Birleşik Fon Bankası

  • Banka İsmi:Birleşik Fon Bankası
  • Banka Kodu:29
  • SWIFT Kodu:BAYDTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1 şube
  • Telefon:0 (212) 340-10000 (212) 340-1000
  • İnternet:fonbank.com.tr
Genel Merkez:Büyükdere Cad. No 143 Kat 1-2 Esentepe Şişli İstanbul

Birleşik Fon Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Birleşik Fon Bankası, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 340-1000 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için www.fonbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Birleşik Fon Bankası için 29 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu BAYDTRIS şeklindedir.

Birleşik Fon Bankası bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Birleşik Fon Bankası Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 17:00
  • Öğle Arası:Tüm Gün Açık
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Birleşik Fon Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Birleşik Fon Bankası öğle arasında da çalışmaya devam etmekte olup bankacılık işlemlerinizi tüm şubelerde gün boyu kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Birleşik Fon Bankası Şubesi Bulunan Şehirler

Birleşik Fon Bankası Hizmet Verilen İller Listesi

Birleşik Fon Bankası Yorum ve Şikayet

Birleşik Fon Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Birleşik Fon Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
5.0 / 5
  • Puan 5.00/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Birleşik Fon Bankası şubeleri için toplam 1 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 5.0 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Birleşik Fon Bankası ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin