Denizbank

  • Banka İsmi:Denizbank
  • Banka Kodu:134
  • SWIFT Kodu:DENITRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 709 şube
  • Telefon:444 0 800444 0 800
  • İnternet:denizbank.com
Genel Merkez:Büyükdere Cad. No:141 Esentepe Şişli İstanbul
6178 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Denizbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 8. büyük bankası olan Denizbank, 81 ilde toplam 709 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 0 800 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.denizbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Denizbank için 134 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu DENITRIS şeklindedir.

Denizbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Denizbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Denizbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Denizbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Denizbank Şubesi Bulunan Şehirler

Denizbank Hizmet Verilen İller Listesi

Denizbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Denizbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.7 / 5
  • Puan 2.72/

Banka puanı, bankaya ait 709 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Denizbank şubeleri için toplam 444 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 78 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Abdurrahman Çakmakçı · 31 Ekim 2018

İzmir Karşıyaka Girne şubesi personelerinden bayan Güzüde Arıkan'ın banka mudilerine karşı davranışı güler yüzü saygılı ...

Şeref Ören · 23 Ekim 2018

Bir yıl süresince belirli aralıklarla haberim yokken 1000 tl paramı kesmişler şubeye gittiğimde aylığımdan fazla para çe...

Aydın Kardas · 19 Ekim 2018

2 gundur kartıma şifre alamadım mesajla gonderiyoruz diyorlar ortada mesaj yok...

Armoni Ekm · 12 Eylül 2018

Lanet olsun bankanıza 3 gündür yav cevap vermezler mi şu telefona haksız para kesmeler bilginiz olmadan kredi kartı aida...

Turgay Taştan · 10 Eylül 2018

şu anda 13 dakika operatörün bağlanmasını bekledim. Açan yok siz ne rezil bir bankasınız....

Muharrem Uğur · 3 Eylül 2018

Denizbank atm lerine dikkat edin işlem yapıyor gibi yapıp paranızı yutuyor ondan sonra biz size döneriz diye oyalama tak...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Konak / İzmir
Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
Yeni Açılan Şubeler
Altıntaş / Kütahya
Haymana / Ankara
Göksun / Kahramanmaraş
Mecitözü / Çorum
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin