VakıfBank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:VakıfBank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 930 şube
  • Yorum Sayısı:276 yorum veya şikayet
2.4 / 5
  • Puan 2.45/

VakıfBank şubeleri için toplam 2119 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 276 yorum veya şikayet yapılmıştır. Vakıfbank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

VakıfBank Yorum ve Şikayetler

Mevlüt Okyay
Mevlüt Okyay · 16 Mart 2023

Telefon ile şubeye ulaşamadım defalarca aramama rağmen telefonuma hiç çevap verilmiyor neden acaba ben nasıl ulaşabilirim.

Demet Avşaroğlu
Demet Avşaroğlu · 9 Mart 2023
★★★★★ Vakıfbank Kurttepe Şubesi / Adana

Deprem kredisi için malum banka çalışanları ve güvenlikleri çok yoğun ama ne yazık ki aynı zamanda gergin ve kaba davranışlar sergileyebiliyorlar. Vakıfbank Kurttepe şubesi güvenlik personeli Ahmet Bayram Yıldırım 2 gün içerisinde saatler süren süreçlerde, tüm soru ve istekleri son derece sabırlı ve zarif şekilde cevaplayarak müşterilere yardımcı olduğu için kendisine teşekkür etmek istiyorum.

Sibel Sibel
Sibel Sibel · 11 Ocak 2023

Bir banka şubesi orada çalışan her personel için evi, iş arkadaşları ailesi ve müşterileri de misafiridir. Ancak bir çalışan bu bakış açısına sahipse müşterisini güleryüzle karşılar, işini severek yapar. Sayın gişe memuru hanımefendiye işlemim için gittiğimde işlemin onaya gideceğini beş on dakika sürebileceğini ancak genelde daha kısa sürdüğünü belirtmiştir. O kadar sürem olması sebebiyle beklemede kaldım. O esnada bir müşteri gelerek bir soru sormuş gişe memuru hanımefendi olmayacağını belirtmiş göndermiştir. Ancak diğer çalışma arkadaşı yanlış yaptığını şikayet edebileceğini arayarak çağırmasını söylemiştir. İlgisiz ve bilgi seviyesi yetersiz gişe memuru hanımefendi müşteriyi arayıp geri çağırmış kendi hatası yüzünden yolundan geri döndürmüştür. Bu esnada beyefendi gelmiş işlemini yapmaya başlamıştır farklı bir ekranda olması sebebiyle iki kez işlemimi kontrol etmesini rica ettim. Olası süreden uzun sürmesi sebebiyle hanımefendinin ilgisizliği sebebiyle olabileceğini düşündüm. Fotokopi için bir odaya giden hanımefendiye çok acil bir işim olması sebebiyle çıkmam gerektiği için daha fazla bekleyemeyeceğimi kimliğimi almam gerektiğini söyledim. Gergin tavır ve ses tonu ile azarlar şekilde bana işlemin bir süre alabileceğini söylediğini belirtmiştir. Ben kendisine işlemin neden olmadığını sormamış sadece kimliğimi istemiştim çıkmam gerektiği için. Ancak o kadar gergin ki ne söylediğimi bilmeksin ve dinlemeksizin azarlandım. Hayatımda ilk kez bir bankada böyle rencide edildim. Gülmek bulaşıcıdır denir; denemesini tavsiye ederim.

Vahide Menekşe Kirte
Vahide Menekşe Kirte · 5 Aralık 2022
Vakıfbank

Az önce Vakıfbank İstanbul Adliye şubesinden 2 bin TL çekmem gerekti, gişedeki memur büyük bir dolandırıcılık vurgununun önüne kıvrak zekasıyla geçmiş edasıyla 2010 yılındaki imzanızla bugünkü imzanız aynı değil para çekemezsiniz dedi, oysa 2019 ve 2020 yıllarında bugün kullandığım imzayla iki kez kredi verildi, hatta 2020 yılında aynı şubeden. Maaş müşterisiyim aynı şubenin, adliye çalışanıyım, kurum kimliğimi de gösteriyorum, nüfusumun arkasında ki imzamı da görüyor hepsi bir tarafa sistemde yüzlerce güncel imzam var. Velhasıl doktor randevuma ödemem gereken parayı çektim ama randevuma yetişemedim. Adliye gibi bir kaç dakikanın nakitle ölçülemeyeceği şubelerde biraz bari tecrübeli basiretli çalışanlar olsa...

Neslihan Balkaya
Neslihan Balkaya · 17 Kasım 2022

Merhaba, 16 Kasım salı günü 13:30_14:00 saatleri arasında gittiğim Vakıf Bank Cumhuriyet şubesinde *** hanım denilen çalışan tarafından çok kötü bir üslupla karşılandım bana işlemimi gerçekleştiremeyeceğini bunu internet üzerinden yapmamı eğer kendisi bir yanlışlık yaparsa bunun için ondan hesap sormaya hakkım olmadığını çok kaba bir dille söyledi ve işlemi yapmadı. Bu konu hakkında gerekenin yapılacağını umuyorum.

Sarıların Sülo
Sarıların Sülo · 8 Kasım 2022

Bireysel bankacılık sırasındaki personel çok kaba ve tutumları samimiyetsiz. Turistlere öncelik tanınıyor vakit kaybı bir şube.

Atilla Açık
Atilla Açık · 8 Kasım 2022

Böyle berbat bir sistem yok şubeyi arıyorum günlerdir cevap vermiyorlar. Çarşı şubesini arıyorum hemen cevap veriyorlar. Günlerdir birşey sormak için arıyorum açmıyorlar.

Ayşegül Aydın
Ayşegül Aydın · 7 Kasım 2022

Güvenlik görevlilerinizi alırken testten geçirin.. Müşteriye nasıl davranılacağını bilmeyen iki eşkiyayı oturtmuşsunuz oraya hadsizler.

Fakih Köknar
Fakih Köknar · 3 Kasım 2022
★★★★★ Vakıfbank Tavşanlı Şubesi / Kütahya

Tavşanlı Göbel kaplıcalarına tavsiye üzerine felçli bir hastamızı getirdim. Göbel kaplıcalarının Türkiyede Kaz dağlarından sonra en zengin oksijenine sahip olması suyunun da havası kadar da temiz olması iyiye gitmesine ve moral depolamasına sebep oldu. Göbel kaplıcalarına devlet tarafından da desteklense dünya çapında bir kaplıca olacağına inanıyorum. Tabiki ihtiyaçlarımız gereği Tavşanlıdaki 2 banka şubesinden işlem yapmam gerekti. Tavşanlı Vakıfbank şubesi kısıtlı personele ve şube binasının yetersiz olmasına rağmen çok güzel hizmet vermektedirler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Tavşanlı vakıfbank şubesinin personel sayısının artırılmasında ve şube binasının geniş olmasında fayda görüyorum.

Selim Gökan
Selim Gökan · 1 Kasım 2022

Atm de param sıkıştı atm birimi gelecek dediniz hala atm biriminden bi gelen yok olan benim parama oldu böyle giderse savcılığa şikayetçi olacağım.

Figen Derya Özmen
Figen Derya Özmen · 12 Ekim 2022

Şubelere hiçbir şekilde ulaşılamayan banka!! Sabahtan beri vergi numaranızı arıyorum DM eklenecek poliçeye.

Hüsamettin Konyalıoglu
Hüsamettin Konyalıoglu · 7 Ekim 2022
★★★★★ Vakıfbank Denizli Sanayi Şubesi / Denizli

Çalışanlarına, özellikle Gamze ve Pınar Hanıma güler yüz, samimiyet ve yardımları için çok teşekkür ederim.

Filiz Yalçın
Filiz Yalçın · 22 Ağustos 2022

Allah gerçekten Bağcılar şubesine kimseyi düşürmesin. Kızım çalışanlarınızın yüzünden iyi bir işi kaçırdı sıra beklemekten 2 saat beklediği halde sıra gelmedi.

Filiz Duman
Filiz Duman · 16 Ağustos 2022

Çalışan bir bayan var para üstünü eksik verdi para üstümü istediğimde yerimden kalkamam para arkada dedi ve bize fazlasıyla verdi. Bu benim sadakam olsun dedi ve bize böyle oldumu sinir oluyorum diye laflar söyledi. Biz sadece hakkımızı istedik kimsenin sadakasına ihtiyacımız yok. Saat 17.00 a yakın olduğu için ilgilenmek istemedi.

Necdet Açan
Necdet Açan · 26 Temmuz 2022
★★★ Vakıfbank Atışalanı Şubesi / İstanbul

Uzun yol çalıştığım için şubeye gidemiyorum. Atışalanı müşteri temsilcisine görüşmek gerekiyor. Emekli çalışanı maaş promosyonu soracam malesef şubeye ulaşamıyorum. 4440724 bu konuda bana yardım edemiyor.

Mehmet Bağcı
Mehmet Bağcı · 18 Temmuz 2022

Merhaba, 14.07.2022 Perşembe günü Vakıfbank Uzunköprü şubenize gelerek bir hesabımı kapatmak istedim. Hesaptaki kalan parayı bana teslim ettiğinizde ben de bana teslim edilen parayı sayarak aldım. Ancak banknotlardan biri 200 TL değil 50 TL çıktığı için 150TL bana eksik para verildiğini görünce anında banka veznedarına bunu bildirdim. İlgili memur inceleme yapıp bana gün sonunda döneceklerini söylediler fakat hala bana dönüş yapılmadı. Şubeyi tekrar tekrar aramama rağmen hala bir dönüş alamıyorum. Telefonlar açılmıyor. Madem telefonlar açılmayacak neden otomatiğe bağlattırıyorsunuz. Acilen mağduriyetimin giderilmesi rica olunur. Bankanızdan şikayetçiyim. Teşekkürler. Mehmet Bağcı

Gizem Savaş
Gizem Savaş · 5 Temmuz 2022

Bugün Vakıfbank Gürsu şubenize kredi işlemi için geldim. Kadın çalışanınıza kredi ile ilgili kafama takılan birkaç soru yönelttim, çalışanınız sabırla cevaplayıp bilgi vermek yerine benim öğretmenlik mesleğime laf etti öğretmen olduğum için bunları bilmem gerektiğini söyledi, bu söylemden rahatsız olup, öğretmenliğime laf edemediğini söyleyip bankanızdan yapacağım işlemi o an orada ivedilikle iptal ettim. Bu durumu dikkate almanızı rica ederim.

S
S · 29 Haziran 2022
Vakıfbank

25.06.2022 tarihinde 005125 numaralı ATM'de meydana gelen para yatırma işleminde Atm paramı yuttu. 700 Tl para yatırıyordum ve bunun sadece 300 tl'si yattı geri kalan 400 tlsini ise atm yuttu ne hesabıma para yattı ne de paramı geri verdi. Müşteri hizmetlerini aradığımda yaşım 18den küçük olduğu için pazartesi günü şubeye gidip şubede halletmem gerektiğini söyledi. Pazartesi günü annemle birlikte ilk olarak Bahçelievler Şubesine gittim oradaki Gişede bulunan iki görevli bizi neredeyse aşağılayarak "Bizim işimiz değil müşteri hizmetleri bu konuyla ilgileniyor" diye bizi geri gönderdi daha sonrasında Güngören Şubesine gittik. Yatırdığım para Güngörendeki Atm olduğu için. Orada bir dilekçe oluşturduk ve gişeye verdik. Bugün yatırdığım paranın sadece 200 tlsi yatmış. Müşteri hizmetlerini tekrardan aradım onlarda sürekli şubeye, şube de sürekli müşteri hizmetlerine yönlendiriyor. Sürekli olarak birbirlerine yönlendiriyorlar ve hiçbir şekilde düzgün bir yanıt vermiyorlar. Paramın geri kalan 200 tlsini hemen yatırılmasını istiyorum. Gerekirse Atm Kameralarına bakılsın. Gayet net birşekilde ne kadar para yatırdığımız gözüküyordur. En yakın zamanda bu konuyla ilgilenin yoksa size dava açmayı düşünüyorum. Gerek Bahçelievler şubenizdeki gişedeki 2 memur hanıma gerekse müşteri hizmetlerinin yetersizliğinden şikayetçiyim. Paranın hemen yatırılmasını istiyorum yoksa hakkınızda davada bulunacağım.
Not: sadece 200 tl yatırılmış, geri kalan 200 tl için işlem yapılmamıştır.

Adsız
Adsız · 29 Haziran 2022

Batman'daki Vakıfbank şubesinde çalışan bütün görevliler ilgisiz saygısız kendini beğenmiş. Hiç kimseye yardımcı olmayıp Vakıfbank'a müşteri kaybettirmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Yetkili kişilerin el atmasını istiyoruz Batman'da anket yapın bir kişi bile memnun çıkmaz.

Yılmaz Budak
Yılmaz Budak · 27 Haziran 2022
★★★ Vakıfbank

İyi akşamlar Ben Vakıfbank müşterisiyim. Hükümlü olan bir kardeşim var hükümlü numarasıyla para göndermem gerekiyor ama hep ATM'leri arayıp ATM'de yatırmam gerekiyor. Eğer mobil uygulamalarda hükümlü numarasıyla yatırabilme imkanı sağlarsanız daha iyi olur bazen bulunduğumuz yerde ATM bulamıyoruz banka olmuyor o durumdan mağdur oluyoruz buna bir çözüm bulabilirseniz çok iyi olur. En azından uygulamada yer alırsa ATM aramaya gerek kalmaz. Yardımcı olmanızı bekliyorum.

Muhammet Saffet Yıldız
Muhammet Saffet Yıldız · 13 Mayıs 2022
Vakıfbank

VakıfBank ortak ATM'den Vakıf Katılımda olan hesabıma kartım ile para yatırma işlemi yaptım ve internet bankacılığından baktığımda para hesabımda gözükmüyordu. Müşteri hizmetlerine ile iletişime geçtim inceleme yapacaklarını ve geri dönüş yapacaklarını söylediler. Bir ay süre sonra mesaj ile olumsuz olduğunu bildirdiler tekrar müşteri hizmetleri ile görüşmemde bir şey yapamayacaklarını söylediler. Benim param ortada yok nasıl bir banka bu gelişmiş teknolojide nasıl oluyor böyle şeyler? Ben paramı kimden ve nasıl alacağım?

İbrahim Akın
İbrahim Akın · 5 Mayıs 2022

Bir ipotek fek yazısının gönderilip gönderilmediğini öğrenmek için defalarca telefon etmemem rağmen banka ilgilileri telefonlarını açmamaktadır. Ben İstanbul'da ikamet ediyorum. Bu iş için Ankara Bahçelievler şubesine gitmem mi gerekiyor. Lütfen telefonlara cevap veriniz.

Mujdat Akcay
Mujdat Akcay · 20 Nisan 2022

Geçen sene Ordu şubesinde vadesiz hesap açtırdık. Ordu şubesine veya çağrı merkezine ulaşabilmek uzaya ulaşabilmek gibi birşey böyle bir rezalet görmedim. 2 seneden beri biri telefona bakar ümidiyle yaşıyorum. Ben şahsen avrupada kalıyorum.

Hakan Komurcu
Hakan Komurcu · 15 Nisan 2022

Banka personelinden isminin Y*** *** olduğunu öğrendiğim şahıs çok kaba ve nezaketsiz. Kredi ile ilgili bilgi almak istedim çok ters kavga eder gibi cevaplar verdi. Bir kamu bankası personeline yakıştıramadım.

Mustafa Yılmaz
Mustafa Yılmaz · 23 Mart 2022
★★★★★ Vakıfbank Aydın Şubesi / Aydın

Söz konusu şubede çalışan Çiğdem Toytoy hanıma yardımları için teşekkür ederim. Fazla hareketliliği olmayan, müşterisiyle ilgili bir şube.

Daha Eski Yorumları Göster (251)

Vakıfbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

VakıfBank şubeleri veya banka hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosya medya profiliniz ile yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
En Çok Sorgulanan Şubeler
Yenişehir / Diyarbakır
Kadıköy / İstanbul
Akdeniz / Mersin
Gebze / Kocaeli
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin