Kuveyt Türk Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Kuveyt Türk
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 394 şube
  • Yorum Sayısı:14 yorum veya şikayet
3.2 / 5
  • Puan 3.19/

Kuveyt Türk şubeleri için toplam 169 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 14 yorum veya şikayet yapılmıştır. Kuveyt Türk ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Yorum ve Şikayetler

Nihat Ülgen · 28 Ağustos 2018
★★ Kuveyt Türk Esenler Şubesi / İstanbul

Telefonlara bakın..

Miray Demirci · 15 Mayıs 2018

Tam yarım saattir telefonum açık ve müşteri hizmetlerinize ulaşmaya çalışıyorum hala bekleyin diyor bu nasıl saçmalıktır anlamıyorum bu kadarını da görmedim

Emine Kaleli Ayar · 16 Nisan 2018

16 Nisan 2018 tarihinde saat 13.55 ve 14.15 arası sıra gelmesini bekleyip eşimin hesabına para yatıracağımı veznedara ilettim. Veznede bulunan bey benim 20 dakika sıra beklediğimi gördüğü halde işleminizi atm den yapın diyor. Sıram gelmiş benden önceki bütün müşterilerin tomarla parasını hesaba yatırdığı halde işlemimi yapmadı. Hesabımı en kısa zamanda kapatıp bu saygısız davranışı diğer insanların mağdur olmaması adına teşhir edeceğim. Bilginize

Cenk Celik · 13 Nisan 2018

Bankanıza geliyoruz otopark sorunu yaşıyoruz personel bütün araçlarını otoparka çekmiş yer bulamıyoruz bu sıkıntıya bi çözüm üretmenizi temenni ederim

Muzaffer Coşkun · 5 Nisan 2018

Ben ev sattım sizin bu şubeniz den de satmış bulunduğum ev için kredi başvurusunda bulundu evi alan kişi bana bir gün önce tapu imzaları atılmadan parayı nasıl nereden alacağım hakkında soru soruldu bende nakit olarak alacağımı söyledim. isterseniz hesabınız varsa oraya havale yapalım dendi bende havale parası almayacaksanız benim VAKIFLAR Bankasında hesabım var ben oradan emekli maaşı alıyorum dedim ve benim hesabıma parayı havale edeceklerini söylediler ve havale ücreti masraf alınmayacağını söylediler. bende kabul ettim biz tapuda imzamızı attığımızda saat 10:30 idi havalem de hemen yapıldığını söylediler.

Ben hesabıma baktım paramın olmadığını gördüm. Akabinde bankanızı aradım burada almış bulunduğum bilgi 20 dakika içerisinde paranız hesabınıza geçer dendi fakat saat 14,30 Oldu bu saate kadar param hesaba yatmadı ben mağdurum diye bu işlemleri yapan kişi bankanızın memuru beylikdüzü şubeniz deki ESAT Bey ile irtibata geçtim bekleyin gün içerisinde hesabınıza geçer dedi benimle dalga geçer gibi merkezden yatacak merkezde sıra bekliyor paranız dedi ben paramı havale değilde bankanızdan alsaydım dediğim de ise bankada para yok dendi eğer bu bankada 194.000.00 TL para yoksa vatandaşı mağdur etmenize gerek yok ben mağdurum ve şikayetçiyim bu bankada bu kadar para yoksa bence bu bankayı kapatın derim. Benim ismim de Muzaffer Çoşkun.

Muhammed Efe Hatipoglu · 12 Şubat 2018
★★★★★ Kuveyt Türk Büyükçekmece Şubesi / İstanbul

Hesap işletim ücreti olmadığı için teşekkürler.

Sami Erdem · 25 Ekim 2017

Şubeye telefonla ulaşmak çok zor. Müşteri temsilcisi hemen çıkıp sizi bir memura bağlıyor ama açılmayan telefonlar bunlar.

Musa Ulusoy · 6 Ekim 2017

Müslüman banka geçinip adam'ın ... ... çalışan tek banka ihtiyaç kredisi vermez konut kredisinde adama faizi geçirir

TC Sevinç · 24 Ağustos 2017
★★★ Kuveyt Türk Manisa Şubesi / Manisa

Bergamada neden bir ATMniz yok?

Toptan Gözlük · 11 Ağustos 2017
★★★★★ Kuveyt Türk Büyükçekmece Şubesi / İstanbul

Allah razı olsun hepsi canavar gibi.

Hamdi Ozer · 23 Mayıs 2017

Bankacılıkta gödüğüm en küstah sef veznedar

Sedat Keskin · 10 Mart 2017
★★★ Kuveyt Türk Kayseri Şubesi / Kayseri

Sağlam karta başvurdum kart hazır bir türlü adresime gelmedi. Eğer gelmiyecekse bilelim vakıf banka başvuracağını.

Kenan Karlıdağ · 23 Ocak 2016
★★★★★ Kuveyt Türk Kağıthane Şubesi / İstanbul

Çay servisinde çalışan personelinize çok teşekkür eder ve görevinde başarılar dilerim saygılarımla. Davut Öztürk

Enes Gönültaş · 10 Eylül 2015
★★★★★ Kuveyt Türk Büyükçekmece Şubesi / İstanbul

Bankanızın ilgisinden memnuniyetimi belirtmek isterim.

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Kuveyt Türk şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Büyükçekmece / İstanbul
Kağıthane / İstanbul
Ümraniye / İstanbul
Haliliye / Şanlıurfa
Yeni Açılan Şubeler
Karesi / Balıkesir
Ümraniye / İstanbul
Beylikdüzü / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin