QNB Finansbank

Genel Merkez:Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 Şişli - İstanbul

QNB Finansbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 9. büyük bankası olan Finans Bank, 68 ilde toplam 505 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 900 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.qnbfinansbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, QNB Finansbank için 111 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FNNBTRIS şeklindedir.

Finans Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Finans Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

QNB Finansbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Finans Bank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Finans Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Finans Bank Hizmet Verilen İller Listesi

Finans Bank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Finans Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.51/

Banka puanı, bankaya ait 505 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. QNB Finansbank şubeleri için toplam 552 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 89 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
TC Menekşe · 5 Haziran 2021

İnternet bankacılığında değişiklikler yapılmış. Aradığım hiçbir şey bulunmuyor. Yanlışlıkla bir sayfaya girsem asla bir ...

Filiz Ateş · 28 Mart 2021

Finansbank muhteşem bir bankacılık adamlar yapmış anlatmaya gerek yok finanslı olun ayrıcalıklı olmanın keyfini çıkarın....

Sevalucar Menekşe · 22 Mart 2021

Dolarımı çekecem dolar yok diğer şubede para kesmek zorundayız diyor. Paramla rezil oldum şubede para yok diğer şubede p...

Satılmış Kale · 28 Ocak 2021

Selamun aleyküm emekliyim 4 yıldır finasbanktan maşımı alıyordum. Emekli arkadaşlarıma gögsümü gere gere finansbankı övü...

Kanca Aksesuar · 30 Aralık 2020

Bankaya dışarıdan ulaşmak mümkün değil....

Yaşar Güdelek · 24 Aralık 2020

Emekli maaş promosyon ödemesi yapılacaktı yapılmadı sebebi nedir...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şişli / İstanbul
Avcılar / İstanbul
Bayrampaşa / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Sapanca / Sakarya
Arifiye / Sakarya
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin