Burgan Bank

  • Banka İsmi:Burgan Bank
  • Banka Kodu:125
  • SWIFT Kodu:TEKFTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 33 şube
  • Telefon:0 (850) 222 8 2220 (850) 222 8 222
  • İnternet:burgan.com.tr
Genel Merkez:Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. No:13 Şişli İstanbul

Burgan Bank Hakkında Genel Bilgiler

Burgan Bank, 14 ilde toplam 33 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 222 8 222 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.burgan.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Burgan Bank için 125 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu TEKFTRIS şeklindedir.

Burgan Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Burgan Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Burgan Bank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Burgan Bank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Burgan Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Burgan Bank Hizmet Verilen İller Listesi

Burgan Bank Yorum ve Şikayet

Facebook profiliniz ile kolayca yorum gönderin.

Burgan Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız Facebook profiliniz ile yorum yazabilirsiniz. Bankanın daha iyi hizmet sunabilmesi için şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi bize iletebilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve resminiz ile birlikte tüm kullanıcılara açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.6 / 5
  • Puan 3.57/

Banka puanı, bankaya ait 33 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Burgan Bank şubeleri için toplam 21 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 6 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
TC Mustafa Koç · 14 Kasım 2020

Adana Atatürk caddesi şubenize 1 ay önce başvuruşa bulunduğum ATM kartımı alamadım ve sizin aracınızla gelen kuryeniz im...

Yusuf Avcı · 3 Haziran 2020

Fethiye gibi büyük ilçelerde neden şubeniz yok?...

Aynur Gül · 19 Mayıs 2020

Burganbank problemimi giderdiğiniz için binlerce teşekkür ederim...

Gunay Kilimci · 3 Mart 2020

Bi vitrin sunmuşsunuz ama satış yok bizi resmen oyaladınız bu yetmiyor gibi 5 bin TL para harcadım elimde belgeler var n...

Kuru Orhan · 14 Ocak 2019

Merhaba bana bir hafta önce sosde hesap açıldı tüm bilgilerimi aldılar ama öyle bir hesabim yok herhalde taklaya geldik...

Kadri Tanrıverdi · 15 Kasım 2016

diyar bakıra hoş geldiniz...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Bağcılar / İstanbul
Gebze / Kocaeli
İzmit / Kocaeli
Pendik / İstanbul
Başakşehir / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin