Intesa Sanpaolo

Genel Merkez:Meltem Sok. No:10 İş Kuleleri Kule:2 Kat:21 Levent Beşiktaş İstanbul

Intesa Sanpaolo Hakkında Genel Bilgiler

Intesa Sanpaolo, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 385-0600 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.intesasanpaolo.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Intesa Sanpaolo için 148 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu BCITTRIS şeklindedir.

Intesa Sanpaolo bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Intesa Sanpaolo Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 17:00
  • Öğle Arası:Tüm Gün Açık
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Intesa Sanpaolo şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Intesa Sanpaolo öğle arasında da çalışmaya devam etmekte olup bankacılık işlemlerinizi tüm şubelerde gün boyu kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Intesa Sanpaolo Şubesi Bulunan Şehirler

Intesa Sanpaolo Hizmet Verilen İller Listesi

Intesa Sanpaolo Yorum ve Şikayet

Intesa Sanpaolo hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Intesa Sanpaolo şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
4.5 / 5
  • Puan 4.50/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Intesa Sanpaolo şubeleri için toplam 2 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 4.5 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Intesa Sanpaolo ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Beşiktaş / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin