Fibabanka

  • Banka İsmi:Fibabanka
  • Banka Kodu:103
  • SWIFT Kodu:FBHLTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 82 şube
  • Telefon:444 88 88444 88 88
Genel Merkez:Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:129 - 34394 Şişli İstanbul
6178 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Fibabanka Hakkında Genel Bilgiler

Şube sayısına göre Türkiye'nin 17. büyük bankası olan Fibabanka, 21 ilde toplam 82 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 88 88 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.fibabanka.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Fibabanka için 103 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FBHLTRIS şeklindedir.

Fibabanka bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Fibabanka Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:00 ve 13:00 - 17:00
  • Öğle Arası:12:00 - 13:00 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Fibabanka şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Fibabanka şubelerinde 12:00 - 13:00 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Fibabanka Şubesi Bulunan Şehirler

Fibabanka Hizmet Verilen İller Listesi

Fibabanka Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Fibabanka şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.3 / 5
  • Puan 3.33/

Banka puanı, bankaya ait 82 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Fibabanka şubeleri için toplam 18 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 4 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Mehmet Feyzi Akhan · 5 Ekim 2018

Böyle bir bankacıklık görmedim sorun çözülmüyor sorunu çözecek birisininde olmadığını söylüyorlar...

Dolu Baris · 7 Haziran 2018

yurt dışından dolar geldi bu bankanın marmaris şubesinden aldım fakat 2 adet 50$ hiç bir yerde bozamıyorum çünkü dolarla...

Sevket Arıcı · 29 Mayıs 2018

Fibabank tam rezalet. Kredi aldım ptt den odeme talimatim var kredi ödenmiyor sonra geç odemeye gidiyor bu ne rezalet...

Eylem Deniz · 28 Aralık 2017

Kayseri şubesiyle çalışıyorum ama hiç memnun değilim çalışanlarda müşteriyi memnun etmek gibi bir çaba yok sorduğumuz so...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Büyükçekmece / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Konak / İzmir
Kadıköy / İstanbul
Çankaya / Ankara
Çankaya / Ankara
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin