020

Telefonu arıyorum çalıyor ama kimse cevap vermiyor...

Adem Ak · 30 Temmuz 2020

Yazıklar olsun yirmi gündür kart bekliyorm Urfa'da her uğramada arıza var deniyor şimdi de bayram girdi araya...

Ramazan Peri · 16 Temmuz 2020

Şube telefonuna cevap veren yok...

Uğur Öztürk · 4 Temmuz 2020

Ev alacak arkadaşlar bu bankanın önünden bile geçmeyin. Alacağın evin değerinden 100 bin lira aşağı exper değeri çıkıyor...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
İzmit / Kocaeli
Çayırova / Kocaeli
Ümraniye / İstanbul
Büyükçekmece / İstanbul
Selçuklu / Konya
Yeni Açılan Şubeler
Melikgazi / Kayseri
Başakşehir / İstanbul
Sultangazi / İstanbul
Yenimahalle / Ankara
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin