Fibabanka

  • Banka İsmi:Fibabanka
  • Banka Kodu:103
  • SWIFT Kodu:FBHLTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 45 şube
  • Telefon:444 88 88444 88 88
Genel Merkez:Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:129 34394 Şişli İstanbul

Fibabanka Hakkında Genel Bilgiler

Fibabanka, 16 ilde toplam 45 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 88 88 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.fibabanka.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Fibabanka için 103 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FBHLTRIS şeklindedir.

Fibabanka bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Fibabanka Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Fibabanka şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Fibabanka şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Fibabanka Şubesi Bulunan Şehirler

Fibabanka Hizmet Verilen İller Listesi

Fibabanka Yorum ve Şikayet

Fibabanka hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Fibabanka şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.7 / 5
  • Puan 2.72/

Banka puanı, bankaya ait 45 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Fibabanka şubeleri için toplam 89 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 20 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Füsun Şeniş
Füsun Şeniş · 22 Mayıs 2023

Telefon ile ulaşılmıyor....

Hayri Apaydın
Hayri Apaydın · 10 Mart 2023

Para transferinde işlem ücreti almıyorlar birde para bakiyesinin karsilinda dolarla teyit etmesi on numara bir hizmet be...

Mustafa Oğuz
Mustafa Oğuz · 18 Temmuz 2022

Şubeye uşabilirsem size yorumumu iletirim.. Ulaşmak ne mümkün....

Yaşama Hakkı
Yaşama Hakkı · 6 Temmuz 2022

Şube çalışanlarından birisi (o kendini biliyor) bana telefonda gram altın yerine içinde altın olan fon satmıştır. Gram a...

Ahmet Yaman
Ahmet Yaman · 25 Haziran 2022

Fibabankası Düzce şubesi kapanmış. Başka banka ile anlaşması varmı? Borçlarımızı nasıl ödeyeceğiz?...

Huseyin Elmas
Huseyin Elmas · 28 Şubat 2022

Fibabanktan platin tl karşılığı fx piyasadan bir miktar alım yaptım.. Yaklaşık 1 haftadır platin tl cinsinden alım satım...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Büyükçekmece / İstanbul
Konak / İzmir
İzmit / Kocaeli
Akdeniz / Mersin
Pendik / İstanbul
Nilüfer / Bursa
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin