Albaraka Türk Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Albaraka Türk
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 235 şube
  • Yorum Sayısı:16 yorum veya şikayet
3.0 / 5
  • Puan 3.01/

Albaraka Türk şubeleri için toplam 178 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 16 yorum veya şikayet yapılmıştır. Albaraka Türk ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Albaraka Türk Yorum ve Şikayetler

Jsjdjdj Jdjfj · 18 Mart 2021

Mersin Tarsus şubesi için konuşuyorum şahsen ben memnun değilim. 1 tele paramın bile bu bankada kalmasını istemiyorum çok gevşek tavırları var görevlilerin ciddiyet kavramıyla uzaktan yakından alakaları yok.

Büşra Öztürk · 5 Ağustos 2020

Asla ama asla çalışılmayacak bir banka. Resmen insanları kandırıyorlar. Bir yakınıma kredi çekmesi maalesef bu bankaya yönlendirdim kredi faiz oranını kredi itutarı hesaba geçmeden beş dakika önce yükseldiğini söylediler. Bunun nasıl olabileceğini öğrenmek için defalarca bankayı aradık ulaşabilene aşk olsun 5 10 25 kez ara açan yok. Kimseye tavsiye etmiyorum.

Hasan Çetintaş · 15 Mayıs 2020

Şubenizde yücelsan bir firma adına çıkarmış olduğumuz 78.413.52.tl inşaat demiri almak için efte yaptık gerçek isminin Yücesan olduğunu söylediler paranın iadesi için Akbank Sefaköy şubesi iade işlemleri için yazı yazılmış olmasına rağmen paranın iadesi yapılmadı yetkili firma ile görüştügümüzde paranızı talimat verip iade etireceğini söylemelerine rağmen iade yapılmadı firma yetkilileri de iki gündür telefonlara bakmıyorlar bu konuda yardımcı olursanız sevinirim doğuş.inş.san.ve tic.ltd.şti.yetkilisiyim tel.05322456325. Telfon görüşmemize bugün bana döneceğinizi söylediniz dönmediniz arayıp hatanızı telafi ederek parayı iade etmeseniz şübenizi Cimere şikayet edeceğim bilginize.

Mehmet Hanife Kılıç · 19 Ekim 2019
★★★★ Albaraka Türk Uşak Şubesi / Uşak

Uşak şubesinden çok memnunum. Güler yüzlü personeli aktif müdürü çalışkan personeli ile çok güzel çalışıyorlar.

Agah Uzun · 17 Nisan 2019

Malesef Al Baraka Türkün eski ciddiyeti yok. Şimdi düzen yalan dolan üzerine kurulu malesef

Ayşe Nur Adanç · 11 Nisan 2019

Personellerde güleryüz sıfır, insanları tersleyen bi konuşma üslubları var. Soru sorduğumuzda hemen tersleyerek cevap verdi ordaki çalışan beyefendi. Dahada adım atmam bankanıza.

Safiye Erdemir Özçelik · 10 Ağustos 2018
★★★★★

Albaraka Türk Ümraniye şubesinden Uğur Aydına ve çağrı merkezinden Muhammet beye... Kredi karttımla ilgili yaşadığım sorunları giderilmesinde gösterdikleri çabadan, ilgiden ve uslüplarındaki nezaket ve zerefetten dolayı teşekkür ediyorum

Esma Altun · 25 Haziran 2018

berbat bir bankadır. klima yok. 5 sıranız var 2 saat bekliyorsunuz. beni delirtiler. elemanları terbiyesiz ukela. keyfiyende işlem yapmıyorlar. zaten son kez bu bankaya giriyorum. Allahım bir daha bu bankayla işlemler yapma fırsatı verme. Müşteri seçiyorlar.

Baki Yılmaz · 2 Mart 2018

Kaynarca şubesi iznim ve onayım olmadan kırıtık hastalık poliçesi altında hesabımdan 610 tl para kesilmiştir cuma akşamı saat 9 34 de bunun derhal düzetilmesini paramın geri iade edilmesini istiyorum

Turgut Altın · 14 Mayıs 2017

Al baraka yalancılık ve düzenbazcılık bankası, işleri güçleri karşısındakilerine kendilerini haklı çıkarmak için entrika yalan söylemek başka işleri yoktur arkadaşlar

Ramazan Aşir · 4 Mayıs 2016
★★★★★ Albaraka Türk Isparta Şubesi / Isparta

Katılım bankasi olarak hizmet vermektedir. Çok ciddi hizmet veren şube müdürüne teşekkürler.

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Albaraka Türk şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Zeytinburnu / İstanbul
Bayrampaşa / İstanbul
Zeytinburnu / İstanbul
Osmangazi / Bursa
Melikgazi / Kayseri
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin