Halkbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Halkbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 972 şube
  • Yorum Sayısı:106 yorum veya şikayet
2.6 / 5
  • Puan 2.62/

Halkbank şubeleri için toplam 1058 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 106 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türkiye Halk Bankası ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Halkbank Yorum ve Şikayetler

Adnan Güzeller · 21 Haziran 2019

Kargıpınarı/Erdemli/Mersin Atm'si Almanya kredi kartımı yuttu Atm'lerden sorumlu Hasan bey'i buldum bana yabancı kartları malesef iyade edemiyoruz dedi ve müşteri temsilcisini aramamı istedi. Müşteri temsilcisini aradım oda diyor ne demek kartı veremez!

Cengiz Yorulmaz · 10 Haziran 2019
★★★

Sayın yetkili, 03/06/2019 tarihinde saat 11.58 de bankaya gittiğimde banka kapısı kapatılmış ve içeri alınmadım babamın kredi kartı günü geçmiş ve kendisi ankara dışında olduğu içinde atm den borçunu yatıramadım ve içeriye rica etmeme rağmen kapıları suratımıza kapattılar bunun üzerine sinirlendim ve cama vurarak açılmasını istedim ben mağdurum yardımcı olun daha saat 12.30 olmadı kapatamazsınız dedim bunun üzerine oradan bir kaç kişi ve hatta müdür üstüme yürüdü ve bana lan lı lunlu konuşmaya başladı ve nerede ise iceride beni tartaklıyacaklardı bir yandan oruçlu olmam ve bu kartı yatırmam adına sessiz kalmayı yeğeledim ama bu olay beni çok yıprattı. Banka müdürü ve o günkü çalışan bir kaç kişinin uyarılmasını istiyorum. sorumsuzca davranmalarından rahatsız oldum.

Yalın Akyurt · 30 Mayıs 2019

Gördüğüm en müşkülpesent banka şubesi. Bu kafayla bu çağda bankacılık yapmaları bile mucize

T.c. Kadir Küçükünsal · 22 Mayıs 2019

Şube telefonlara bakmıyor müşteri temsilcisi alakasız onaylanan kredimi yarı yarıya düşürüyor sebebi ne dediğimde cvp yok

Hüseyin Akman · 29 Nisan 2019

Yanlış eft yaptık paramızı geri iade etmiyor nasıl bi banka bu ya 1 hafta oldu

Ufuk Sabuncuoglu · 22 Nisan 2019

Kolay gelsin. Bu nasıl bir bankadır yahu. Allah için tlf bakmazmısınız. En kısa zamnda hesabımı kapatıp emek. Maaşımı taşıyacağım. Şb ye gitmek ayrı bir eziyet. Para çekmek isteriz şuan okadar yok eft yapın deriz o zaman bşka hesaba masraf derler. Fiyasko.

Görkem Muniş · 15 Mart 2019

Telefon yanlış acil işimin çözülmesi gerekiyor ve ulaşamıyorum gerçekten hizmet 0 teknolojiyi kullanma vasat şekilde yetersiz

Ahmet Demirhan · 3 Mart 2019
★★★★★ Halk Bank Tire Şubesi / İzmir

esnafım emekliyim bankanızın kart ve kıredi imkanlarından yararlanmak istiyorum

Huseyin Hany · 11 Şubat 2019

Çok ilgisiz bir banka her şeyi zora sokan banka

Erkan Atmaca · 30 Ocak 2019

Takribi 5 dakika diyor şuanda 12 dakika geçti hala bağlanacak nasıl bi kurum bu ya

Sinan Kaplan · 17 Ocak 2019

Telefonlarınız cevap vermiyor.

Sevda Alkan · 17 Ocak 2019

Şubeye telefondan ulaşım imkansız

Nesrin Aygır Çarkcı · 7 Ocak 2019

Çok yavaş cokkkk hiç memnun değilim akşama kadar sıra bekle işin yoksa

Hatice Kuş · 28 Aralık 2018

Lanet olsun! Atm kartımı yuttu müşteri hizmetlerine 15 dk beklemenin ardından ulaştım ve isim soy isim dışında hiç bişey görüntüleyemiyormuş! Terbiyesizce ters bir şekilde konuşması da cabası! İsmi *** *** ismini sordum gerekli yerlere şikayet etmek için korkusundan vermedi! Öğrenmek istediğim sadece atm de kalan kartımın içerisindeki para miktarının çekilip çekilmediği. Çünkü benden hemen sonra gelen kişi parayı çekip gitti.

MustafaKry Gnll · 25 Aralık 2018
Halk Bank Başmakçı Şubesi / Afyonkarahisar

Esnaf olarak bankadan sikayetciyim

Muzaffer Daştan · 19 Aralık 2018
★★★★★ Halk Bank Çengelköy Şubesi / İstanbul

Çok ilgili ve hızlı

Fevzi Sen · 29 Kasım 2018

Yurt dışındayım telefonla size ulaşamıyorum, internet üzerinden size nasıl ulaşabilirim???

Semra Ünlü · 15 Kasım 2018

Daha önce fon hesabımdaki paramı görüyordum, fakat iki aydır göremediğimi bankaya kaç defa bunun için gittiğimde ve şubemin tanımlanmasına rağmen halen miktarın ne kadar olduğunu görmemekteyim. Cevabınızı acil istemekteyim.

Yaşar Tembeloğlu · 9 Kasım 2018

Telefondan ulaşmak mümkün olmuyor. Operatör ve menü sistemi berbat, istenilen menü tuşuna basıldığı zaman ya yanlış menü diyor yada telefon otomatik kapanıyor.

Erol Altaş · 29 Ekim 2018

28 de maaaş alan bağkur emeklisi annem maaşını alamadı 29 ekim gününde alamadı bu ne saygısızlık maaş 28 de yatmalıve insanlar maşşını çekebilmeli bu adaletsizliğe bir çare bulun

Mustafa Bali · 2 Ekim 2018
★★★ Halk Bank Çapa Şubesi / İstanbul

Bir gün gecikmeli de olsa, Mehmet beye çok teşekkür ederim. Bireyseldeki iki hanımefendiye ve hemen onların yanındaki bankoda görev yapan hanımefendiye de teessüfler. Bir doğru, üç yanlışı götürdü yine de. Tekrar teşekkür ediyorum Mehmet bey

Ferhat Koç · 1 Ekim 2018

Gişede 1 kişi çalışıyor en az 20 kişi sırada var ve hiç bir önlem alınmıyor takip edilmesini istiyoruz

Ibrahim Saffet Türkmenoğlu · 26 Eylül 2018

Telefonla şubeye bir türlü bağlanamadım. Devamlı çağrı merkezine yönlendirildim.

Ibrahim Tosun · 12 Eylül 2018

Subenize 29 Ağustos'ta yanlış EFT yaptım yapar yapmaz bankamı bilgilendirdim. sizden bir geri dönüşüm olmadı bankanız tlf marinada ulaşılamıyor.

Ercan Parlak · 11 Ağustos 2018

45 dakika oldu hala bağlanamıyorum ve bilecik subesi 10000 tl veremiyor para yok diyor kasada bütün alakamı kesiyorum halkbanktan

Daha Eski Yorumları Göster (81)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Halkbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Gaziemir / İzmir
Menteşe / Muğla
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin