Pasha Bank

Genel Merkez:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No:2 42 Maslak Ofis 3 Kat 7 Daire 205 Sarıyer İstanbul
0 kişi bunu beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen ol.

Pasha Bank Hakkında Genel Bilgiler

Pasha Bank, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 705-8900 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.pashabank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Pasha Bank için 116 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TAIBTRIS şeklindedir.

Pasha Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Pasha Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Pasha Bank Hizmet Verilen İller Listesi

Pasha Bank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Pasha Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
4.5 / 5
  • Puan 4.50/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Pasha Bank şubeleri için toplam 2 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 4.5 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Pasha Bank ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sarıyer / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin