Albaraka Türk Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Albaraka Türk
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 233 şube
  • Yorum Sayısı:26 yorum veya şikayet
3.0 / 5
  • Puan 3.00/

Albaraka Türk şubeleri için toplam 278 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 26 yorum veya şikayet yapılmıştır. Albaraka Türk ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Albaraka Türk Yorum ve Şikayetler

Erkan Dgrmncgl
Erkan Dgrmncgl · 22 Kasım 2022

Lise mezunu 30 yaşında işitme engelli oğlum Gölcük şubede hesap açmak istemiş, şubede işaret dili personel olmadığı için hesap açmamışsınız. Oğlum lise mezunu yani okuma yazması var. Yazarak da derdini anlatabilir. Engelli haklarından bihaber olmak size yakışmadı Albaraka Türk.

Tamer Nacar
Tamer Nacar · 15 Kasım 2022

Geçen yıl konut kredisi çektim 1 yıl oldu, çektiğime Albarakatürk Tarsus şubesi pişman etti. Kafalarına göre haberim olmadan babalarının çiftliği gibi muamele edip poliçe kesiyorlar. 10 Kasım 2022 tarihinde banka tarafından kesilen DASKa itirazım yok ama kendi kafalarına göre yangın sigarası poliçesi kesmişler. 1000 TLye yakın tutuyor. Ekonomik krizde ben buna itiraz ediyorum. Tarsus dışında görev yapıyorum. İptal edilmesini istiyorum. Bunlar kredi çekene kadar iyi. Çektiğime pişman oldum. Bu parayı ödemek istemiyorum. Nerede kaldı bunların müşteri memnuniyeti. muhavazakar banka diye çektik yazıklar olsun. 10 Kasım 2022 tarihinden bugüne sözde iletişime geçecekler. Geçmeyin kardeşim nasıl halt edip kestiyseniz iptal edin.

Bekir Bukun
Bekir Bukun · 6 Ekim 2022

Sözünde durmayan doğruyu müşteriye söylemeyen bir müdürü var beni Albaraka ile çalışmaktan vazgeçiren biri.

Soner Genc
Soner Genc · 25 Mayıs 2022

Bu nasıl şube arkadaş bir haftadır arıyorum bir insan açmaz mı telefonu illallah ettirdiler.

Bedrettin Tutkun
Bedrettin Tutkun · 29 Ekim 2021

Hiç taahüt ve yetki vermediğim halde emekli maaşımın taşınmasına bloke koymuşlar. Buna ne hakları var bilmiyorum.

Veysel Güler
Veysel Güler · 25 Ekim 2021

Telefonlara asla cevap vermiyorlar her işlem için işi gücü brakıp oraya gitmemizi bekliyorlar heralde.

Melike Kul
Melike Kul · 11 Ekim 2021
★★★★★ Albaraka Türk Bolu Şubesi / Bolu

İyi günler, bugün hesap açma işlemimde benimle ilgilenen beyfendinin adını öğrenebilir miyim? İlgi ve alakası oldukça iyiydi, çok memnun kaldım:) (11.10.2021 tarihinde geldim ve bireyselde orta masadaki kişi benimle ilgilendi.)

Kadir Daşdangil
Kadir Daşdangil · 2 Ağustos 2021

Bugün gün içinde iki kere uğradım. İkisinde de sıra bende olmasına rağmen veznedar arkadaş ile arkada çalışan biri benden sonra gelenlerin işlemlerini yaptı. 'Tanıdık' insanları önüme geçirdi. Bu saygısızlıktır. İnsanların haklarını yemeyin.

İlhami Tuba Gungor
İlhami Tuba Gungor · 22 Haziran 2021

Böyle bankanın Allah belgesini versin dolandırı yalancı karaktersiz bankayla hiç bir alakası yok yanlardan başka bişeyi yok. Antalya Konyaaltı subesi için söylüyorum yalancı kravatlı dolandırıcılar bunlar.

Jsjdjdj Jdjfj
Jsjdjdj Jdjfj · 18 Mart 2021

Mersin Tarsus şubesi için konuşuyorum şahsen ben memnun değilim. 1 tele paramın bile bu bankada kalmasını istemiyorum çok gevşek tavırları var görevlilerin ciddiyet kavramıyla uzaktan yakından alakaları yok.

Büşra Öztürk
Büşra Öztürk · 5 Ağustos 2020

Asla ama asla çalışılmayacak bir banka. Resmen insanları kandırıyorlar. Bir yakınıma kredi çekmesi maalesef bu bankaya yönlendirdim kredi faiz oranını kredi itutarı hesaba geçmeden beş dakika önce yükseldiğini söylediler. Bunun nasıl olabileceğini öğrenmek için defalarca bankayı aradık ulaşabilene aşk olsun 5 10 25 kez ara açan yok. Kimseye tavsiye etmiyorum.

Hasan Çetintaş
Hasan Çetintaş · 15 Mayıs 2020

Şubenizde yücelsan bir firma adına çıkarmış olduğumuz 78.413.52.tl inşaat demiri almak için efte yaptık gerçek isminin Yücesan olduğunu söylediler paranın iadesi için Akbank Sefaköy şubesi iade işlemleri için yazı yazılmış olmasına rağmen paranın iadesi yapılmadı yetkili firma ile görüştügümüzde paranızı talimat verip iade etireceğini söylemelerine rağmen iade yapılmadı firma yetkilileri de iki gündür telefonlara bakmıyorlar bu konuda yardımcı olursanız sevinirim doğuş.inş.san.ve tic.ltd.şti.yetkilisiyim tel.05322456325. Telfon görüşmemize bugün bana döneceğinizi söylediniz dönmediniz arayıp hatanızı telafi ederek parayı iade etmeseniz şübenizi Cimere şikayet edeceğim bilginize.

Mehmet Hanife Kılıç
Mehmet Hanife Kılıç · 19 Ekim 2019
★★★★ Albaraka Türk Uşak Şubesi / Uşak

Uşak şubesinden çok memnunum. Güler yüzlü personeli aktif müdürü çalışkan personeli ile çok güzel çalışıyorlar.

Agah Uzun
Agah Uzun · 17 Nisan 2019

Malesef Al Baraka Türkün eski ciddiyeti yok. Şimdi düzen yalan dolan üzerine kurulu malesef

Ayşe Nur Adanç
Ayşe Nur Adanç · 11 Nisan 2019

Personellerde güleryüz sıfır, insanları tersleyen bi konuşma üslubları var. Soru sorduğumuzda hemen tersleyerek cevap verdi ordaki çalışan beyefendi. Dahada adım atmam bankanıza.

Safiye Erdemir Özçelik
Safiye Erdemir Özçelik · 10 Ağustos 2018
★★★★★ Albaraka Türk

Albaraka Türk Ümraniye şubesinden Uğur Aydına ve çağrı merkezinden Muhammet beye... Kredi karttımla ilgili yaşadığım sorunları giderilmesinde gösterdikleri çabadan, ilgiden ve uslüplarındaki nezaket ve zerefetten dolayı teşekkür ediyorum

Esma Altun
Esma Altun · 25 Haziran 2018

berbat bir bankadır. klima yok. 5 sıranız var 2 saat bekliyorsunuz. beni delirtiler. elemanları terbiyesiz ukela. keyfiyende işlem yapmıyorlar. zaten son kez bu bankaya giriyorum. Allahım bir daha bu bankayla işlemler yapma fırsatı verme. Müşteri seçiyorlar.

Baki Yılmaz
Baki Yılmaz · 2 Mart 2018

Kaynarca şubesi iznim ve onayım olmadan kırıtık hastalık poliçesi altında hesabımdan 610 tl para kesilmiştir cuma akşamı saat 9 34 de bunun derhal düzetilmesini paramın geri iade edilmesini istiyorum

Turgut Altın
Turgut Altın · 14 Mayıs 2017
Albaraka Türk

Al baraka yalancılık ve düzenbazcılık bankası, işleri güçleri karşısındakilerine kendilerini haklı çıkarmak için entrika yalan söylemek başka işleri yoktur arkadaşlar

Ramazan Aşir
Ramazan Aşir · 4 Mayıs 2016
★★★★★ Albaraka Türk Isparta Şubesi / Isparta

Katılım bankasi olarak hizmet vermektedir. Çok ciddi hizmet veren şube müdürüne teşekkürler.

Daha Eski Yorumları Göster (1)

Albaraka Türk hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Albaraka Türk şubeleri veya banka hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosya medya profiliniz ile yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
En Çok Sorgulanan Şubeler
Zeytinburnu / İstanbul
Bayrampaşa / İstanbul
Fatih / İstanbul
Zeytinburnu / İstanbul
Ümraniye / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin