Pasha Bank

Genel Merkez:Sultan Selim Mah. Hümeyra Sk. PASHA Plaza No:2/7, 34415 Kağıthane / İstanbul

Pasha Bank Hakkında Genel Bilgiler

Pasha Bank, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 705-8900 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.pashabank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Pasha Bank için 116 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TAIBTRIS şeklindedir.

Pasha Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Pasha Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Pasha Bank Hizmet Verilen İller Listesi

Pasha Bank Yorum ve Şikayet

Pasha Bank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Pasha Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
4.7 / 5
  • Puan 4.67/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Pasha Bank şubeleri için toplam 3 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 4.7 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 1 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Berkay Yardımcı
Berkay Yardımcı · 7 Mart 2020

Nüfüsun yoğun olduğu illerde şube açılıcakmı?...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Kağıthane / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin