Denizbank

  • Banka İsmi:Denizbank
  • Banka Kodu:134
  • SWIFT Kodu:DENITRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 695 şube
  • Telefon:444 0 800444 0 800
  • İnternet:denizbank.com
Genel Merkez:Büyükdere Cad. No:141 Esentepe Şişli İstanbul
6208 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Denizbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 8. büyük bankası olan Denizbank, 81 ilde toplam 695 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 0 800 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.denizbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Denizbank için 134 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu DENITRIS şeklindedir.

Denizbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Denizbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Denizbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Denizbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Denizbank Şubesi Bulunan Şehirler

Denizbank Hizmet Verilen İller Listesi

Denizbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Denizbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.7 / 5
  • Puan 2.74/

Banka puanı, bankaya ait 695 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Denizbank şubeleri için toplam 496 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 92 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Zuhal Şahan · 6 Mart 2019

Müşteri temsilcileriniz aradığında emir vaki konuşuyorlar ve yatıracaz borcumuzu ama bu şekilde konuşmaları beni kızdırd...

Ismail Ercan · 5 Mart 2019

Babamın atm içine sıkışan parasını 20 gündür alamadığımız şube müdürünün denetsiz olduğu bir bir banka şubesi...

Erdoğan Yeşildal · 20 Şubat 2019

Şubenizin bütün telefonlarını aradığım halde iki saattir kimse cevap vermiyor neoparatör nede faks numaranızdan herhangi...

Naciye Etküboy · 12 Şubat 2019

Deniz bank resmi tefeci beni dolandırdı. Şikayet ediyorum açıklama istiyorum hala bekletiyorlar ilgisiz sorumsuz insanla...

Muhammet Sefer · 29 Ocak 2019

Ne bankasınız bir telefona bile bakmıyorsunuz. Benim kartımı kapatında kurtulayım sizden de personelinizden de....

Tugba Demirkir · 29 Ocak 2019

Öyle çapsız terbiyesiz çalışanlarınız varki yurt dışından para havale edilmiş ama yanlış kişiye ödemeyi yapıyolar neden ...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Konak / İzmir
Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
Bahçelievler / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Bozkurt / Denizli
Hilvan / Şanlıurfa
Hınıs / Erzurum
İhsaniye / Afyonkarahisar
İnegöl / Bursa
Bozova / Şanlıurfa
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin