QNB Finansbank

Genel Merkez:Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 Şişli - İstanbul

QNB Finansbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 9. büyük bankası olan Finans Bank, 68 ilde toplam 459 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 900 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.qnbfinansbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, QNB Finansbank için 111 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FNNBTRIS şeklindedir.

Finans Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Finans Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

QNB Finansbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Finans Bank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Finans Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Finans Bank Hizmet Verilen İller Listesi

Finans Bank Yorum ve Şikayet

QNB Finansbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Finans Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.46/

Banka puanı, bankaya ait 459 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. QNB Finansbank şubeleri için toplam 684 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 113 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Mahmut Örek
Mahmut Örek · 26 Temmuz 2022

Sizden çok memnunum....

Ayse Akbeniz
Ayse Akbeniz · 30 Haziran 2022

Finansbanktan müşteri hizmetlerine bağlandım. Tüm şubelerini aradım. Asla tlfna cevap vermiyorlar. Hesabi kapatıp dahada...

Fuat Dogan
Fuat Dogan · 27 Haziran 2022

10 kez aramama rağmen kimse cvp vermiyor, ayıp yahu !!!...

Mert Darı
Mert Darı · 15 Haziran 2022

Berbat bi şube o kadar yavaş ki 3 müşteri temsilcisi bilgisayarda boş boş oturuyor işlem yapmak isteyenler bekliyor. Ara...

Gokhan Bayrakli
Gokhan Bayrakli · 18 Mayıs 2022

3 gündür şube temsilcisi arıyorum telefonu açan bile yok nerden bulaştım bu bankaya tekrar lanet olsun ya 1 yıldızı bile...

Ismail Kar
Ismail Kar · 17 Mayıs 2022

Öyle bir müşteri temsilcileri varki 3 haftadir arıyorum bir türlü telefona cevap veren olmuyor, bu kadar anlayışsız bir ...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Bayrampaşa / İstanbul
Avcılar / İstanbul
Esenyurt / İstanbul
Şişli / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Sapanca / Sakarya
Arifiye / Sakarya
Kağıthane / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin