Denizbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Denizbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 717 şube
  • Yorum Sayısı:158 yorum veya şikayet
2.6 / 5
  • Puan 2.59/

Denizbank şubeleri için toplam 758 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 158 yorum veya şikayet yapılmıştır. Denizbank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Denizbank Yorum ve Şikayetler

Mine Yardibi · 12 Mayıs 2020

Şubede o kadar sık müdür ve personel değişiyorki ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Maalesef personel bilgi kalitesi de yetersiz.

Mahmut Belli · 7 Mayıs 2020

Bu güne kadar gördüğüm en ilgisiz banka Denizbank İskenderun şubesi. Yaklaşık 1 aydır telefon ile irtibat kurmaya çalışıyorum. Başaramadım. Fakat şunu iyi öğrenmişler, telefonu açıp hemen kapatarak bizi engellemişler. Buda güzel bir başarı. Bu konuda oscar alırlar.

Ömer Faruk Doğan · 3 Mayıs 2020

Müşteri hizmetlerini arıyorum muhatap bulamıyorum

Semih Albayrak · 2 Mayıs 2020

2 ay önce kredi çektiğim kredi ile birlikte bir kredi kartı verdiler avaantajlı oldugunu söyledikleri için kabul ettim. Daha 2 ay olmasına ragmen 120 tl kart aidatı ücreti kesilmiş. Müşteri hizmetlerini arayıp bildirdiğimde kartın sağlamış olduğu avantajların ücreti olduğu belirtildi ve geri ödeme olmayacagı belirtildi. 500 tl alışverişe 5 tl bonus verip 120 tl kart bedeli talep etmek nedir ve ödediğim ücrete istinaden bana bunu sağlıyorsanız bu nasıl avantaj oluyor. Kart aidatı almadan bırcok avantaj sağlayan banka mevcut bu kartı da derhal iptal ettiricem ve kredi kartı almak isteyenler de başka bankaları tercih etmelerini öneririm

Fethi Karaca · 1 Mayıs 2020

Kredi kullanmadım, borcum da yok. Emekli maaş hesabım sizde; banka değiştiremiyorum, 'Kredi kullandığınızdan banka değişikliği yapamazsınız' görünüyor, yalnıştır. İki kez yazılı birde telefonla talep ettiğim halde neden düzeltmiyorsunuz ? Açıklamasız kesintiler ve (yetersiz bakiye !) küsüratlar ile bir maaş kadar paramı gaspettiniz. Sizinle çalışmak istemiyorum. Kredi ve Ticari itibarımı zedeliyorsunuz acilen hesabımı serbest bırakmazsanız kamuoyuna ifşa edeceğim ve aleyhinizde yasal süreç başlatacağım.

TC Mehmet Salih Erzin · 29 Nisan 2020

Kredi kartımın hesap ekstresi dökümü her ay düzenli olarak geliyordu. Borcumun olduğuna dair telefonuma mesaj geldi. İki günden beri mail atıyorum. Bir türlü yanıtımı alamadım.

Ferit Yıldızoğlu · 29 Nisan 2020
★★★ Denizbank Mardin Şubesi / Mardin

Şubenizden almış olduğum kredi taksiti 1415 tl olup ödeme tarihi her ayın 27 sı ben emekliniz olarak her ayın 28inde maaş almaktayım defalarca Nusaybin şubesine müraacaat etim kredi gününün 28ine çekilmesi için müşteri hizmetlerini de aradım sonuç alamadım her ay bana bir gün gecikme yazıp kredi puanım etkilensin diyemi yoksa maaşımı alıp taksidi ödememe korkusu mu yada bankamızla çalışma mı demek istersiniz anlamış değilim bu kredi yapılandırıldığı zaman neden 27 sine alın di da 28 yapılmadı hadi olmadı neden düzeltilemiyor

Bahadır Ogz Yenilmez · 28 Nisan 2020

Lütfen arayın benim aramalarım sonuç vermiyor telefon çalıyor açan olmuyor oysa telefonlarınız masalarınızda. Kart erteleme istiyorum 65 yaş dolayı çıkamıyorum merkeze defalarca arama ve yazıylada bildirdim son iki gün kaldı ve nedense telefonu düşürüyorum açan olmuyor. Lütfen arayınız. Başka bankalarda arayarak talep alıyorlar. Örnekmi finansbank böyle yapıyor. Siz telefona yanıt vermiyorsunuz rica ediyorum . Bununla ilgili her türlü girişimde bulunacagım. Neden telefon hiçç açılmıyor. Merkezede ilettim. Aranacagımı robor söylüyor malesef talebimin yapılmasını acilen istiyorum kart borcu erteleme talebim

Onnik Selvioğlu · 27 Nisan 2020

Merhabalar şubeniz müşterisiyim vadeli mevduat ama ilgi alaka eskisi gibi değil bu konuda rahatsız oldum ve bankanızdan mevduatımı çekeceğim.

Mert Gürkan · 21 Nisan 2020

Yurt dışından para gönderiyorsun alıcıya sistemde gözükmüyor diyorlar meğer parayı başkasına vermişler Denizli merkez şubesi.

Kerem Çıngırak · 16 Nisan 2020

Afyon Ambaryolu şubesi tarım bölümündeki çalışanlardan memnun değilim yeterli bilgi verilmiyor kredi kullanmadığım halde kredi kullandınız dediler kamera kaydı istiyorum silindi veremiyoruz diyorlar yetkililerin yardımını istiyorum

Fatma Duru · 8 Nisan 2020

Çağrı merkezi acil bir durum oldu diyelim şubeye yönlendriyor, fakat telefonlara bakmıyorlar.

Medine Akkuş · 6 Nisan 2020

Denizbank Samsun Canik şubesine ait bir hesaba yatırdığım para hesaba gitmemiş durumda ve bilgi de alamıyorum. Denizbanktan..

Cenk Okur · 2 Nisan 2020

Ne kredi veriyor nede limit artırıyor sakın bulaşmayın ben pişman oldum bu bankayla çalıştığıma

Mehmet Şahin · 1 Nisan 2020
★★★★★ Denizbank İskenderun Şubesi / Hatay

iskenderun İş Bankası şubesinden maaş almakta iken maaş hesabımı Denizbank İskenderun Sahil şubesine taşıdım. Bunda en önemli etken şubenizde çalışan Miray hanım olmuştur. Müşterilere yaklaşımı çok sıcak olup güven vermektedir. Kendisine bankanız nezdinde çok teşekkür ediyorum. Ayrıca herkese tavsiye etmekteyim.

Karabasan Ilkay · 31 Mart 2020

Denizbank fiyasko - banka kartı aldım, şifre alamadım, 3280 sms TIRTT, online internet TIRTT, 850 li tlfon hattı TIRTT, hatta 850 li hatta robot sekreter 'deniz' yalan bile konuşuyor (ya robot bile yalan konuşuyor)

Zeki Can · 29 Mart 2020

Bu bankaya eli veren kolunu alamıyor müşteri olacaksanız iki kez düşünün derim. emekli maaşımı başka bankaya taşımak için subeye gidip dilekçe verdim sizi arayacaklar deyip gönderdiler ikigün sonra tekrar gittim size ulaşamamışlar dediler yine bir dilekçe yazdık yine sizi gün içinde arayacaklar diye yine gönderdiler ikigün geçti yine arayan soranyok öyle ahlaksızlarki ayrılmak istiyorsun seni zorla müşteri olarak devam ettirmek istiyorlar tam bir şarlatan bunlardan kurtulmak için mahkemeye dava açmaktan başka çare bırakmıyorlar tam bir eşkıya bunlar

TC Mehmet Tong · 23 Mart 2020

yazıklar olsun size. Tüm bankalar kredi ödemeleri ertelerken siz 43.000 tl tutarındaki kredi kartını ödeyin diye mesaj atıyorsunuz.

Firdevs Corapcı · 19 Mart 2020
★★★★ Denizbank Şişli Şubesi / İstanbul

Bankalar insan giriş çıkışının çok fazla olduğu yerler dolayısıyla risk çok fazla önlemler alındı ama insanların bir araya geldiği hiç bir yer güvenli değil aileler olarak çok endişeliyiz. Lütfen karantina uygulaması yapın teftişleri iptal edin. Çocuklarımız için çok endişeliyiz

Zeynep Sari · 19 Mart 2020

Denizbank sormadan etmeden promosyon yatırmış 300 tl ocak ayında hiç bir şekilde çekmediğim hâlde maaşımı başka bankaya cekmek istedigimde promosyonu çekmişsiniz diyede iftira attiar sanki onların 300 tl sine ihtiyacımız var esas siz bizim paramızı çalıyorsunuz mini emekli lik paketini diye bir şey uydurup 170 tl para kesmişsiniz maaşımdan benim onayım olmadan birde iptal etmek için benden para istiyorsunuz bankanızdan ayrılmayalım diye yıldırma politikası uyguluyorsunuz biran önce bu durum düzelmezse kanuni haklarımı kullanacağım tüketici hakem heyetinede şikayet edeceğim

Zeynep Sari · 18 Mart 2020

Denizbank istanbul bahçelievler şubesindeki emekli maaşımı başka bankaya almak istiyorum bir sürü sorun çıkardılar kendi kafalarına göre mini emeklilik paketi diye bir şey yapmışlar 170 lira vermeden iptal edemeyiz diyorlar böyle bir şey olablirmi onay almadan sormadan bu resmen hırsızlık degilde ne

Cüneyt Ocaklılar · 12 Mart 2020

Müşteri hizmetleri mi, eziyet hizmetleri mi?
Ben - Kredi kartımı kapatmak istiyorum.
DMH - Telefonunuza 4 haneli bir kod gelecek, o kodu tuşlayacaksınız. (Uzun süre bekliyoruz kod gelmiyor, gönderilmediğine de eminim, amaç işlemi yapmamak))
DMH - Kodu tuşlamadınız.
Ben - Gelmedi ki tuşlayayım.
DMH - Bu durumda isteğinizi yerine getiremiyoruz. Şubeye gidip bizi oradan arayın.
Ben - Şubeye gideceğim ve sizi oradan mı arayacağım, doğru mu anladım?
DMH - Evet, şube telefonundan arayacaksınız.

(Yorum yok! Olsa da, artık benim mecalim yok! )

TC Şahende Şeyda Değirmencioğlu · 5 Mart 2020

Maaşımı sizden iptal ettirmek ve onay göndermeniz 3 gün oldu hiçbir tlf da muhatap bulamıyorum. Ltf işlemimi onaylayınız 4 gün önce çıkma bedeli olarak aldığınız 6 TL bile boşa aldınız hala işlemimi olmadı müşteriyi alana kadar iyisiniz sonra hizmet sıfır.

Necdet Kaya · 24 Şubat 2020

Benim bilgim dahilinde kredi kartımdan 49 bin tl havele yapmışlar 6 aydır bir itiraz formu doldurulmuyor. İlgilenen yok Cimere şikayet ettim savcılığa şikayet ettim daha sonuç çıkmadı. Bir arayıp da geçmiş olsun konuyu arastıracağız diyen yok nasıl bir bankadır.

Ali Güleç · 23 Şubat 2020

Robotsanız sözüm yok. insansanız ve yetkili iseniz 23.2. 2020 oparatörleinizle olan konuşmamı dinleyiniz. Yarın inşallah bir olay çıkmadan bankanıza girer ve tüm hesaplarımı kapatırım. Bana çektirdiğiniz bu işkence için sizi ve bankanızı lanetliyorum...

Daha Eski Yorumları Göster (133)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Denizbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Konak / İzmir
Kadıköy / İstanbul
Bahçelievler / İstanbul
Şişli / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Çıldır / Ardahan
Kozluk / Batman
Çaldıran / Van
Akçadağ / Malatya
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin