Deutsche Bank

  • Banka İsmi:Deutsche Bank
  • Banka Kodu:115
  • SWIFT Kodu:BKTRTRIS
  • Şube Sayısı:Yurtiçi 1 şube
  • Telefon:0 (212) 317-01000 (212) 317-0100
  • İnternet:db.com.tr
Genel Merkez:Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Ferko Signature No:175/149 Şişli İstanbul

Deutsche Bank Hakkında Genel Bilgiler

Deutsche Bank, 1 ilde toplam 1 şube ile faaliyet göstermektedir. Bankanın müşteri hizmetleri ve çağrı merkezine 0 (212) 317-0100 numaralı telefonu arayarak ulaşabilir veya online bankacılık ve internet şubesi için https://www.db.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

EFT ve yurtiçi para transferi işlemlerinde kullanılan banka kodu, Deutsche Bank için 115 olarak tanımlanmıştır. Uluslararası döviz transferi için bankanın SWIFT (BIC) kodu BKTRTRIS şeklindedir.

Deutsche Bank bulunan illerin listesine alt bölümden erişebilirsiniz. Bankanın sunduğu tüm bankacılık hizmetleri ve ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bankanın resmi sitesini kullanabilirsiniz.

Deutsche Bank Çalışma Saatleri

  • Hafta İçi:09:00 - 12:00 ve 13:00 - 17:00
  • Öğle Arası:12:00 - 13:00 (Kapalı)
  • Hafta Sonu:Cumartesi Pazar Kapalı

Deutsche Bank şubeleri haftaiçi sabah 09:00'da açılmaktadır. Şubelerde banka kapanış saati olan akşam 17:00'e kadar hizmet verilmektedir. Deutsche Bank şubelerinde 12:00 - 13:00 saatleri arasında öğle arası molası verilmekte olup bu saatlerde şubelerde bankacılık işlemleri yapılamamaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri banka kapalıdır.

Bankaya ait bazı şubelerde farklı çalışma saatleri (öğle arası açık, haftasonu açık, vb.) uygulanabilmektedir. İlgili şubeye ait sayfalarda daha detaylı olarak şube açılış ve kapanış saatlerini belirtilmiştir. Resmi tatil günlerinde banka kapalıdır.

Deutsche Bank Şubesi Bulunan Şehirler

Deutsche Bank Hizmet Verilen İller Listesi

Deutsche Bank Yorum ve Şikayet

Deutsche Bank hakkında yorum, öneri veya şikayetinizi ekleyin

Deutsche Bank şubeleri veya hizmetleri ile ilgili yaşadığınız sorunları, önerilerinizi veya memnuniyetinizi sosyal medya profiliniz ile paylaşabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil resminiz ile birlikte site ziyaretçilerine açık olarak yayınlanacaktır. Özel mesajlarınız için lütfen bankanın resmi sayfasını kullanınız.

avatar
Banka Müşteri Memnuniyeti Puanı
2.7 / 5
  • Puan 2.67/

Banka puanı, bankaya ait 1 şubenin puan ortalaması hesaplanarak oluşturulmuştur. Deutsche Bank şubeleri için toplam 6 oy kullanılmış olup, banka ortalamada 5 üzerinden 2.7 puan almıştır. Banka ile ilgili toplam 4 yorum veya şikayet yapılmıştır.

Yorum ve Şikayetler
Ceren Nemutlu
Ceren Nemutlu · 22 Mayıs 2023

Yurtdışı maaşımı Deutsche Bank tarafından alıyorum fakat Garanti Bankasına çok swift ücreti kesiliyor. Anlaşmalı olduğun...

Azamat Babakulıyev
Azamat Babakulıyev · 4 Nisan 2022

Merhaba, yabancı uyruklu öğrenciyim, üniversite harç ücretini Türkmenistandan Türkiye Albaraka bankasına swift üzerinden...

Rıdvan Aras
Rıdvan Aras · 24 Eylül 2021

Deutsche bankta babamın bir miktar parası var bütün işlemleri yaptırdım birde bizden kayıt yaptırmamiz isteniyor. Almany...

Nargiz Aziz
Nargiz Aziz · 10 Mart 2021

Merhaba! Ben Azerbaycan vetendaşıyım, Almaniyadan Azernaycana bankanın kartını kapatmadan gelmişem, isterdim kartımı Tür...

Daha Fazla Yorum ve Şikayet Göster …

En Çok Sorgulanan Şubeler
Şişli / İstanbul
Sosyal Medyada Bankayı Beğenin