Yapı Kredi Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Yapı Kredi
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 824 şube
  • Yorum Sayısı:187 yorum veya şikayet
2.5 / 5
  • Puan 2.45/

Yapı Kredi şubeleri için toplam 1403 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 187 yorum veya şikayet yapılmıştır. Yapı ve Kredi Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Yapı Kredi Yorum ve Şikayetler

Ercan Aydın
Ercan Aydın · 3 Mart 2023
Yapı ve Kredi Bankası

Paspal bir banka... O kadar kötü bir işleyişi var ki sıra alıyorsunuz 3 saatten fazla bekliyorsun Kobi olmama rağmen.

Fatih Burnaz
Fatih Burnaz · 3 Mart 2023

Bu kadar ilgisiz bir banka görmedim. Maaş müşterisi olduğumuz ilk gün ki rezillik, ilgisizlik. O ona aktarıyorum diyor, o şube ile görüşün diyor. Resmen dolaylı yoldan dalga geçiyorlar.

Emre Erkenci
Emre Erkenci · 1 Şubat 2023
Yapı ve Kredi Bankası

Ocak ayının 26 sında Hgs etiketi aldım ama etiketi hala gönderemediler. Aman siz siz olun asla YKB hgs almayın kesinlikle insan mağdur oluyor.

Idris Simsek
Idris Simsek · 9 Ocak 2023
★★★★★ Yapı Kredi Aksaray Şubesi / Aksaray

Sayın yetkililer ben İdris Şimşek, 2022 yılı eylül veya ekim aylarında verdiğiniz promosyondan faydalanmak için emekli maaşımı Aksaray merkez şubesinde taşıma işlemi yaptırdım ama her ne hikmetse hala benim maaş size geçmedi eski bankam olan Ziraate geliyor. Sebebini öğrenebilirmiyim?

Horst-Günther Kandora
Horst-Günther Kandora · 16 Aralık 2022
★★★ Yapı Kredi Manavgat Şubesi / Antalya

26.10.2022 tarihinde Yapıkredi Manavgat hesabımdan Almanya hesabıma 107.000 E tutarında bir transfer yapılmıştır. Bugüne kadar böyle bir gelir yok!!! Nerede bu para?

Farmlordkrm Dnyel
Farmlordkrm Dnyel · 15 Kasım 2022
★★ Yapı ve Kredi Bankası

İleriye yönelik haciz koyuyorlar anında blokeye geçiriyorlar. İnsanlari mağdur ediyorlar...

B'irol T'ürkoğlu
B'irol T'ürkoğlu · 18 Ekim 2022

Saat 9 da mesai başlıyo ve saat 10:30 kez aradım telefona cevap veren yok nasıl iş yapıyorsunuz siz. İnsanlarla dalga mı geçiyorsunuz? Küfür hakaret edince bizi suçlu bulursunuz işinizi düzgün yapın.

Ahmet Kaya
Ahmet Kaya · 13 Ekim 2022
Yapı ve Kredi Bankası

11 gündür kredi kartı istedim onaylandı daha kuryeye verilmemiş bune ya diğer bankalar 7 gün diyor 4 günde teslim.

Gülay Şiltelioğlu
Gülay Şiltelioğlu · 5 Ekim 2022

İlk defa Yapı Krediyle tanıştım. Şube telefonu asla cevap vermiyor. Bu nasıl bir hizmet anlayışı. Şu anda hiç memnun olamadım. Acaba bu telefon hattı niye var.

Melek Ekiz
Melek Ekiz · 1 Ekim 2022
Yapı ve Kredi Bankası

İstanbul Ümraniye Sütçü İmam Oğlu caddesi Yapı Kredi Şubesinde müdüresi Pınar ve yardımcısı Sevinç kendilerine 2021'in Eylül ayında 18 tane mağazanın POS cihazı mevduat hesapları 15 milyonluk akabinde promosyonu maaş ödemelerin tamamını Akbanktan Yapı Krediye transferini ilettik. Kendilerine bu konuda defalarca gitmemize rağmen ilgilenmedi. Akabinde son olarak 2022'nin Ağustos 30'unda tekrar kendisiyle görüşme yaptıktan sonra tekrar döneceğini söylediler konuyla alakalı tekrar dönüş yapmadılar. 2022'nin Eylül 25'inde bizzat şubeye giderek kendileriyle konuşmaya çalıştım yoğunluğumuz var ilgilenemez diyip kestirip attılar banka müdüresi muhatap dahi olmadı. Yapı Kredi gibi Türkiye malolmuş bir kurumun bu denli insanlarla çalışması utanç verici.

Murat Kaplan
Murat Kaplan · 17 Eylül 2022

Yapı kredi bankası çok değişik bir banka, kendi arkadaşıma para gönderirken şüpheli işlem diye hem benm hem arkadaşımın hesabına bloke koyup duruyorlar, en sonunda arkadaşımı alıp şubeye gidicem elinden tutup böyle saçma sapan bir banka görmedim yemin ediyorum ?

Burcu Yetim
Burcu Yetim · 13 Eylül 2022

Müşteri hizmetiniz 000000. 1 saat temsilcime ulaşamadım şubeye geliyorum sıra ilerlemiyor çok basit bir işlem için şubeye kadar gitmek zorunda kalıyorum mobilden yapabileceğim 1 dakikalık işlem için 1 günüm gitti.

Saime Atasoy
Saime Atasoy · 2 Eylül 2022

Böyle sorumsuzluk görmedim illa bankada çalışan arkadaşımız yada akrabamı olması gerekir. Kaç saattir bekliyoruz sıra gelmiyor bizden sonraki sıralar alındı ama halen bizim numara yanmadı. Şuan Bandırma Yapı Kredi Bankası şubesindeyim ve halen bekliyorum. Sorumsuz memurlar canı ne zaman istiyecekte benim numaram yanacak? Kul hakkı dedikleri aslında bu tabi bizim insanımız ne kadar anlarsa.

Tülay Akbaba
Tülay Akbaba · 31 Ağustos 2022

İhsaniye şubesinde niçin telefonlara cevap verilmiyor? Cevap verilmeyecekse neden telefon numarası paylaşılmış??? Rezalettt.

Tülay Akbaba
Tülay Akbaba · 31 Ağustos 2022

Sanayi şubesini aradığınızda asla ulaşamıyorsunuz ya meşgule düşüyor ya da açılmıyor. Ulaşamayacaksak telefon numarası neden var???

Helin Esra Söner
Helin Esra Söner · 26 Ağustos 2022

3 gündür arıyorum 1 allahın kulu çıkmıyor yazıklar olsun keşke bu bankadan hesap açmasaydım.

The Darkkil Game Dead
The Darkkil Game Dead · 16 Ağustos 2022

Berbat hizmet veriyorlar ben 2 saattir bekliyorum daha bana sıra gelmedi araya başka insanlar alıyorlar hiç memnun değilim.

TC Mihri Pınar Aydoğan
TC Mihri Pınar Aydoğan · 15 Ağustos 2022

15.08.2022 tarihinde babama referans olmam ve şehir dışında olması nedeniyle, emekli maaşını Yapı Krediye taşımaya karar verdiğinden, hesap açtırma ve promosyon işlemleri için gittim. İnternet bankacılığından sıra aldım. Sıram geldiğinde gişe memuru işlemi yapamayacağını babamın kimlik aslının olması gerektiğini söyledi. Babam zaten şehir dışında olduğundan, vekaletname ile işlem yaptığımdan nasıl kimlik aslı bende olabilir!!!

Daha sonra gişe görevlisi beni şube yetkilisine gönderdi. Yetkili kimlik aslı olmadan hiçbir şekilde işlem yapamayacağını, zorlamamamı, İSTERSEM BAŞKA BANKAYA !! GİDEBİLECEĞİMİ söyledi ki bende emekli maaşımı Yapı Krediden almakta ve herhangi bir banka işim olduğunda Yapı Krediyi tercih etmekte ve etrafımdaki insanları Yapı Kredi Bankasına yönlendirmekteyim. Bunu yaparken de Yapı Kredinin Koç Grubuna ait olduğu bilinciyle hareket etmekteyim. Sonuç itibari ile işlemimi gerçekleştirememiş olup, beni başka bankaya yönlendiren personelinizden (Giriş kattaki yetkiliden) şikayetçiyim.

Yucel Uzun
Yucel Uzun · 27 Temmuz 2022

Kaç gündür arıyorum fakat şube hiçbir şekilde telefonlara cevap vermiyor bu kadar sorumsuz bir şube ilk defa görüyorum.

Menekşe Okuyucu
Menekşe Okuyucu · 26 Temmuz 2022

Neden arıyorum ama ulaşamıyorum bu nasıl bir banka anlamadım arıyorm ne bağlanıyor ne açıyorlar.

Atilla Erdem
Atilla Erdem · 13 Temmuz 2022
★★★★★ Yapı Kredi Göztepe Park Şubesi / İstanbul

Merhabalar Ben B. Atilla Erdem. Uzun senelerdir Y.Kredi Göztepe Park şubesi müşterisiyim. Borcum bulunmamaktadır. Almanya Berlinde 12.07.2022 tarihinde otomattan para çekmek istediğimde; "Kartınız kullanıma açık değil Lütfen hesabınızın bulunduğu bankaya baş vurunuz" yazısı ile karşılaştım. Paramı çekemedim. Dün ve bugün 13.07.2022 Berlin'den saat 14-16.30 arası tam 14 defa telefon ile aramama rağmen müşteri temsicim Evrim Yalçın hanıma ve başka bir müşteri temsicisine ulaşamamanın şaşkınlığı ve üzüntüsü içindeyim. T.C.telefonumun olmaması nedeni ile şifre gönderilememesi 4440444 de görevli İrem Hn. ve Tuğba hanım tarafından nazikçe tarafıma bildirilse de kartımın neden kullanıma kapandığını onlar da bende anlamış değiliz. Almanya Cep tel numaramı görevli Tuğba Hanıma verdim ve Göztepe Park şubesi müşteri temsilcisi Evrim Yalçın Hanımın beni araması için e-posta gönderdiğini belirtti. Sabırla bekleyeceğim. Selamlar. B.Atilla Erdem

Turgut Kaya
Turgut Kaya · 1 Haziran 2022

Aylardır arıyorum şubeyi cevap veren yok. İşinize gelseydi kazıklamak için anında cevap verirsiniz.

İbrahim Polat
İbrahim Polat · 6 Mayıs 2022

Şanlıurfa Emniyet Caddesi çalışanları 1.fişi almama rağmen arada 7 veya 8 kişi eş ve dostlarını alıp beni 25 dakika sonra aldılar.

Emin Sağlam
Emin Sağlam · 5 Mayıs 2022

Umarım Büyükçekmece Tepecik şubesinde de döviz alabiliriz henüz bunun için bir bankamatik yok lütfen ilgilenin tşkler.

Yılmaz Yalçın
Yılmaz Yalçın · 29 Nisan 2022
★★★★ Yapı ve Kredi Bankası

Yukarıdaki yorumları okudum hayretler içerisindeyim. Hem emekli hem de maaş müşterisiyim. Şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım. Tek sıkıntılı yanı kredi faiz oranları, hesabın mevduatın biz de olsun krediyi başka yerden çek der gibiler.

Daha Eski Yorumları Göster (162)

Yapı ve Kredi Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Yapı Kredi şubeleri veya banka hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosya medya profiliniz ile yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
En Çok Sorgulanan Şubeler
Esenyurt / İstanbul
Beylikdüzü / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Karabağlar / İzmir
Karşıyaka / İzmir
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin