Destek Yatırım Bankası

  • Banka İsmi:Destekbank
  • Banka Kodu:152
  • SWIFT Kodu:DEYATRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1 şube
  • Telefon:0 (212) 371 55 550 (212) 371 55 55
  • İnternet:destekbank.com
Genel Merkez:Ferko Signature Büyükdere Caddesi No:175 K:26 Şişli 34394 İstanbul

Destek Yatırım Bankası Hakkında Genel Bilgiler

Destekbank, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 371 55 55 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.destekbank.com adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Destek Yatırım Bankası için 152 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu DEYATRIS şeklindedir.

Destekbank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Destekbank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:30 ve 13:30 - 17:00
  • Öğle Arası:12:30 - 13:30 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Destek Yatırım Bankası şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Destekbank şubelerinde 12:30 - 13:30 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Destekbank Şubesi Bulunan Şehirler

Destekbank Hizmet Verilen İller Listesi

Destekbank Yorum ve Şikayet

Destek Yatırım Bankası hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Destekbank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
5.0 / 5
  • Puan 5.00/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Destek Yatırım Bankası şubeleri için toplam 1 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 5.0 puan almıştır.

Yorum ve Şikayetler

Kayıtlarımızda Destek Yatırım Bankası ile ilgili yapılmış yorum, şikayet veya istek bulunmamaktadır.

Şikayet veya Yorum Yapmak İçin Tıklayın …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şişli / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin