Denizbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Denizbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 699 şube
  • Yorum Sayısı:239 yorum veya şikayet
2.6 / 5
  • Puan 2.57/

Denizbank şubeleri için toplam 1473 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 239 yorum veya şikayet yapılmıştır. Denizbank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Denizbank Yorum ve Şikayetler

Yasincan Korkmaz
Yasincan Korkmaz · 6 Ocak 2023
★★ Denizbank

Denizbanktan kredimi erken yatırma yaptım 3 ay önce faizi düşeceği yerde benden fazla para aldılar ve sigorta parasını vermediler hiç bir şekilde memnun değilim.

Batuhan
Batuhan · 26 Kasım 2022

Berbat bir şube. İçeride 5 kişi varsa sıra size anca 1 saat sonunda geliyor. Çalışanlar iş yapmamak için banka şubesi içerisinden hesap açamadıklarını iddia ediyorlar. Sadece mobil uygulamadan oluyormuş :)

Arzu Akdemir
Arzu Akdemir · 7 Kasım 2022

Ben bankadakilerden hiç memnun değilim dövmedikleri kaldı. Çalışanlar yüzünden hesabımı kapattırdım. İlgili birimler bi bankayı uyarsın.

Ersin Turan
Ersin Turan · 14 Ekim 2022

Çalışanlarına eğitim vermesi gereken banka Denizbank. Müşteriye yardımcı olmuyorlar. Çalışanlar ilgisiz sorun çözmek istemiyorlar. Ödedigim hesabın dekontunu veremeyen Gişe 2 hanımefendi. Yönetici ayrı dünya. Giriş bölümünde oturan gözlüklü bayandan şikayetçiyim zaten. Gitmeyin Denizbank Tersane Şubesine..

Kemal Solak
Kemal Solak · 8 Ekim 2022
★★★★★ Denizbank Yalova Şubesi / Yalova

Şube bizden memnunuz. Merve hanım ve Şenol Şeker bey ilgili ve bilgili nazik muameleleriyle bizlerin sempatisini cel ediyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Prof. Dr. Kemal Solak

Berkant Molla
Berkant Molla · 3 Ekim 2022
Denizbank

Denizbank web sitesinde ihtiyaç kredisi hesaplamada faiz oranı 1.79 olarak hesaplıyor ve ardından hemen başvur çıkıyor. Başvurup ön onaylı kredi çıktığı zaman aynı tutar ve aynı vade olmasına rağmen faiz oranını 2.70 ten hesaplıyor. Bu kadar fark olması resmen bir kandırmaca.

Pierre Alex
Pierre Alex · 23 Eylül 2022

Sakın kart almayın zorla verip iade ederiz diyorlar kandırıyorlar ve sonra zorla alıyorlar. Yıllık kart ücreti 390 tl aldılar. Hırsız bunlar sakın !!!

AliKa. K.
AliKa. K. · 17 Eylül 2022
★★★★★ Denizbank Bilecik Şubesi / Bilecik

Valla ben cok memnunum. Olumsuz bir durumla karşılaşmadım. Sağolsunlar telefonla da yardımcı oluyorlar.

Dilek Güneş
Dilek Güneş · 12 Eylül 2022

Denizbank Bağcılar şubesine telefonla ulaşılamamaktadır. Yetkililere sesleniyorum lütfen ikaz ediniz.

Rümeysa Tepe
Rümeysa Tepe · 30 Ağustos 2022

Hayatımda gördüğün en ilgisiz ve en saygısız şubelerden biri. Yani gerçekten Deniz Banka yakışır bir şube değil. Orda çalişanların hepsi saygısız ilgisiz.

Gülcan Baydar
Gülcan Baydar · 18 Ağustos 2022
Denizbank

Hesabıma fast olarak para gelmişti ama birden yıllık üyelik ücreti olarak kesildi benim bundan haberim bile yok. Ben o parayı borcum içinde atmış olabilirdim ya da farklı bir şey. Müşteri hizmetlerini aradım iptali için talep oluşturdu sizi arayacaklar olumsuz olursa tekrar bizi arayın dedi. Olumsuz oldu tekrar aradım o da olumsuz oldu. Benim haberim iznim olmadan nasıl kesebiliyorsunuz hesaptan? Size güvenmemem gerektiğini öğrendim. Eğer iptali sağlanmazsa zaten Banka ile komple ilişkimi keseceğim. Şaka gibi gerçekten kendi kafalarına göre haber bile vermeden borç tahsil ediyorlar.

Sun Happy
Sun Happy · 22 Mayıs 2022

Çayırova Denizbank Atm ye sıkışan para. 30.04.2022 tarihinde Yurtiçi Kargo hesap bayi koduna para yatırırken 580 TL sıkıştı. Araya bayram girdiği için bayramdan sonra Çayırova Denizbank şubenize gittim 485tl mi verdiler. Kalan tutar için tekrar kayıt açtılar şimdi de diyorlar ki kamera kayıtlarına bakıldı paranız yok. Yatırdığım parayı ben biliyorum. 480 çıkıyor da kalan param neden çıkmıyor. Neden kalan parayı ben cebimden kargoya vereyim. O gün yandaki ATM para vermiyordu herkes tek ATM den işlem yaptı. Benim belki başka sistem hataları da verdi. Benim paramın (95 TL) tarafımı yatırılmasını istiyorum. Ne yapayım 95 TL için mahkemeye mi gideyim. Şubenize gidip çalışanlara haklı ve. Mağdur olduğum için çirkeflik yapıp paramı mı isteyeyim. Bankanızın ATM sinin yapmış olduğu sistem hatasından dolayı sıkışan paramı istiyorum. Bu iş bu kadar zor olmamalı. Araya bayram girdi diye ben niye hak kaybı yaşıyorum. Yafa Çayırova Denizbank çalışanları benim paramı başka birine verdi banada kalanı verdi. İşleyişlerinin nasıl olduğunu bilmiyorum. Ama onların çevirdiği ali cengiz oyunları yüzünden mağdur olmak istemiyorum Lütfen bana herkese yolladığınız "Kamera kayıtları incelendi paranız yoktur" yalanını kopyala yapıştır yapıp, ilgili bir banka gibi mesaj atacağınıza gerçekten sıkışan ama elemanlarınızın saymayı bilmemesi yüzünden paramı vermemesi bahanisine sıkınıp beni mağdur etmelerini bekleyemem. Gerçekten 580 sıkıştı. Uçmadı ya bu para. İş işleyişi nedeniyle bayramdan sonra pazartesi günü öğleden sonra geldim. Paramın kalanını kime verdiğinizle ne de yanlış sayma ihtimaliyle ilgileniyorum. Ben hakkım olan sıkışan paramı istiyorum. Lütfen bankanıza yakışanı yapıp bu işle gerçekten ilgilin. İlgili olmanız için illa nüfuzlu bir kişi mi olmamız gerekiyor. Çalıştığınız kargo şirketinin ödemesi yapılırken gerçekleşti bu problem. Lütfen gerçekten ilgilenin.

Emre Koç
Emre Koç · 20 Mayıs 2022

Bireyselde kimse çalışmıyor galiba 20 defadır arıyorum her gün telefona bakan yok deniz bank

Demir Ismail
Demir Ismail · 17 Mayıs 2022
★★ Denizbank

Değerli müşterimiz konuşmalar kayıt altındadır diye başlamazlar mı lan kayıt altında olsa bırakın maaşı size ekmek verirlermi. Müşteri hizmetlerini ara 1 saatlik 1 labirentten sonra telefona çıkıyor 2 kelime kapanıyor. Meil yazmışım 3 gün işinde hukuki sürec idamı cevap yazmak zorunda ama bekleki dönüş yapsın adamlar. Ama bilerek amma bilmiyor patronlarının haberi varmı yoksa burdan yazıyoruz öğrensinler. Alo verdiğiniz maaşı vallahi hepsi olmasada bazıları hak etmiyor bilin.

Yakuza
Yakuza · 6 Mayıs 2022
Denizbank

Bir çok bankada çalışan biri olarak bu rezil kurumsallıktan nasibini almamış yerde de çalıştım ne yazık ki. Bankada asgari ücretle köle gibi çalıştırılan hiç gelen zamlardan pay almayan engelli personelinden tutunda hedef baskısı yapan bölgede ki sözüm ona sorumlu müdürlerden çeken bireyselci gişeci arkadaşların her gün bir stresle işe gelip aynı stresle akşam ağlayarak evlerine gittiklerine şahit oldum. Bankanın önünden bile geçmek hataymış kaybolan yıllarıma üzülüyorum. İşini yapanın değil yalakalık yapanın yükseltildiği küçük düşürücü değersiz işletme.

İsmail Çınar
İsmail Çınar · 26 Nisan 2022
★★★★★ Denizbank Keyap Şubesi / İstanbul

İstanbul Denİzbank(Ümranİye Keyap Şube) çalışanlarından Simanur Turna, yardımınız, ilginiz, sabrınız ve güleryüzünüz için çok teşekkürler... İyi çalışmalar...

Massoud Vaghefi
Massoud Vaghefi · 24 Nisan 2022

Bu kadar saçma sapan bir bankacılık görmedim. Ne müşteri temsilcilerinin müşteri saygısı var nede bankanın. Saatlerdir robotla uğraşıyoruz. Birtane müşteri temsilcisine aktarım yok müşteri temsilcileride müşteriyi dövecek gibi konuşuyor. Bukadar gereksiz bir banka daha görmedim en kısa zamanda kredi kartımı ve hesabımı kapatacağım.

Hanspeter Riesen
Hanspeter Riesen · 4 Nisan 2022

Nobody speaks English in this branch. I was just there today April 4, at 14.00 hours and asked to speak to someone in english.
Answer in Turkish: burada ingilizce konuşan kimse yok (no one speaks english here)
Perhaps I find an other Bank where they speak english in Manavgat.

Omer Kara
Omer Kara · 20 Şubat 2022

Evimin tapusuna çekmiş olduğum krediden dolayı şerh kondu. Borcumu bitireli 4 ay oldu emekli maaşını zorda olsa taşıdım başka bankaya ama halen tapu üzerinde bulunan şerhi kaldırmadılar. Ben bunu tüketiciler mahkemesine şikayette bulunabilirmiyim bilen varsa lütfen cevaplarsa sevinirim.

Keiner Name
Keiner Name · 13 Şubat 2022
Denizbank

Denizbanktan 1 yıldır varlık ekstresi alamıyorum, şikayetlerim de çözülmedi, bir şeyler dönüyor ama ne anlıyamadım. Müşteri temsilcim iyi ancak nedense resim çekip işi halletmek istiyor, resimlerle ben hesap gidişatını nasıl kontrol edeyim. Genel müdürlüğe de yazdım yine çözülmedi sorun, eski müşteriler önemsenmiyor artık. Döviz alımında da makas çok farklı, kimseye tavsiye etmem.

Murat Biçer
Murat Biçer · 4 Şubat 2022
★★★★★ Denizbank Konya Şubesi / Konya

Denizbank müşterisi olarak ismim Murat Biçer. Şubeniz ile ticari çalışmaya başladığım günden itibaren her konuda yardımcı olan Esra hanıma teşekkür bir borç bilirim. Denizbank ile gerek kart gerek pos ve kredi çalışmalarım mevcut her daim bilgi ve yardım alabileceğiniz bir şube diyebilirim.

Tankut Tabak
Tankut Tabak · 25 Ocak 2022

Annemin maaşını bu bankadan alıyorduk yapmadıkları kalmadı. Kadına sigorta yapmışlar her ay maaşından kesilmiş, kredi kartı göndermişler almadığı kabul etmediği halde kart aidatı kesilmiş. Vadeli birikimi vardı hesabı kapatıp parayı istedik bankada para yok dediler, eft yapın dedik masraf alırız dediler, bankamatikten çekin dediler, bankamatikte para yok. Soruyorum benim acil bir durumum olsa paraya ihtiyacımız olsa ne yapacağız bilemiyorum Allah belalarını versin.

Yaşar Usta
Yaşar Usta · 13 Ocak 2022
Denizbank

Dün kartımı saçma sapan bir arızadan dolayı atm kartımı yuttu aradım iptal için tekrar arayın aynısı yollarız dediler. Şimdide yollamıyolar neymiş aradığımda söylücekmişim söyledim zaten. Sizin personelizin hatası ben günlerce haftalarca çekmek zorunda mıyım başka kart yolluyor müşteri temsilcileri de maşallah yüzüne falan telefon kapatıyor ses vermiyor terbiyesizlik diz boyu çalıştığıma çok pişman bütün paramı pulumu çekicem.

Keiner Name
Keiner Name · 17 Ekim 2021

Defalarca yazılı şikayetime rağmen varlık ekstresi alamıyorum, içerde bir şeyler dönüyor :(

Şahin Kaya
Şahin Kaya · 9 Ağustos 2021
Denizbank Çınar Şubesi / Diyarbakır

Çınar şubesi 1 haftadan beridir kapalı. Hesaba para EFT yaptım paramı yatırmıyorlar. Şubede kaldı param iadesini de istiyorum olmuyor günderdiğim hesaba da yatırmıyorlar. Lütfen bunun çözümünü istiyorum. 1 haftadan fazladır iletişim kurmaya çalışıyorum şubeye gidiyorum kapalı.

Daha Eski Yorumları Göster (214)

Denizbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Denizbank şubeleri veya banka hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosya medya profiliniz ile yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
En Çok Sorgulanan Şubeler
Esenyurt / İstanbul
Adapazarı / Sakarya
Beylikdüzü / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Bahçelievler / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Çıldır / Ardahan
Kozluk / Batman
Çaldıran / Van
Akçadağ / Malatya
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin