Dünya Katılım Bankası

Genel Merkez:Büyükdere Cad. Rumelihan No:40 Kat:2 Mecidiyeköy İstanbul

Dünya Katılım Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Dünya Katılım, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 272-6420 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://dunyakatilim.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Dünya Katılım Bankası için 100 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu ADABTRIS şeklindedir.

Dünya Katılım bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Dünya Katılım Şubesi Bulunan Şehirler

Dünya Katılım Hizmet Verilen İller Listesi

Dünya Katılım Yorum ve Şikayet

Dünya Katılım Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Dünya Katılım şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.7 / 5
  • Puan 3.67/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Dünya Katılım Bankası şubeleri için toplam 3 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Dünya Katılım Bankası ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin