MUFG Bank

  • Banka İsmi:MUFG Bank
  • Banka Kodu:147
  • SWIFT Kodu:BOTKTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1 şube
  • Telefon:0 (216) 600-30000 (216) 600-3000
  • İnternet:tu.bk.mufg.jp
Genel Merkez:FSM Mah. Poligon Cad. Buyaka 2 Sitesi No:8 Kat:20-21 Ümraniye İstanbul

MUFG Bank Hakkında Genel Bilgiler

MUFG Bank, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (216) 600-3000 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.tu.bk.mufg.jp adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, MUFG Bank için 147 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu BOTKTRIS şeklindedir.

MUFG Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

MUFG Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:00 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:00 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

MUFG Bank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. MUFG Bank şubelerinde 12:00 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

MUFG Bank Şubesi Bulunan Şehirler

MUFG Bank Hizmet Verilen İller Listesi

MUFG Bank Yorum ve Şikayet

MUFG Bank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

MUFG Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
5.0 / 5
  • Puan 5.00/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. MUFG Bank şubeleri için toplam 1 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 5.0 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda MUFG Bank ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Ümraniye / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin