Standard Chartered Türkiye

  • Banka İsmi:Standard Chartered
  • Banka Kodu:121
  • SWIFT Kodu:BSUITRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1 şube
  • Telefon:0 (212) 339-37000 (212) 339-3700
  • İnternet:sc.com/tr/
Genel Merkez:Büyükdere Cad. Yapı Kredi Plaza, C Blok, Kat:15 Levent Beşiktaş İstanbul

Standard Chartered Türkiye Hakkında Genel Bilgiler

Standard Chartered, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 339-3700 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.sc.com/tr/ adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Standard Chartered Türkiye için 121 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu BSUITRIS şeklindedir.

Standard Chartered bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Standard Chartered Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 18:00
  • Öğle Arası:Tüm Gün Açık
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Standard Chartered Türkiye şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Standard Chartered öğle arasında da çalışmaya devam etmekte olup bankacılık işlemlerinizi tüm şubelerde gün boyu kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Standard Chartered Şubesi Bulunan Şehirler

Standard Chartered Hizmet Verilen İller Listesi

Standard Chartered Yorum ve Şikayet

Standard Chartered Türkiye hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Standard Chartered şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.0 / 5
  • Puan 3.00/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Standard Chartered Türkiye şubeleri için toplam 2 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.0 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Standard Chartered Türkiye ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Beşiktaş / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin