Kuveyt Türk Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Kuveyt Türk
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 432 şube
  • Yorum Sayısı:79 yorum veya şikayet
3.0 / 5
  • Puan 2.99/

Kuveyt Türk şubeleri için toplam 811 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 79 yorum veya şikayet yapılmıştır. Kuveyt Türk ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Yorum ve Şikayetler

Ayhan Mısırlı
Ayhan Mısırlı · 27 Şubat 2023

Telefonlara bakmak gibi bir adetleri yok. Ha duvara telefon etmişin ha Kurtköy şubesine. Callcenter ayrı bir alem, karşıda konuşacak derdini alatacak birilerini bulana kadar 30dk. harcamak gerekiyor, bulduktan sorada telefon kesiliyor...dön başa... Çıldırmamak işte değil...

Metin Demirci
Metin Demirci · 20 Şubat 2023
★★★★★ Kuveyt Türk

5000 tl'lik 0 faizle kullanmış olduğum finansmanında bazı bankalarla başka masraf ve komisyon almayıp, hak yemeyen bir banka olduğunuzu gösterdiniz size can-ı gönülden teşekkür eder, kutlarım.

Funda Yılmaz
Funda Yılmaz · 16 Ocak 2023
★★★★★ Kuveyt Türk

Yaklaşık 4 senedir bankayla çalışıyorum çok memnunum hiç bir sorun yaşamadım güvenilir ve hızlı hizmet alıyorum teşekkürler.

Ayşegül Şengül
Ayşegül Şengül · 28 Aralık 2022

Yatırım hesabım Kurtköy şubeden açık hiç memnun değilim. Sorun olduğunda ulaşmak çok zor. Aracı kurum ile çalışmak çok daha avantajlı bu durumda.

Murat Shahan
Murat Shahan · 4 Aralık 2022
Kuveyt Türk

Bankanızdan taşıt kredisi kullandım. Aracımın kaskosunu bir firmadan yaptım ve Ankara Mamak şubesine giderek çalışan G*** ***'a mail attım. Bankanız tarafından oluşturulan Poliçeyi iptal edeceğini söyledi. Bana gelen mesajda iptal edilmemiş ve prim tutarının kesileceği yazıyor. Sürekli olarak işten izin alıp bankaya gitmek zorunda mıyız? Lütfen çalışanınız G*** *** ile görüşerek işini düzgün yapmasını, müşterilerinizi mağdur etmemeyi iletmenizi istiyorum.

Fatih Akarsu
Fatih Akarsu · 15 Kasım 2022

25 yıllık müşterisi olduğum bankanızın bugün karşılaştığımız muamele bankacılığa yakışır bir durum değildi. Hergün yatırdığımız paranın bugün bazı banknotlarının kabul edilmemesi ve müşteri segmentimizin neden düşürüldüğünü anlamış değiliz.

Betül Haki
Betül Haki · 31 Ağustos 2022
Kuveyt Türk

Kuveyt Türkten EFT yaptım para düştü karşı tarafa geçmedi. Her yeri arıyorum bekleyin diyor. Para acil lazım ne beklemesi. Kimse birşeyle ilgilenmiyor bu nasıl banka. İlk fırsatta tüm paramı alacağım ordan.

Volkan Tosun
Volkan Tosun · 18 Haziran 2022

MoneyGram sistemi ile adıma yurt dışından gelen havaleyi çekebilmek için Kuveyt Türk Kayseri Sahabiye şubesine (bu şubeye) 16.06.2022 tarinde başvurdum. Bireysel işlemlerdeki görevli bayan gerekmediği halde gereksiz bir takım bilgiler isteyerek işlemimi zorlaştırmıştır. Bunun üzerine aynı işlemi düven önü şubesinde gerçekleştirmek için başvurduğumda 16.30 dan sonraya kaldığı için işlemimi gerçekleştiremedim. Ertesi gün düven önü şubesine başvurduğumda o gereksiz bilgiler istenmeden işlemimi aldılar fakat sistem donması sebebiyle işlemimi gerçekleştiremedim. Daha sonra PTT şubesine başvurduğum yeterli miktarda döviz bulunmadığı için işlemimi gerçekleştiremedim. Daha sonra Deniz Bank Kayseri Sahabiye şubesine başvurdum burda da yeterli döviz bulunmadığı için tekrar Kuveyt Türk Sahabiye Şubesine başvurmak zorunda kaldım yine aynı görevli bayan tarafından gereksiz bilgiler istendi. Halbuki referans numarasını verdiğim zaman bütün bilgiler kendisinde gözükmesine rağmen çok gereksiz yere işlemimi zorlaştırmıştır ve bu işlemi her ay yapmama rağmen bu şekilde bir durumla daha önce hiç karşılaşmadım. İki gün boyunca rezil oldum. Bu özverili çalışmalarından dolayı bu görevli bayana teşekkür ediyorum. İnsanları sıkıntıya sokmaktan başka bir şey yapılmıyor.

