Kuveyt Türk

Genel Merkez:Büyükdere Cad. No:129/1 34394 Esentepe İstanbul

Kuveyt Türk Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 10. büyük bankası olan Kuveyt Türk, 72 ilde toplam 433 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 251 0 123 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.kuveytturk.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Kuveyt Türk için 205 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu KTEFTRISXXX şeklindedir.

Kuveyt Türk bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Kuveyt Türk Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Kuveyt Türk şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Kuveyt Türk şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Kuveyt Türk Şubesi Bulunan Şehirler

Kuveyt Türk Hizmet Verilen İller Listesi

Kuveyt Türk Yorum ve Şikayet

Kuveyt Türk hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Kuveyt Türk şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.9 / 5
  • Puan 2.90/

Banka puanı, bankaya ait 433 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Kuveyt Türk şubeleri için toplam 936 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 94 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Arwa Diab
Arwa Diab · 16 Mayıs 2024

Bu telefonlara neden cevap verilmiyor?...

Seko Seko
Seko Seko · 18 Nisan 2024

Şube hiç bir şekilde telefonlara bakmıyor....

Tekin Akbulut
Tekin Akbulut · 15 Nisan 2024

Şube çalışanlarının bankacılık eğitiminden kesinlikle geçmesi gerekiyor. Müşteriye ne şekilde hitap edeceğini bilmeyen. ...

Mesut Emin
Mesut Emin · 21 Şubat 2024

Defalarca aradım ama cevap veren yok malesef....

Ilyas Salih
Ilyas Salih · 19 Ocak 2024

İyi ki varsın Kuveyt Türk işlem ücreti almıyor havale ücreti almıyor işlemlerde hızlı yardımcı oluyorlar. Herşey için ço...

Ufuk Bk
Ufuk Bk · 6 Kasım 2023

Adam gibi bir şube çalışanlar namazında niyazında....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Fatih / İstanbul
Pendik / İstanbul
Ümraniye / İstanbul
İzmit / Kocaeli
Esenyurt / İstanbul
Sultanbeyli / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Sapanca / Sakarya
Menemen / İzmir
Yenimahalle / Ankara
Başakşehir / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin