Halkbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Halkbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 984 şube
  • Yorum Sayısı:130 yorum veya şikayet
2.6 / 5
  • Puan 2.57/

Halkbank şubeleri için toplam 1279 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 130 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Halk Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Halkbank Yorum ve Şikayetler

Esmeray Eren · 17 Şubat 2020

Bir saattir müşteri temsilcisine bağlayacaklar ama halen bekliyorum. Bir müşteri bu kadar bekletilmez ya yazıklar olsun sizin gibi bankaya.

Sema Kürkçü Aslan · 10 Şubat 2020

Emekliyim emekli maaşımı 3.5 yıldır bankanızdan almaktayım. Promosyon için mail gönderdim, cevabını alamadım.

Bekir Çoksevim · 24 Ocak 2020

Sayın yetkiliye, uzun süredir telefon açık bekliyorum. Müzik sesi ve ara reklamlardan başka bir yanıt yok. Çok basit bir bilgi öğrenmek için banka şubesine uğramayı birçok yönden doğru bulmuyorum. İnternet üzerinden MTV ödemesini neden yapamıyorum sorusuna cevap almak üzere halen beklemekteyim. Hizmet kusurlarınız ile öğünebilirsiniz.

Muammer Erdem · 21 Ocak 2020

2 saattir 02462116910 numaralıtefonu arıyorum 8 bas şube temsilcisine bağlan diyo basıyorum karşı taraf tefonu kabanıyor. inşallah bu banka kökden kapanır bakmayacagınız telefonu niye koydunuz sayın genel müdür

Cennet Uzun · 6 Ocak 2020

size ulaşabilmenin yolu nedir ulaşamıyorum mümkünse artık biriyle konuşmak istiyorum internetten hiç bir şey yapamıyorum parolamı bile alamadım acil kotta aranıyorsunuz

Deniz Erdoğan · 27 Aralık 2019

Mozaik çarşı tek gişe çalışıyor normalde 3 kişi olması gerek. Bu kadar bekletilmez müşteri resmen rezillik

Mehmet Yaprak · 19 Aralık 2019

Niğde Şubesi atmlerinin tapu harcını almıyor. Şube içerisinde bulunan gişe memurları da yardımcı olmuyor. Eğer böyle berbat bir bankacılık hizmeti yapacaksınız banka olarak tapu harcı almayın. Vatandaşları rezil etmeyin lütfen ben bugün saat 16 dan sonra çok sıkıntı çektim. İşimi iş Bankası Şubesi gişe hizmetleri saat 17 halletti. Bankacılık budur örnek alırsanız vatandaş olarak sevinirim.

Enes Dogan · 12 Aralık 2019

Şubeye telefonla acil bir durum için görüşmem gerekiyor ama ulaşmak imkansız.

Mustafa Egekan · 7 Aralık 2019

Telefonlara asla cevap verilmiyor çok rezil devlet güvencesinde çok rahat bir kuruluş tabiri caiz ise bir banka

Damla Topac · 23 Ekim 2019

Halk bankasında işlemler 3 ay alıyor. Telefona kesinlikle ulaşılamıyor

Yaşar Selim · 18 Ekim 2019

Samsun Canik şubesi ne telefonla neden ulaşılamıyor devlet bankası olduğu için mi acaba.

Metin Yıldızlı · 17 Ekim 2019
★★★★★ Halk Bank Çengelköy Şubesi / İstanbul

Çengelköy Halkbankası Müdürü Sayın Leyla Hanım ve şube çalışanlarında Doğan Bey ve Tuçe Hanıma ilgi ve alakalaından dolayı çok teşekür etmeyi bir borç olarak kabul ediyorum.. Yardımlarından dolayıda ayrıca teşekür ederim.Çok ilgili ve bir okarda hızlı krediyi bize kullandırdilar. Kendimi Anadoluda Küçük bir ilçede his ettim. Saygılarımla,

Ebru Kanık Seyok · 16 Ekim 2019

Halk bankasıyla yeni tanıştım. Düzce şubesinin gişeleri kadar gevşek bir banka hiç görmedim. Dışarıda halk gişe sırası beklerken içeride lak lak yaptığının düşündüğüm gişe memurlarının yerinde olmak isteyen kaç kişinin olduğunu sanırım bilmiyorlar. Öğretmen olup maaşımı almasaydım sanırım bu bankaya asla girmezdim. :(

Turgay Aydın · 14 Ekim 2019
Halk Bank Beykoz Şubesi / İstanbul

3 saattir telefonla arıyorum Beykoz şubesinde bir Allahın kulu telefona bakmıyor. 3 defa çalıyor kapatıyorlar yazık böyle banka olmaz olsun.

Leyla Sönmez Uztaş · 7 Ekim 2019

Merhaba, şubenizin hesap müşterisiydim bugüne kadar. Şubede çalışmakta olan *** *** konut başvurusu sırasında masaya evrak fırlatması sebebiyle hesabımdaki bütün parayı çekip, konut kredisi başvurumuda iptal etmiş bulunuyorum. Bankanız her şekilde bizi zor durumda bıraktı, bankanıza güvenmiştik. *** *** hakkında gereğinin yapılmasını arz ediyorum.

Ayhan Demir · 28 Ağustos 2019
★★ Halk Bank İzmir Şubesi / İzmir

Halk Bank İzmir şubesi 489 12 50 nolu telefonu cevap vermiyor. Dahası kapalı gibi. Bankalar telefonla ulaşımı sevmiyor.

Ferhan Davud · 5 Ağustos 2019
Halk Bank Beykoz Şubesi / İstanbul

Merhaba ben Ferhan Davud ben sizin banakada şikayetçiyim ve sizin Beykoz'da şubeniz hiç memnun kalmadım personelınız çok az ve bu sorunu çözmek lazım gerçekten çok sıkıntı çekiyoruz sizden ricamız bu sorunu en kısa zamanda haledersiniz memnun kalırız. teşekkür ediyorum

Emrullah Altaş · 1 Ağustos 2019
★★★ Halk Bank Kırşehir Şubesi / Kırşehir

Telefonla ilgili müşteri temsilcime ulaşamıyorum. saygılarımla

Selda Takımlı · 22 Temmuz 2019

Ya açın şu telefonlarınızı! Yurt dışı arama'da faturayı size yollayacağımm. Deli olacağım ya!
Yurt dışından size ulaşmak o kadar zor ki! Pişmanım sizin bankanızda olmaktan. Güya internet bankacılığınız var. Hiç bir işlem yapılamıyor. Gerçekten artık ne yapacağımı bilemiyorum.

Cengiz Cicek · 15 Temmuz 2019
★★★★★ Halk Bank Çal Şubesi / Denizli

Denizli Çal şubesi halk bankasını arıyorun numaranın kullanılmadığı sesi geliyor nasıl ulaşacağım bilmiyorum.

Adnan Güzeller · 21 Haziran 2019

Kargıpınarı/Erdemli/Mersin Atm'si Almanya kredi kartımı yuttu Atm'lerden sorumlu Hasan bey'i buldum bana yabancı kartları malesef iyade edemiyoruz dedi ve müşteri temsilcisini aramamı istedi. Müşteri temsilcisini aradım oda diyor ne demek kartı veremez!

Cengiz Yorulmaz · 10 Haziran 2019
★★★

Sayın yetkili, 03/06/2019 tarihinde saat 11.58 de bankaya gittiğimde banka kapısı kapatılmış ve içeri alınmadım babamın kredi kartı günü geçmiş ve kendisi ankara dışında olduğu içinde atm den borçunu yatıramadım ve içeriye rica etmeme rağmen kapıları suratımıza kapattılar bunun üzerine sinirlendim ve cama vurarak açılmasını istedim ben mağdurum yardımcı olun daha saat 12.30 olmadı kapatamazsınız dedim bunun üzerine oradan bir kaç kişi ve hatta müdür üstüme yürüdü ve bana lan lı lunlu konuşmaya başladı ve nerede ise iceride beni tartaklıyacaklardı bir yandan oruçlu olmam ve bu kartı yatırmam adına sessiz kalmayı yeğeledim ama bu olay beni çok yıprattı. Banka müdürü ve o günkü çalışan bir kaç kişinin uyarılmasını istiyorum. sorumsuzca davranmalarından rahatsız oldum.

Yalın Akyurt · 30 Mayıs 2019

Gördüğüm en müşkülpesent banka şubesi. Bu kafayla bu çağda bankacılık yapmaları bile mucize

T.c. Kadir Küçükünsal · 22 Mayıs 2019

Şube telefonlara bakmıyor müşteri temsilcisi alakasız onaylanan kredimi yarı yarıya düşürüyor sebebi ne dediğimde cvp yok

Hüseyin Akman · 29 Nisan 2019

Yanlış eft yaptık paramızı geri iade etmiyor nasıl bi banka bu ya 1 hafta oldu

Daha Eski Yorumları Göster (105)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Halkbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Gaziemir / İzmir
Küçükçekmece / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Dazkırı / Afyonkarahisar
Akkuş / Ordu
Koçarlı / Aydın
Palandöken / Erzurum
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin