ING Bank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:ING Bank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 219 şube
  • Yorum Sayısı:71 yorum veya şikayet
2.2 / 5
  • Puan 2.19/

ING Bank şubeleri için toplam 311 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.2 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 71 yorum veya şikayet yapılmıştır. ING Bank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

ING Bank Yorum ve Şikayetler

Ferit Gürsu · 11 Şubat 2020

İngbankası 40 dakika telefonda bekledim ulaşamadım ömür törpüsü bir bankasın

Emrah Çavdar · 10 Şubat 2020

Bu Ing Bank ne Allah'ın belası bir bankadır verdiğiniz tlf cvp vermeye bu kadarmı acizsiniz. Bu nasıl bankacılık anlayışıdır

Hasan Akbulut · 7 Şubat 2020

35 dk aradım bir türlü ulaşılmıyo milletinden dalga geçiyosunuz ing bankası

Nihan Sağır · 5 Şubat 2020

Kardeşim ne Mecidiyeköy bankanıza ne müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz saatlerdır kimse bakmıyo Mecidiyeköy şube telefonu kaldırıp kapatıyo rezillik bu ihtiyacınız yok müşteriye demekki

Onur Süleyman Ayçiçek · 24 Ocak 2020

Edirne şubeyi 1 saattir arıyorum kimse cevap vermiyor galiba bunlarda iflas etti.

Hasan Demir · 14 Ocak 2020

Lütfen müşteri hizmetleri telefonu bağlanmıyor bu nasıl hizmet. 30 dakika bekledim görüşemedim.

Nazmi Bektas · 7 Ocak 2020

40 dakika bekleme rağmen bir türlü bağlanamadım ne biçim bir banka şubesi kınıyorum

Dede Gürsel Dalmış · 6 Ocak 2020

Hayatımda böyle bir zor banka görmedim bütün hesaplarını kredilerimi kapatmama rağmen emekli maaşıma bloke koymuş kaldırmıyor dava açıcam

Deniz Taş · 2 Ocak 2020

Adana Turgut Özal şubeniz çalışmıyor ne zaman gitsem en az 2 saat bekliyorum ve eksik bilgi verip mağdur ediyorlar. Kendinize çeki düzen verin bizim zamanınız sizin kadar bol değil. Bu ne rahatlık anlamış değilim. Gitmemek için müşteri hizmetlerini arıyorum ama bağlanmak ölümden beter.

TC Beyhan Arda · 2 Ocak 2020

Allah düşürmesin kimseyi bu şubeye, diğerlerini bilmem, 02/01/2019 mesai bitimine yakın bir saat, açık 4 gişe, çalışan bir gişe, orada da işlemi uzun süren bir banka müşterisi, bekleyen müşteriler var asla numaratore basmıyorlar, rica ediyorum lütfen acelem var, bekleyin diyen aşık süratli çalışanlar. Yazıklar olsun. Bir daha ing bank mi? Asla.

Mehmet Sağlam · 31 Aralık 2019

Kredi çekerken gişeden çekiyorsun. Ödemeye gelince mutlaka ATM den yatıracaksın. Yok hiçbir bankada böyle saçmalık.

Zeynep Telatar Özsinan · 11 Aralık 2019

Avcılar şubesine telefon ile ulaşmak mümkün değil. 1 saattir telefonda bağlanmak için bekledim. 0850 ... tel aradım onlar şubeniz yardımcı olacak dediler. Şubeye ulaşmak çok kolaymış gibi.

Selahattin Sevinç · 10 Aralık 2019

Aksaray şubesinde maaşım vardı (emekli) şube Nevşehire taşındı internetten telefon numarasını aldım arıyorum kimseye ulaşamıyorum.

Mehmet Ipek · 9 Aralık 2019

Bir şubenize ulaşmak niye imkansız. Sıraya göre alınacaksınız, şu sıradasınız deniyor ama asla bağlanmıyorsunuz...

Mehmet Ipek · 9 Aralık 2019

Gaziosmanpaşa şubesi o telefonu başka şekillerde de kullanabilirsiniz, çünkü sizinle iletişim kurmaya yaramıyor. dakikalarca bekletip bağlatmıyorsunuz.

Gökhan Kübra · 9 Aralık 2019

Telefonla saatlerce aramama ragmen birkişi cevap vermedi.

Hülya Durmuş · 28 Kasım 2019

Bugün defalarca aradım ayrı ayrı tuşladım saatlerce aynı mesaj diğer müşterilerimize hizmet veriyor kimseye tavsiye etmiyorum asla açmıyorlar

Çiğdem Turgut · 8 Kasım 2019

Yazık konut kredisi çektik 2019 da 1.89 dan suan yapılandırma 1.39 transfer ise 1.04 bu bankayı seçtiğimiz içini kendi müşterilerine 1.39 dan uyguluyor faizi? Bir daha asla İNG banktan kredi kullanmıycam en kısa zamanda transfer yapıp kurtulucam..

Asli Asmina · 8 Ekim 2019

Bir kez olsun şubeye baglanabiliyim 10 dk telefonda bekletiliyoruz hiçbir şekilde işlem yapamadan kapatılıyor veya kapatıyorum bu ne rezillik

Cihangir Murat Yılmaz · 23 Eylül 2019
★★★ ING Bank Yenimahalle Şubesi / Ankara

Yenimahalle şubesini 40 dakika aradım cevap vermediler telefonlara neden bakmıyorlar lütfen ilgili yerler bu yazımla ilgilensin

Aydın Kara · 11 Eylül 2019
ING Bank Fatih Şubesi / İstanbul

istanbul fatih ing şubesinde bulunan *** hanımdan konut kredisi kullanmak istedik kredimiz önce onaylandı dendi konut sigortası yaptırmamız gerektiği söylendi kartımdan ödeyerek konut sigortası yaptı *** hanım sonra exper raporunda sorun var denilerek kredimizin onaylanmadığı söylendi yapılan sigortanın 4 iş günü içerisinde kartıma iade edileceği söylendi aradan 20 gün geçmesine rağmen kartıma herhangi bi iade olmadı yanına gittim bugün yarın bugün yarın hala iade olan bişe yok ing ile çalışmadan önce 2 kere düşünün derim bana ait olmayan evin hala sigortasını ödemekteyim yardımcı olan kimsede yok ing bankta şikayet edecek bi yerde yok..

Yasin Kılınç · 27 Ağustos 2019
ING Bank Şişli Şubesi / İstanbul

Şişli şubesine ulaşmak yurt dışına ulaşmaktan daha zor insan bir telefonu açar 17 dakikadır sıradayız çok enteresan

Kiran Suat · 28 Haziran 2019

İng kredi kartından hacizlik oldum 750 tl limitli karta 1500 tl para istiyolar şimdi ayıptır günahtır tefecimisiniz siz

Kemal Eyüboğlu · 13 Mayıs 2019

Personelin müşteriye ilgisi tam bir fiyasko. Ne telefonlara cevap veriyorlar; telefona bakanlar da müşteriyi başından savıyorlar..!

TC Cengiz Cetinay · 11 Mart 2019

ulaşmak mümkün değil... on defa ara bi kez açan olmadı... tüm aramalarım her türlü bir bağlanma olmadı.. Hepsi ama hepsi müşteri ile hizmet veriyormuş ve bu da yaklaşık yarım saat..

Daha Eski Yorumları Göster (46)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

ING Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Esenyurt / İstanbul
Küçükçekmece / İstanbul
Bahçelievler / İstanbul
Beylikdüzü / İstanbul
Şişli / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Torbalı / İzmir
Muratpaşa / Antalya
Sarıyer / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin