Akbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Akbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 697 şube
  • Yorum Sayısı:222 yorum veya şikayet
2.4 / 5
  • Puan 2.42/

Akbank şubeleri için toplam 1969 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 222 yorum veya şikayet yapılmıştır. Akbank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Akbank Yorum ve Şikayetler

Harun Harun
Harun Harun · 17 Mart 2023
Akbank

akbank hesabımda bulunan 4669 tl 07.03.2023 saat sabah 06:20 de yok oldu. Hesaba girip dekonta baktığımda benim axses kartım varmış ve onun ödemesi için hesabımdaki para kuruşuna kadar çekilmiş. İşin enteresan tarafı benim akses kartım yok müşteri hizmetlerini aradığımda oda kartınız yok bu nasıl olmuş dedi şikayet kaydı aldı. 4 işgününde döneceklerdi bugün aradım hala şikayetiniz işlemde deniyor 1 hafta oldu.. Benim hesabımda daha fazla olsa daha fazla çekeceklermiş çünkü kuruşa kadar gitmiş.bu olay karşısında beni arayıp özür dileyen olmadı. Paramı iade edip öyle araştırılabilirdi yapılmadı belkide benim o paraya acil ihtiyacım olacaktı. Şikayetçiyim bu ülkede pek mümkün olmasada tazminatı ile beraber paramın ödenmesini istiyorum.

M. Muamma
M. Muamma · 17 Mart 2023
Akbank

Müşterisini korumayan banka... Axxes Kredi kartımla, İzmir Kent kartıma para yükleme sırasında, sahte (bire bir kopyalanmış) İzmir Kent kart sayfası açılmıştır. Kredi kartımın bilgilerini girerek 50TL para yüklemesi talebinde bulundum. Telefonuma bir SMS kodu gelmeden, Kredi kartımdan 500TL para tahsil edilmiştir. Hemen Akbank'ı arayarak Kredi kartımı iptal ettim. Rızam dışında tahsil edilen 500TL'nin iadesi için, başvurduğum Akbank, paranın iadesinin yapılmayacağını bildirdi. - Can Gören

Engin Uykur
Engin Uykur · 9 Mart 2023

Milyon defa aradım telefona bakan olmadı özellikle Derya hanımı aradım bireysel işlem için neden cevap verilmiyor hizmet kalitesi benim gözümde sıfır.

Semih Yücel Saltali
Semih Yücel Saltali · 25 Şubat 2023
Akbank Rahmanlar Şubesi / İstanbul

Bankanızın Atalar/Akbank şubesinde bulunan hesabımdaki para kurumunuz tarafından sehven fazla alınmış ve iadesi yapılmıştır. Parayı çekmek için Kartal merkez şubenize gittim çekemedim ve iş yerimden sürekli izin alamadığım için dilekçe yazıp blokemi kaldırdınız. Ancak ben bu parayı çekemiyorum sebep şudurki kamu personeliyim her zaman izin alamıyorum ve banka görevlileri yardımcı olmuyor. Talebim benim adıma kayıtlı İş bankası Vakıfbank hesabıma bu paranın eft yapılmasını, yapılmadığı takdirde iş yerim olan Anadolu Adalet Sarayına vadesi banka kart hesabının gönderilmesi 0505 470 90** nolu telefondan tarafıma ulaştırılmasını talep ediyorum, ayrıca Atalar şube personelizin güvenliğinden tutun memurlarına kadar saat 17:00'da bilgisayarı kapattık işlem yapılmıyor şeklinde insanların iq seviyesi ile dalga geçer gibi konuşmalara maruz kaldım. Gözlerimle içeride banka işlemlerinin devam ettiğini gözlemledim. Benim babam Hatay Kırıkhan Ziraat Bankasından emekli olmuş 28 sene bankacılık yapmıştır bizde neyin ne olduğunu gayet iyi biliyoruz ve gereğini yapmanızı ve şikayetimin takibi yapılarak gereğinin yapılmasını talep ederim.

Kemal Mercan AlperenCan
Kemal Mercan AlperenCan · 30 Ocak 2023
★★★ Akbank Sivas Şubesi / Sivas

Sivas Akbank şubeleri iletişim numarasından ulaşılmasın diye telefonlardan saklanıyor musunuz?

Şule Ayyıldız
Şule Ayyıldız · 27 Ocak 2023

Merhaba, Akbank İzmir Basmane Şubesi ile ilgili sürekli problem yaşamaktayım. Birincisi şube telefonu arayıp birilerine ulaşmak mümkün olmuyor. Ben Kıbrıs'ta yaşıyorum, bununla ilgili zaten ayrı problemler yaşıyorum şubeyle ilgili. Daha önce oğluma ek kart çıkartmıştım ve şubeden almam istendi. Kıbrıs'tan Türkiye'ye bir ek kart teslim almak için gidemeyeceğimi eminim sizler de takdir edersiniz. Oğlum kartını kaybetti ve tekrar başvurdum. Şu an kart şubede ve 15 gün içinde teslim almazsam kartın iptalinin gerçekleşeceği sms olarak geldi. Daha önceki ek kart DHL ile Kıbrıs'a tarafıma gönderilmişti. Şimdi neden gönderilmiyor anlamış değilim. Ve başta belirttiğim gibi şubeyi arıyorum kimseye ulaşamıyorum ki derdimi anlatayım. 1 sene içerisinde 2 kez ulaşabildim şubeye, her ikisinde de telefondaki hanımefendinin konuşma tavrı çözüm bulmaya değil de başından savmaya yönelikti. Akbank ismine yakışmayan bir şube olduğunu söyleyebilirim. Eminim her müşterinizin müşteri temsilcisi vardır. Ben KKTC'de yaşayan bir müşteriniz olarak gerçekten çok sıkıntı yaşıyorum. Burada şubeniz olmadığı için bazı işlemlerimi yapamıyorum. Çalışanlarınıza 'Şubeye gelmeniz lazım' demek çok kolay geliyor. Kanımca yurt dışı müşteriniz sadece ben değilimdir. Basmane şubenizin en kısa sürede daha kaliteli bir hizmet sunması dileğiyle. İyi çalışmalar.

Mesut Altıntaş
Mesut Altıntaş · 23 Ocak 2023

Telefona bakmayan ama kullanmak için vergilerle aldığınız telefonu ne yaparsınız bilmiyorum ??

Yasemin Akçiçek
Yasemin Akçiçek · 21 Ocak 2023
★★★★ Akbank

Lütfen başka kargo firmasıyla çalışın... Kartlarımız çok geç geliyor.

Hakki Bilgic
Hakki Bilgic · 10 Ocak 2023
★★★ Akbank

1361 ile biten Akbank Axess Klasik mc kredi kartımdan 07.01.2022 tarihinde kesilen 233,00TL üyelik ücretinin aşağıda belirtilen kanun hükümleri gereği ve ekstra hiçbir şarta bağlanmaksızın iptal edilmesini talep ediyorum.

"Tüketici kanunu 28 Mayıs 2014 31. Madde 3. Fıkra:kart çıkaran kuruluşlar, tüketicilere yıllık üyelik aidatı ve benzeri isim altında ücret tahsil etmedikleri bir kredi kartı türü sunmak zorundadır. 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanunun sözleşmedeki haksız şartlar başlıklı 6. Maddesi gereğince bankanızın almakta olduğu üyelik ücreti herhangi bir hizmet karşılığı olmadığından, söz konusu sözleşme şartı önceden hazırlanmış özellikle standart sözleşmede yer alması nedeniyle içeriğine etki edilmeyip müzakere edilemediğinden haksız şarttır."13. Hukuk dairesince verilen 2011/4736 esas 2011/11579 sayılı son karara göre söz konusu yıllık kart ücreti aidatının bk. 125. Madde HGK 2010/1-93-88 sayılı karar uyarınca geriye dönük kesilen kart aidatlarının da iadesinin olacağına dair de kesin hükmü bulunmaktadır."

Üyelik ücreti olarak alınan 233.00 TL aidat ücretinin tarafıma iadesi hususunda gereğinin yapılmasını, üyelik ücretinin iptalini ve tarafıma iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde Bankalar Birliği gibi ilgili yerlere şikayet edeceğimi bildirir bu durumun ivedilikle kurum tarafından çözüme ulaştırılmasını talep ederim.

Nagihan Erel
Nagihan Erel · 6 Ocak 2023

Hesabıma para yatırmak istedim 50.000 tl altı gişede olmuyor bankamatikten yapmanız gerekli diyip parayı almadılar. Bankamatikte parayı kabul etmedi. Yardım istedim yapabilecekleri bişey olmadığını söylediler. Bankadan çıkmak zorunda kaldım.

Aykut Bakar
Aykut Bakar · 6 Ocak 2023
Akbank Esentepe Şubesi / İstanbul

Rezalet arıyoruz telf açmıyorlar, haciz kaldıracağız illa orayamı gitmemiz gerekli. Adliyeden her yerden evraklar tamam Esentepe şubesi keyfi ne zaman isterse kaldırcak iyi iş..

Oğuz Kutay
Oğuz Kutay · 8 Aralık 2022
Akbank Maltepe Şubesi / İstanbul

Egolarıyla iş gören 2 hanımefendi ilgilenmeyi geçtim rahatsızlıgım yüzünden oturduğum koltuk çok gelmiş olmalı numara yazacak orda bekleyin demesi yetmezmiş gibi azarlar şekilde konuşmasıyla ve numaramı da değiştirmem için geldiğim yerde bu yetmezmiş gibi yanlış numara yazmış başkasının numarası benım hesabımda gözüküyor ve bu bana pahalıya patladı umarım bu hataları düzeltebilirsiniz.

Levent Özdemir
Levent Özdemir · 7 Aralık 2022
Akbank

19169 üye iş yeri numaralı pos cihazımı iptal etmiyorlar 444 28 28 i arıyorum pos cihazınız zincire bağlı şubeye gidip oradan iptal etmeniz gerek dediler 612 Barkal Seyhan Adana şubesine gittim onlarda zinciri kaldıramıyor 44 üye iş yeri bağlı hepsi iptal olmadan iptal edilemez diyorlar ama bizim sadece 1 iş yerimiz var başka şubemiz yok. Ve hesaplarımı kapatacağım dedim hesabı da kapatmıyorlar posa bağlı hesap kapanamaz dediler. Kullanmadığımız pos cihazından bizden her ay pos işlem ücreti 140 TL ve yetersiz işlem ücreti + hesap özeti ücretleri gibi 4 5 adet toplam 180 TL gibi her ay kesinti yapıyorlar. Pos cihazın iptalini ve hesaplarımın kapatılmasını istiyorum.

Hüseyin Eldek
Hüseyin Eldek · 2 Aralık 2022
Akbank

Ben maaşımı Akbanktan alıyorum, para havalesi yapınca masraf adı altında para kesiliyor, niye.

Hazal Sıla Baltacı
Hazal Sıla Baltacı · 2 Aralık 2022

İzmir Narlıdere şubesinde 02.12.2022 tarihinde kiralık kasamı kapatmak için saat 09:29'da sıra aldım. Sıra numaram 205'ti. Nihayet 10:20 civarında numaram yandı. kiralık kasayı kapatma işlemini giriş katta camlı odada oturan hanımefendinin yapacağını söylediler. O yardımcı olacakmış. Yanına girdiğimde ne için beklediğimi söyledim. Suratıma pis pis bakarak bekleyin biraz işim var dedi. Ben de zaten 1 saate yakındır bekliyorum kasayı kapatacağım sadece dedim. Ne yapabilirim bekleyin biraz daha dedi. Dokuz Eylül Üniversitesi çalışanları maaşlarını mı ne aktarıyorlarmış sanırım. O yüzden şubenin içi çok kalabalıktı zaten. 50 dakika boyunca sabırla bekledim sıramın gelmesini. Ama sıram geldikten sonra o çirkin bakış ve ne yapabilirim bekleyin biraz daha denmesi bir müşteriniz olarak gerçekten sinirlerimi tepeme çıkardı. O hanımefendinin ayrı bir odası olması nispeten yetkili olduğunu gösteriyor. Ona rağmen bu kadar çirkin bir tavır sergileyemez kimseye. Madem ilgilenmeyecekler o zaman o ekranda yanan sıra numarası ne işe yarıyor ki? Sıram geldiği halde benim işimin yapılmaması kadar saçma bir durum daha yok. Bende mali müşavir olduğum için tepemde bir sürü insanın beklemesinin sinir bozucu olduğunu biliyorum. ama sıra bana geldiyse benim işim hallolacak demektir bir bankadan bu kadarını beklemek benim hakkım. O ayrı odadaki çalışanın adını ne yazık ki bilmiyorum ama siz kolaylıkla tespit edersiniz sanırım. Her gittiğimde orada çünkü 1 yıldan uzun süredir de görüyorum kendisini. Ne kadar çok işi olursa olsun onun görevinin bize AKBANK adına hizmet vermek olduğu için müşterilere pis pis bakmamasını ve sırası yanmış olan müşterinin işleminin bir an önce tamamlanarak diğer işlemlere devam edilmesi gerektiğini kendisine hatırlatılması gerekmektedir.

Durmuş Ali Aslan
Durmuş Ali Aslan · 29 Kasım 2022
Akbank

18 yıldır bir Akbank maaşlı müşteriyim. Böyle ilgisiz, sorumsuz, sıfır müşteri memnuniyeti olan bir banka daha hiç görmedim. Tam bir rezillik ve sorumsuzluk. Maaşlı müşteri olduğum için mecburiyetten çalışıyorum. Asla tavsiye etmem.

Erkan Koyuncu
Erkan Koyuncu · 8 Kasım 2022

Telefon ile ulaşmak neredeyse imkansız, email göndermek için bir tane adres yok. Üstüne üstlük genel destek hattı hiç bir yardımda bulunmadan direk şubeye yönlendiriyor. Kısır döngü.

Bayram Peşin
Bayram Peşin · 1 Kasım 2022
Akbank

Axes kartı 2 yıldır kullanıyorum kesinlikle tavsiye etmiyorum alırken iki kere düşünün.

Fethiye çp Biçin
Fethiye çp Biçin · 31 Ekim 2022

Bir aydır şubeyi arıyorum ve her ne hikmetse herkes meşgul şerh kaldırmak bu kadar zor olmasa gerek..

Hümeyra Akbal
Hümeyra Akbal · 22 Ekim 2022
Akbank

Merhabalar, Bir Akbank müşterisi olarak yazıyorum. İsmim Hümeyra Akbal. Yaklaşık dört sene önce Akbank Ferhatpaşa şubesinden hesap açtım. Normalde çalıştığım bir banka değildi ama maaş ödemelerim için iş yerinin talebi üzerine açmış bulundum. Bir buçuk sene önce Telefon bankacılığı üzerinden kredi çektim düzenli şekilde taksitlerimi ödedim. Şimdi bahsedeceğim olay 4 gün önce gerçekleşti. 20 gün kadar önce telefon numaramı değiştirdim ciddi yoğun bir durumum olduğundan bir türlü şubeye gidip yeni numaramı veremedim. Ne yazık ki telefondan halledemeyeceklerini söylediler. Şu andaki manevi zor durumumdan dolayı normalde her ayın birinde yaptığım taksit ödemesi aklımdan uçup gitmiş ve numaram değişti içinde uyarı mesajı da gelmedi ve 15 gün geciken 2200 Tl lik gecikmiş ödememin hatırlatması için e-mailde gelmedi ki mecburen her gün email adresimi kontrol ediyorum. Olay bu noktadan sonra başlıyor. Yakın bir akram (ismini vermek istemiyorum) bir akşam beni aradı ve şöyle söyledi. Senin Akbank'ta taksit ödemen gecikmiş ve benim eşimi üç defa aramışlar sana ulaşamamışlar. Neden onu aramışlar ne ilgisi var dediğimde eşi şöyle bir cevap vermiş"Benim o bankada çok yüklü param var, ona ulaşamayınca beni aradılar sizden tahsil edebilirmiyiz dediler". Bu akrabamın eşinin söylediklerinin ne kadar doğru olduğu hakkında bir bilgim yok ancak işin garip tarafı sonraki gün Akbank Genel Müdürlüğü daha sonra müşteri hizmetlerini ve en son olarak da şubeyi aradım ve nasıl böyle bir şey olabilir dedim. Benim hesap bilgilerimi veya ödemelerim olduğunu nasıl söylersiniz ya da bunu tahsil etmeye çalışmak gibi bir gaflette nasıl bulunursunuz. Bu arada bu bahsedilen kişi ile 7 yıl öncesine dayanan bir husumetim var ve senelerdir birbirimize selam dahi vermeyiz. Ben en son Ferhatpaşa şubesini aradıktan sonra Şubede bireysele bakan Mürüvet isminde bir hanımefendi tekrar bu şahsı arıyor ancak Allah'ın işine bakın ki o beyefendi o sırada hastanede yeni ameliyata girmiş ve telefona eşi cevap veriyor. Tam o esnada eşi kendi telefonundan beni arıyor ve hoparlörü açıyor. Mürüvet ismindeki hanımefendiyle konuşmalarına şahit oluyorum. Neden bu işi bu kadar büyütüyorsunuz diyor ve akrabam olan hanımefendi cevap veriyor."Hümeyra hanım sizi aramış şikayetini bildirmiş numarasını vermiş siz neden tekrar benim eşimi arıyorsunuz da hümeyra hanımı aramıyorsunuz? Buna cevap olarak Mürüvet ismindeki banka çalışanı Benim hesabımın açıldığı gün bizzat o numarayı verdiğimi söylüyor. Yani ben ailemden birinin numarasını ve adını değil de senelerdir husumetli olduğum o kişinin numarasını vermişim ve bana ulaşamamışlar sadece 15 günlük ödeme gecikince, hatta e-mailde atamamışlar o yüzden defalarca bu beyefendiyi rahatsız etmişler ve hatta mesaj göndermişler. Bu mesajı da o beyefendinin eşi bizzat görmüş. Şimdi gelelim son bölüme, Bunun üzerine Ferhatpaşa şubesini arıyorum. Sizi dava edeceğim hemen en yetkili kişi şu anda orada kim varsa bu konu ile alakalı lütfen bana dönüş yapsın diyorum.Ve isminin Ahmet olduğunu söyleyen Şube müdürü beyfendi beni arıyor ve sakinleştirmeye çalışıyor ve aynı şekilde bu numara ekran görünüyor kim yazdı bilmiyoruz buraya bir sürü çalışan girip çıkıyor diyor. Hatta beni şubeye davet ediyor. Açıkçası onlarada söylediğim gibi o hanımefendi beni arayıp özelden özür dileseydi konuyu kapatacaktım ama neyazıkki bu yalanda ısrar ediyorlar. Benim bu numarayı vermiş olamaz yalanı söylerken imza atılmadan bu numaranın kayda geçmesini gerektiğini bilmediğimi sanıyorlar sanırım. Şube müdürü beyfendi araştırıcam diyor fakat kimse sizin akrabanızı yada tanıdığınızı sizin izniniz olmadan arayamaz diyor ama diğer taraf'tan sanırın gökten zembille o ekrana yazılan o numaranın neden orda olduğunu anlamadığını söylüyor. Açıkçası iyi niyetimle en azından hatalarını kabul edip bir özür beklememe rağmen, husumetim olan kişinin numarasını verip beni bulamazsanız bu kişiyi arayın hatta onu rahatsız edip ödemeyi tahsil edebilirsiniz pozisyonuna düşürdükleri için dava açmaya karar verdim ve artık madureyetimin gidirilmesini değil bu kişilerin adaletli bir şekilde yargılanmasını istiyorum. İmzamı taklit ederek belkide ona bile gerek duymadan sisteme girip hemen olay günü o kişinin numarasını kaydederek bu işten sıyrılabileceklerini düşünmesi gerçekten komik çünkü olayın içinde olan akrabam hanımefendi şahitlik yapıcak ve banka ile olan telefon görüşmelerimiz kayıt altında. Şunu söylemeliyim ki kişisel haklarımızın ihlal edilmiş olması biryana Akbank a olan güvenim tamamen bitmiştir. Hatırı olan biri istediğinde benim bilgilerimi ulaşabilir yada bir banka çalışanı benim dışımda bir müşterisinden benim ödememi tahsil etmeye çalışabilir demek bu. Hangi açıklmayı yaparlarsa yapsınlar hiçbir taraftan tutulacak yeri yok bu olayın. Kalan kredi borcumu ilk fırsatta tek ödeme ile kapatım ilişiğimi kesmek istemiyorum ancak bu yaşadıklarımın da tüm yetkililer tarafından bilinmesini istiyorum çünkü bu konuile adli süreç başladığında haberimiz yoktu denmesini istemiyorum.

Fatih Kandiş
Fatih Kandiş · 18 Ekim 2022
Akbank

Ben bankanızdan şikayetçiyim. Geçen kredi kapaması yaptım 2005 lira sigorta dediler yatırdım ve yatırdığım parayı çektiler kredi kapattılar. Görüştüğüm arkadaş o gün üzerine basarak sordum 2005 lira geri yatıcak mı benim diye evet dedi. Yatırdım krediyi kapattım bankanıza 185 bin liralık vadeli hesap açtım ve sizin yaptınız ise 2005 liramı geri ödemediniz ve şuan aradığımda müşteri hizmetleriniz kıvırması yalan konuşması oldu. İnternetten şikayet edin dedi oradan da şikayet edilmiyor denedim olmuyor ve sizin yüzünüzden ben 2005 lira borca girdim. Bana diyor ki 800 lira geri ödemesi olamuz benim 1200 liram nerde dediğimde kem küm ediyor. Şuan ne kadar tanıdığım varsa arıyorum bankanızla iltibatlarını kesmeleri için elimden geleni yapıyorum ve bütün internet sayfalarında hesablarımda bu sahtekarlığı paylaşıyorum. Bana yapılanı görün siz Akbanka inanmayın diye paylaşıyorum ve yasal olarakta sahtekarlık ve dolandırıcılık olarak davada bulunucam bankanız için. Bana yatırın sizi madur etmiceğiz kredi kapansın yatırdığınızı geri alıcaksınız diyip sonrada yatırmayıp insanları kandırıp sahtekar mağdur ettğinizi herkes bilicek.

Müslüm Çelik
Müslüm Çelik · 8 Ekim 2022
★★ Akbank Değirmiçem Şubesi / Gaziantep

Axess platinum kartımdan nakit avans çekilmek sizin alışveriş yapılmaksızın para çekilmiş. Bunun nedeni teknik bir arızadan dolayı mı öğrenmek istiyorum ve Gaziantep Değirmicem şubeniz hiç bir şekilde telefonlarımıza cevap vermemektedir.

Tuğba Erçalışkan
Tuğba Erçalışkan · 4 Ekim 2022

Kesinlikle yanıt verilmiyor hiç bir şubeden. Maalesef çok pişman oldum bu bankadan kart aldığım için. Kaçtane şube aradım müşteri temsilcisi ile görüştürmüyorlar sadece ses kaydı dinletip kapatılıyor.

Atilla Bıyıklı
Atilla Bıyıklı · 8 Eylül 2022

Ne telefona bakılıyor ne hizmet veriliyor. Çok kötü rezalet bir hizmet veriyorlar. Dün bankada 2 saat beklememe rağmen bi netice alamadım. 1 tane gişe ile hizmet verseler nolur vermeseler nolur.

Faruk Günkurusu
Faruk Günkurusu · 29 Ağustos 2022

Bu gün maaş hesabı açtırmak için 4 arkadaş gittik sıramızı aldık. Hepimizin de işlemi aynıydı sıra numaralarımız bir birini takip edyordu. Benim numara hoş geldin masasında yandı. Daha önceden hesabım olduğu halde benim maaş kartı isteğim kabul edimedi. Diğer arkadaşın birisine hesap açıldı diğerine kart verildi öbür arkadaşım başka şubeye gitti. Eğer ortada bir mevzuat varsa hepimize de aynı işlemin yapılması gerekmiyormuydu? Ben bu günkü işlemlerden hiç memnun kalmadım sanki adamına göre muamele yapıldı.

Daha Eski Yorumları Göster (197)

Akbank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Akbank şubeleri veya banka hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosya medya profiliniz ile yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
En Çok Sorgulanan Şubeler
Ümraniye / İstanbul
Süleymanpaşa / Tekirdağ
Sur / Diyarbakır
Yeni Açılan Şubeler
Yunusemre / Manisa
Muratpaşa / Antalya
Nilüfer / Bursa
Güngören / İstanbul
Nilüfer / Bursa
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin