Denizbank

  • Banka İsmi:Denizbank
  • Banka Kodu:134
  • SWIFT Kodu:DENITRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 717 şube
  • Telefon:0 (850) 222 0 8000 (850) 222 0 800
  • İnternet:denizbank.com
Genel Merkez:Büyükdere Cad. No:141 Esentepe Şişli İstanbul

Denizbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 7. büyük bankası olan Denizbank, 81 ilde toplam 717 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 800 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.denizbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Denizbank için 134 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu DENITRIS şeklindedir.

Denizbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Denizbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Denizbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Denizbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Denizbank Şubesi Bulunan Şehirler

Denizbank Hizmet Verilen İller Listesi

Denizbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Denizbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.6 / 5
  • Puan 2.59/

Banka puanı, bankaya ait 717 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Denizbank şubeleri için toplam 1083 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 200 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Abdulkerim Duran · 14 Haziran 2021

7 aydır kredi kartı alamadım. Artık vazgeçtim....

Hüseyin Çavuşoğlu · 2 Haziran 2021

Son derece kaliteli hizmet ve saygı gördüm. Özellikle Bireysel Bankacılık Satış Yöneticisi Hüseyin Aksungur Bey on numar...

Meryem Kahya · 1 Haziran 2021

Telefonla ulaşmak için saatlerce bekliyorum....

Zekeriya Ekin · 11 Mayıs 2021

Rezil bir banka haberiniz olmadan aylık aidat alıyor. Yetmiyor limitinizi haberiniz yokken fazlasıyla çekiliyor. Bir rez...

Zeynep Dilek Eren · 3 Mayıs 2021

1 haftadır arıyorum açan yok... 15 gündür hesap kartım hala gelecek.. Yasaklar başladı nasıl gelecem ben şimdi bankaya.....

Cemal Arslan · 27 Nisan 2021

Sayın Yetkili; Yaklaşık olarak yedi yıldır Emekli Maaşımı şubenizden almakta ididm. Geçen hafta içinde emekli maaşımı ba...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Konak / İzmir
Kadıköy / İstanbul
Esenyurt / İstanbul
Bahçelievler / İstanbul
Şişli / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Beşiktaş / İstanbul
Çıldır / Ardahan
Kozluk / Batman
Çaldıran / Van
Akçadağ / Malatya
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin