Aktif Yatırım Bankası

  • Banka İsmi:Aktif Bank
  • Banka Kodu:143
  • SWIFT Kodu:CAYTTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 12 şube
  • Telefon:0 (850) 724-30500 (850) 724-3050
Genel Merkez:Esentepe Mahallesi Kore Şehitleri Caddesi No:8/1 Şişli İstanbul

Aktif Yatırım Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Aktif Bank, 9 ilde toplam 12 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (850) 724-3050 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.aktifbank.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Aktif Yatırım Bankası için 143 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu CAYTTRIS şeklindedir.

Aktif Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Aktif Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Aktif Yatırım Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Aktif Bank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Aktif Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Aktif Bank Hizmet Verilen İller Listesi

Aktif Bank Yorum ve Şikayet

Aktif Yatırım Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Aktif Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
3.2 / 5
  • Puan 3.15/

Banka puanı, bankaya ait 12 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Aktif Yatırım Bankası şubeleri için toplam 71 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 37 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Boran Akdaglı
Boran Akdaglı · 29 Mart 2024

Mobil bankacılığa giriş yapamıyorum bhc sürecini tamamlamadınız diyor ne yapmam lazım...

Bamyacı Üreticisi
Bamyacı Üreticisi · 11 Mart 2024

2023ten bu yana promosyon alamıyorum mahkeme başlattım. Aktifbank ve PTT emeklinin kanını emiyor....

Sonay Ozkan
Sonay Ozkan · 7 Ağustos 2021

Aktifbank telefon bankacılığını kullanıyorum. Para transferi sorunludur. Müşteri temsilcisine asla ulaşamazsınız. Fx sis...

Ahmet Tun
Ahmet Tun · 9 Nisan 2021

Aktif banktan 20 bin tl kredi kullandım elime 15 bin tl geçti. Nedenmi postaneler direk kredi vermiyo gidiyosun kredi çı...

Yüksel Kılavuz
Yüksel Kılavuz · 28 Mart 2021

Aktif banktan 2500 tl kredi istiyorum devamlı red alıyorum. Senelerdir zor durumlarımda kredi kullandım ama artık vermiy...

Yüksel Kılavuz
Yüksel Kılavuz · 12 Mart 2021

Ben Aktif banktan kullanmış olduğum kredileri şubat mart nisan ayları için erteleme yaptım daha sonra mayıs ve haziran a...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Konak / İzmir
Şişli / İstanbul
Nilüfer / Bursa
Çankaya / Ankara
Seyhan / Adana
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin