Anadolubank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Anadolubank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 113 şube
  • Yorum Sayısı:6 yorum veya şikayet
3.3 / 5
  • Puan 3.33/

Anadolubank şubeleri için toplam 33 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 6 yorum veya şikayet yapılmıştır. Anadolubank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Anadolubank Yorum ve Şikayetler

Erkan Demiray · 3 Mart 2021
★★★★★ Anadolubank İzmit Şubesi / Kocaeli

Sade şık ve zarif bir ambiyans dekoru ile göz yormayan şubeleri ve özellikle Karabaş cad. İzmit şubesinde bütün personelin güler yüzlü samimi çözüm odaklı davranışları ile Kurumsal kurum ve kuruluşlar. ve bankacılıkta alışık olmadığımız bir hizmeti bizlere sunan bütün ekibe teşekkür ederiz.

Behzat Çivici · 24 Haziran 2020

Neo Yapı Gölpark projesinden 2014 yılında ev satın aldık. Ödemeleri 2 yıl içinde senetle tamamladık ve 2017 yazında evde oturmaya başladık. Tapuyu alma isteklerimiz oyalandı.

Geçtiğimiz aylarda öğrendik ki Anadolu Bank biz evde oturmaya başladıktan sonra evi teminat olarak kabul etmiş ve evlerin satışının bittiğini yüzde 100 bildiği bir projeye kredi vermiş. Şu an Neo Yapı maddi problemler nedeniyle problem yaşıyor. Anadolu Bank evin üstündeki ipoteğini kullanarak 2 yıldır oturduğumuz ev için haciz ve icrai satış işlemlerini başlattı.

Tüketici Mahkemesi'ne başvurduk fakat bankaya karşı elimiz kolumuz bağlı. Göz göre göre evimiz yıllarca emek harcayıp satın aldığımız yuvamız satılıyor.

Ilker Yalnızoğlu · 23 Ağustos 2019
★★★★★ Anadolubank Çankaya Şubesi / Ankara

Çalışanların ilgi ve alakası son derece memnun edici. Bu vesile ile kendilerine teşekkürler

Ahmet Tuncay Yasar · 29 Haziran 2018

Sincan Anadolu Bankasıyla bir süre çalıştım ama çalıştığıma bin bir pişman oldum her çalışanı karakteriyle ölçmek gerekirse sincan anadolu bankla bir sefer dahi çalışmasını tavsiye ederim onların insanlara yaklaşımı tek milli banka işte bizim milli ve tek yerli sermayeli bankamız çalışanın canını alır ve ferdi kararlar alır bu banka bizim milli ve yerli bankamız herkese tavsiye çalışmanız. hayatımda bunca bu kadar kötü bir banka ile çalışamadım. Allah çalışanlara sabır versin

Necmettin Cesur · 17 Ağustos 2017

Balıkesir şubesinde görevli Hale Ağaoğlu'nun müşterilere göstermiş olduğu ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Daha önce çalıştığım hiç bir bankada bu ilgiyi görmedim. Bundan dolayı tanıdığım herkese bankanızı tavsiye ediyorum.

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Anadolubank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Altındağ / Ankara
Çankaya / Ankara
Ümraniye / İstanbul
Efeler / Aydın
Kadıköy / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin