Odeabank

  • Banka İsmi:Odeabank
  • Banka Kodu:146
  • SWIFT Kodu:ODEATRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 47 şube
  • Telefon:444 8 444444 8 444
  • İnternet:odeabank.com.tr
Genel Merkez:Büyükdere Cad. No:199 Kat:33-40 34394 Şişli İstanbul

Odeabank Hakkında Genel Bilgiler

Odeabank, 16 ilde toplam 47 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 8 444 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.odeabank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Odeabank için 146 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu ODEATRIS şeklindedir.

Odeabank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Odeabank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Odeabank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Odeabank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Odeabank Şubesi Bulunan Şehirler

Odeabank Hizmet Verilen İller Listesi

Odeabank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Odeabank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.4 / 5
  • Puan 2.38/

Banka puanı, bankaya ait 47 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Odeabank şubeleri için toplam 26 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 6 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Kürşat Turann Öztürk · 25 Aralık 2020

İzmr Bornova Yeşilova mahallesine Abdi İpekçi caddesine atm koyun. Bayraklı ve Manavkuyu uzak. İnanınınki bu adres İzmir...

Fatih Güldemir · 2 Kasım 2020

Okmeydanı Perpa'ya ne zaman şube açacaksınız? Burdan ta Taksime gidiyorum en kısa zamanda PERPAya şube açmanızı bekliyor...

Ilyas Usta · 23 Haziran 2018

Saçma sapan bir banka. hiçbir kart ödemem geçikmemişken limitimi 100 tl yaptılar. komedi gibi. Gereksiz bir banka....

Cahit Konak · 26 Nisan 2018

EFT işlemlerinde 4 tl komisyon hoş değil. Bankalar, müşterisine göre, zaman zaman yaptılar. Sonra geri ödediler....

Deniz Çağlar · 15 Kasım 2017

güleryüzünuz için tsk...

Kenan Aybars · 19 Nisan 2017

Lübnan merkezli Bank Audi'nin Türkiye iştiraki. Oksijen Hesap isimli Enpara ve CepteTeb alternatifi ürününü tavsiye eder...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şehitkamil / Gaziantep
Ümraniye / İstanbul
Seyhan / Adana
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin