Halkbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Halkbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1003 şube
  • Yorum Sayısı:290 yorum veya şikayet
2.4 / 5
  • Puan 2.41/

Halkbank şubeleri için toplam 2264 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 290 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Halk Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Halkbank Yorum ve Şikayetler

Muradiye Ucar · 5 Ocak 2021

İki haftadır hemen hemen her gün şubeyi arıyorum ama açan yok. Atakum şubesine neden telefonla ulaşamıyorum?

Sezer Bedir · 7 Aralık 2020

Ya bu ne berbat bir bankadir anlamadım 4 saattir ulaşmaya çalışıyorum o hattan bu hatta atıyolar.

Seyfi Keskin · 2 Aralık 2020

Merkez şube öldünüzmü topunuzun Allah cezasını versin. Telefona bakın, şifre için mesaj attım bakan yok. Evde c 19 karantinadayım maaş çekecem. Bukadar lakaytlık olmaz. 1 dilekçe yazacam...

Mehmet Ay · 27 Kasım 2020
Halk Bank Cide Şubesi / Kastamonu

Müşteri temsilcisi ile görüşmem lazım telefon devamlı meşgule atılıyor. Emekli kartımın son kullanma süresi doldu. Sokağa çıkma yasakları nedeniyle şubeye gitme imkanım yok ben Cideye 54 km uzaktayım. Kartımı size göndersem yeni kart çıkarma imkanı varmı? Cevap verirseniz memnun olurum saygılar. Mehmet Ay..

Kemal Biber · 16 Kasım 2020
Halk Bank Birecik Şubesi / Şanlıurfa

Günlük eft 100TL den fazla gönderemiyorum. 1 saat oldu bekledim müşteri temsilcisıne ulaşamadım.

Ebru Sönmez · 10 Kasım 2020
★★★★★ Halk Bank Tuzla Şubesi / İstanbul

Pandemi döneminde her daraldığımda yanımda oldu teşekkürler Halkbank Düşük faiz kredi kullandım. Aylığımdan kesilmesi talimatını verdim tekrar sıkıntıya düştüm yine yardımcı oldular teşekkür ederim.

Mustafa Çağatay Yıldız · 3 Kasım 2020

Zorunluluktan dolayı bu şubeyle çalışmaktayım. Selim isminde bir memur müşteri temsilcimiz, kendisine hiç bir şeklide ulaşamıyıruz. Ne yapacağımızı şaşırmış durumdayım. İşlerimiz görülmüyor, problemimiz uzayıp gidiyor. Biri bana bir çıkış yolu göstersin Allah rızası için.

Gülşah Metehan · 3 Kasım 2020

Ev kredisi çektiğim banka hiç bir yere yakın değil hafta içi çalışıyorum gidemiyorum. Şu allahın cezası telefonu açmayacaklarsa neden var iletişim ulaşmak sıfır hiç bir işlem yapamıyorum. Ne diyalog ve müşteri hizmetleri nede başka şubeler yardımcı olamıyor şaka gibi.

Mustafa Üstem · 2 Kasım 2020

İntenet parolam bloke oldu. Merkezi aradım, şube ile görüşmemi söylediler ama malesef bankanıza telefondan ulaşmak mümkün değil. Başka bir ulaşım şekli var ise beni aydınlatırsanız sevinirim.

Aydın Sarıkaya · 30 Ekim 2020

POS bağlatmak için 1 ay önce evraklar teslim edildi. Geri dönüş yapılmadı. Kobi destek hattınızı arıyorum günlerdir açan yok. İlgisiz bi şube

Mehmet Arslan · 23 Ekim 2020

Yaklaşık bu gün 15 kez Batıkent şubesini aradım kesinlikle müşteri temsilcisine ulaşamadım.. Ulaşmak mümkün değil 10 dakika teleon çalıyor açan yok.. Hayret özel bankalar anında cvp. yada dönüş yapıyorlar.

Mansur Kazan · 15 Ekim 2020

10 defa aramama rağmen (15-20 dklık arayla) telefon hep meşgule atılıyor. Telefonun oradaki amacı ne ?

Orhan Kolot · 14 Ekim 2020

Siz Kemer şubesine telefon ile ulaşmak için ne yapmalıyız acaba, bu kadar zor bir sistem neden kullaniyorsunuz

Murat Tabakçı · 2 Ekim 2020

Memnuniyet için sıfırın altında da bie derecelendirme olsaydı eksi 1000 veya üstü verecektim ama sıfır altı derece bulamadım sitenizde. Beş dakikalık iş için 1 saattir bağlanamıyoruz o meçhul müşteri temsilcinize. Bu ne biçim iletişim merkezi bu ne biçim müşteri yaklaşımı. Yazıklar olsun yaptığınız tüm işlere. En kısa zamanda bunu tüm sosyal ağlarda paylaşmaya başlıyorum. Bankanın bizimle işi olduğunda günde defalarca arıyorsunuz. Biz size ulaşmaya çalışınca bekle bekle bekle... Kapatın iletişim merkezinizi bizde bankaya gidip sıra bekleyerek işimizi halledelim...

Binnaz Binnaz · 1 Ekim 2020

Halkbank Başakşehir şubesine Tokiyle ilgili sözleşme için gittim. Kafamda birçok soru vardı, bireysel; "içerde bilgilendirecekler" diye diğer birime yönlendirdi orada sözleşmeleri hazırlayan bayan memur sorularıma zoraki şüpheli cevaplar verdiği gibi tekrar başka memura soruncada azar attı "cevap verdim daha ne soruyorsunuz" diye. Velhasıl hiç bir soruma net cevap alamadan kağıtları imzaladığım gibi birde azar yedim. Madem bu işi yapıyorsunuz vatandaşı aydınlatıcı yeterli bilgiyi de severek, nezaketle vermeniz gerekmez mi?? 5 üzerinden 1 puan bile fazla size

Ihsan Uslu · 17 Eylül 2020

TOKİ'den bir daire aldım. Bankaya devir işlemleri için gittim bana hesap açtırın dediler. Alt kattaki vezneye 600 lira yatırdım hesap actırdım tekrardan ismini vermiyorum yukarıdaki memura vardım evraklarını yaptı şaşırdım. İşim biti bankadan çıkıyordum cep toplamda 1385 lira makbuz çıkardı şaşırdım işim biti bankadan çıkıyordum cep telefonum çaldı bu seferde beni bankada önceden evrak teslim ettiğim memur aradı bankaya uğrayın dedi bende kapının önündeyim dedim yanına vardım. Aceleyle okumama gerek dahi kalmadan bana buradaki imzayı unutmuşsunuz dedi bende ne imzaladığını bilmeden güvenip imzaladım hayırlısı. Tekrardan Toki'deki daireme vardım üst komşuma sordum senden ne kadar aldılar dedim sadece 500 lira dedi. Makbuzlarına baktım aynı dosyalar şaşırdım hemen bankalar denetleme şikayeti aradım bana yarın gidin alınan dekontların nereye ne kadar para kesmişler öğrenin bize bildirin ona göre araştıralım dediler. Bugün bankaya varacağım bizler kime güvenelim bilmiyorum pes yazıklar.

Baki Taşkin · 16 Eylül 2020

İpotekli almış olduğum evin ipoteği 2 aydır kaldırılamadı parası yattı tapuya bir türlü intikal ettiremediniz fek yazısını hala bekliyoruz bu mudur hizmet bize bir haftada biter dendi

Süleyman Çakan · 11 Eylül 2020

Esnaf parafkart verdiniz. 25000 limitli 600 tl kullandım. Ondan sonra alışverişlere hep red geldi. İyice saçmaladınız yanii. Alay ediyorsunuz milletle. Madem kullandırmayacaksınız neden verdiniz. Bankanız tam bir fiyasko yazıklar olsun.

Baki Taşkin · 9 Eylül 2020

Yorum yapmaya değecek bi hizmet alamıyorsunuz herkes bi başkasına şutluyor en az yarım saat telefonda birazdan bağlanacaksınız sözünü en az 50 defa duydum.

Semra Eren Çetin · 9 Eylül 2020

Halkbank Özlüce şubesinden istediğim kredi ekspertiz raporu olumlu olmasına rağmen kabul edilmemiştir

Taner Önalan · 27 Ağustos 2020

Nasıl bir banka günlerdir arıyorum telefona çıkacak adama yok beleşten para kazanın.. Aynı hareketi başka bir kurum yapsa banka çalışanları tefe koyar çalar ama adamlar telefonu açmaktan acizler..

Ercan Korhan · 26 Ağustos 2020

Çok ağır çalışıyor. Eğer orada bir işimiz olursa bir günümüzü alıyor başka bankada 10 dakikalık iş.

Salih Celik · 22 Ağustos 2020

Şubenize defalarca telefon ettim bireyseldeki hanım efendiye email telefon verdim tamam dedi yine cevapsız kaldı mektup yazdım bir ay geçti hesabımın exrasını rica ettim fakat yine cevap verilmedi ?

Nedret Yıldız · 18 Ağustos 2020

Kaynarca şubeyi bugün arkası arkasıya 15 defa arayıp hiçbir şekilde cevap alamayan mağdur müşteriyim

Tansel Erdoğan · 18 Ağustos 2020

Cevap verdiğiniz iletişim numarasını niye koyuyorsunuz, acil aranmayı bekliyorum mağduriyetimin giderilmesi gerekli, bu sinirle şubeye gelmemek için ulaşmaya çalışıyorum. Aramadığım numara kalmadı açın şu telefonu Allah hepinizin belasını versin.

Daha Eski Yorumları Göster (265)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Halkbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Gaziemir / İzmir
Küçükçekmece / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Narman / Erzurum
Ondokuzmayıs / Samsun
Yenipazar / Aydın
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin