Anadolubank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Anadolubank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 114 şube
  • Yorum Sayısı:4 yorum veya şikayet
3.4 / 5
  • Puan 3.38/

Anadolubank şubeleri için toplam 21 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 4 yorum veya şikayet yapılmıştır. Anadolubank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Anadolubank Yorum ve Şikayetler

Can Şansalmış · 20 Şubat 2020

Beş para etmez bir bankasınız. Müşterisini mağdur eden başka bir banka tanımadım.

Ilker Yalnızoğlu · 23 Ağustos 2019
★★★★★ Anadolubank Çankaya Şubesi / Ankara

Çalışanların ilgi ve alakası son derece memnun edici. Bu vesile ile kendilerine teşekkürler

Ahmet Tuncay Yasar · 29 Haziran 2018

Sincan Anadolu Bankasıyla bir süre çalıştım ama çalıştığıma bin bir pişman oldum her çalışanı karakteriyle ölçmek gerekirse sincan anadolu bankla bir sefer dahi çalışmasını tavsiye ederim onların insanlara yaklaşımı tek milli banka işte bizim milli ve tek yerli sermayeli bankamız çalışanın canını alır ve ferdi kararlar alır bu banka bizim milli ve yerli bankamız herkese tavsiye çalışmanız. hayatımda bunca bu kadar kötü bir banka ile çalışamadım. Allah çalışanlara sabır versin

Necmettin Cesur · 17 Ağustos 2017

Balıkesir şubesinde görevli Hale Ağaoğlu'nun müşterilere göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Daha önce çalıştığım hiç bir bankada bu ilgiyi görmedim. Bundan dolayı tanıdığım herkese bankanızı tavsiye ediyorum.

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Anadolubank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Altındağ / Ankara
Çankaya / Ankara
Kadıköy / İstanbul
Ümraniye / İstanbul
Efeler / Aydın
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin