Alternatif Bank

Genel Merkez:Ayazağa Mah. Cendere Cad. No:109M 2D Blok Sarıyer İstanbul

Alternatif Bank Hakkında Genel Bilgiler

ABank, 20 ilde toplam 45 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 444 00 55 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.alternatifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Alternatif Bank için 124 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu ALFBTRIS şeklindedir.

ABank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

ABank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Alternatif Bank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. ABank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

ABank Şubesi Bulunan Şehirler

ABank Hizmet Verilen İller Listesi

ABank Yorum ve Şikayet

Alternatif Bank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

ABank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.1 / 5
  • Puan 3.11/

Banka puanı, bankaya ait 45 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Alternatif Bank şubeleri için toplam 37 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 3 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Bilal Özgedik
Bilal Özgedik · 26 Ocak 2023

İyi davrandılar kötü bir şey görmedim....

Yasar Gencer
Yasar Gencer · 22 Şubat 2021

Banka çalışanları çok nazik ve alabildiğine yardımcı insanlar. Sırada dahi bekletmeyi düşünmüyorlar. Yardımcı olmaya çal...

Sadettin Güven
Sadettin Güven · 21 Eylül 2017

pazartesi günü 5000 ihtiyaç kredisine başvurdum olumlu veya olumsuz hiç bir haber gelmedi izmir bayraklı şubesi...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Çankaya / Ankara
Pendik / İstanbul
Osmangazi / Bursa
Muratpaşa / Antalya
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin