Denizbank

  • Banka İsmi:Denizbank
  • Banka Kodu:134
  • SWIFT Kodu:DENITRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 710 şube
  • Telefon:444 0 800444 0 800
  • İnternet:denizbank.com
Genel Merkez:Büyükdere Cad. No:141 Esentepe Şişli İstanbul

Denizbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 8. büyük bankası olan Denizbank, 81 ilde toplam 710 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 0 800 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.denizbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Denizbank için 134 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu DENITRIS şeklindedir.

Denizbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Denizbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Denizbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Denizbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Denizbank Şubesi Bulunan Şehirler

Denizbank Hizmet Verilen İller Listesi

Denizbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Denizbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.63/

Banka puanı, bankaya ait 710 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Denizbank şubeleri için toplam 667 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 134 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
TC Mehmet Tong · 23 Mart 2020

yazıklar olsun size. Tüm bankalar kredi ödemeleri ertelerken siz 43.000 tl tutarındaki kredi kartını ödeyin diye mesaj a...

Firdevs Corapcı · 19 Mart 2020

Bankalar insan giriş çıkışının çok fazla olduğu yerler dolayısıyla risk çok fazla önlemler alındı ama insanların bir ara...

Zeynep Sari · 19 Mart 2020

Denizbank sormadan etmeden promosyon yatırmış 300 tl ocak ayında hiç bir şekilde çekmediğim hâlde maaşımı başka bankaya ...

Zeynep Sari · 18 Mart 2020

Denizbank istanbul bahçelievler şubesindeki emekli maaşımı başka bankaya almak istiyorum bir sürü sorun çıkardılar kendi...

Cüneyt Ocaklılar · 12 Mart 2020

Müşteri hizmetleri mi, eziyet hizmetleri mi?Ben - Kredi kartımı kapatmak istiyorum.DMH - Telefonunuza 4 hane...

Saniye Başar · 9 Mart 2020

Rezalet bir şube okadsr iş bilmeyen personel daha görmedim sıra saatlerce gelmiyor...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Konak / İzmir
Kadıköy / İstanbul
Bahçelievler / İstanbul
Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
Yeni Açılan Şubeler
Eleşkirt / Ağrı
Havran / Balıkesir
Yeşilova / Burdur
Hanak / Ardahan
Arpaçay / Kars
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin