Türk Eximbank 

  • Banka İsmi:Türk Eximbank
  • Banka Kodu:16
  • SWIFT Kodu:TIKBTR2A
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 30 şube
  • Telefon:0 (216) 666-55000 (216) 666-5500
  • İnternet:eximbank.gov.tr
Genel Merkez:Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. No:19 Ümraniye İstanbul

Türk Eximbank  Hakkında Genel Bilgiler

Türk Eximbank , 22 ilde toplam 30 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (216) 666-5500 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.eximbank.gov.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türk Eximbank  için 16 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TIKBTR2A şeklindedir.

Türk Eximbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Türk Eximbank Şubesi Bulunan Şehirler

Türk Eximbank Hizmet Verilen İller Listesi

Türk Eximbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Türk Eximbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
4.1 / 5
  • Puan 4.12/

Banka puanı, bankaya ait 30 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türk Eximbank  şubeleri için toplam 34 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 4.1 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 3 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Mustafa Baş · 24 Kasım 2020

Sakın bu Eximbank sigortasına güvenipde ihracat yapmayın batarsınız muhatapda bulamazsınız...

Şadiye Yurtseven · 31 Ağustos 2018

Eximbank şubelerine ulaşmak neredeyse imkansız, ya telefonlara bakmıyacaksanız iletişim numarası yazmayın mesaimizi sizi...

Hacer Eda · 27 Temmuz 2018

merhaba, ben böyle yavaş çalışan bir sistem görmedim, yani vergi dairesinin kullandığı sistem bile sizden daha hızlı çal...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

Sosyal Medyada Bankayı Beğenin