Ahmet oase
Ahmet oase · 2 Haziran 2022

İnternet bankaya giremiyoruz ve çağrı sisteminde karşımıza robot çıkıyor. Şifre problemimizi bir türlü anlamıyor. Şahsa yönlendiriyor, şahısda tekrar robota yönlendiriyor. Bu döngüyü birtürlü aşıp internet bankasına giremiyoruz. Eğer a.öztan@kpnmail.nl adresine ne yapmamız gerekeni yazarsanız memnun oluruz. İnternet şifremiz çalışmıyor.

Kenan Okay Okay
Kenan Okay Okay · 30 Ocak 2022

Üsküdar şube paramı alamıyorum bu gel diyenler ö gün gidiyorum haftaya gel diyenler iki aydır beni zor duruma düşürüyor. Ben banka denetleme kurumuna şikayet ediyor illet banka.

Burcu Çiçek Baştu
Burcu Çiçek Baştu · 21 Aralık 2021
★★★★★ Kuveyt Türk Sivas Bulvarı Şubesi / Kayseri

Güler yüzlü personeli, bilgilendirmeleri ve işlemleri takip edip yönlendirmelerinden ötürü memnun kaldım.

Muhammed Said Kaya
Muhammed Said Kaya · 28 Kasım 2021
Kuveyt Türk

Döviz hesabına gelen param ne hikmetse 4 gündür hesabıma aktarılmadı. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman paranız gelmiş ama hesabınıza aktarılmamış diyor. Acil paraya ihtiyacım olduğu halde parayı bankada işletiyorlar, hesabıma aktarmıyorlar. Sağlıklı bilgilendirme yapılmıyor. Şikayetler dikkate alınmıyor. Müşteri memnuniyeti sıfır. Bankayı değiştirmekten başka çare bırakmadılar.

Ersin Gümüş
Ersin Gümüş · 27 Ağustos 2021

Telefonlara bakmak için personele ihtiyac var mı? Birisini yönlendirelim size. Belkide ozaman aradığımızda size ulaşabiliriz. Bu nedir arkadaşım 1 saat oldu arıyorum bakan yok. Küsmüsünüz bana?

Engin Kaygısız
Engin Kaygısız · 7 Temmuz 2021

İyi günler ben bugün döviz bozdurmak için İkitelli İmsan şubesine gittim ama ne yazıkki bozmadılar. Ben Kuveyttürk müşterisiyim dediğim halde kaale almadılar bozmadılar beni zora soktular. Ben yan tarafta bir bankaya girseydim bozarlardı ne hikmetse bana yardımcı olmadılar bende döviz bürasında bozdurdum. Ben zamanında bir şirkette yöneticilik yapıyordum çok firmayı Metaliş Sanayi Sitesinden Kuveytürke taşıdım, çok firmayı Kuveyttürkle çalışmasını sağladım, personel maaşlarını Kuveyttürten alıyorlardı, bunu sağladım. Alt tarafı 40 dolar bozcaklar 9 dereden su getirdiler. Bana bağlı olduğun Kuveyttürk bankasına git dediler ne alaka. Kuveyttürk bankası hepsi artık serbesmi çalışıyor o zaman? Ben izmirde işlem yaptırıcam İstanbula kendi şubene git böyle saçmalık olurmu? Ben çok üzüldüm ben özür bekliyorum o arkadaştan yoksa hakkımı helal etmem zoruma gitti. Ben elimde 5000 10000 dolarla gelsem başka davranıcak bu onu gösteriyor. İşlem yapan arkadaş gişe görevlisi *** *** isimli arkadaş. işlem tarihi 07.07.2021 çarşamba. Müşteri no 4560**. İyi günler iyi çalışmalar.

Çetin Kurt
Çetin Kurt · 9 Haziran 2021
★★★★★ Kuveyt Türk Karabağlar Şubesi / İzmir

Bu gün hesap açtım çok memnun kaldım. Allah razı olsun Merve hanımdan. Karabağlar şubesi de 15 dakika içinde kartı bastırıp ismim olacak şekilde hemen verdiler. Tekrar teşekkür ediyorum ilgilerinden ötürü.

Beytullah Imamoglu
Beytullah Imamoglu · 18 Mayıs 2021

Gün içersinde Trabzon şubesi hesabımdan çekmiş olduğum tlmin birikimimi dışarıda döviz yaparak tekrar yatırmak istedim. Gişe görevlisine parayı uzatıp tam işlem yapacağım esnada yandaki gişe görevlisi sürekli aynı işlemi yaptığımı tl yi çekip döviz olarak yatırdığımı laubali bir şekilde söyleyerek yetkiliye yönlendirdi. Sözde yetkili hesabımı kontrol ederek sanki kara para aklıyormuşum gibi sizinle çalışmak istemiyoruz şeklinde cümle kurdu. Nedenini sorunca biz döviz bürosu değiliz döviz bürolarıyla çalışmıyoruz diyerek vergisini vererek yaptığım dövizi hesabıma yatırmaya izin verilmedi. Altın döviz ve tl hesabım olan banka dövizi pahalıya sattığı için bu yönde işlem yapmak zorunda kaldım. Anladığım kadarıyla paramızı onlara teslim edip beyfendiler istedikleri gibi kullanıp kar elde ederlerken biz müşteri olarak beklemede kalacağız... Kapıdan giremezken bacadan dalarız.

Sezgin Onbaşılar
Sezgin Onbaşılar · 20 Nisan 2021

Mrb ben MoneyGramla para gönderiyorum ve babam parayı alırken sıkıntı oluyor neden şifreyi ve kimliğini verim parayı alamıyor??? Adam başkasının evine gidim bilgisayardan çıktı istiyormuşsunuz neden ? Teşekkür ederim

Aslan Erden
Aslan Erden · 3 Nisan 2021

Merhaba. Ben yurtdışındayım yeni internet güncellemesi yaptığım için yeni telefon numarası değişikliği yapmam gerekiyor buda şuanda hastalık yüzünden mümkün olmadığı için hizmeti çok olan kuveyttürk den hiçbir türlü hizmet göremedim. Herişimi internetle yaptığım için şuanda bütün işlerim durdu. Hizmet sıfır. Kolaylık yok. Bu yüzden başka bankaya geçmeyi düşünüyorum.

Adem Akdemir
Adem Akdemir · 18 Şubat 2021

Şubeye 0216-4740255'ten arayıp 3 defa 2(destek yetkilisi), 3 defada dahili 134 ve 118'i aradım. Maalesef ulaşılamıyor kimseye. İsmail veya Esra hanıma ulaşmaya çalışıyorum.

Samet Demirtosun
Samet Demirtosun · 8 Ocak 2021

Ağzınıza sağlık Cem bey. Aynen öyle malesef. Bu kadar liyakatsız ve hadsız bir kadroyu nasıl bir araya getirmişler anlayamadım gitti. Kaldı ki ben müşterileriyim bi de.... Operasyon yerlerde... Devlet bankaları bile bu kadar hantal değil...

Mehmet Cihangir
Mehmet Cihangir · 10 Kasım 2020

Hesabımda olan paramı nakit olarak çekmek istiyorum. Bu nedenle önceden bilgilendirmek istiyorum. Ancak kesinlikle telefona bakan yok, haber vermeden gittiğimizde o kadar nakitimiz yok deniyor. İşyerim uzakta bu bilgilendirmeyi yapmak için bizzat mı gitmem gerekiyor

Samet Yürür
Samet Yürür · 17 Ekim 2020

Bugün bankanın kendi atmsine gittim para yatırılmıyo ve parada çekilmiyor sabahtan beri 3 defa gittim yine aynı

Çağlar Holago
Çağlar Holago · 24 Eylül 2020
★★★ Kuveyt Türk Kurtköy Şubesi / İstanbul

Bugün Kurtköy şubenize gittim kapalıydı 15:00da. Telefonla aradım cevap verilmedi. Yoksa banka ile ilgili bir problem mi var. Saygılar.

Sefik Kemali Soylemezoglu
Sefik Kemali Soylemezoglu · 1 Eylül 2020
★★★★★ Kuveyt Türk Adnan Kahveci Şubesi / İstanbul

Şubemdeki güvenlik görevlisinden müdür Burak Beye, müşteri temsilcim Cihat Beye eksik kalmasın Bireysel temsilcisi Esat Beye kadar, herkesten o kadar memnunuz ki herkese tavsiye ederiz. Bu arada Kuveyt Türkün bölgedeki diğer şubelerinde de aynı canla başla çözüm üretmeye çalışan yardımseverliği gördüm. Demek ki bu kurumsal bir yaklaşım. Tebrikler Kuveyt Türk

Cem Özbük
Cem Özbük · 24 Ağustos 2020

Ayağımız ile müşteriniz olmak için gittik, bizi müşteri yapmamak için ellerinden geleni ardlarına bırakmadılar. Telefon ediyoruz o ayrı bir sıkıntı.... Tüm şubeler Avcılar gibi ise kapatın gidin derim

Daha Eski Yorumları Göster (54)

Kuveyt Türk hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Kuveyt Türk şubeleri veya banka hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosya medya profiliniz ile yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
En Çok Sorgulanan Şubeler
Fatih / İstanbul
İzmit / Kocaeli
Esenyurt / İstanbul
Ümraniye / İstanbul
Pendik / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Kumluca / Antalya
Başakşehir / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin