Fibabanka

  • Banka İsmi:Fibabanka
  • Banka Kodu:103
  • SWIFT Kodu:FBHLTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 60 şube
  • Telefon:444 88 88444 88 88
Genel Merkez:Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:129 - 34394 Şişli İstanbul

Fibabanka Hakkında Genel Bilgiler

Fibabanka, 18 ilde toplam 60 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 88 88 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.fibabanka.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Fibabanka için 103 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu FBHLTRIS şeklindedir.

Fibabanka bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Fibabanka Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:00 ve 13:00 - 17:00
  • Öğle Arası:12:00 - 13:00 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Fibabanka şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Fibabanka şubelerinde 12:00 - 13:00 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Fibabanka Şubesi Bulunan Şehirler

Fibabanka Hizmet Verilen İller Listesi

Fibabanka Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Fibabanka şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.0 / 5
  • Puan 2.98/

Banka puanı, bankaya ait 60 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Fibabanka şubeleri için toplam 40 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 8 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Mehmet Akyıldız · 15 Mayıs 2020

Türkiye genelinde şubesi olmayan tek banka fiba daha önce hesap açtım ama Türkiye'de 60 şubesi var bu yüzden bana sağlam...

Fatih Mehtap Gökpınar · 12 Kasım 2019

Fiba emeklilikden çıkış yaptım 20. günü 16.30 a kadar hesabınıza yansıcak diye msj geldi 5 de aradm 6 ya kadar yansır de...

Halil Özdemir · 13 Ekim 2019

Fatura otomatik ödeme iptal etmiyorlar neymiş efendim annen kızlık soyadı yanlış diyorlar...

Şeref Şenduran · 13 Eylül 2019

İnternet sayfasındaki telefondan bireysel işlem yapmanız mümkün değil boşuna uğraşmayın... Santral otomatik cevap veriyo...

Mehmet Feyzi Akhan · 5 Ekim 2018

Böyle bir bankacıklık görmedim sorun çözülmüyor sorunu çözecek birisininde olmadığını söylüyorlar...

Dolu Baris · 7 Haziran 2018

yurt dışından dolar geldi bu bankanın marmaris şubesinden aldım fakat 2 adet 50$ hiç bir yerde bozamıyorum çünkü dolarla...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Büyükçekmece / İstanbul
Kadıköy / İstanbul
Avcılar / İstanbul
Konak / İzmir
Zeytinburnu / İstanbul
Fatih / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin