Fibabanka

  • Banka İsmi:Fibabanka
  • Banka Kodu:103
  • SWIFT Kodu:FBHLTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 40 şube
  • Telefon:444 88 88444 88 88
Genel Merkez:Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:129 34394 Şişli İstanbul

Fibabanka Hakkında Genel Bilgiler

Fibabanka, 13 ilde toplam 40 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 88 88 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.fibabanka.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Fibabanka için 103 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FBHLTRIS şeklindedir.

Fibabanka bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Fibabanka Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Fibabanka şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Fibabanka şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Fibabanka Şubesi Bulunan Şehirler

Fibabanka Hizmet Verilen İller Listesi

Fibabanka Yorum ve Şikayet

Fibabanka hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Fibabanka şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.7 / 5
  • Puan 2.70/

Banka puanı, bankaya ait 40 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Fibabanka şubeleri için toplam 91 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 22 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
İbrahim Duran
İbrahim Duran · 12 Temmuz 2023

Fibabanka Bosch kutup mağazasından 47 bin TL al götür kampanyasından sözde yararlandık. Fibabanka hesap kartında aylık 2...

Yılmaz Okyaz
Yılmaz Okyaz · 11 Haziran 2023

Telefon bankacılık şifremi unuttum yeniden şifre almak istiyorum lakin herşeyi yapıyorum ama yüz tanıma işlemi sorunlu b...

Füsun Şeniş
Füsun Şeniş · 22 Mayıs 2023

Telefon ile ulaşılmıyor....

Hayri Apaydın
Hayri Apaydın · 10 Mart 2023

Para transferinde işlem ücreti almıyorlar birde para bakiyesinin karsilinda dolarla teyit etmesi on numara bir hizmet be...

Mustafa Oğuz
Mustafa Oğuz · 18 Temmuz 2022

Şubeye uşabilirsem size yorumumu iletirim.. Ulaşmak ne mümkün....

Yaşama Hakkı
Yaşama Hakkı · 6 Temmuz 2022

Şube çalışanlarından birisi (o kendini biliyor) bana telefonda gram altın yerine içinde altın olan fon satmıştır. Gram a...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Nilüfer / Bursa
Büyükçekmece / İstanbul
İzmit / Kocaeli
Konak / İzmir
Yenişehir / Mersin
Yenimahalle / Ankara
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin