QNB Finansbank

Genel Merkez:Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 Şişli - İstanbul

QNB Finansbank Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 9. büyük bankası olan Finans Bank, 68 ilde toplam 459 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 0 900 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.qnbfinansbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, QNB Finansbank için 111 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FNNBTRIS şeklindedir.

Finans Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Finans Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

QNB Finansbank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Finans Bank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Finans Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Finans Bank Hizmet Verilen İller Listesi

Finans Bank Yorum ve Şikayet

QNB Finansbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Finans Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.4 / 5
  • Puan 2.39/

Banka puanı, bankaya ait 459 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. QNB Finansbank şubeleri için toplam 816 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 130 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Mustafa Doğansoy
Mustafa Doğansoy · 20 Mart 2023

Telofona neden ulaşılamıyor...

Ender Alkan
Ender Alkan · 17 Mart 2023

Yatırım hesabım ile ilgili destek almak için gittim. Gişedeki hanımefendi harikulade bir özveri ile yardımcı oldu. Sonuç...

Ayşen Ekşioğlu
Ayşen Ekşioğlu · 1 Mart 2023

Bu şube telefonlarını açmıyor ve ulaşmak imkansız....

Ahmet Songur
Ahmet Songur · 28 Şubat 2023

Sıra bekliyorum 1 saatdir sıram geldi hâlâ bekletiyolar....

Nedai Göltaş
Nedai Göltaş · 27 Şubat 2023

Şubenin maşallahı var 15-20 bekleyeni var sadece bir tane gişe memuru var. Bireysele bakan müşteri temsilcisi dahi yok. ...

Sercan Çelebi
Sercan Çelebi · 26 Şubat 2023

Aylığım yattı bu bankaya fakat Ocak ayı maaşımı alamadım bu sorunun giderilmesini istiyorum iletişime geçtim çoğu kez fa...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Bayrampaşa / İstanbul
Yakutiye / Erzurum
Kağıthane / İstanbul
Avcılar / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Sapanca / Sakarya
Arifiye / Sakarya
Kağıthane / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin