Denizbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Denizbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 717 şube
  • Yorum Sayısı:174 yorum veya şikayet
2.6 / 5
  • Puan 2.56/

Denizbank şubeleri için toplam 838 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 174 yorum veya şikayet yapılmıştır. Denizbank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Denizbank Yorum ve Şikayetler

Ayfer Mehmet Zhubi · 24 Temmuz 2020

20.07.2020 tarihinde Denizbank Şubesi'ne HGS almak üzere gittim. Çalışanları saygısız, bir üst merci ile görüşmenizi engelliyor ve birbirinin hatalarını örtbas ediyorar.
- Banko çalışanı *** Hanım (soyadını vermek zorunda olmadığını söyledi) HGS sınıfını bilmememi hoş olmayan bir şekilde yadırgadı, yardımcı olmak zorunda olmadığını söyledi, yakınlarımı arattı ve kaba davrandı. Negatif ve basit bir iletişim kurdu.
- Tepkim üzerine müdürü ile görüşmek istedim, uygun olmadığını söyledi ve beni diyaloğumuzu tepkisiz izleyen uzun ve ince bir hanımla görüştürdü. O hanım da ismini söylemek zorunda olmadığını söyledi.
- Şikayet edeceğimi söyledim ve şubeden çıktım, güvenlik görevlisi arkamdan koştu ve arkadaşlarının genç olduğunu ve şikayet etmememi rica etti. Tatsız diyaloğu dinlediği halde neden şimdi müdahale ettiğini sordum ve iletişimi kestim.
Şubede bulunma saatim saat 14.00-14.30 arası, durum kamera kayıtları ile sabittir. Markanıza yakışmayan ve benim gibi iletişim yöntemi son derece yapıcı ve olumlu biri ile dahi diyaloğu tıkamayı Başaran, kurumsal temsil yeteneği hayal kırıklığı olan şube çalışanlarının tutum ve davranışlarının denetlenmesi ve yaptırım uygulanması kaçınılmaz görünüyor. Markanız adına üzgün olduğumu ve en kısa sürede ilişkimi keseceğimi üzülerek ifade etmek durumundayım.

Ayla Uğur · 23 Temmuz 2020

Bir kart talebinde bulundum 4 aydır elime geçmedi nasıl bir bankadır anlayamadım telefonlara da bakan olmuyor

Hasan Biçen · 30 Haziran 2020

Tüm çalışanları sorunlu ve ilgisiz. Bağlanmak için saatlerce aradım ama telefonu açan yok. İşine bakan personel bulunmuyo.

Mustafa Yıldız · 24 Haziran 2020

Denizbank Rize Fındıklı şubesi Bankan beş para etmez üreticileri soydun soğana çevirdin birde yetmemiş gibi birde mudur koymuşsun denızbankada oyle mudur yakışır tam bir fiyasko

Bilge Özoğlu · 15 Haziran 2020

Web sitenizde şube adı Organize Sanayi şubesi olarak geçiyor, aynı sitenin başka bir sayfasında Altınşehir şubesi diye yazmışsınız, ve şubeyi telefonla arayınca Özlüce şubesi diye açılıyor!! bu sayfada ise şubenin adı özlüce, adres nilüfer belediyesi fakat ilçe osmangazi diye yazılmış???.. Böyle saçmalık görmedim hayatımda, bir para transferi yapamadık bu karmaşa yüzünden, hiç mi kontrol etmiyorsunuz şubelerinizi ve web sitelerinizi, şuursuzluun böylesi gerçekten inanılmaz, dürümcülerin şubelerinde bile bu karışıklık yok!! pes!

Betül Şalış · 12 Haziran 2020

Teknolojiyi çok bilmediğim için *** beyden yardım istedim nerdeyse kovacaktı bankadan oysaki kredi verirken kart verirken son derece kibardı

Ömer Faruk Doğan · 5 Haziran 2020

Yorumları okudum piskolojik depresyona girdim yaklaşık 4yıldır bu bankanın böyle olduğunu bilmiyormuşum demekki bi çizik attım gitti.

TC Ufuk Kuşer · 25 Mayıs 2020

18 Mayıs 2020 de Deniz cep uygulamasında İnternet ve Mobil Bankacılık erişiminiz kapalı durumdadır diye bir uyarı yazısı aldım merkezi aradığımda şubeye gitmeniz gerekir dediler ve süneye gittiğimde siz mi kapattınız dediler hayır dedim ve bilge doldurdular ve açılması için imza attırdılar şubeden bana dönüş yaptıklarında X bir tarihte art Arda birden fazla işlem yapmışsınız ondan kapalıymış denildi bende evet yaptım ve sebeplerini söyledim bugün 25 Mayıs 2020 halen kapalı bu durumdan dolayı bayağı mağdur oldum hiçbir şekilde ödemelerimi yapamadım.

Sibel Arıcı · 21 Mayıs 2020

Günlerdir arıyorum ulaşamıyorum şehir dışındayım şubeye de gidemiyorum haftalardır internet bankacılığı blokemi kaldıramıyorum size ulaşamadığım için nasıl bir bankacılık sisteminiz var.

Mine Yardibi · 12 Mayıs 2020

Şubede o kadar sık müdür ve personel değişiyorki ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Maalesef personel bilgi kalitesi de yetersiz.

Mahmut Belli · 7 Mayıs 2020

Bu güne kadar gördüğüm en ilgisiz banka Denizbank İskenderun şubesi. Yaklaşık 1 aydır telefon ile irtibat kurmaya çalışıyorum. Başaramadım. Fakat şunu iyi öğrenmişler, telefonu açıp hemen kapatarak bizi engellemişler. Buda güzel bir başarı. Bu konuda oscar alırlar.

Ömer Faruk Doğan · 3 Mayıs 2020

Müşteri hizmetlerini arıyorum muhatap bulamıyorum

Semih Albayrak · 2 Mayıs 2020

2 ay önce kredi çektiğim kredi ile birlikte bir kredi kartı verdiler avaantajlı oldugunu söyledikleri için kabul ettim. Daha 2 ay olmasına ragmen 120 tl kart aidatı ücreti kesilmiş. Müşteri hizmetlerini arayıp bildirdiğimde kartın sağlamış olduğu avantajların ücreti olduğu belirtildi ve geri ödeme olmayacagı belirtildi. 500 tl alışverişe 5 tl bonus verip 120 tl kart bedeli talep etmek nedir ve ödediğim ücrete istinaden bana bunu sağlıyorsanız bu nasıl avantaj oluyor. Kart aidatı almadan bırcok avantaj sağlayan banka mevcut bu kartı da derhal iptal ettiricem ve kredi kartı almak isteyenler de başka bankaları tercih etmelerini öneririm

Fethi Karaca · 1 Mayıs 2020

Kredi kullanmadım, borcum da yok. Emekli maaş hesabım sizde; banka değiştiremiyorum, 'Kredi kullandığınızdan banka değişikliği yapamazsınız' görünüyor, yalnıştır. İki kez yazılı birde telefonla talep ettiğim halde neden düzeltmiyorsunuz ? Açıklamasız kesintiler ve (yetersiz bakiye !) küsüratlar ile bir maaş kadar paramı gaspettiniz. Sizinle çalışmak istemiyorum. Kredi ve Ticari itibarımı zedeliyorsunuz acilen hesabımı serbest bırakmazsanız kamuoyuna ifşa edeceğim ve aleyhinizde yasal süreç başlatacağım.

TC Mehmet Salih Erzin · 29 Nisan 2020

Kredi kartımın hesap ekstresi dökümü her ay düzenli olarak geliyordu. Borcumun olduğuna dair telefonuma mesaj geldi. İki günden beri mail atıyorum. Bir türlü yanıtımı alamadım.

Ferit Yıldızoğlu · 29 Nisan 2020
★★★ Denizbank Mardin Şubesi / Mardin

Şubenizden almış olduğum kredi taksiti 1415 tl olup ödeme tarihi her ayın 27 sı ben emekliniz olarak her ayın 28inde maaş almaktayım defalarca Nusaybin şubesine müraacaat etim kredi gününün 28ine çekilmesi için müşteri hizmetlerini de aradım sonuç alamadım her ay bana bir gün gecikme yazıp kredi puanım etkilensin diyemi yoksa maaşımı alıp taksidi ödememe korkusu mu yada bankamızla çalışma mı demek istersiniz anlamış değilim bu kredi yapılandırıldığı zaman neden 27 sine alın di da 28 yapılmadı hadi olmadı neden düzeltilemiyor

Bahadır Ogz Yenilmez · 28 Nisan 2020

Lütfen arayın benim aramalarım sonuç vermiyor telefon çalıyor açan olmuyor oysa telefonlarınız masalarınızda. Kart erteleme istiyorum 65 yaş dolayı çıkamıyorum merkeze defalarca arama ve yazıylada bildirdim son iki gün kaldı ve nedense telefonu düşürüyorum açan olmuyor. Lütfen arayınız. Başka bankalarda arayarak talep alıyorlar. Örnekmi finansbank böyle yapıyor. Siz telefona yanıt vermiyorsunuz rica ediyorum . Bununla ilgili her türlü girişimde bulunacagım. Neden telefon hiçç açılmıyor. Merkezede ilettim. Aranacagımı robor söylüyor malesef talebimin yapılmasını acilen istiyorum kart borcu erteleme talebim

Onnik Selvioğlu · 27 Nisan 2020

Merhabalar şubeniz müşterisiyim vadeli mevduat ama ilgi alaka eskisi gibi değil bu konuda rahatsız oldum ve bankanızdan mevduatımı çekeceğim.

Mert Gürkan · 21 Nisan 2020

Yurt dışından para gönderiyorsun alıcıya sistemde gözükmüyor diyorlar meğer parayı başkasına vermişler Denizli merkez şubesi.

Kerem Çıngırak · 16 Nisan 2020

Afyon Ambaryolu şubesi tarım bölümündeki çalışanlardan memnun değilim yeterli bilgi verilmiyor kredi kullanmadığım halde kredi kullandınız dediler kamera kaydı istiyorum silindi veremiyoruz diyorlar yetkililerin yardımını istiyorum

Fatma Duru · 8 Nisan 2020

Çağrı merkezi acil bir durum oldu diyelim şubeye yönlendriyor, fakat telefonlara bakmıyorlar.

Medine Akkuş · 6 Nisan 2020

Denizbank Samsun Canik şubesine ait bir hesaba yatırdığım para hesaba gitmemiş durumda ve bilgi de alamıyorum. Denizbanktan..

Cenk Okur · 2 Nisan 2020

Ne kredi veriyor nede limit artırıyor sakın bulaşmayın ben pişman oldum bu bankayla çalıştığıma

Mehmet Şahin · 1 Nisan 2020
★★★★★ Denizbank İskenderun Şubesi / Hatay

iskenderun İş Bankası şubesinden maaş almakta iken maaş hesabımı Denizbank İskenderun Sahil şubesine taşıdım. Bunda en önemli etken şubenizde çalışan Miray hanım olmuştur. Müşterilere yaklaşımı çok sıcak olup güven vermektedir. Kendisine bankanız nezdinde çok teşekkür ediyorum. Ayrıca herkese tavsiye etmekteyim.

Karabasan Ilkay · 31 Mart 2020

Denizbank fiyasko - banka kartı aldım, şifre alamadım, 3280 sms TIRTT, online internet TIRTT, 850 li tlfon hattı TIRTT, hatta 850 li hatta robot sekreter 'deniz' yalan bile konuşuyor (ya robot bile yalan konuşuyor)

Daha Eski Yorumları Göster (149)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Denizbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Konak / İzmir
Kadıköy / İstanbul
Bahçelievler / İstanbul
Şişli / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Çıldır / Ardahan
Kozluk / Batman
Çaldıran / Van
Akçadağ / Malatya
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin