ING Bank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:ING Bank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 220 şube
  • Yorum Sayısı:45 yorum veya şikayet
2.4 / 5
  • Puan 2.39/

ING Bank şubeleri için toplam 213 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 45 yorum veya şikayet yapılmıştır. ING Bank ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

ING Bank Yorum ve Şikayetler

Aydın Kara · 11 Eylül 2019
ING Bank Fatih Şubesi / İstanbul

istanbul fatih ing şubesinde bulunan *** hanımdan konut kredisi kullanmak istedik kredimiz önce onaylandı dendi konut sigortası yaptırmamız gerektiği söylendi kartımdan ödeyerek konut sigortası yaptı *** hanım sonra exper raporunda sorun var denilerek kredimizin onaylanmadığı söylendi yapılan sigortanın 4 iş günü içerisinde kartıma iade edileceği söylendi aradan 20 gün geçmesine rağmen kartıma herhangi bi iade olmadı yanına gittim bugün yarın bugün yarın hala iade olan bişe yok ing ile çalışmadan önce 2 kere düşünün derim bana ait olmayan evin hala sigortasını ödemekteyim yardımcı olan kimsede yok ing bankta şikayet edecek bi yerde yok..

Mehmet Gül · 9 Eylül 2019
★★ ING Bank Tokat Şubesi / Tokat

telfonlar açılmıyor madur oluyoruz

Yasin Kılınç · 27 Ağustos 2019
ING Bank Şişli Şubesi / İstanbul

Şişli şubesine ulaşmak yurt dışına ulaşmaktan daha zor insan bir telefonu açar 17 dakikadır sıradayız çok enteresan

Kiran Suat · 28 Haziran 2019

İng kredi kartından hacizlik oldum 750 tl limitli karta 1500 tl para istiyolar şimdi ayıptır günahtır tefecimisiniz siz

Kemal Eyüboğlu · 13 Mayıs 2019

Personelin müşteriye ilgisi tam bir fiyasko. Ne telefonlara cevap veriyorlar; telefona bakanlar da müşteriyi başından savıyorlar..!

TC Cengiz Cetinay · 11 Mart 2019

ulaşmak mümkün değil... on defa ara bi kez açan olmadı... tüm aramalarım her türlü bir bağlanma olmadı.. Hepsi ama hepsi müşteri ile hizmet veriyormuş ve bu da yaklaşık yarım saat..

TC Cengiz Cetinay · 11 Mart 2019

ulaşmak mümkün değil... on defa ara bi kez açan olmadı...

Taner Sezen · 4 Mart 2019

Bankalar arasındaki en kötü şube telefonlarını açmıyorlar ulaşmak imkansız. Kesinlikle bu şube ve İng ile çalışmayın pişman olursunuz.

Fuat Tuncay · 26 Şubat 2019

Benim telefonuma gelen bir mesajı okuyorum inege bank diyor arıyorum ilgili bir canlı varlığa ulaşamıyorum ulaştığım nesne boş kaset yok efendim neymiş arayan müşteri sırasında ikinci kişisiniz e ne olacak ama bir türlü o ikinciliğim hiç birincilik görmüyor ne piçim banka alacakları olduğu zaman akbaba gibi üşüşüyorlar bıraktım gitti inege banka ı

Ecevit Dogan · 18 Şubat 2019
★★★

10 senedir ing ile çalışıyorum bazen şubeleriniz kapanıyor nedeni anlamıyorum. Ümraniye şubesi niye kapanmış anlamadim güven bitiyor ing nin

Feyzi Alan · 29 Ocak 2019

Elazığ şubesi telefonları açmıyor iletişim kuramıyorum. Birdaha ıng banka girmem

Aydın Bulut · 18 Ocak 2019

Kuşadası şubesine gittim emekli maaşımı bu bankaya taşırsam kredi kart borcum var 7 bin tl gibi. Ne yapabilirsiniz gibi hiç ilgilenmedi görevli sarışın bayan. Sanki günde binlerce kişi ile uğraşıyormuş gibi ilgisiz ve alakasız bir konuşmaları var zaten. Gittiğimede pişman oldum.

Birol Gülek · 4 Ocak 2019

Bu banka on para etmeyen çalışması çok kötü olan bir bankadır bulaştığıma bin pişmanım.

Hakan Saka · 18 Kasım 2018
★★★ ING Bank Ümraniye Şubesi / İstanbul

Bu şube taşınmış bu şube nereye gitti? en yakın şube neresi?

Özkan Yılmaz · 13 Kasım 2018

telefonu neden açmıyorlar acaba

Ömer Ecerdir · 12 Kasım 2018

Sizinle iletişim nasıl kurulabilir. Şube telefonunuzu arıyorum bir sürü gereksiz menüler dinletiliyor. Şubeye bağlanmak mümkün değil.. Hiç olmazsa 02322511647 nolu telefon numarasını silin de insanlar bankaya gidip saatlerce sıra beklesinler. Sizin zamanınız kıymetli bizimki değil.En kısa zamanda da ilişkimi keseceğim

Gülizar Batmaz · 20 Ekim 2018

İng bank kesinlikle müşterisinden yana değil sanal kredi kartıyla dolandırıldım aynı gün farkettim müşteri hizmetlerini aradım göz göre bu olaya müdahale etmediler faturasını bana ödetmeye çalışıyorlar müşyeti hizmetleri çalışanları hep farklı konuşuyor allahtan onlarda kayıt tutuyor bende konuşmaları kesinlikle İng bank güvenli değil

Banu Nazlılar · 11 Eylül 2018

İNG sakın bulaşmayın !!

Ali Riza Kocamangil · 24 Temmuz 2018
★★★

slmlar ing bank gültepe şubesini neden kapatıldı imel degişti yenisini almak için ne yapmalıyım. ben emekli insanım bankam yanımda olmalı neden büyle birşey düşünüldü anlamıyorum

Türkan Şenol · 7 Haziran 2018

ostim şubesine telefonla ulaşmanın birt yolu varmıdır? yarım saattir telefonda aynı mesajı dinliyorum. Personelimiz diğer müşterilerle ilgilenmekte.... Peki ben kesintisiz yarım saate ulaşamadım, diğer müşteriler nasıl ulaştı acaba!

Gülşah Uğur Demir · 4 Haziran 2018

Rezil bir banka sakın bulaşmayın tavsiyem...

Sibel Eroğlu · 26 Mayıs 2018

Tüm müşteri temsilcileri birbirine tezat konuşuyor? Kimsenin birşey bildiği yok! Müşteri memnuyeti yok! Müşteri kazanma yok! Problem çözme odaklı Asla değiller! Zorla çalıştırıyorlarmış gibi tavır sergiliyorlar !!!

Bekir Özer · 21 Mayıs 2018
★★ ING Bank Balıkesir Şubesi / Balıkesir

İngbank'ın aktif kullanılan kredİ bonus karttan neden yıllık aidat alırsınız hala anlamış değilim. Diğer bankalar almadığı halde.. Bunun cevabını bir türlü alamadım.

Hulya Ugras · 29 Mart 2018

Telefonla ulaşmak konusunda sınıfta kalan bankadır. Zira hiçbir bankada operatör tarafından bu kadar bekletildiğimi hatırlamıyorum. Çağrınız 1. sıradadır deyip 25 dakika bekletip sizi caydıran yegane bankadır. Daha önce hiçbir bankada şubeye ulaşmak konusunda böyle bir sıkıntı yaşamadım. Bilginiz olsun istedim ki seçiminizi ona göre yapın lütfen.

Gökhan Toplu · 19 Mart 2018

Ben bu ING bank kadar ilgisiz banka görmedim...

Daha Eski Yorumları Göster (20)

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

ING Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

En Çok Sorgulanan Şubeler
Esenyurt / İstanbul
Küçükçekmece / İstanbul
Bahçelievler / İstanbul
Beylikdüzü / İstanbul
Şişli / İstanbul
Yeni Açılan Şubeler
Torbalı / İzmir
Muratpaşa / Antalya
Sarıyer / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin