Finans Bank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Finans Bank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 459 şube
  • Yorum Sayısı:130 yorum veya şikayet
2.4 / 5
  • Puan 2.38/

Finans Bank şubeleri için toplam 811 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 130 yorum veya şikayet yapılmıştır. QNB Finansbank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Finans Bank Yorum ve Şikayetler

Ender Alkan
Ender Alkan · 17 Mart 2023
★★★★★ QNB Finansbank Kızıltoprak Şubesi / İstanbul

Yatırım hesabım ile ilgili destek almak için gittim. Gişedeki hanımefendi harikulade bir özveri ile yardımcı oldu. Sonuç alamayacağıma emin olduğum problemimi mesai bitmeden çözmemi sağladı. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Her bankaya böyle personel lazım...

Nedai Göltaş
Nedai Göltaş · 27 Şubat 2023

Şubenin maşallahı var 15-20 bekleyeni var sadece bir tane gişe memuru var. Bireysele bakan müşteri temsilcisi dahi yok. Şubede gişede bir kişi ve güvenlik pes doğrusu.

Sercan Çelebi
Sercan Çelebi · 26 Şubat 2023

Aylığım yattı bu bankaya fakat Ocak ayı maaşımı alamadım bu sorunun giderilmesini istiyorum iletişime geçtim çoğu kez fakat yoğunluktan dolayı bir sonuç alamadım. Lütfen en kısa sürede yetkililerin bu sorunu halletmelerini talep ediyorum.

Arda Boluk
Arda Boluk · 24 Ocak 2023

Bu nasıl bir banka ya bir aydır arıyorum hiçmi telefona bakan personeli yok ayıp ya bunu sizin müşteri memnuniyeti yazıklar olsun böyle bir banka şubesi görmedim hayatımda.

Barış Baş
Barış Baş · 20 Aralık 2022

Qnb Finansbank Ankara Tunalı Hilmi Şubesi, şube müdürü müşteriyi dinlemeyen, müşterinin sorununu çözmeye çalışmayan , sorun odaklı bir yapıya sahip.

Tugba Kurnaz
Tugba Kurnaz · 12 Aralık 2022

İki saatte bir sıra geliyor tek kişi çalışıyor ilgi sıfır güvenlik insanlara ters tamamen fiyasko denetim şart.

Görkem Iğdır
Görkem Iğdır · 23 Kasım 2022
QNB Finansbank

Tamamen dolandırıcısınız eksiksiz hemde öner kazan kampanyası bilgiler eksik vesayre deyip ödeme yapılmadı ve o kampanya katılımını bankacı eşliğinde gerçekleştirdik. İnsanları kandırıp dolandırmaktan başka işiniz yok. Öaaşı geri taşıyıp sizi de şikayet etmek lazım gerçekten dolandırıcısınız.

Pınar Cebe
Pınar Cebe · 1 Kasım 2022

Gişede sadece iki kişi çalışıyor ve ne zaman gitsem bir kişi müşteri ile ilgilenirken diğer kişi tlfn görüşmeleri yapıyor bizlerin ne kadar sıra beklediği çokta önemsiz gibi davranıyorlar ve bi o kadar sevimsizce cevaplar veriliyor. Mecburen gitmek zorunda olduğum için 3 kez gitmek zorunda kaldım.

Ayse Akbeniz
Ayse Akbeniz · 30 Haziran 2022

Finansbanktan müşteri hizmetlerine bağlandım. Tüm şubelerini aradım. Asla tlfna cevap vermiyorlar. Hesabi kapatıp dahada çalışmayacak bu bankalarla.

Mert Darı
Mert Darı · 15 Haziran 2022

Berbat bi şube o kadar yavaş ki 3 müşteri temsilcisi bilgisayarda boş boş oturuyor işlem yapmak isteyenler bekliyor. Aralarında geyik muhabbetleri oluyor ben bu kadar saçma sapan bi şube görmedim.

Gokhan Bayrakli
Gokhan Bayrakli · 18 Mayıs 2022

3 gündür şube temsilcisi arıyorum telefonu açan bile yok nerden bulaştım bu bankaya tekrar lanet olsun ya 1 yıldızı bile haketmiyor bu banka.

Ismail Kar
Ismail Kar · 17 Mayıs 2022

Öyle bir müşteri temsilcileri varki 3 haftadir arıyorum bir türlü telefona cevap veren olmuyor, bu kadar anlayışsız bir banka ve şube gormedim.

Umut Akyol
Umut Akyol · 12 Mayıs 2022

Meraktan soruyorum acaba Kemer içine bir adet ATM koymayı düşünüyormusunuz? Yıllardır bekliyoruz da bütün bankaların iki üç adet ATMsi varken siz neden tenezzül edip bari birtane ATM koyayım diye düşünmüyorsunuz?

Berkan Yengin
Berkan Yengin · 26 Nisan 2022

Ne yazıkki yirmi ikinci yüz yıldayız ama halen bankaya geldiğimizde sıra bekliyoruz koskoca Çarşı şubesinde 2 tane çalışan var ve insanlar içeri alınmıyor şuan kapıda en az on beş kişi var yazık gerçekten.

Arman Sakin
Arman Sakin · 19 Mart 2022

Tüm atmleri 1850 yılında kalma sanırım. İşlem dahi yapılmıyor çoğundan, arıza veriyor. 200 banknotu kabul etmiyor yatırmada. 0 puan olsa vericemde en düşük 1 imiş.

Nesli Chemist
Nesli Chemist · 3 Mart 2022

Çalışanları ya çok beceriksiz işleri saatlerce bitiremiyorlar ya da çok kurnaz işleri yapıyor gibi yapıp insanları oyalıyorlar saatlerce beklemek zorunda kaldıgımız ama sonuç alamadıgımız QNB şubesi Bakırköy çarşı.

Emine Yılmaz
Emine Yılmaz · 2 Mart 2022

Dünden beri subenize ulaşamıyorum dün aradığım zaman bana saat 17.00 kadar dönülecekti halen bekliyorum dönen olmadı. Ben Emine Kaya Yılmaz eşim Refik Yılmaz'ın bloke kaldırılması işlemi için müracaat ettim dönüş olursa sevinirim şu an koronadan karantinadayım çıkamıyorum.

Aydın Tavacı
Aydın Tavacı · 11 Şubat 2022
★★★★ QNB Finansbank Giresun Şubesi / Giresun

Telefon irtibatı çok zor.. Telefon devamlı meşgulde. Göreleden 3 gün devamlı aradım. Giresun Finansbankla iletişim sağlıyamadım... Banka ve Genel Merkezin dikkatine...

Fuat Akarsu
Fuat Akarsu · 11 Şubat 2022
★★★★★ QNB Finansbank

Arkadaşlar ekonomik olarak yaşadığım maddi sıkıntılar yüzünden QNB ve 2 diğer banka arasında en iyi müşteri dostu ve en iyi avantajlı teklifleri sunan inanın qnbfinanstı. Teşekkürler QNB.

Emre Budunoğlu
Emre Budunoğlu · 8 Şubat 2022
QNB Finansbank

Müşterisi olalım istiyorlar arayıp bekletiyorlar. İşinizi bitirince arayın, hayır bayağı da bekletiyorlar sanki talepte bulunan benmişim gibi. Ben kendilerini aramışım gibi daha bizleri kazanmaya çalışırken kaybediyorsunuz. Bu kadar saçma bir şey olabilir mi müşterin olunca muamele nasıl olacak enseye tokat ...te parmak mı

Selinn Tnn
Selinn Tnn · 29 Aralık 2021
★★★★★ QNB Finansbank Fındıkzade Şubesi / İstanbul

Ben Meral Gemici 20 yıldır Finansbankla çalışıyorum çok teşekkürlerimi ve memnuniyetimi yazmak istedim. Herkese tavsiye edebileceğim bir bankadır. Fındıkzade şubesiyle çalışıyorum. Elemanlarınızı gerçekten çok kaliteli insanlardan seçtiğiniz için bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Fındıkzade şubesinde çalışan Nisa Akdemire çok teşekkür ediyorum başta güler yüzü ve işini çok iyi ve severek yaptığı için tebrik ediyorum.

Çağdaş Demirtaş
Çağdaş Demirtaş · 29 Aralık 2021

Koca banka 1 vezne ile işletiliyor. Bu şubeye özel yönetiminin gözden geçirilmesi gerekiyor. 2 saattir içeri dahil alınmıyoruz.

Filiz Salnur
Filiz Salnur · 10 Aralık 2021

10 aralık günü saatlerce sırada bekledik tek kişi çalışıyordu ve sıra asla ilerlemiyordu. Ankara'nın göbeğindeki bir şubede böyle bir rezillik kabul edilemez!

Melisa Caliskan
Melisa Caliskan · 25 Kasım 2021

25.11.2021 tarihinde sabah 9 dan beri en az 10 kez aradığım şubenin telefonları açılmıyor. Oysa şubeye gelmenize gerek yok telefonla arayabilirsiniz denmişti. Yıl 2021'de telefonla dahi ulaşamadığım bankada 5 kuruşumu tutmam. Yarın tüm paramı çekmek istiyorum. Pandemi sürecinde bizi şubeye getirmek zorunda bırakan çalışanlardan da şikayetçiyim.

Evren Barlas Kula
Evren Barlas Kula · 8 Ekim 2021

Merhaba, Kızım Bursa 3 Mart Azizoğlu okulunda okumakta, bu okul için ödemelerimizi zorunlu olarak sizin bankanız üzerinden yapmaktayız. İşlemlerimi mobil şubeniz üzerinden takip etmekteyim; ancak mobil şifrem bloke oldu ve blokeyi şahsi olarak hiç bir şekilde kaldıramıyorum. Bunun için müşteri hizmetlerinizi aradım ve oradan bağlı olduğum şubeden bu sorunu halledebileceğimi öğrendim. Şubenizi 8 (sekiz) kere aramama rağmen bireysel müşteri temsilcilerinizin hiç birine ulaşamadım. Bir sorunum var ve halledilmesini istiyorum. Bu nasıl saçma sapan bir bankacılık anlayışı. Saygılarımla... Evren Barlas Kula - 0 555 410 21 35

Daha Eski Yorumları Göster (105)

QNB Finansbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Finans Bank şubeleri veya banka hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosya medya profiliniz ile yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
En Çok Sorgulanan Şubeler
Bayrampaşa / İstanbul
Yakutiye / Erzurum
Kağıthane / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Sapanca / Sakarya
Arifiye / Sakarya
Kağıthane / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin