Yapı Kredi Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Yapı Kredi
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 833 şube
  • Yorum Sayısı:114 yorum veya şikayet
2.6 / 5
  • Puan 2.60/

Yapı Kredi şubeleri için toplam 846 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 114 yorum veya şikayet yapılmıştır. Yapı ve Kredi Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Yorum ve Şikayetler

Cengiz Küçükavcı · 9 Nisan 2021
★★★★★ Yapı Kredi Altıparmak Şubesi / Bursa

Göstermiş olduğunuz ilginizden, samimiyetinizden ve çözüm üreten Koç Gurubu bireylerine yakışan yaklaşımlarınızdan dolayı başta Pervin Hanım olmak üzere tüm Altıparmak Şubesi personeline teşekkür ederim. Hüseyin Cengiz Küçükavcı

TC Belkıs Bağ · 25 Mart 2021

Üç gündür Pendik Ykb şubesini arıyorum müşteri temsilcisi ile görüşmek üzere şube hiç bir şekilde cevap vermiyor. Şikayet etmem gerekecek sanırım neden kimse cevap vermiyor?

Birce Korun · 15 Mart 2021

Şubat ayı ekstrasını erken yatırmışım ben yatırdıktan sonra 90 tl ek ödeme çıkmış 1 hafta zor zor sabahın 9uzunda aramaya başlıyorlar. En sonunda açtım teli Yapı Krediden arıyoruz toplam doksan tl askeriyesi 10 tl yatırmazsanız cezalanacak. Yazıklar olsun tüh dedim erken yatırdığım ekstıra ne olacak onu demiyon sende 5 6 gün önce almışın para da az bi mevla değil. Bakarsın düzenli ödeyen birine böyle yapılmaz. Sen müşterini ayırt edemiyorsan benim sizinle isim bitmiştir. En kısa zamanda kartımı kapatacağım.

Sabuni Miski · 4 Mart 2021

Eyüp şubesi yürüyüş yolu içerisindeki kapı girişinden yana sağ tarafta ilk hanım efendi çok nezaketsiz ve kaba öfke kontrol problemi var. Teşekkürler.

Emin Tunca · 26 Şubat 2021

Emekli+çalışanım maaşımı Yapı Krediden alıyorum. 5.000 tl kredi almak istiyorum. Birsürü evrak istediler. Nasıl almam gerekli anlamadım. Zaman yok. Ha deyince herkes gelemeyebillir.

Sibel Erdemir · 24 Şubat 2021
★★★★

Merhaba ben çok memnunum fakat artık ikametim Sarıkayada burda bankamatik yok çok şaşırdım mümkunse buraya da açabilirmisiniz?

Nese Bayrac · 12 Şubat 2021

Şubeyi arıyorum. Ulaşamıyorum. Sorunum yurt dışında yaşıyorum ve bankacılık işlemleri için telefonuma mesaj gelmiyor. Telefonum Türk telefonu ve her yerden hatta bir ay öncesine kadar Yapı Krediden de alabiliyorduk. Ne olduysa son bir aydır telefonuma giriş şifresi gelmiyor. İletişim hattına sorunu iletmek için çok uğraştık ama zaten iletişim için onlar da giriş şifresini istiyorlar ve o noktadan sonra ilerliyemiyoruz. Lütfen sorunuma acil çözüm rica ediyorum. Tahmin edersiniz ki tüm bu görüşmeleri yurt dışından yapmak çok zor ve masraflı.

Ekin Çapan · 3 Şubat 2021

Müşteri temsilcilerine ulaşılmıyor, herhangi bir sorunu çözme konusunda da istekli değiller. Ticari ve bireysel hesaplarımı ilk fırsatta kapatıp başka bankadan açacağım.

Betül Özcan · 18 Ocak 2021
★★★★ Yapı Kredi Gölbaşı Şubesi / Ankara

Şehit Sebahattin Koçak ihl olarak maaşlarımızı Yapı krediden alıyoruz banka diğer okulların promosyonunu yatırmış bizim okulunki hala yatmadı kaç gün geçti.

Ibrahim Batı · 18 Ocak 2021

Eşim Neriman Batı'nın emekli maaşımı şubeye taşıdım. İlk maaşı Aralık 2020 tarihinde yatmasına rağmen yatması gereken promosyon 2 aydır yatmadı. Şubeyi aradığımda sizi muşteri temsilcisine aktarıyorum dedikten sonra 10 dakika içinde bağlanmayıp telefon kapanıyor. Bu 3 kez tekrarlandı. Promosyon yatmadığı halde maaşa konulan bloke devam ediyor. Promosyonu yatırmayacaksanız blokeyi kaldırın biz de banka değiştirelim. Müşteri temsilcilerine ulaşmak bu kadar mı zor?

Hakkı Öktem · 11 Ocak 2021
★★★★★ Yapı Kredi Tunalı Hilmi Şubesi / Ankara

SGK (Emekli Sandığı) emekli maaşımın bankanıza yatırılmasına dair başvurum ve takip eden süreçte yakın ilgi gösteren başta Selma Keper olmak üzere her 3 banko elemanıza teşekkür edereim. Hakkı Öktem (emekli Sayıştay Denetçisi)

İsmail Usta · 15 Aralık 2020

1 haftadır tel ediyorum 1 kere bakmadılar. Ankaradan arıyorum neden cevap yok bu kadar da olmaz ilgisizlik

Ezgi Kıvrakdal · 30 Kasım 2020

Yani artık bıktım derdimi anlatamıyorum bütün bankalar aynı cevap diye bişey yok illa bankayamı gitmemiz gerekiyor şu pandemide

Remziye Yilmaz · 30 Kasım 2020

Ben ilk defa çalışıyorum böyle bir bankacılık görmedim. Müşteri hizmetlerine kesinlikle bağlanamıyorum. En kısa zamanda bu banka ile bağlantımı kesecem kimseye de tavsiye etmiyorum Yapı Kredi ile çalışmayı.

Vizyon Türkü Evi · 26 Kasım 2020

Arkadaş üçkağıtçılık yapmayın. Size borcum yok ödeme herşeyi yaptım icra dosya masrafını hepsini yatırdım beni avukata yönlendiriyosunuz. Avukatlık bir durum yok sizi arıyorum kapanıyor. Bu işi halledin heryere şikayete devam edecem

Mehmet Oduncu · 20 Kasım 2020

Sayın banka yetkililer İBBdeki promosyonumu ödemiyorsunuz dosya gönderildiği halde. Tlf açılmıyor muhatap bulamıyorum.

Belma Sezer · 5 Kasım 2020

Telefon numaraları yanlış. Personelin maillerinin altında yazan telefonlar da yanlış sadece isim. Ulaşmak mümkğn değil. Maillere zaten cevap yok.

Veli Göktepe · 23 Ekim 2020
★★★★★ Yapı Kredi Bakırköy Dikilitaş Şubesi / İstanbul

İlk kez Yapı Kredi ile çalışma şansım oldu ve Bakirköy Dikilitaş şubesinde görev yapan Nazife Özkan hanıma çok teşekkür ederim.

Ibrahim Akman · 18 Eylül 2020

O kadar kötü bir çalışanlarınız varki bu şubede güler yüz bile göstermiyorlar ve ilgi alaka hiç yok çalışan bir personeliniz şikayet dilekçesi verdi aradan 1 yıl geçmesine ragmen bana bir dönüş cevap verilmedi bu yüzden şirket hesabımı bugün itibariyle kapattım ordaki tüm persolenizi hepside suratsız

Mustafa Koyun · 14 Eylül 2020

Mayışımı bu bankadan alıyom beşbin lira vermiyor nasıl banka anlamadım. İcraya düşcem bu bankanın yüzünden. 4300 tele mayışla bana beş tele vermiyor her ay kesecek verse.

Cemal Barış · 4 Eylül 2020

Telefon bankacılığınız feciat yaşatıyor. Müşteri temsilcisine bağlanmak için sıfırı tuşla diyor sonra telefonunu kapatınız der nedir bu.

Melek Koçoğlu Yağcı · 28 Ağustos 2020

Kardeşim neden telefonlara cevap verilmiyor çalışanlar neden bakmıyorsunuz nerde benim kartım neden gelmedi halen.

Kerem Yalnız · 26 Ağustos 2020

Bu şube yani Kırşehir şubesi belirttikleri telefonda muhatap bulamıyorum şöyleki bankaya ait yeni mh 142 ada 6 parselin 3 nolu dairesini satın aldım ben Eskişehirdeyim aldığım yerin anahtarı bu şubede imiş telefonla anahtarların adresime ödemeli kargoya verilmesini isteyeceğim ama telefona canlı cevap veren yok telefonum 05534313733 inşallah biri okurda bana döner pandemi var bizzat gideyim dedim bir ay dönemezsiniz dediler

Ramazan Balcı · 28 Temmuz 2020

Merhaba. Bankanızdan almış olduğum sonu 0618 ile biten kartımın 14,000 tl limiti olmasına rağmen kullanamıyorum bloke var ve şubenizle görüştüğümde bu sorunun çözülmesi 1 ayı bulur şeklinde ceavp alıyorum !!! nasıl bir işlem yapılacakki blokenin kalkması 10 iş günü geçti ve hala 30 iş günü gerekiyor ? Lütfen bunu bana açıklarmısınız ? ve kredi kartı ödeme talimatım asgari üçret ken nasıl oluyorda benden izinsiz bir şekilde talimat dönem borcu olarak değişiyor ve hesabımda bakiyenin tamamını çekebiliyor ? Çalışmak istemiyorsanız söylersiniz kapatırız bütün hesapları çalışmayız !! neden yalan dolan iş ler yapılıyor sizin gibi kurumsal bir firmaya yakışıyormu bu ? bir çok banka ile çalışıyorum size bulaştığım güne lanet ediyorum !!! ama şubenizin işi düştümü pos verirler hesaba mevduat gönder derler para hesapta dursun derler !!! Allah rızası için ya bu işi yapmayın yada işinizi adam akıllı yapın !!!

Volkan Metin Aktoz · 23 Haziran 2020

Asla telefon açılmıyo en ufak bi şeyde şubeye gitmek gerekiyo bu pandemide cok yanlış bi tutum

Daha Eski Yorumları Göster (89)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Yapı Kredi şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Beylikdüzü / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Karabağlar / İzmir
Karşıyaka / İzmir
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin