Halkbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Halkbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1000 şube
  • Yorum Sayısı:406 yorum veya şikayet
2.4 / 5
  • Puan 2.38/

Halkbank şubeleri için toplam 3252 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 406 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Halk Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Halkbank Yorum ve Şikayetler

Feyzi Yunus Arslan
Feyzi Yunus Arslan · 16 Mart 2023

Asla telefonlara yanıt vermeyen hiç bir işinizi uzaktan öğrenemediğiniz 1980 yılları gibi ayaklarına gidip saatlerce beklemeden görüsemediğiniz banka şubesidir kendileri.

Gürsel
Gürsel · 16 Mart 2023

Rezil bir şube saatlerce, günlerce ulaşmaya çalıştım, nafile. Telefonun başında ölseniz dahi şube ile telefon görüşmesi yapmanıza imkan yok.

Hafize Doğan
Hafize Doğan · 13 Mart 2023

Şube ile asla iletişime geçilemiyor. Müşteri hizmetleriyle problem çözülemiyor.. Lütfen çözüm

Muhammed Şakrucu
Muhammed Şakrucu · 10 Mart 2023

Telefona cevap verilmeyecekse neden var ki acaba. Muhatap bulamıyorum. İlla ki şubeye mı gitmemiz lazım.

Yücel Soydan
Yücel Soydan · 4 Mart 2023

Mecidiyeköy şubesi Halk Bankası orada çalışan personeller hepsi çok hoşgörülü yalnız Halk bankası'nın müdürü Fuat bey insanların kalbini çok kırıyor.

Ayhan Pala
Ayhan Pala · 23 Şubat 2023

Telefonlara cevap verilmiyor. Yirmiye yakın aradım. Altın reklamını tekrar tekrar dinledim. Beş altı dakika sonra Dialog merkezine aktarılıyor. Benim işim şubede.

Takkeli Derler
Takkeli Derler · 8 Şubat 2023

Banka açık hizmet vermektedir diyorsunuz verdiğiniz numaralar çalıyor ve açılmıyor kapatılıyor bunun böyle olması bizi gerçekten sıkıntıya soktu sadece tek imzalık işimiz var ve hiç bir halk bankası ve imza atacağım banka ve diğer bankalar hizmet vermektedir diyorsanız doğru düzgün işinizi yapın. Hiç memnun olmadık.

Fatma Tunç
Fatma Tunç · 31 Ocak 2023

İçeride en az 50 kişi var çalışan gişe 2. Her geldiğimde en az 2 saat bekledigim çok kötü hizmeti olan şube.

Demet Kizikoglu
Demet Kizikoglu · 30 Aralık 2022

2 seferdir onlarca kilometrelik yolu gidip geliyoruz gidip gelmemiz 3 saati buluyor iki seferdir hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar bizi mağdur ettiler gerçekten rezalet bir hizmet.

Julide Keleş
Julide Keleş · 16 Aralık 2022

Bu şubeye telefon ile ulaşılamıyor. Adıma kayıtlı olmayan konut için hesabımdan DASK sigortası yapılmış. Halkbankasının internet şubesine, cimere şikayetime rağmen durumu düzeltmek yerine paramı evi sattığım kişiden tahsil etmem gerektiği söylendi. Ben böyle ciddiyetsizlik bir bankada bu kadar lakayıtsızlık görmedim.

Belgin Bilici
Belgin Bilici · 17 Kasım 2022

Berbat bi şube hiç bir müşteri ile ilgilenmiyolar saygısızca konuşuyorlar hiç bir işlemi yapmıyorlar. Bu şube yüzünden hiç bir imkandan yararlanamıyoruz özellikle ticaride çalışan S*** hanımın yanına gittim esnaflara verilen destek kredisinden yararlanmak istediğimi söyledim. Direk evin var mı yoksa olmaz deyip hiç evrak almadı giriş bile yapmadı. İşlerini yapmıyorlar ilgilenmiyolar.

Ceyhun
Ceyhun · 9 Kasım 2022

İlk kez gittiğim bankanızda küçük bir olayda "Beni ayağa kaldırma" diye hitap eden çalışanınız *** ***'e selamlar.

Fakih Köknar
Fakih Köknar · 3 Kasım 2022
★★★★★ Halk Bank Tavşanlı Şubesi / Kütahya

Tavşanlı Göbel kaplıcalarına felçli bir hastamızı getirdim tavsiye üzerine. Göbel kaplıcası oksijen bakımından Türkiyede Kazdağlarından sonra zengin bir temiz havasına sahip suyu da ona keza havası gibi tam içilecek bir su. Hastamız göbel kaplıcası sayesinde daha iyi duruma geldi. Bu arada ihtiyaç gereği Tavşanlıdaki 2 bankadan işlem yapmak zorunda kaldım. Tavşanlı Halk Bankası kısıtlı personele ve bina yetersizliğine rağmen çok güzel hizmet vermektedirler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bankanın personel sayısının artırılmasında yeterli binaya sahip olmasında fayda görüyorum.

Muhsin Gümüş
Muhsin Gümüş · 3 Kasım 2022
★★★★★ Halk Bank Ulus Şubesi / Ankara

Ne zaman gitsem sanki kendi evimdeymiş gibi işlemlerimi hemen hallediyorum. Gerçekten reklamlarda bahsedildiği gibi halkbank şubesi...

Betül Doğan
Betül Doğan · 27 Ekim 2022

En az bir saattir (saat 16.00 'dan beri bankanın tüm telefonlarını arıyorum hiçbiri cevap vermiyor. Saat 15.30 gibi uğradım, müşteri hizmetleri kısmında müşteri yoktu, yani hiçbir yoğunluk yoktu. Önemli bir işlemim vardı mobilden yaptım şubeden onaylanması gerekiyordu. Belki yarın yaptığımda hak kaybına üğrayacağım.

Ahmet Oygur
Ahmet Oygur · 23 Eylül 2022

Telefon kesinlikle açılmıyor. İstediğiniz zaman ulaşabilirsiniz diye telefon ediyorlar. Onlar arayınca da ben açmayacağım.

Ramazan İyibaş
Ramazan İyibaş · 19 Eylül 2022

Rize Çayeli şubesini hergün aramaktayım İstanbulda oturduğum için. Halk Bankasına iletişim kurmak için telefon koyulmuş ama nedense bu telefonu açan yok. Bu telefonu açmıycaksanız neden telefon koyuyorsunuz. 2 kelime bilgi edinmek için İstanbuldan kalkıp Rizeye mi gelmem gerek. Yaptığınız harbiden ayıp kaç gündür arıyorum birkez bile açılmıyor bu telefon.

Ebru Akgün
Ebru Akgün · 15 Eylül 2022
Türkiye Halk Bankası

Halk bank müşterisiyim maaşımızı da Halk Banktan alıyoruz. 07.09.2022 tarihinde kredim değerlendirilmeye alındı. 13.09.2022 tarihinde kredim onaylandı. Gidip imzaları attım. Tam parayı 50.000.00 tl ödeyecekler sistemde hata veriyor denilerek kredim ödenmedi. İmza attım ve hala cep bank uygulamasında onaylandı görülüyor. Kaç gündür bekliyorum sorun giderilmedi. Dönüş yapan yok. Benim imzalar iade edilmedi. Lütfen bu sorunu en kısa sürede çözermisiniz ve bu kadar şeyden sonra da umarım ödeme yapılmasında ekstra bi aksilik çıkmaz. Hem müşterinizin hemde bu kadar şeyden sonra 2. mağduriyet yaşamak istemiyorum..

N Astar
N Astar · 15 Eylül 2022

Maaşımı taşımak zorunda kaldım, bankacılık işlemlerinde mağdur oldum, personelden yardım alamadım.

Mustafa Önal
Mustafa Önal · 4 Ağustos 2022

9 gündür telefonu (02566112000)cevap vermiyor. Dahili 2007 ile Yasemin hanımla görüşemiyorum.

Gozde Oztugral
Gozde Oztugral · 2 Ağustos 2022

Halk Bankası Ticari İkitelli şubeden randevu almam gerekiyor acil ama kaç gündür arıyorum telefonlara cevap veren yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Aslisah Pir
Aslisah Pir · 25 Temmuz 2022

Asla kapısını açmamanız gereken bankadır yaklaşık 1 aydır atlatılıyor iade paramı alamıyorum.

Mustafa Bayram
Mustafa Bayram · 18 Temmuz 2022

Telefonlara neden cevap veremezsiniz. Borcunu öde diye aylarca yakamıza yapışırsınız. Şimdi borç ödemek istiyorum ödeyemiyorum açın şu telefonu.

Seval Demirkaya
Seval Demirkaya · 1 Temmuz 2022
★★★★ Halk Bank Çukurambar Şubesi / Ankara

Şubemizin maaşlı müşterisiyim. Borç kapatma kredisi için baş vurdum olumsuz cevap aldım ama internete baktığımda ihtiyaç kredisi ile tüm boçlarımı öderim ve tek bankada birleştirir bu konuda bana yardımcı olurmusunuz. Maaşlı müşteriniz olduğum için ödemede zorluk yaşamayacağıma inanıyorum.

Melissa Mutluyakalı
Melissa Mutluyakalı · 28 Nisan 2022

Gerçekten müşteriye önem derecesinin ne kadar düşük olduğunu bugün sizden öğrenmiş oldum. Telefonumu yüzüme kapatan görevli hanfendi umarım böyle bir şeyi başkasına yapmazsınız bir daha, Halk Bankasına hiç yakıştıramadım.

Daha Eski Yorumları Göster (381)

Türkiye Halk Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Halkbank şubeleri veya banka hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosya medya profiliniz ile yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
En Çok Sorgulanan Şubeler
Sincan / Ankara
Küçükçekmece / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Narman / Erzurum
Ondokuzmayıs / Samsun
Yenipazar / Aydın
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin