Fibabanka

  • Banka İsmi:Fibabanka
  • Banka Kodu:103
  • SWIFT Kodu:FBHLTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 62 şube
  • Telefon:444 88 88444 88 88
Genel Merkez:Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:129 34394 Şişli İstanbul

Fibabanka Hakkında Genel Bilgiler

Fibabanka, 19 ilde toplam 62 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 88 88 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.fibabanka.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Fibabanka için 103 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FBHLTRIS şeklindedir.

Fibabanka bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Fibabanka Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 17:00
  • Öğle Arası:Tüm Gün Açık
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Fibabanka şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Fibabanka öğle arasında da çalışmaya devam etmekte olup bankacılık işlemlerinizi tüm şubelerde gün boyu kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Fibabanka Şubesi Bulunan Şehirler

Fibabanka Hizmet Verilen İller Listesi

Fibabanka Yorum ve Şikayet

Fibabanka hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Fibabanka şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.8 / 5
  • Puan 2.81/

Banka puanı, bankaya ait 62 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Fibabanka şubeleri için toplam 83 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 14 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Gulbahar Kulluk
Gulbahar Kulluk · 15 Ekim 2021

Güvenlik şifremi unuttum ödediğim kredi var ve 10 kez aramama rağmen kimse yardım etmedi. Böyle banka olmaz olsun ilk iş...

Mehmet Akkaya
Mehmet Akkaya · 5 Eylül 2021

Hiç iyi bi banka değil yanlışlıkla hesaplarına para attım geri atmak için 1000 dereden şu getirtiyolar Fibabankamı töbee...

Yunus Erdinç
Yunus Erdinç · 16 Temmuz 2021

Telefonlar açılmıyor....

Nurcan Çoban
Nurcan Çoban · 10 Mayıs 2021

Müşteri Hizmetleri etkin ve müşteri dostu bir yaklaşımla yapılıyor, tebrikler!...

Ilker Aktuyun
Ilker Aktuyun · 11 Aralık 2020

Çalışanların güler yüzlülüğünden ve işlerin fevkalade hızlı görülmesinden son derece memnunum....

Nuri Çaykun Alpaslan
Nuri Çaykun Alpaslan · 12 Ağustos 2020

Fibabankada mevduatım vardı.Size yardımcı olalım fon alalım dediler. Güvendim o 30 sayfalık kontrolu mümkün olmayan sözl...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Büyükçekmece / İstanbul
Osmangazi / Bursa
Avcılar / İstanbul
Konak / İzmir
Zeytinburnu / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin