QNB Finansbank

Genel Merkez:Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 Şişli - İstanbul

QNB Finansbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 10. büyük bankası olan Finans Bank, 68 ilde toplam 430 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 900 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.qnbfinansbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, QNB Finansbank için 111 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FNNBTRIS şeklindedir.

Finans Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Finans Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

QNB Finansbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Finans Bank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Finans Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Finans Bank Hizmet Verilen İller Listesi

Finans Bank Yorum ve Şikayet

QNB Finansbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Finans Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.4 / 5
  • Puan 2.38/

Banka puanı, bankaya ait 430 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. QNB Finansbank şubeleri için toplam 934 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 149 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Bülent Çor
Bülent Çor · 1 Nisan 2024

Ulaşamıyorum. Telesekreterinizin Allah belasını versin....

Sezer Alay
Sezer Alay · 29 Şubat 2024

Bilecik şubesini defalarca günlerce arıyorum fakat hiçbir şekilde o telefon açılmıyor....

Zeynep Tekin
Zeynep Tekin · 29 Şubat 2024

Telefon açılmıyor....

Sedat Özgüven
Sedat Özgüven · 30 Ocak 2024

Elektrik, havagazı, su gibi fauralarım, Finansbank hesabımdan otomatik ödeniyor. Fakat 29.1.2024 günü ödenmesi gereken e...

Gencay Güney
Gencay Güney · 8 Ocak 2024

2 aydır kart bekliyorum stajyerim ve hala kart vermiyorlar yok diye hiç ilgilenmiyorlar rezalet....

Sahin Tunc
Sahin Tunc · 29 Aralık 2023

Şube telefonunu ne zaman arasam şubemiz telefonlara cevap verememektedir diyor. Hiç bir şekilde ulaşamıyorum şubenize. Ş...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Yakutiye / Erzurum
Tuzla / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin