Yapı Kredi Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Yapı Kredi
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 848 şube
  • Yorum Sayısı:81 yorum veya şikayet
2.6 / 5
  • Puan 2.65/

Yapı Kredi şubeleri için toplam 611 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 81 yorum veya şikayet yapılmıştır. Yapı ve Kredi Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Yorum ve Şikayetler

Volkan Metin Aktoz · 23 Haziran 2020

Asla telefon açılmıyo en ufak bi şeyde şubeye gitmek gerekiyo bu pandemide cok yanlış bi tutum

İbrahim Nalbant · 22 Haziran 2020

Türkiye bankası olacaksın atm her gün bozuluyur neden Ankara pursaklar saray

TC Füsun Ayder · 8 Haziran 2020

Müşteri temsilcisi veya herhangi bir elemana telefonla ulaşmak mümkün değil. Telefon açılmıyor.

Fazil Kücük Koc · 18 Mayıs 2020

2000 danimarka kronu havale ettim. Danimarka bankam benden havale parası aldı. Yapı Kredi Bankası havale ettiğim paradan tam tamına 234 kr kesilmiştir. % 13 oranında bir kesinti ne demektir. Bankanıza para yatırıyorum. Param bankanızda duracak ve siz o parayı calıştıracaksınız. Böyle fahiş bir uygulama nasıl olur?????

Yunus Akın · 19 Nisan 2020
★★★★★

Daha iyisi olamazdı teşekkürler yapı kredi ailesi

Mehmet Köksal · 7 Nisan 2020

Emekliler ile ilgili promosyon hakkında bilgi almaya çalıştım. İrtibat kurmam mümkün olmadı.

Murat Atak · 22 Mart 2020

Salı günü aynı şubenizden maaşımı alıp kredi kartı borcumu ödemem gerekiyor. Lakin devleti ali biz ihtiyarlara dışarı çıkma yasağı getirdi. Hadi bakalım biz bu işi nasıl yapacağız. Tanrım sizleri her türlü kötü virüslerden korusun inşallah.

TC Levent Atmaca · 15 Mart 2020

Şube personelinin şirketimizde yeni hesap açma işlemlerinde otomatik ödeme için yanlış girdiği telefon numarasından dolayı hiç tanımadığım bir kişinin telefon faturasını ödemek zorunda kaldım. Ve bana bunu gsm şirketi ile çözbilirsiniz diye bilgilendirme yapıyorlar. Bu nedenle maaş hesabı dışında hiç bir işlem yapmayı düşünmediğim gibi kredi kartını iade edip 8 ad otamatik ödeme talimatııda eski çalıştığım bankaya yönlendireceğim.

Farid Jafarov · 12 Mart 2020

Salam Nezerinize çatdırıramki Azerbaycan üzre 28 may filialında müeyyen dollar ojartajı ile elaqedar özbaşınalıq baş almış Bele ki müdir olan bey ne zaman istese bankı bağlayır istedikde açır növbe çekler parayla satılır siz bir müşteri shikayetiyle her hansı tedbir görmeye bilersiz ama heç olmasa xeberdarlıq olunması munasib olardı Bank fiıial müdirinin şexsi bankı deyil her hansı mafioz deyiı ki kimi istese bankdan çıxarsın Konkret olaraq m?n SOCAR işçisi olaraq xarici ölkeye ezam olmuşam ve mene verilen 2000 ezamiyue parasını çözmek için yaxınıaşıb növbe numarası götürdüm ve müeyyen blank dolduruldu ve iki saat gözledikden sonra gapılar kapanaraq müşteriler qapı arxasında galdı ne qeder müdirle danışmaq istesek de bizi bankdan qovdu

Mehmet ALi Dmrkrn · 28 Şubat 2020
★★★★★ Yapı Kredi Gazimuhtarpaşa Şubesi / Gaziantep

Bugün şubenizde başımdan geçen bir olayı sizlere aktarmak için gerekenin yapılması için bu sözlerimi paylaşma gereği duydum. Lütfen şubenize girip çıkan insanlara karşı daha dikkatli olmanızı istiyorum. Şubenizde oturup sıra numaramı gelmesini beklerken içeriye bir şahıs girdi. Birşeylerle ugraştı yapamadığını görünce güvenlik personeliniz uygun bir üslupla yardımcı olmak istedi. Kendini bilmez şahıs personelinize argo kelimeler kullanarak üzerine yürümeye kalktı. Güvenlik uygun bir dille kendisini ifade etmek isterken şahıs fiziki temesa geçmeye kalktı. Bende daha fazla dayanamayıp kalkıp aralamak istedim arbede yaşanmasın istedim. Kendini bilmez o şahıs bu seferde bana sardı ufak bi itiş kalkış geçti aramızda. Güvenlik görevliniz ve kemal sezer adlı personeliniz müdahale ederek yatıştırdılar olayı. Bana karşı gereken ilgiyi alakayı gösterdiler. Demem o ki girip çıkan insanlara dikkat etmenizi isterim gerekenin yapılmasını arz ederim..

Güney Polimer · 5 Şubat 2020

Şubenizin 16 05 2019 tarihinde açmış olduğunuz güney polimer ltd şti şirketi adındaki hesaba ait atm kartımız gelmediğinden dolayı 04 02 2020 tarihinde başvuru yaptık sonuç her türlü olumsuz çıktı neymiş genel merkezin onaylaması gerekiyormuş ! biz vakıf teb ve iş bankası müşterisiyiz firmamızın 11 aylık bilançosu ve para akışlar ı tüm bankaların (diğer bankalar) çalışanınız sibel demirtasın mail adresine gönderildiği halde hangi sebbeten ötürü sıkıntı yarattınız yabancı olduğu içinmi? gereken yerlere BDDK YA (SMXDK050NJ) YÜKSEK HAKEM HEYETİ BANKACILAR KURUMU E DEVLET ÜZERİNDEN 0005081003) kayıt oluşturarak şikayette bulunduk / aynı zamandada Marco IANNACCONE/Giovanna VİLLA-ıanfranco BİSAĞNI-Carlo VİVALDİ- yönetimdeki ilgili beylerede şikayetimizi özellikle ilgili bayanın lakayıtsız ve ukala davranışından dolayı şikayetimizi ilettik avukatlarımızda yarın gün içerisinde suç duyurunda bulunacaklar bilginize artı hesabımızdan 152 tl yide ykb garsp etmiş durumda hem hizmet vermeyeceksiniz hem ayrımcılık yapacaksınız üstüne üstlükte 152 tl ödemeyeceksiniz ve bunların hepside oturumu olan yasal şirket sahibi vergisini ödeyen ve sizden kredi istemeyen sicili tertemiz bir şirket ve sahibe kasıtlı ayrımcılık !!! sağlacakla kalın güney polimer ve plastik ltd şti !!

Ümit Acar · 30 Ocak 2020

Ben Nezahat Acar, maaş müşterisi olduğum halde 142.00 yıllık ücreti aldılar müşteri temsilcisiyle 4.kez gördüm sizi arayacağız diyorlar ve aradıklarında ancak yarısını ödersiniz dediler bende kartımı kapatırdım hiç yardımcı olmuyorlar. Yapı Kredi bankasına yakışmayan bir davranış

Nil Kitiş · 27 Ocak 2020

Senelerdir çalıştığım bir banka, ancak bu şube ile bir kaç senedir çalışıyorum. Bir haftadır ulaşmaya çalıştım ancak ulaşamadım çeşitli yollarla aranmayı talep ettim, banka personelinin ilgisiz olduğunu düşünüyorum, en kısa zamanda hesabımı taşıyacağım.

Meliha Dülger · 17 Ocak 2020

Yapı kredi bankası hayatımda gördüğüm en illet banka. Bir kart aidatı yüzünden aramadığım ilgili yer kalmadı. 500 tl.lik limitli karta 120 tl. kart aidatı yansıtıyor. Alamazsın kardeşim bunu. Kanunen yasak. Halen itiraz ediyorum. Ödemiycem

Mesut Başçı · 16 Ocak 2020

Yapı Kredi Bankası Gaziantep küsget şubesine eşimin adına hesap açmak için gittim gişe yetkilisi *** *** ile görüştüm bana ne kadar para yatıracağımı sordu 1000 TL'dedim bu paranın belgesi var mı dedi eşimle çalıştırdığımız iş yerimizin vergi levhasının benim adıma olduğunu söyledim bana dedi ki mesela şimdi yatıracağın 1000 TL'nin kara paramı hırsızlıkmı yasadışı mı olduğunu belgelemen lazım dedi vergi mükellefiyiz eşim birikimlerini bankaya yatıracak dediğimde yüksek sesle olmaz kardeşim size hesap açamam dedi ve istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz diyerek adının soyadının yazılı olduğu levhayı gösterdi şikayet için başvurduğum şefdi sanırım bayan da *** beyi açık açık korudu soru bile sormadı *** bey haklıdır dedi adım mesut başçı Gaziantep 05071806622 şikayetçiyim

Zübeyde Akbayrak Hoşgör · 10 Ocak 2020

Telefonlara cevap vermeyen, maillere dönmeyen içeride kimsenin yaşamadığı şube. Yapıkredi bu şubeyi acilen kapatmalı çünkü zaten içerde fiilen kimse yok.

İhsan Gençoğlu · 9 Ocak 2020

Yemin ederim insan ayrımı, müşteri ayrımı yapan böyle kötü sahtekar banka görmedim. Ama normal ama ticari şube fişimi alıyorum en az 25, ila 40 kişi sonrası sıra geliyor, maaş müşterisi ve kredi kartım bu bankadan olmasına rahmen memnun değilim sakın ha sakın vatandaşlar sıradan normal vatandaş iseniz bu bankayla işiniz gücünüz olmasın benim çektiğim sıkıntının sayısı yok bu mesajı sabah 5,te yazıyorum ezdirmeyin kendinizi, kimse vazgeçilmez değildir, Avcılar ve Fürüzköy şubeye ve bu adaletsizliğin zemine izin verenlere...?

Dany October · 8 Ocak 2020

Yapı kredi çağrı merkezi tam bir rezalet. Kurumsal bankacılık pos hizmetleri provizyon işlemleri için 2 gündür arıyorum fsarklı telefonlardan, telefonu bağlamadan müşterinin yüzüne kapatıyorlar. Çok rezil bir banka.. Bilin istedim

Müslüm Vural · 13 Eylül 2019

Sabahtan beri şubeyi tel. arıyorum çalıyo cevap veren yok niye tl hattı koydunuz milleti oyalıyosunuz birde memnuniyet anketi yapıyosunuz şükredinki eksi puan yok

Zekai Kalkan · 6 Eylül 2019

Uzun yıllar YKB WORLD kartını kullanıyorum. Yıllık ücret ekstreye yansıtıldığında telefonla arayıp hemen iadesini yaptırabiliyordum. Geçen sene telefonla arayarak bana Platinum kart teklif ettiler. Özellikle hiçbir ek ücret yansıtılmayacağını söylediler, WORLD kartın aktif olması gerekiyormuş bunu bir sene önce söylediler ve doğal olarak bunu unuttum. WORLD kartım kayboldu ben de nasıl olsa Platinum kart olduğu için yenisi istemedim. Hemen yıllık üyelik adı altında 160-TL ücreti ekstreye yansıttılar. World kart kullanım ücretleri yansıtıldığında telefonla arayıp iptal ettirebiliyordum. Şimdi itiraz etmeme rağmen söke söke bu ücreti benden aldılar.

Nursel Kocatürkler · 29 Ağustos 2019

28 Ağustos 2019 da sabah 10.00 civarında kredi kartı borcumu ödemek için gittim. Geçen ay birbuçuk saat beklediğim ve bir bayanın yeni numara yanmadan işlem yaptırdığı için artık telefondan ödeme yapmak istediğimi görevli *** *** a ilettim. Kendisi çok kısa bilgi verdi. Ben teşekkür edip kalkarken ödediğim 554.85 TL nin makbuzun vermediğini farkettim. Kendisine uzak bir yere gideceğimi tekrar gelmesin zor olduğunu söyledim. *** *** bana bilgi verirken şaşırdığını söyleyip bana teşekkür edeceğinize bana laf sokuyorsunuz diye bana bağırdı. Ben de lütfen isminizi verin derken banka görevlisi yanıma koştu. Arkadan bir bey makbuzu unutabilir dedi. *** *** bağırırken ve banka koruması çok yakınıma geldiğinde gerçekten korktum. Kamera kayıtlarının izlenmesini ve bu kişiler hakkında gereğinin yapılmasını istiyorum. Ulaşabileceğim tüm makamlara bu konuyu ileteceğim. Banka koruması o üç memuriyet savunmak için orada oturuyor sanki daha önce de pek çok olaya şahit oldum. Peki müşteriyi kim koruyacak. Bahsettiğim şube Yapı kredi çarşı şubesi sir.

Veysel Ezen · 31 Temmuz 2019

31 07 2019 tarihinde 7143 yapılandırmam için şubete gidip bugünkü taksidi ödemeyi istiyorumd ediğimde görevli memmur tamam deyip makbuzu vermiş ve eski borcu tahsil etmiştir durum aynı anda tarafımdan farkedildiğinden güncel taksidi ödemek istiyorum dediğimde ise ekranımda başka ödeme yok deyip saygısızca azarlamış sonrada başka bankamı yok gidin başka bankadan ödeyin diye yüksek sesle azarlıyarak kalkıp gitmiştir YKP gibi saygın bir banka da böyle çalışanlar nasıl çalıştırılıyor vergi tahsili gibi bir işlemi başka banya yönlendiren bu çalışan umarım ifadesi alınır ayrıca gerekli yerlere şikayette de bulunacağım olayın takipçisi olacağım

Dilmun Dilmun · 2 Haziran 2019

Dün Sabah itibari ile ön ödemeli kartım içerisinde bulunan parayı hesabıma aktarma işlemi yaptım. Hesabıma normalde 15 dakika da geçmesi gereken süreçte maalesef 1 gündür geçmedi. Defalarca Çağrı merkezini aramaktayım, 2 kayıt oluşturuldu ama sorunum çözüme kavuşturulmayı bırakın Tail moduna girdiklerini alenen söyleyerek mağduriyetimi hat safhaya çıkardılar. Mağduriyetim olan paranın hesabıma geçmemesi yüzünden yaşadığım maddi kayıp yatacak paranın 5 katına çıktı. Banka müşterisini mağdur etmekten, bu parayı bir gün daha içerde tutup para kazanır mantığına gidiyorsa, sosyal medya da banka için para kampanyası yapalım. Çok paraya ihtiyaçları var ise

Rukiye Keskin · 30 Mayıs 2019

Ne saçma sapan insanlar var ya, kac gündür arıyorum bir Allahın kulu da telefonu kaldırmıyor, bir şeye yaramaz ihsaniye şubesi

Yasemin Dogan · 4 Mart 2019

Müşteri temsilcileri çok ukala borç için biliri göndermedikleri halde gönderdik diyorlar. Senin olmayan paraya harcıyosun diyen müşteri temsilcisinin bankasından ne hayır gelir bu günden itibaren bankayla ilişiğimi kesiyorum

Daha Eski Yorumları Göster (56)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Yapı Kredi şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Beylikdüzü / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Karşıyaka / İzmir
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin