QNB Finansbank

Genel Merkez:Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 Şişli - İstanbul

QNB Finansbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 9. büyük bankası olan Finans Bank, 68 ilde toplam 504 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 900 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.qnbfinansbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, QNB Finansbank için 111 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FNNBTRIS şeklindedir.

Finans Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Finans Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

QNB Finansbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Finans Bank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Finans Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Finans Bank Hizmet Verilen İller Listesi

Finans Bank Yorum ve Şikayet

QNB Finansbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Finans Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.46/

Banka puanı, bankaya ait 504 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. QNB Finansbank şubeleri için toplam 589 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 92 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Mehmet Tekin Değirmencioğlu
Mehmet Tekin Değirmencioğlu · 23 Eylül 2021

Para çekmemiz lazım telefonlara bakmıyorlar işimiz aksıyor....

Emin Deniz
Emin Deniz · 14 Eylül 2021

Telefonlara cevap verilmiyor....

Ergül Kılıç
Ergül Kılıç · 6 Eylül 2021

Yaklaşık 4 yıldır müşteriniz nezlinizde bulunan TC Sibel Kılıça ait Finansbank Ostim şubesinde bulunan pos ve kredi hesa...

Nevin Büyükünal
Nevin Büyükünal · 5 Ağustos 2021

Çok berbat banka.. Personel az müşteri temsilcisi yok... Kartlarına alışverişte taksit az veriliyor....

Berkok Art
Berkok Art · 1 Temmuz 2021

Telefonla aradığımda karşımda bir şube yetkilisine ulaşamadım. Ulaşılamayan banka!...

TC Menekşe
TC Menekşe · 5 Haziran 2021

İnternet bankacılığında değişiklikler yapılmış. Aradığım hiçbir şey bulunmuyor. Yanlışlıkla bir sayfaya girsem asla bir ...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şişli / İstanbul
Avcılar / İstanbul
Bayrampaşa / İstanbul
Esenyurt / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Sapanca / Sakarya
Arifiye / Sakarya
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin