Nurol Yatırım Bankası

Genel Merkez:Maslak Mah. Büyükdere Cad. Nurol Plaza No:255 Maslak - Sarıyer İstanbul

Nurol Yatırım Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Nurol Bank, 2 ilde toplam 2 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 286-8100 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.nurolbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Nurol Yatırım Bankası için 141 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu NUROTRIS şeklindedir.

Nurol Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Nurol Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 17:00
  • Öğle Arası:Tüm Gün Açık
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Nurol Yatırım Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Nurol Bank öğle arasında da çalışmaya devam etmekte olup bankacılık işlemlerinizi tüm şubelerde gün boyu kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Nurol Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Nurol Bank Hizmet Verilen İller Listesi

Nurol Bank Yorum ve Şikayet

Nurol Yatırım Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Nurol Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
5.0 / 5
  • Puan 5.00/

Banka puanı, bankaya ait 2 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Nurol Yatırım Bankası şubeleri için toplam 1 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 5.0 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Nurol Yatırım Bankası ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin