ING Bank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:ING Bank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 184 şube
  • Yorum Sayısı:150 yorum veya şikayet
2.1 / 5
  • Puan 2.12/

ING Bank şubeleri için toplam 751 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.1 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 150 yorum veya şikayet yapılmıştır. ING Bank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

ING Bank Yorum ve Şikayetler

Davud Doğrucu
Davud Doğrucu · 6 Şubat 2023

Rezalet bir şube, telefonla aradım saatlerce defalarca kere, hiçbirisinde de telefonu açan olmadı, koskoca kurumsal banka olmuşsunuz telefonun başına oturtacak bir adam koyup çalıştıramıyosanız kapatın gidin kardeşim bu ülkeden !!

Dilek Kaygın
Dilek Kaygın · 24 Ocak 2023

Müşteri temsilcisine bağlanmak için bir saat zaman harcadım ama yine de ulaşamadım. Madem açmayacaksınız niye telefon ile hizmet verdiğinizi iddia ediyorsunuz?

Burak Özalp
Burak Özalp · 25 Kasım 2022

Hayatımda daha kaba, müşterisine daha çirkin davranan bir kurumla karşılaşmadım. Biraz daha nezaket, anlayış ve problem çözme beklerdim. Bu ne saygısızlık, lütfen kendinize gelin.

Şükrü Öztürk
Şükrü Öztürk · 1 Ağustos 2022

Tokat şubede kesinlikle telefonlara bakılmıyor. Müşteriye saygınız yok. Tercihimiz değişecek.

Yılmaz Mutlu
Yılmaz Mutlu · 24 Mayıs 2022

INGli olmaak için Enza mobilyadan ürün aldım kampanyadan faydalandım. İlk taksitimi de ödedim fakat kartım hala gelmedi. Bartından yazıyorum İNG Zonguldak şubesine de ulaşamıyorum. Çok pişmanım Enzadan ve sizin bankanızla alakalı kampanyadan alışveriş yapıp sizin bankanıza bulaşmaktan. Hiç yardımcı olma gereği göstermiyorsunuz. Çok pişmanım çok çok çok.

Rasim Manav
Rasim Manav · 11 Mayıs 2022

Allah böyle şubeyi de böyle çalışanları da bildiği gibi yapsın tam 1 saattir telefonu açmalarını bekliyorum ama nafile ama bir gün bir mazlumun ahı tutar bunları

İlayda Yıldırım
İlayda Yıldırım · 18 Şubat 2022
ING Bank

Amerika'da yaşıyorum internet bankacılığı şifremi unuttum aylardır müşteri hizmetlerini, banka şubelerini arıyorum. Ne bir kişi yardımcı oluyor ne bir kişi geri dönüş yapacağız deyip donuyor. Ağlıyorum her gün böyle bir bankacılık sistemi olabilir mi? Nerede bu bankanın müşteri hizmetleri? Sesleniyorum benim şikayet kaydımı alıp napıyorsunuz? Türkiye'ye bilet alıp zorla gelmemi istiyorlar üç kuruş param için! Yazıklar olsun önünden bile geçmeyin! Beni mağdur ettiler!

Ferhat Yılmaz
Ferhat Yılmaz · 3 Ocak 2022

Böyle rezil bir banka ve bankacılık olmaz yuh olsun diyorum. Her aramam 15 dakika olmak üzere üç kere aradım son aramamda bağlandım ama karşımda insan yok. Yazıklar olsun Tokat şubesine.

Melek Tiryakioglu
Melek Tiryakioglu · 6 Aralık 2021

Bireysel emekliliğim var bozdurmak istiyorum. Şubelerde yardımcı olan yok. 4441666 arıyorum telefon hattan düşüyor rezil bir banka.

Serkan Çetin
Serkan Çetin · 10 Kasım 2021
ING Bank

Telefon bankacılığı beşkuruş etmez. Telefona aptalca bir akıllı dedikleri robot koymuşlar beş kuruş etmez.

Alper Özen
Alper Özen · 5 Kasım 2021
ING Bank Şişli Şubesi / İstanbul

25 dakikadır birinci sıradasınız diyor, telefonu açan yok. Bireysel bankacılık işlemi yapılmaz bu şubeyle telefonu açan yok.

Kazım Evren
Kazım Evren · 3 Kasım 2021

Kadıköy Şubenizdeki bir işlemim için tlf.ile aradım, tam 18 dk. bekledim, ne müşteri temsilcisine, ne bireysel bankacılık işlemlerine ne de operatöre bağlanılamadı. Sürekli beklemede bırakıldım. Bu durumda şubenin telefonunun olmasına gerek yok. Teşekkür ederim.

İbrahim Yentür
İbrahim Yentür · 3 Kasım 2021

Şubede telefonlara bakan kimse yok mu, 45 dakikadır telefondayım, çağrım 1.sırada, ancak açan kimse yok, siz nasıl bir bankasınız ?

Afyonlu Ali
Afyonlu Ali · 13 Ekim 2021

Manavgat şubesi kadar duyarsız umursamaz kalitesiz bir ing şubesi görmedim..ne telefonu açan müşteri temsilcisi var nede ilgilenen 2012 den beri hiçmi düzelmez lanet olsun

TC Gülüzar Haydaroğlu
TC Gülüzar Haydaroğlu · 8 Mart 2021

Ne zaman arasak hep bilgisayar bir kişide cevap verip derdiniz nedir demiyor. Kredimizi kapatmak istiyoruz muhatabımız yok. Bu nasıl bir çalışma anlayışıdır.

Seda Kara
Seda Kara · 22 Ocak 2021
★★★★★ ING Bank Ümraniye Şubesi / İstanbul

Ümraniye şubesi Nurten hanıma ilgisi ve alakası.. samimiyeti.. gülen yüzünden dolayı sonsuz teşekkür ederim.. Gülen yüzünüz hiç solmasın.

Nur Köroğlu
Nur Köroğlu · 21 Ocak 2021

Hesabımda para olduğu halde neden kredi ödemem gerçekleşmedi ve geç ödeme yapmışım gibi görünüyor.

Zeynep Banu Tekeli
Zeynep Banu Tekeli · 31 Aralık 2020

Bir bloke çeki kasa da para olmadığı gerekçesiyle (parayı çekmeyeceğimi, şubedeki hesaba yatıracağımı söylememe rağmen) bir türlü tahsil edip hesaba yatıramadılar. Kendilerini bu konuda eğitime almanızı şiddetle öneririm.

Aydın Bortecene
Aydın Bortecene · 24 Kasım 2020
★★ ING Bank Ataşehir Şubesi / İstanbul

Kesinlikle İNG bitmiştir. Emekli promosyonumu erken kapadım 500 tl geri ödedim umarım sisteme girecekler ve maaşımı taşıyacağım. Bir zamanlar çok iyi bankaydı ama bitti. Sanki elemanları (özellikle call center) işinizi çözmemek için ellerinden geleni yapıyor. Açık açık söyleseler artık bizimle çalışmayın diye daha kolay. Ataşehirde Küçükbakkalköy, Mozaik Çarşı ve Migrosta bulunan bankmatikleri kapandı. K.Bakkalköyde arada bir tane var sanırım kendilerinin bile haberi yok listelerinde gözükmüyor. Geçtiğimiz günlerde eşim de Pegasus kartını kapattı hesabını telefonla kapatmadılar şubede kapattı şube de telefonla kapatabilirsiniz dedi birbirlerinden haberleri yok. Daha yazabileceğim o kadar çok olay yaşadım ki sayfa dolar. Neyse barısı başıma ben de kurtulmak üzereyim.

Semih Gülfidan
Semih Gülfidan · 23 Kasım 2020

Gerçekten bir banka olarak sizlere yakıştıramadım saatlerce telefonda bekliyorum telefona bakan yok böyle bir saygısızlık görmedim

Mike Da
Mike Da · 11 Kasım 2020

Bir yurtdışı ödeme 15 gündür yapılamıyor telefonlar açılmıyor hakikaten tam bir fiyasko müşteri hizmeti günlerce iletişime geçilemiyor.

Azime Çapar Göğş
Azime Çapar Göğş · 2 Kasım 2020
★★ ING Bank Gaziantep Şubesi / Gaziantep

Gördüğüm en kötü bankalardan birisi perşembe gününden beri ulaşmaya çalışıyorum ama açan yok. Birde kart ve dahili numara veriyorlar güya müşteri temsilcisi var.

TC Atilla Ozkaraoglu
TC Atilla Ozkaraoglu · 1 Ekim 2020

01 Ekim 2020 tarihinde en azı 8 en fazlası 17 dakika süren tam 6 defa aradığım şubeden ne operatör ne de müşteri temsilcisine bağlanamadım. Yaş ve pandemi nedeniyle şubeye gitmenin zaten mümkün olmadığı bu süreçte böylesine sorumsuz, lakaydı, ilgisiz bir banka şubesi olamaz. Büyük bir hayal kırıklığı ve kızgınlık içerisindeyim. Genel müdürlüğün bu şube ile ilgilenmesi ve önlem alması gerek. Bir daha İNG ile çalışmamayı düşünmekteyim.

Turgay Kamaç
Turgay Kamaç · 25 Ağustos 2020
ING Bank

Çok rezil bir banka çalışanları yeteneksiz beceriksiz basit bir işlemi bir aya yakındır bekliyorum maalesef

TC Sıdıka Aktaş
TC Sıdıka Aktaş · 14 Ağustos 2020

Gemlik Migros atm sinden 6 binden fazla para yatırdım atm parayı aldı önce yatırılmadı tekrar deneyin dedi sonra hesabınız yok yazdı müşteri hizmetlerini arayıp söyledim işlem başlattık dediler. Çok mu zor atm yi açıp içindeki parayı saymak benim para mı çıkarmak internet bankacılığından canlı destekle görüşmek istedim bekleyin en kısa zamanda bağlanacaksınız yazıyor bağlanan yok. Müşteriye bu yapılır mı hemi parayı alup hemi hesabın yok yazdı atm hırsızlar cihaz kopyalamış olabilir diye merak ediyorum yatırdıktan sonra bir süre bekledim parayı içine aldı atm lütfen açın şu atm yi ne olur

Daha Eski Yorumları Göster (125)

ING Bank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

ING Bank şubeleri veya banka hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosya medya profiliniz ile yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
En Çok Sorgulanan Şubeler
Esenyurt / İstanbul
Pendik / İstanbul
Beylikdüzü / İstanbul
Yenimahalle / Ankara
İzmit / Kocaeli
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin