Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası

  • Banka İsmi:Kalkınma Bankası
  • Banka Kodu:17
  • SWIFT Kodu:TKBNTR2A
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1 şube
  • Telefon:0 (216) 636 87 000 (216) 636 87 00
  • İnternet:kalkinma.com.tr
Genel Merkez:Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cd. No:10 34768 Ümraniye/İstanbul

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Kalkınma Bankası, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (216) 636 87 00 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://kalkinma.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası için 17 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TKBNTR2A şeklindedir.

Kalkınma Bankası bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Kalkınma Bankası Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 17:00
  • Öğle Arası:Tüm Gün Açık
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Kalkınma Bankası öğle arasında da çalışmaya devam etmekte olup bankacılık işlemlerinizi tüm şubelerde gün boyu kesintisiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Kalkınma Bankası Şubesi Bulunan Şehirler

Kalkınma Bankası Hizmet Verilen İller Listesi

Kalkınma Bankası Yorum ve Şikayet

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Kalkınma Bankası şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.5 / 5
  • Puan 2.50/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası şubeleri için toplam 2 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 1 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Fatih Işık
Fatih Işık · 13 Ocak 2022

1 Gr dahi aklı olan bu bankaya bulaşmaz. Müşterisini yatırımcısını süründüren bir kurummu diyelim banka desek banka deği...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin