Denizbank

  • Banka İsmi:Denizbank
  • Banka Kodu:134
  • SWIFT Kodu:DENITRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 695 şube
  • Telefon:444 0 800444 0 800
  • İnternet:denizbank.com
Genel Merkez:Büyükdere Cad. No 106 Esentepe Şişli İstanbul
1322 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Denizbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 8. büyük bankası olan Denizbank, 81 ilde toplam 695 şube ile hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 0 800 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.denizbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Denizbank için 134 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu DENITRIS şeklindedir.

Denizbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Denizbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Denizbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Denizbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Denizbank Şubesi Bulunan Şehirler

Haritada Gezinmeyi Aç

Denizbank Hizmet Verilen İller Listesi

Denizbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Denizbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.9 / 5
  • Puan 2.87/

Banka puanı, bankaya ait 695 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Denizbank şubeleri için toplam 222 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 24 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
İsmail Şen · 8 Ağustos 2017

Denizbank satış temsilcisi *** *** kredi kartı yeminle dolandırıcılığıDeniz Bank mobil satış temsilcisi *** ...

Senem Doganay · 23 Mayıs 2017

Bankanız güvenlik görevlisi Recep Çoturoğlu, güvenlik görevi dışında ben ve müşterilere ilgi yardım ve internet desteği ...

Hıdır Kaya · 27 Mart 2017

Ankara mamak nato yolu şubesinden kullanmış olduğum 10 bin TL. kredimi 20/03/2017 tarihinde kapatmış olmama ve şube tara...

Hüseyin Ayyildiz · 24 Mart 2017

Sürekli ekranda problem olduğunu söyleyen ve işlem yapamayan tabiiki müşterilerini saatlerce hizmet alamamasına mecbur b...

Nuri Ekşi · 15 Mart 2017

sultanbeyli şübesine milleti kandırmayın promosyonu hemen veriyoruz diye mart 1 de başvurdum hesabınıza yatacak diye işl...

Yavuz Pektekin · 3 Mart 2017

3 gündür şubeye telefonla ulaşmaya çalışıyorum herhalde bu şube kapatıldı koskoca denizbanka hiç yakışmıyor...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
Bahçelievler / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Göle / Ardahan
Çubuk / Ankara
Sincan / Ankara
Gölhisar / Burdur
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin