Türk Eximbank 

  • Banka İsmi:Türk Eximbank
  • Banka Kodu:16
  • SWIFT Kodu:TIKBTR2A
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 11 şube
  • Telefon:0 (216) 666-55000 (216) 666-5500
  • İnternet:eximbank.gov.tr
Genel Merkez:Saray Mah. Üntel Sok. No:19 34768 Ümraniye İstanbul
5854 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Türk Eximbank  Hakkında Genel Bilgiler

Türk Eximbank , 11 ilde toplam 11 şube ile hizmet vermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (216) 666-5500 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.eximbank.gov.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türk Eximbank  için 16 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TIKBTR2A şeklindedir.

Türk Eximbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Türk Eximbank Şubesi Bulunan Şehirler

Haritada Gezinmeyi Aç

Türk Eximbank Hizmet Verilen İller Listesi

Türk Eximbank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Türk Eximbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.5 / 5
  • Puan 3.50/

Banka puanı, bankaya ait 11 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türk Eximbank  şubeleri için toplam 2 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Türk Eximbank  ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

Sosyal Medyada Bankayı Beğenin