Denizbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Denizbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 717 şube
  • Yorum Sayısı:196 yorum veya şikayet
2.6 / 5
  • Puan 2.57/

Denizbank şubeleri için toplam 1058 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 196 yorum veya şikayet yapılmıştır. Denizbank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Denizbank Yorum ve Şikayetler

Zeynep Dilek Eren · 3 Mayıs 2021

1 haftadır arıyorum açan yok... 15 gündür hesap kartım hala gelecek.. Yasaklar başladı nasıl gelecem ben şimdi bankaya... Madem o telefonlar açılmayacak boşuna numara yazmayın buralara... Maaşım yatmış ne kart var çekebiliyorum ne cep şube indirebiliyorum.. Sizin personelinizin yaptığı hatayı ben çekiyorum...

Cemal Arslan · 27 Nisan 2021
★★★★ Denizbank Nizip Şubesi / Gaziantep

Sayın Yetkili; Yaklaşık olarak yedi yıldır Emekli Maaşımı şubenizden almakta ididm. Geçen hafta içinde emekli maaşımı başka bir bankaya taşıyabilmek için emekli maaş promosyonunun iadesini yaptım, Kurtaran Hesabımın borcunu kapattım ve Emekli Maaşımı taşımak istediğimde maaşım üzerinde kredi blokesi bulunduğunu öğrendim. Bu sorunun çözümü için en az on kez müşteri hizmetlerini aradım, internet üzerinden çözüm aradım fakat sorunumu çözemedim. Bu gün son olarak şubenizi defalarca kez aradım fakat telefonuma yanıt verecek bir kişi bulamadım.

Şubenizden yedi yıl önce tüketici kredisi almış fakat taksitlerini ödeyerek kredi borcumu kapatmıştım. Sanırım Şubeniz elemanlarınız kredi için emekli maaşım üzerine koyduklaru blokeyi kaldırmayı unutmuşlar. Durumun tarafınızdan değerlendirilerek sorunumun çözümü konusunda yardımlarınızı istiyorum. Saygılarımla. Cemal Arslan

Mustafa Kazkondu · 25 Mart 2021
★★★★ Denizbank Çaycuma Şubesi / Zonguldak

Zonguldak Çaycuma Deniz bankasından çektiğim kredide sorun yaşıyorum. Aylığım Deniz bankasından alıyorum benden aylık bin beşyüz kesiyorlardı iki bine çıktılar zaten aldığım aylık ikibin üçyüz küsur aylık alıyorum şu anda hapsini kesiyorlar. Telefon ediyorum cevap vermiyorlar çaresizim beş kuruş almıyorum aylığımdan. Mümkünse bu olayla ilgilenin yoksa avukatlık olacağız. Ben bankadan şikayetim yok yanlış yapanla şikayetim var. Hiç para alamıyorum hepsini banka alıyor. İlginize sunuyorum saygılarımla. Mustafa Kazkondu

Derya Cengel · 5 Mart 2021
★★★★★ Denizbank Bayramiç Şubesi / Çanakkale

10 yılı aşkın bir süredir bu şubeyi kullanıyorum. Tüm personeli güler yüzlü ve müşteriye iyi hizmet veriyor.

Ali Tuzcu · 25 Şubat 2021
★★★★★ Denizbank Bayramyeri Şubesi / Denizli

Her yönüyle güler yüzlü, yardımcı olan personeli ve tüm bankacılık konularındaki deneyimleri ve destekleri için kendilerine teşekkür ediyorum.

Hacı Yanal · 17 Şubat 2021

Sanırım şube telefon numarasını süs olarak koymuşsunuz. Denizbankın kurumsal kimliğine yakışmıyor.

Aynur Cihaner · 15 Şubat 2021
★★★★ Denizbank Isparta Şubesi / Isparta

Telefonla hiç bir şekilde ulaşamıyoruz pandemi zamanında şubeye gittiğim zaman ararııda en az 20 kişi sırada

Uğur Ibili · 8 Şubat 2021

Denizbank Gaziantep/Karataş/Winmar karşısındaki g2519 numaralı ATM'den 02.02.2021 tarihi aksamı 4.500 TL para yatırma işlemi yaptım yatırdığım para 200 lük 100 lük ve 50 lik banknotlardı. ATM parayı haznesinde sıkıştırarak hata verdi ve kartımı iade etti. Müşteri hizmetlerini aradım durumu bildirdim kayıt açtılar ve hesabıma 05.05.2021 tarihinde 3.520,00 TL para aktarımı yaptılar. Müşteri hizmetlerini aradım durumu bildirdim ve ATM'de çıkan fazlalılığın 3.520,00 TL olduğunu yapacak bir şeyin olmadığını çokta sorun ediyorsam savcılığa başvurmamı istediler. (sorun ediyorsam) yatırdığım paranın içinde 20'lik olmaması ayrı bir olay tabi. Bilmiyorum ATM ile banka arasında bir şey oldu ama mantık yürütemiyorum. İlgili mağduriyetimi gidermek adına banka hiçbir çaba göstermedi dediğim gibi git savcılığa başvur dediler o kadar. Bir banka müşterisinin parasını koruyamıyorsa o banka değildir. Yazık.

Sevde Bilgi · 30 Kasım 2020

Denizbankın ve müşteri hizmetlerinin Allah belasını versin hiç yardımcı olmuyorlar.

Dilek Göktürk · 23 Kasım 2020
★★★ Denizbank Maltepe Şubesi / İstanbul

Telefondan bireysel bankacılığa kesinlikle ulaşılamıyor. Dahili numarayı çeviriyorsunuz tlf çalıyor ama maalesef tlf açan yok. İşimi ne şekilde halledeceğim?

Cengiz Aydın · 30 Eylül 2020

Topkapı Sanayi şubesiyle çalışmaktayım. Bir kefalet yenileme evrakı için şubeye geldim. *** isimli çalışan ilk andan itibaren ters davrandı. Basit soruma bile şubene sor diye başından savma cevabı verdi. Son evrakı koltuğun üzerinde imzalayayım diye bıraktı. Ardından evrakın bir nüshasını istedim. Zaten baştan yazıcıdan çıkarması gereken ek nüshayı git fotokopi çektir dedi. Cahil, ıslak imzalı imzayı bana verecek ben de yetmişler Türkiyesindeki bankacılık işlemi gibi gidip dışarıda fotokopi çektireceğim. Tepki gösterdim. Tersliğe devam etti. Ne şefi ne odadaki müdür müdahale etmedi. Müşteriye böyle davranılır mı.

Nusret Meydanlik · 28 Eylül 2020

Yarım saattir Edirnede bir şubesine ulaşmaya çalışıyorum, ama malesef ulaşamadım. Bu zamanda bu kadar ilkel bir bankacılık olmaz, apartman bankası olmasa şimdiye kadar 10 kere değiştirmiştim.

Ahmet Yalçın · 22 Eylül 2020

Ya ne biçim bir şube iş bilmez umursamaz hiç bir zaman telefonu açmayan bankayla ilgisi olmaktan bir şube.

Hakan Yuceturk · 21 Eylül 2020

TED Ankara Koleji'nin mecbur tutması nedeniyle çalışmak zorunda olduğum banka ve şube. Hiç bir şekilde telefonlara bakılmıyor. Mümkünse önünden dahi geçneyin

Bahar Turan · 17 Eylül 2020

Çağrı merkezine neden ulaşamıyorum bu nasıl bir kurumdur eleman eksikliginizi giderin lütfen karşımda muhatap bulamıyorum acil işlem yapıcam her seferinde bankaya gitmek zorunda değilim pandemi diyorsunuz bankaya gitmeyin vs tmm gitmeyelim ama kardeşim düzgün hizmet ver borcumuz olunca on kere ararsınız

Salim Himmetoglu · 2 Eylül 2020
★★★ Denizbank Çorlu Şubesi / Tekirdağ

Çorlu Çarsı şubesinde param bulunmaktadır. Paramı bir türlü Kanadaya transfer ettiremiyorum param çok değer kaybetti şu anda bilmiyorum ama sabit dolar kurundamı bilmiyorum. Hesabımın dolar değeri aynı benim cep telefonum yani para dolumu olmadığı için hattın bende kalmasını yitirdim. Önceden her hareket bana Türkiyedeyken bildiriliyordu ama şu anda yurt dışındayım bana ne şifre nede mesaj geliyor. Kanada telefon numaramı vereyim diyorum yok çorluya gelecekmişim imza atacakmışım Çovid 19 nedeniyle gelemiyorum kendim risk grubundayım. Bir seyehatle hayatımı riske etmek istemiyorum. Ben burda parasızlıktan geberiyorum telefon ediyorum çalıyor operetora bağlan için 9 tuşuna basın diyor be yapıyorum malesef hiç bir tuşa basmadınız diyor çıkıyor sistemden. Lütfen bana yardım edin toplam varlıklarımı USD çevirin sistemdeki doları bana swift edin lütfen

Savas Coskun · 26 Ağustos 2020

Değerli yetkili bana göndermiş olduğunuz kredi kartına şifre alamıyorum nedeni ile ilgili bir muhatap bulamıyorum

Ayfer Mehmet Zhubi · 24 Temmuz 2020

20.07.2020 tarihinde Denizbank Şubesi'ne HGS almak üzere gittim. Çalışanları saygısız, bir üst merci ile görüşmenizi engelliyor ve birbirinin hatalarını örtbas ediyorar.
- Banko çalışanı *** Hanım (soyadını vermek zorunda olmadığını söyledi) HGS sınıfını bilmememi hoş olmayan bir şekilde yadırgadı, yardımcı olmak zorunda olmadığını söyledi, yakınlarımı arattı ve kaba davrandı. Negatif ve basit bir iletişim kurdu.
- Tepkim üzerine müdürü ile görüşmek istedim, uygun olmadığını söyledi ve beni diyaloğumuzu tepkisiz izleyen uzun ve ince bir hanımla görüştürdü. O hanım da ismini söylemek zorunda olmadığını söyledi.
- Şikayet edeceğimi söyledim ve şubeden çıktım, güvenlik görevlisi arkamdan koştu ve arkadaşlarının genç olduğunu ve şikayet etmememi rica etti. Tatsız diyaloğu dinlediği halde neden şimdi müdahale ettiğini sordum ve iletişimi kestim.
Şubede bulunma saatim saat 14.00-14.30 arası, durum kamera kayıtları ile sabittir. Markanıza yakışmayan ve benim gibi iletişim yöntemi son derece yapıcı ve olumlu biri ile dahi diyaloğu tıkamayı Başaran, kurumsal temsil yeteneği hayal kırıklığı olan şube çalışanlarının tutum ve davranışlarının denetlenmesi ve yaptırım uygulanması kaçınılmaz görünüyor. Markanız adına üzgün olduğumu ve en kısa sürede ilişkimi keseceğimi üzülerek ifade etmek durumundayım.

Ayla Uğur · 23 Temmuz 2020

Bir kart talebinde bulundum 4 aydır elime geçmedi nasıl bir bankadır anlayamadım telefonlara da bakan olmuyor

Hasan Biçen · 30 Haziran 2020

Tüm çalışanları sorunlu ve ilgisiz. Bağlanmak için saatlerce aradım ama telefonu açan yok. İşine bakan personel bulunmuyo.

Mustafa Yıldız · 24 Haziran 2020

Denizbank Rize Fındıklı şubesi Bankan beş para etmez üreticileri soydun soğana çevirdin birde yetmemiş gibi birde mudur koymuşsun denızbankada oyle mudur yakışır tam bir fiyasko

Bilge Özoğlu · 15 Haziran 2020

Web sitenizde şube adı Organize Sanayi şubesi olarak geçiyor, aynı sitenin başka bir sayfasında Altınşehir şubesi diye yazmışsınız, ve şubeyi telefonla arayınca Özlüce şubesi diye açılıyor!! bu sayfada ise şubenin adı özlüce, adres nilüfer belediyesi fakat ilçe osmangazi diye yazılmış???.. Böyle saçmalık görmedim hayatımda, bir para transferi yapamadık bu karmaşa yüzünden, hiç mi kontrol etmiyorsunuz şubelerinizi ve web sitelerinizi, şuursuzluun böylesi gerçekten inanılmaz, dürümcülerin şubelerinde bile bu karışıklık yok!! pes!

Betül Şalış · 12 Haziran 2020

Teknolojiyi çok bilmediğim için *** beyden yardım istedim nerdeyse kovacaktı bankadan oysaki kredi verirken kart verirken son derece kibardı

Ömer Faruk Doğan · 5 Haziran 2020

Yorumları okudum piskolojik depresyona girdim yaklaşık 4yıldır bu bankanın böyle olduğunu bilmiyormuşum demekki bi çizik attım gitti.

TC Ufuk Kuşer · 25 Mayıs 2020

18 Mayıs 2020 de Deniz cep uygulamasında İnternet ve Mobil Bankacılık erişiminiz kapalı durumdadır diye bir uyarı yazısı aldım merkezi aradığımda şubeye gitmeniz gerekir dediler ve süneye gittiğimde siz mi kapattınız dediler hayır dedim ve bilge doldurdular ve açılması için imza attırdılar şubeden bana dönüş yaptıklarında X bir tarihte art Arda birden fazla işlem yapmışsınız ondan kapalıymış denildi bende evet yaptım ve sebeplerini söyledim bugün 25 Mayıs 2020 halen kapalı bu durumdan dolayı bayağı mağdur oldum hiçbir şekilde ödemelerimi yapamadım.

Daha Eski Yorumları Göster (171)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Denizbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Konak / İzmir
Kadıköy / İstanbul
Esenyurt / İstanbul
Bahçelievler / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Beşiktaş / İstanbul
Çıldır / Ardahan
Kozluk / Batman
Çaldıran / Van
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin