Türk Eximbank Müşteri Memnuniyeti

  • Banka İsmi:Türk Eximbank
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 21 şube
  • Yorum Sayısı:2 yorum veya şikayet
4.2 / 5
  • Puan 4.19/

Türk Eximbank şubeleri için toplam 32 oy kullanılmış olup, 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Banka şube, ürün veya hizmetleri ile ilgili toplam 2 yorum veya şikayet yapılmıştır. Türk Eximbank  ile ilgili tüm görüş ve şikayetlerinizi bu sayfada paylaşabilirsiniz.

Türk Eximbank Yorum ve Şikayetler

Şadiye Yurtseven · 31 Ağustos 2018

Eximbank şubelerine ulaşmak neredeyse imkansız, ya telefonlara bakmıyacaksanız iletişim numarası yazmayın mesaimizi sizinle harcamıyalım

Hacer Eda · 27 Temmuz 2018

merhaba, ben böyle yavaş çalışan bir sistem görmedim, yani vergi dairesinin kullandığı sistem bile sizden daha hızlı çalışıyor. ayrıca eksik sevkiyat bildirimiz var diyor detayı tıklıyorsunuz aynı cümleyi detayda da yazıyor hangi dönemin olduğunu yazmanız bu kadar mı zor geliyor size ya da yazılımınız da çalışan arkadaşlarınız yatıyor sanırım. girdiğim sevkiyat dönemlerinin bile hala hata veriyor.
tabi yavaş çalışmanın da ayrı bir özelliği var doğrusu, şifreyi giriyorsun ki şifre de sanki merkez bankasının kasasını açar gibi bir şifre ile giriş yapıyorsun sonra bekliyorsun sayfa dönüyor tekrar yeniliyorsun tekrar cıa şifresiyle giriş yapıyorsunuz bunu birden fazla tekrarlıyor. ödenmemiş prim porcunuz var diyor borç sorgulama diyorum prim borcunuz yok diyor. yani yazılımda ki arkadaşlar napiyor gerçekten ya da bu işle her kim ilgileniyorsa.

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Türk Eximbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Sosyal Medyada Bankayı Beğenin