QNB Finansbank

Genel Merkez:Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 Şişli - İstanbul

QNB Finansbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 9. büyük bankası olan Finans Bank, 68 ilde toplam 459 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 900 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.qnbfinansbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, QNB Finansbank için 111 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FNNBTRIS şeklindedir.

Finans Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Finans Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

QNB Finansbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Finans Bank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Finans Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Finans Bank Hizmet Verilen İller Listesi

Finans Bank Yorum ve Şikayet

QNB Finansbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Finans Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.4 / 5
  • Puan 2.37/

Banka puanı, bankaya ait 459 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. QNB Finansbank şubeleri için toplam 903 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 137 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Onur Seçkin
Onur Seçkin · 19 Eylül 2023

Mrb şube ile görüşmek istiyorum ancak telefondan bir türlü iletişime geçemedim aradığım zaman müşteri temsilcisi şu an c...

Barış Kargun
Barış Kargun · 12 Eylül 2023

Telefonlara bakın bi zahmet veya tel no kaldırın da boşuna sinirlerimiz bozulmasın ayıp ya....

İlhan Tümer
İlhan Tümer · 11 Eylül 2023

Şubede müşteri temsilcisi telefonlara bakmıyor....

Sefer Özkartal
Sefer Özkartal · 6 Eylül 2023

6 seneden beri İzmir Bornova şubesi telefona bakmıyorlar acaba şube varmı yoksa hayalmi puanım Bornova şubesi için 0.1...

Özgür Bingöl
Özgür Bingöl · 17 Ağustos 2023

Kapıkule ATMden döviz çekemiyoruz en kısa zaman da lütfen ilgilenin bu konuyla mağdur oluyoruz lütfen.......

Tarik Karaağlar
Tarik Karaağlar · 1 Haziran 2023

Bankanızın Lara şubesine ulaşmak mümkün olmuyor, hatta bağlantı kurulsa bile telefonu yüzümüze kapatıyorlar bilginize....

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Yakutiye / Erzurum
Bayrampaşa / İstanbul
Kağıthane / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Sapanca / Sakarya
Arifiye / Sakarya
Kağıthane / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin