Türkiye Sınai Kalkınma Bankası

  • Banka İsmi:TSKB
  • Banka Kodu:14
  • SWIFT Kodu:TSKBTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 2 şube
  • Telefon:0 (212) 334-50500 (212) 334-5050
  • İnternet:tskb.com.tr
Genel Merkez:Meclisi Mebusan Cad. No:81 Fındıklı İstanbul

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Hakkında Genel Bilgiler

TSKB, 2 ilde toplam 2 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 334-5050 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.tskb.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası için 14 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TSKBTRIS şeklindedir.

TSKB bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

TSKB Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:00 ve 13:00 - 17:00
  • Öğle Arası:12:00 - 13:00 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. TSKB şubelerinde 12:00 - 13:00 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

TSKB Şubesi Bulunan Şehirler

TSKB Hizmet Verilen İller Listesi

TSKB Yorum ve Şikayet

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

TSKB şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
1.0 / 5
  • Puan 1.00/

Banka puanı, bankaya ait 2 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Sınai Kalkınma Bankası şubeleri için toplam 1 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 1 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Ince Cumali Haykır
Ince Cumali Haykır · 21 Haziran 2021

Tskb hisseniz ve diğer hisselerinizden zarara uğrattığınız kişilerden alıp başkalarına kredi yatırım yaptığınız yetmiyor...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin