Kuveyt Türk

Genel Merkez:Büyükdere Cad. No:129/1 34394 Esentepe İstanbul

Kuveyt Türk Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 11. büyük bankası olan Kuveyt Türk, 72 ilde toplam 432 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 251 0 123 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.kuveytturk.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Kuveyt Türk için 205 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu KTEFTRISXXX şeklindedir.

Kuveyt Türk bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:08:30 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Kuveyt Türk şubeleri haftaiçi sabah 08:30'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Kuveyt Türk şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Kuveyt Türk Şubesi Bulunan Şehirler

Kuveyt Türk Hizmet Verilen İller Listesi

Kuveyt Türk Yorum ve Şikayet

Kuveyt Türk hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Kuveyt Türk şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.1 / 5
  • Puan 3.09/

Banka puanı, bankaya ait 432 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Kuveyt Türk şubeleri için toplam 632 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 54 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Selma Çakır
Selma Çakır · 7 Ocak 2022

Şubeye ulaşmak mümkün değil telefonlara bakılmıyor dahili açılmıyor....

Burcu Çiçek Baştu
Burcu Çiçek Baştu · 21 Aralık 2021

Güler yüzlü personeli, bilgilendirmeleri ve işlemleri takip edip yönlendirmelerinden ötürü memnun kaldım....

Muhammed Said Kaya
Muhammed Said Kaya · 28 Kasım 2021

Döviz hesabına gelen param ne hikmetse 4 gündür hesabıma aktarılmadı. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman paranız gelmiş...

Ersin Gümüş
Ersin Gümüş · 27 Ağustos 2021

Telefonlara bakmak için personele ihtiyac var mı? Birisini yönlendirelim size. Belkide ozaman aradığımızda size ulaşabil...

Engin Kaygısız
Engin Kaygısız · 7 Temmuz 2021

İyi günler ben bugün döviz bozdurmak için İkitelli İmsan şubesine gittim ama ne yazıkki bozmadılar. Ben Kuveyttürk müşte...

Çetin Kurt
Çetin Kurt · 9 Haziran 2021

Bu gün hesap açtım çok memnun kaldım. Allah razı olsun Merve hanımdan. Karabağlar şubesi de 15 dakika içinde kartı bastı...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Fatih / İstanbul
İzmit / Kocaeli
Ümraniye / İstanbul
Esenyurt / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Kumluca / Antalya
Başakşehir / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Erdemli / Mersin
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin