Vakıfbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Vakıfbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 943 şube
  • Yorum Sayısı:84 yorum veya şikayet
2.6 / 5
  • Puan 2.61/

Vakıfbank şubeleri için toplam 738 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.6 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 84 yorum veya şikayet yapılmıştır. Vakıfbank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Vakıfbank Yorum ve Şikayetler

Hüseyin Karacan · 21 Ekim 2019

İyi günler vakıf bank sütlüce şubenize telefonla ulaşmaya çalışıyorum ama muhatap biriyni bulamadım henüz çünkü telefona bakan biri yok 0212 255 70 89 numaralı telefonunuzu yurt dışından çeviriyorum defalarca aradım ama kimse telefona bakmıyor ben size nasıl ulaşıcam

Tunay Ceylan · 15 Ekim 2019

Bandırmada Vakıfbank ATMsine kıredi kartımı kaptırdım. 10 gün oldu üç defa Bandırma Vakıfbank şubesine gittim hala kartımı alamadım. Bursa şubesinden gelip kartları topluyorlar diyorlar. Kartımı ne zaman alabilirim diyorum. Biz bilmeyiz diyorlar. Bursa şubesinde kimler bu işi yapıyorsa telefon açın bana bir bilgi verin lütfen diyorum. Bizim orda muhattabımız yok diyorlar. Allah aşkına bu nasıl bir hizmet anlayışıdır. Yazımı okuyan bir yetkili varsa mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ramazan Unal · 7 Ekim 2019

Kozan Vakıflar Bankasından defalarca beni aradılar sizin adınıza tarım kartı var dediler müsait değilim dedim önemsimedim. tekrar aradılar ben kart aidatı varise kart istemiyorum dedim buna rağmen beni Kozana çağırdılar. ben Adanadan Kozan gittim benim bu kartı almamın nedeni çifçilik yapıyorum bu şekilde ise ben bunu kaldıramam. geçen gün 300 tl para çektim başka bir harcamam ve kartı kullanmadım bana gelen borç tutarı 450 tl. bu Allahtan revamı yüzde elli üç ay içinde*** bana ısrarla bu kartı verdiler.

Aysun Gündoğan Aksoy · 1 Ekim 2019

Santral ve bölüm numaralarınız cevap vermiyor Ortaköy şubesi ve Kavacık şubesi cevap vermiyor.

Mehmet Gökçen · 8 Ağustos 2019

Bir kamu kurumunda memurum bugün telefonuma "1,79'dan 52500 TL krediniz hazır " diye vakıfbantan bir mesaj geldi. İnternette ise bankalarının 1,59 ile verdiği yazıyor. Bu insanları aldatmaktır. Ayrıca krediye de ihtiyacım yok şu anda, üstelik de maaş müşterisiyim. Çok daha düşük oranların teklif edilmesi lazım. İnsanları göz göre göre aptal yerine koymaya çalışıyorlar. Buradan yetkililere sesleniyorum. BDDK'yı bu konuda göreve çağırıyorum ve bu bankayı şikayet ediyorum. Bu yazıyı okuyanlar da lütfen ellerinden geliyorsa daha yetkili makamlara bu durumu iletsinler. Bu nasıl bir yüzsüzlüktür. Ayrıca kredi notum da çok yüksek. Mutlaka bir yaptırım uygulanması lazım. Nasıl piyasada böyle istedikleri gibi at oynatıyorlar. Bundan sonra kredi çekecek olsam bile en son gideceğim banka vakıfbanktır. Halkımıza önemle duyurulur.

Fatih Çplk · 31 Temmuz 2019

sabahtan beri arıyorum kimse açmıyor nasıl bir şube nasil bir banka bu

Serdar Karadeniz · 25 Temmuz 2019

Telefonu oraya süs diye koymuşlar sanırım arıyoruz arıyoruz bakan yok...

Ali Riza Ucak · 30 Mayıs 2019

Sayın Bayan ve Bey Efendiler ben Almanya'dan Tükiyedende emekli bir Vatandaşıyım. Altı ay Türkiyede altı ay Türkiyede Yaşıyorum. Türkiyede gayri mekülerim var kira gelirlerim var. Benim internet mobil bankacılık hesabım tarafınızdan bloke edilmiş olup en az 20 defa Denizli Çınar şubenize aradım telefonumu açan yoktur. Çağrı merkezinize pazartesi aradım tamam gereken yere mesaj yazdın birkaç saat sonra açılır malesef bloke kaldırılmadı. Salı günü Tekrar aradım tekrar aradım bu gün perseme dala bloke kalkmadı. Çınar şubesi hala telefonlarıma cevap vermiyor.

Bu yazının bir kopyasını Bankalar Üst Kurülna gönderiyorum gereğin yapılması için ben gelecek ay geliyorum benim ve hanımım hesabını siz alıp başka bir bankaya aktarçağım. Gereğinin yapılması istirham ediyorum.

Ramazan Akyildiz · 16 Nisan 2019

Arıyo cevap vermiyorlar ne yazık ki.. Yazık uzuldü

Demet Elagöz · 8 Nisan 2019

Bireysel bankacılık çalışanlarınız o kadar ilgisiz ki gelen tanıdıklarına torpilli yardım etmekten sıranın önüne almaktan sırada bekleyen insanlara sıra gelmiyor ... öğlen 12: 15 den saat 15: 40 a kadar bireysel bankacılığın önünde bekledim gözümün içine bakarak tanıdıklarının işlerini sıra almadan hallettiler siz ki memurlarınıza bunun uygun bir davranış olduğunu mu söylüyorsunuz.. .Sadece Cemal Çoban / Bireysel Portföy Yöneticisine ilgisinden dolayı gerçekten hakkıyla işini yaptığı için teşekkür ederim diğer müşteri temsilcileri yakınlarıyla ilgilenmekten sıra da bekleyenleri Cemal beye yönlendirmekten başka birşey yapmıyorlar ... Bolu/ İzzet Baysal Caddesi

Ayhan Onar · 19 Mart 2019

Şubede vadeli hesabım için görüşmek üzere maaş kartımla sıra numarası aldım görüşmem tam 1 saat 20 dakika sonra ancak geldi izlemimde sıra numarası almadan işlem yapıldığına bizzat şahit oldum. şube müdürü ile görüşmek istedim yerinde yoktu. 20 yıldır bu bankada böyle şube görmedim. vadeli hesabımı çektim yakında maaş hesabımı da kapatarak başka bankayla çalışacağım

Ömer Karakuş · 18 Mart 2019

Telefona bakılmıyor defalarca aradım operatör Allah seni bildiği gibi yapsın

Ahmet Yücedağ · 6 Mart 2019
★★★★ Vakıfbank Şirinevler Şubesi / İstanbul

Şubenin telefonuna cevap veren yok acil ulaşmam lazım

TC Nergiz Laçin · 5 Mart 2019

Vakıfbank müşterisi olan ev sahibimin hesabına atm den kartsız kirasını yatırırken en az havale ücreti alan atm aramaktan bıkmışken şimdi havale ücretlerine %100 zam yapıldığını gördüm. Diğer bankalar 7-8 lira alırken bu soyguncu banka 25 lira almakta. Yazıklar olsun.

S Emre Görücü · 1 Mart 2019

922 şubesi olan banka 20 dk oldu çağrı merkezinde yanıt veremiyorlar bu kadar saçma bir işleyiş olabilir mi?

Tolga Sayman · 27 Şubat 2019

Telefona bakmıyorlar okuyan bir yetkili bunları uyarsın

Burhan Altunel · 6 Şubat 2019
★★★★★ Vakıfbank Sinop Şubesi / Sinop

Gelincik atm niz arıza yapmış kardeşlerim 0602019

Zehra Yücel · 14 Ocak 2019

Telefon numaralarınıza ulaşılmıyor. Vekaletinizi yeni alan bir avukatlık şirketi olarak size ulaşamıyoruz. Taleplerimizi iletemiyoruz.

Ismail Kadakoğlu · 18 Aralık 2018

vakıf bankasıyla ortalama 4 yıldır çalışıyorum şuanda kredi ihtiyacım var banka kredi vermiyo başka bir bankayla salışmıyorum puanım yokmuş iki kere gecikme yapmışım böyle birşey olurmu 16000 tl gözüküyo bankaya gidiyorum puanım yok diye işlem çözülmüyo

Merve Şişman · 5 Aralık 2018

30.11.2018'de karttan tek çekim ürün aldım ve VakıfBankın her kartta geçerlidir dediği peşine taksit başvurusunu yapabilmek için müşteri hizmetlerini arıyorum ancak bir türlü ulaşamıyorum bankaya gittim ve müşteri hizmetlerini arayın dediler tam bir peşine taksit yalanı var. Hiçbir şekilde istediğime cevap alamadım. Bankaya gidiyorum müşteri hizmetlerini arayın diyerek adeta başından savıyor arıyorum çağrı merkezine ulaşamıyorum. Saatlerce aradım. Bu nasıl iş?

Abdullah Erol · 1 Kasım 2018

Telefonlara neden cevap verilmiyor

Ahmet Kuşcu · 31 Ekim 2018

Telefonlara bakmıyorlar

Vera Vera · 18 Ekim 2018

Sizlere ulasabilmek için ne yapmak gerekiyor acaba...

Hüseyin Battal Ersoy · 18 Ekim 2018
★★ Vakıfbank Kırşehir Şubesi / Kırşehir

Dışarıdan gelen telefonlara bakan olmuyor

Nihat Yurtseven · 10 Ekim 2018

2011 Yılında araç kredisi çektim. 2015 yılında borcum bittiği halde arabam üzerinde ipotek duruyor. Şimdi okuyuculardan soruyorum. İpotek niçin kondu? Borcum olduğu için. Tamam. Borcum bitti. İpotek niçin kalkmıyor? Bu durum banka tarafından çözülene kadar durmayacağım. Genel müdürlüğe suç duyurusunda bulundum. Devamı gelecek...

Daha Eski Yorumları Göster (59)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Vakıfbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Kadıköy / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Küçükçekmece / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Şehitkamil / Gaziantep
Şişli / İstanbul
Beşiktaş / İstanbul
Altındağ / Ankara
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin